خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

لنصراف از پیام نور

سلام متولد ۷۹ و ورودی ۹۸ پیام نور هستم. دو تر مرخصی گرفتم دو ترم هم انتخاب واحد کردم و فقط ۳ واحد پاس کردم حالا ترم مهر ۱۴ واحد برداشتم و پاس میکنم و ترم بهمن هم ۱۷ واحد برمیدارم و پاس میکنم
      خب سال بعد کنکور بدم براحتی میتونم انصراف بدم؟گیر نمیدن؟
      و این حرفم که وقتی انصراف بدی نظام وطیفه برای دانشگاه جدید معافیت از نو صادر میکنه درسته؟

و این ینی چی دانشجویان استفاده کننده از معافیت تحصیلی, چنانچه در مدت سنوات مجاز تحصیلی موفق به اتمام تحصیل, تکمیل سقف دوره و یا احراز میانگین کل, نشوند نباید از تحصیل انصراف دهند, بلکه بعنوان اخراجی به حوزه نظام وظیفه معرفی می شوند, اینگونه دانشجویان در صورت گذراندن ۷۰ واحد مصوب دوره با مدرک کاردانی به خدمت وظیفه معرفی می‌گردند.
      ینی باید کمتر از ۷۰ تا واحد پاس بکنم تا بتونم انصراف بدم درسته؟؟

مرسی از همتون که جواب میدید خیلی استرس دارم کتاب خریدم دارم میخونم محکم که برم اما داشنگاه گفت نمیشه کنکور بدی نگرانم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دکتر امیر نمایش پست ها
      سلام متولد ۷۹ و ورودی ۹۸ پیام نور هستم. دو تر مرخصی گرفتم دو ترم هم انتخاب واحد کردم و فقط ۳ واحد پاس کردم حالا ترم مهر ۱۴ واحد برداشتم و پاس میکنم و ترم بهمن هم ۱۷ واحد برمیدارم و پاس میکنم
      خب سال بعد کنکور بدم براحتی میتونم انصراف بدم؟گیر نمیدن؟
      و این حرفم که وقتی انصراف بدی نظام وطیفه برای دانشگاه جدید معافیت از نو صادر میکنه درسته؟

و این ینی چی دانشجویان استفاده کننده از معافیت تحصیلی, چنانچه در مدت سنوات مجاز تحصیلی موفق به اتمام تحصیل, تکمیل سقف دوره و یا احراز میانگین کل, نشوند نباید از تحصیل انصراف دهند, بلکه بعنوان اخراجی به حوزه نظام وظیفه معرفی می شوند, اینگونه دانشجویان در صورت گذراندن ۷۰ واحد مصوب دوره با مدرک کاردانی به خدمت وظیفه معرفی می‌گردند.
      ینی باید کمتر از ۷۰ تا واحد پاس بکنم تا بتونم انصراف بدم درسته؟؟

مرسی از همتون که جواب میدید خیلی استرس دارم کتاب خریدم دارم میخونم محکم که برم اما داشنگاه گفت نمیشه کنکور بدی نگرانم
      واقعا نمیدونم چرا همچین حرفی زدن بننظر مشکلی نداری
      معافیت میدن

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چی بگم والا استرس دادن بهم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن