خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Lightbulb ایا ارزش داره در همایش این رتبه برتر شرکت کنم

the end
      ویرایش توسط Jahanb : 25 مهر 1400 در ساعت 19:30

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      از وضعیت مالیتون خبر ندارم ولی خدایی 45 هزار تومن پولی نیست که براش تاپیکی بزنی
      قطعا ارزش داره چون از هرکسی میشه هرچیزی رو اموخت از کسایی که خوبن نکته و راز موفقیتشونو و از کسایی که بد بودن درس های اون مسیرشو
      فقط حتما و حتما با کاغذ و خودکار برو و سعی کن یادداشت برداری کنی و از چیزایی که مهمن یاداشت برداری کن چون ras مغزت رو تحریک میکنی که به مطالب مهم گوش بده

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Jahanb نمایش پست ها
      سلام
      دوستان قرار تو هفته جدید ی همایش تو شهرمون برگزار بشه که سخنرانشم رتبه 840 و هزینه همایش هم 45 تومن هست به نظر شما ارزش داره که تو همایش شرکت کنم
      چون که خودش بعد از 4سال پشت کنکور بودن قبول شده و گفته همه باید و نباید هایی که برای کنکور لازم و هم چنین در مورد برنامه ریزی و این چیزا قرار صحبت کنه،
      به نظرتون ارزش داره ، شرکت کنم؟؟؟؟؟
      بنا به تجربه خودم رتبه های سه رقمی بیشتر میتونن برای دانش اموزان مفید باشن تا یه حتی تک رقمی...!!

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mr.masomi نمایش پست ها
      سلام
      از وضعیت مالیتون خبر ندارم ولی خدایی 45 هزار تومن پولی نیست که براش تاپیکی بزنی
      قطعا ارزش داره چون از هرکسی میشه هرچیزی رو اموخت از کسایی که خوبن نکته و راز موفقیتشونو و از کسایی که بد بودن درس های اون مسیرشو
      فقط حتما و حتما با کاغذ و خودکار برو و سعی کن یادداشت برداری کنی و از چیزایی که مهمن یاداشت برداری کن چون ras مغزت رو تحریک میکنی که به مطالب مهم گوش بده
      ممنون بابت پاسختون ، شرمنده اشتباه تایپ کردم 145 تومن هس، حالا به نظرتون ارزش داره راستی همایش هم 2 ساعت هست

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      بنا به تجربه خودم رتبه های سه رقمی بیشتر میتونن برای دانش اموزان مفید باشن تا یه حتی تک رقمی...!!
      متشکرم بابت راهنماییت

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=scorpion2020;1753059]بنا به تجربه خودم رتبه های سه رقمی بیشتر میتونن برای دانش اموزان مفید باشن تا یه حتی تک رقمی...!![/QUOTE

بعد از مدت ها یه حرف درست تو انجمن شنیدم دیگه کم کم داشتم از بچه های انجمن ناامید میشدم
      ویرایش توسط Ali Darkness : 23 مهر 1400 در ساعت 13:05

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بله به نظر میتونه ارزشمند باشه . حداقل در قیاس با ارقامی که توسط سایرین طلب میشه معقول تر هست . آدم یه سری موارد رو که میبینه هاج و واج میمونه . رتبه های برتر امسال با نپختگی و خامی محضی که دارن ، به ازای مشاوره یا جلسه تماس ارقام عجیب و غریبی رو طلب میکنن .نیم ساعت تماس 500 هزار تومن !! در بهترین حالت دو تا سوال به درد بخور بتونی تو نیم ساعت بپرسی ، تازه اگه طرف کشش هم نده ! بعد حالا اگه یه تجربه به درد بخور داشتن قابل تامل تر بود . بحث اینه که انقدر غالبا وضیعت مالی خیلی خوبی داشتن ، از انواع امکانات بهره مند بودن ( از دبیر پروازی خصوصی گرفته تا ...) و وضیعت درسیشونم خوب بوده ، هیچ درک و تصور درستی از یه دانش آموز و ضعیف و متوسط با وضیعت مالی معمولی ندارن و توصیه ها و راهکارهاشون عملا به درد خودشون میخوره. در لایوی که چندین رتبه برتر باهم رفتن و احتمالا دیدینش ، این موضوع کاملا نمود داشت . برای مثال یکی از برادران قیم توصیه فرمودند برای زیست در سه چهار ماه اول ، کل دوازدهم رو با تست ببندید ! بنظرتون کدوم دانش آموزی با سطح ضعیف ، متوسط یا حتی متوسط رو به بالا میتونه چنین کاری انجام بده ؟ نمونه های دیگرش هم که زیاده . در کل به نظر من هم رتبه های دو و سه رقمی که وضیعت مالی خونوادگی معقولی داشتن بهتر میتونن کمک حال و راهنما باشن تا یه رتبه تک رقمی و تاپ

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      145 تومن عددی نیست که نخوای بری
      بنظرم با توجه به اینکه پشت کنکوری بوده الانم 3 رقمی شده و ........ میتونه مفید باشه
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن