خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کنکور تجربی یا هنر؟

سلام دوستان

من یه مدته که خیلی درگیر این موضوعم
      اینجوری بگم که نه آنچنان از تجربی بیذارم و نه آنچنان عاشق هنر
      منابع هردو را دارم فقط نمیدونم کدوم رو بخونم
      پشت کنکوری هستم و اولیم کنکورم ۱۴۰۰ بود رتبم قابل قبول نبود سال پیش چون وقت زیادی را صرف مدرسه میکردم و زیاد کنکوری نمیخوندم
      امسال اول به خودم گفتم یه شانس دوباره برای تجربی نیاز دارم چون تمام تلاشم رو سال پیش نداشتم امابعد با خودم گفتم اگر رتبه خوبی تو تجربی نیارم و دوباره مجبور شم پشت کنکور بشینم چی تصمیم گرفتم هنر رو شرکت کنم
      اما الان توی دوراهی سخت گیر افتادم چون نه داروسازی به تنهایی راضیم میکنه نه عکاسی
      میشه لطفا کمک کنید🥲

2. Top | #2
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط T_kargar نمایش پست ها
      سلام دوستان

من یه مدته که خیلی درگیر این موضوعم
      اینجوری بگم که نه آنچنان از تجربی بیذارم و نه آنچنان عاشق هنر
      منابع هردو را دارم فقط نمیدونم کدوم رو بخونم
      پشت کنکوری هستم و اولیم کنکورم ۱۴۰۰ بود رتبم قابل قبول نبود سال پیش چون وقت زیادی را صرف مدرسه میکردم و زیاد کنکوری نمیخوندم
      امسال اول به خودم گفتم یه شانس دوباره برای تجربی نیاز دارم چون تمام تلاشم رو سال پیش نداشتم امابعد با خودم گفتم اگر رتبه خوبی تو تجربی نیارم و دوباره مجبور شم پشت کنکور بشینم چی تصمیم گرفتم هنر رو شرکت کنم
      اما الان توی دوراهی سخت گیر افتادم چون نه داروسازی به تنهایی راضیم میکنه نه عکاسی
      میشه لطفا کمک کنید������
      سلام دوست عزیز...امیدوارم حالت خوب باشه....باید هرچه سریعتر در این باره تصمیم بگیری و با خودت فکر کنی.....که ببینی خودت چی دوست داری..؟؟
      ببین رشته های هنر رشته هایی نیستن که حالا بشه زودی به پول و اینا رسید حالا تا جایی که من میدونم ولی رشته های تجربی بیشتر کار دولتی و رسمی و همچین چیزیه دیگه....هنر نیاز به علاقه و عشق و حوصله و خلاقیت داره....دیگه من شناختی نسبت به شما ندارم و خودت بهتر میدونی که ایا این معیارهارو داری یا نه.....به نظرم ایندت این ارزش رو داره که بشینی قشنگ دربارش فکر کنی و تحقیق کنی ولی بیش از این زمان رو از دست نده...حالا بازهم سوالی داشتین تا جایی که بتونم کمک میکنم...

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      متاسفانه ته هنر کنار خیابونه مگر معجزه ای شود

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن