خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 69

موضوع: اقرار نامه

1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام به همگی. من رتبه برتر کنکور نیستم ولی میخوام تجربه هامو تو این مسیر چندساله بهتون بگم و امیدوارم مفید واقع شه
      ابتدا سخنم با بچه های پایس. دهما و یازدهمی ها وحتی نهم
      مورد اول اینکه بچه ها فکر نکنید کنکور فقط یه مسیر یه سالس. شما اگه رتبه خیلی خفن میخواید باید از دهم اصولی بخونید
      دوم اینکه اصلا به حرف یه سریا که میگن هرکی ازدهم کنکوری بخونه مثلا فروردین سال اخر دیگه کم میاره و میبره . این حرفا چرته همش اصلا اینطور نیس
      از همون پایه ازمون شرکت کنین البته رو ترازا حساس نشین . تست زماندار بزنین . سعی کنید کلاس زیاد نگیرید ولی اگرم میگیرید با دبیرای درست حسابی بگیرین وبعد کلاس حسابی تمرین کنین. چون بدون تمرین به درد عمه مون هم نمیخوره

مورد سوم اینکه بچه ها حتما با کسایی دوست شین که درس خون و راستگو و حتی از شما بالاتر باشن تا شما هم رشد کنین
      دوست درس نخون یا دروغگو خیلی میتونه بهتون ضربه بزنه. من خودم خیلی ضربه خوردم. با اینکه مدرسم سمپاد بود و درس خون زیاد بود ولی من رفتم با سه چار نفر ... دوست شدم و ضربش رو هم خوردم
      حاشیه های مجازی و انجمن سمه دوری کنید
      و اما کنکوریا
      سعی کنید از برنامه ازمونا جدا نشید. پیشنهادم اینه تا سه شنبه شب هفته قلمچی درسارو تموم کنید و دو روز اخر فقط مرور و ازمون شبیه ساز باشه
      بازم میگم از حاشیه و دوستای سمی دوری کنید
      اگه گشادید و به برنامه پایبند نیستید یه مشاور خوب و پیگیر بگیرید
      تست زماندار رو اصلا فراموش نکنید. سعی کنید وارد رابطه مخصوصا از نوع مجازیش نشید
      واسه درسی مثل زیست ترجیحا ازمونای مختلف رو بررسی کنید تا با سلیقه های مختلف اشنا شید
      و اما موقع نتایج
      امیدوارم به هرچی خواستین رسیده باشین ولی اگر نرسیدین توصیه میکنم به نظر بقیه زیاد اهمیت ندین. خودتون بررسی کنید ایا پتانسیلش رو دارید یه سال دیگه بمونید یانه

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دو مطلبو یادم رفت بگم
      اگه احیانا کسی اینجا نهمی باشه پیشنهادم بهش اینه خیلی خیلی خوب درباره رشته ها تحقیق کن. علایقتو بررسی کن. شرایط و رقابت سخت کنکور تجربی رو در نظر بگیر
      که پس فردا هر رشته ای رفتی دیگه پشیمون نشی
      من خودم زیستم خوب بود. کلا زیست دوست داشتم. تا اواخر دهم شاید باورتون نشه ولی فکر میکردم فقط با زیست خوب زدن میشه تو تجربی رشته خوب قبول شد
      فکر کردم منی که ریاضی وفیزیکم داغونه اصلا به کنکورم ضربه خاصی نمیزنه. یا یه عده متاسفانه دیگه زیادی انسانی رو پیش من سیاه نمایش میدادن. خلاصه میخوام بگم اگه نهم درست حسابی تحقیق کرده بودم به خیلی چیزا چی میبردم

مورد اخر برا کنکوریا علی الخصوص کنکور اولیا
      تا روز اخر ناامید نباشید. من خیلی از همکلاسیا و اشنایان رو‌‌ دیدم که با سطح متوسط قبول شدن
      با یه تراز کم یا درصدای پایین فکر نکنین کار تموم شده . تا لحظه اخر تلاش کنین

بخدا قبول شدن تو سال اول واقعا راحت تره اگه یه سری اصول رو رعایت کنی. اینو بعدا پی میبرین

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rubiker نمایش پست ها
      با سلام
      اگه بر می گشتم عقب

۱. حتما پیوسته می خوندم. شده روزی ۷ ۸ ساعت ولی پیوسته نه پر نوسان
      ۲. اصلا از کنکور آزمایشی جدا نمی شدم. البته این به این معنی نیست که کنکور آزمایشی برا همه لازمه نه. خودمو گفتم
      ۳. مهمترین و مهمترین و مهمترین کار اینکه به نتیجه فکر نمی کردم. این بزرگترین سم و آفت سال کنکوره با اختلاف. ذهن و روان و آرامش و همه چی آدمو بهم میریزه.
      ۴. با هر اتفاق کوچک و بزرگ بهم نمی ریختم
      ۵. تا لحظه آخر میخوندم نه اینکه فروردین ول کنم که نمیشه
      6. قطعا زیاد تست میزدم. اهمیت تست زماندار و کلا زمان در کنکورهای ۹۹ و ۰۰ خیلی زیاد شده. حتما هر روز از خودم کوییز می گرفتم
      @Rubiker

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام .پس از سالهای دراز آمدم
      جونم براتون بگه همونطور که دوستان عزیزم اشاره کردن اولا سمت عشق و عاشقی نرین چون عشقای موقع کنکور اکثرا فرجامی ندارن و به پشمک شدن خودتون منجر میشه.(البته خود من نهایت عشق و عاشقیم کراش زدن رو بازیگراس)
      از هیچ درسی تاکییییییییییییید می نمایم هیچ درسی رد نشین و حذفش نکنین.باور کنین هم زمانشو هم تواناییشو دارین من به شما ایمان دارم(من خودم زخم خورده ام از اینکار:troll (20)
      از گوشی لاناتی و دوستای لاناتی تر از خودتون بگذرین .یه مدت سمت گوشی نرین مگه اسمون به زمین میرسه ما اکثرا جنبه استفاده از گوشیو نداریم استفاده کنیم به پشم ها می پیوندیم.
      یه تاکییید دیگه هم که می خوام بنمایم از بهمن به بعد خیل احساسات مزخرفی خواهید داشت سعی کنید کنترلشون کنین.ساعت مطالعتونم اومد پایین عب نداره سعی کنید باز بکشیدش بالا.
      بعدم کنکور راه خیلی خوبیه که با شرط قبولی درش میتونید مستقل بشید(البته بعد اینکه خوابگاها باز بشن)مخصوصا دخترا ،حالا بعضیا میگن نه ما خانوادمون کاری نداره بمون و از این حرفا من واسه اونایی میگم که خانوادشون گیرن
      بعد تاکیییییید می نمایم تاکیییددددد بعد اینکه قبول شدین واسه این راهنمایی های ارزنده ای که خدمتون ارائه دادم برام شیرینی بخرین پول نقدم قبول می کنم هر چی کرمتونهبا سپاس
      ویرایش توسط Khazan1 : 26 مهر 1400 در ساعت 22:22

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      @Zero_Horizon

زیرو جان سلام
      اول از همه تشکر برای تاپیکهای مفیدتون
      و دوم اینکه معذرت میخوام که اینجا سوالم رو میپرسم(این تاپیک در دسترس تره)

میخواستم بدونم توی درسهایی(مثل شیمی و زبان) که ضعیفم،درسته از برنامه آزمون جدا بشم تا روی پیش نیازها تسلط پیدا کنم؟

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemehiyy نمایش پست ها
      @Zero_Horizon

زیرو جان سلام
      اول از همه تشکر برای تاپیکهای مفیدتون
      و دوم اینکه معذرت میخوام که اینجا سوالم رو میپرسم(این تاپیک در دسترس تره)

میخواستم بدونم توی درسهایی(مثل شیمی و زبان) که ضعیفم،درسته از برنامه آزمون جدا بشم تا روی پیش نیازها تسلط پیدا کنم؟
      سلام
      ممنون بابت لطفت

درمورد سوالی که پرسیدی ، فکر میکنم مشابه اش رو چندوقت پیش داخل زیرونامه پاسخ دادم
      لینک پست رو میذارم برات ، ولی اگه پست مرتبط به سوالت نبود داخل همون زیرونامه سوال رو بپرس حتما درحدآگاهی ونظرشخصیم پاسخ میدم

لینک اون پستی که گفتم (فک کنم مورد شماره ی 3 داخل پست نزدیک به سوالت باشه) =
      http://forum.konkur.in/post1746693.html#post1746693

موفق باشی

ویرایش توسط Zero_Horizon : 26 مهر 1400 در ساعت 23:08

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      مرسی محمد حسین عزیز

تقریبا می تونم بگم تمام موارد زیر رو به لطف خدا تا حد توانم امسال رعایت کردم
      فقط یکم باید رو کمیت تست و سرعتم بیشتر کار کنم که اونم زمانبره

8. Top | #23
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      داداش چرا پیام شخصیت بستس !؟
      ی سوال خیلی مهم دارم ازت اگه لطف کنی....

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B.R نمایش پست ها
      داداش چرا پیام شخصیت بستس !؟
      ی سوال خیلی مهم دارم ازت اگه لطف کنی....
      سلام
      باز کردمش الان ، اگه کمکی ازم برمیاد بفرمایید

ویرایش توسط Zero_Horizon : 27 مهر 1400 در ساعت 10:17

10. Top | #25
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ساعت مطالعه بالا بدون کیفیت.
      برنامه ریزی چند ماهه
      کنکور را ول کردن و فقد درگیر مدرسه شدن
      ساعت خواب کم
      اختصاصی وقت نذاشتن
      تست سراسری کم زدن
      مجازی
      درگیر مشکلات کردن خود
      تاثیر پذیری زیاد از حرفای دیگران
      کتاب های کمک درسی متعدد و فراوان
      صفر و صدی بودن

پ.ن:اشتباهات سال اولم بودن

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      هیچوقت و به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی مغرور نشید که زمانیکه مغرور شدید شکست خودتون رو امضا کردید

گاهی وقتا شاید خیلی نتیجه خوبی بگیرید و خیلی خوب بخونید ولی باز هم مغرور نشید و باز هم رقیبتون خودتون باشه نه آزمون و بقیه و کتاب تستها و .... هیچ وقت نزارید که یر بشید و همیشه خودتون رو ارتقا بدید به اعداد و ارقام هم دل نبندید که فلج میشید
      خودم و دوستانی رو میشناسم که از این مورد هم ضربه خوردیم . و شل کردیم و بقیه عین موشک جلو زدن

تابستون رو سفت بچسبید بهش که 1- زود میگذره 2-خیلی تایم خوبیه برای گرم شدن هم از نظر فیزیکی هم منتالیهم درسی و هم غیر درسی{ البته از نظر درسی منظورم هستش که بچسبید نه از نظر دیگر} 3-حسرت از دست دادنش میتونه کل سال باهاتون باشه 4-میتونید اکثر اشتباهات و ضعف هاتون رو تو تابستون تا یه جای خوبی مرتفع کنید 5-اکثر کنکوریها تابستون رو اصلا جدی نمی گیرند پس سبقت بزنید6-تابستون وقت آزمون خطاست و خودشناسی نه طول سال
      اشتباهی که خودم همیشه داشتم : تابستون رو کلا یا کار میکردم و نمیتونستم درس بخونم و یا کلا نمیخوندم / ولی امسال فرق داره و میخونم
      @josef76

داداش گلم رو با ترفندهای مخوف با درخواست خودش اکانتش رو غیرفعال کردیم
      هروقت خودش بخواد راه برگشت به انجمن رو داخل تلگرام بهش میگم فعلا ناز میکنه نمیاد
      ایشالا با تاپیک مصاحبه اش بگرده

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirXD نمایش پست ها
      سلام
      اولیش این که درگیر انتخاب بین کتاب و کلاس و آزمون و..
      زیاد نشید میشه با پرس و جوی ساده و نمونه پی دی اف و این چیزا منابعی که با گروه خونیتون مچ هستو پیدا کنید و کلا وسواس انتخابو بذارید کنار
      دوم اگه آزمون شرکت میکنید حساسیت بیخودی نسبت بهش نداشته باشید، احتمالا آزمون هایی هستن که خراب کنید و نباید فکر کنید که قراره کنکورتونم همینطور شه، شاید از بودجه بندی آزمونا هم عقب بیفتید براش استرس پیدا نکنید چون این بودجه بندی برای تمام سطوح هست و توجه ای نشده شما کجای کاری بهتره شخصی سازی کنیدش، و کنکور رو هم محدود به سوالای آزمونای آزمایشی نبینید خیلی وقتها سوالای آزمونا اصلا شباهتی به سوالات کنکور ندارن ( کلا دلم از ازمونا پر بود)
      سوم درسی که الان توش ضعف دارید قرار نیست ضعف شما باقی بمونه حتی می‌تونه نقطه قوتتون بشه تو کنکور، اگه نسبت به اون درس تنفر و ترس رو بذارید کنار و پله پله روش کار کنید احتمالا پیشرفت میکنید
      چهارم تو فاز از الان شروع کنم میشه؟ :/ نرید
      دیروز دیدم که از همین الانم شروع شده :/
      پنجم از مشاورای انگیزشی و جوگیر دوری کنید ( طرف میگه نخواب درس بخون تو میتونی. چی‌ بگم اخه؟:/ )
      ششم امسال حتما زندگی منظمی داشته باشید سعی کنید تفریح به اندازه و کنترل شده داشته باشید، خوابتون هم تنظیم کنید
      در آخر هم زیاد سخت نگیرید همه اینا به کنار سعی کنید کار کردنی رو بکنید just do it
      @AmirXD@

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      نامه ای به خودمامیدوارم برای شما هم مفید باشه)
      به هر چی قبول اش داری خدا ،کائنات ،پیر و پیغمبر
      فکر نکن فقط بخون
      زمان فکر کردن به....=پس از زمان دادن کنکور
      هی فکر مکنی چرا؟
      برای رتبه برتر شدن باید تنبلی نکنی
      نوشتن دفتر برنامه ریزیییییی ساعت مطالعه ی روزانه برسی عملکرد هفتگی
      مرور هات رو انجام بدی که شامل قبل از شروع درس زدن تست علامت دار بعد ازاتمام درس درس جمعبندی ،آخر هفته مرور خود درس یا خلاصه ها و تست علامتدار
      هر هفته پنجشنبه ها قبل از آزمون هم باید کل نکات لاینتر رو خلاصه ها رو مرور کنی
      نمیگم زیست رو خلاصه کن ولی پویا باش در خوندن هر بخشی که میخونی رو جمعبندی بنما
      درس های هفته ی قبل رو فراموش نکنی
      هفته ی بعد رو هم پیشخوانی کنی
      نفهمیدی برو فیلم ببین کل درسارو نبین خواهشن
      تحلیل آزمون به صورتی که فقط پاسخنامه رو نخونی اول تلاش کنی که با کتاب به پاسخ برسی در درس زیست البته
      بعد بری نگاه کنی پاسخنامه چی گفته نوشتن تحلیل ها در جزوه ها(من جزوه مینویسم)
      نکاتی که باید رعایت کنم ولی رعایت نکردم تا الان
      استفاده ی کمتر از گوشی و رفتن به اینستا در عوض ورزش کردن
      با کیفیت خوندن همراه با کمیت بالا
      تموم کردن مدرسه در تایم اش)نمیدونم چرا مجازی شده سه دور فیلما رو میبینم)
      اهمیت ندادن به اطراف و کار های بیهوده داشتن تمررررررررکزززززززززز
      ولی از این به بعد انجامشون میدهم

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Manchester نمایش پست ها
      *از همین الان خودتون رو به ساعت مطالعه و تعداد تست بالا عادت بدین*
      ساعتش هم نوسان نداشته باشه که یه روز ۱۲ ساعت و یه روز ۳ ساعت

*وسواس گونه درسنامه رو مطالعه نکنید*

*توی زیست به شکل ها دقت کنید*

*آزمون دادن رو جدی بگیرید*

*جمع بندی رو جدی بگیرید*

سعی کنید توی همین تابستون تسلط خوبی روی مطالب پایه پیدا کنید و به بطالت نگذرونید

*آرمانگرایانه برنامه ریزی انجام ندید*، چون نمیتونید کاملا انجامش بدید و سرخورده میشید
      *کنترل استرس رو سر جلسه آزمون یاد بگیرید* خیلی خیلی مهمه

*کمال طلب نباشید*
      اینجوری نباشه که بگید آره چون امروز بجای ۶ صبح، ساعت ۱۰ بلند شدم و به برنامه ام نمیرسم پس از فردا شروع میکنم به خوندن!
      نگید چون سر و صدا زیاده یا خونواده منو تحویل نگرفتن پس درس نمیخونم!
      نگید تا این مبحث رو کامل تستاشو نزدم نمیرم سراغ مبحث بعدی! اشتباههههه این کار.... زوج و فرد بزنید
      انقد رو درسنامه فوکوس نکنید و نگید آره اگه بیشتر بخونم، بهتر تست میزنم.... همچین خبری نیست!!! برید سراغ تست سریعتر

*از تست زدن و غلط در اومدن جواب ها نترسید و نگید چون هر تستی میزنم غلط درمیاد یا بلد نیستم از تست زدن میترسم و نمیرم سراغش*

*زماندار تست بزنید و درسنامه بخونید*

اگه چیز جدیدی یادم اومد حتما اضافه میکنم
      @Manchester@

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zhi.a نمایش پست ها
      خودتونو با این قضیه نکشین ک کدوم کتاب بهتره :/
      عین جوگیرا نرین هرچی کتاب دم دستتون رسید رو بخرین تهش هم هیچ کدومش کامل خونده نشه( منی ک برای زیست 3 تا کتاب جمع بندی ازمونی خریدم و فقط یکیش کامل خونده شد :/ بقیش فقط 4 یا 5 تا ازمونشو رسیدم بزنم
      بابت ازمونای ازمایشی ک میدین اگ بد شد غصه نخورین :/
      پیوسته درس بخونین :/
      جوگیر طور شروع نکنین ک اون اخرا کم بیارین :/
      حاشیه ها رو کنار بزارین -______-
      فعلن همینا :/
      @zhi.a@

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن