خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Unhappy درس های سال یازدهم ودهم مونده وسال دوازدهم شروع شده نمی دونم چیکار کنم

سلام دوستان من دانش آموز سال دوازدهم تجربی ام کل درس های سال یازدهم ودهمم مونده والان هم دوازدهم شروع شده درضمن تو درس زبان انگلیسی کلا از اول ضعیف هستم ریاضی هم که دو
      سال کتاب هاشو باز نکردم از همه دوستانی که در انجمن هستن خواهش می کنم که اگر راه حلی به نظر شون میرسن تو کامنت ها برام بنویسم آلان خیلی حالم بده خواش می کنم همه دوستان کمکم کنن

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چیزی نیست، فک کن یه نظام قدیمی که کل درسا و کتاباش تاریخ مصرفش تموم شده، الان میخواد نظام جدید بخونه و هیچی نمیدونه هیچی، دوباره از اول کتاب خریدن دوباره از اول درسایی که نمیدونی رو خوندن، خودت و خودت تنها. ولی بازم امید داره میتونم چون خواستم.
      توام میتونی گذشته گذشته، الان اینده رو خودت برنامه بریز پایه و دوازدهم و جمع کن، میشه خیلیا تونستن. فقط نترس احتیاج به یه برنامه داری که خیالت راحت باشه و یه ثبات قدم تا اخر مسیر. امیدوارم موفق باشی
      برنده.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بیا در طول روز یه تایمی بذار واسه درسای پایه یه تایمی هم واسه دوازدهم، مثلا اگه 8ساعت میخونی بیا 3ساعت پایه بخون 4ساعت دوازدهم یه ساعت یه ساعتو نیمم عمومی هر روز
      برنده.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      باید خیلی بیشتر از بقیه تلاش کنید تا بتونید برسید

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست من نگران نباش پرقدرت شروع کن پیشنهاد من اینه، اگه بتونی یک آزمون آزمایشی ثبت نام کن و با برنامه راهبردیش برو جلو اگه نمیتونی خودت برنامه بریز تایم خوبی داری ولی ساعت مطالعه بیشتری میخواد و تلاش بیشتر تا خیالت راحت باشه و طول سال آزمون نتونستی بدی،آزمون جامع شرکت میکنی.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هیچ راه حل عجیب و غریبی نداره. باید تا میتونی ساعت مطالعت رو بالا ببری (با حفط کیفیت. و تا اونجا که میتونی تو مصرف زمان صرفه جویی کنی. هر کار بیهوده یا کم اهمیتی رو بزاری کنار یا مثلا زیاد درگیر تکالیف و امتحانات و کلاسای مزخرف مدرسه نشو و تا حد امکان بپیچون. خلاصه بخوام بگم اصلی ترین نکته ای که باید در نظر داشته باشی جور کردن هر چه بیشتر زمان هست.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه توانایی مالیشو داره حتما از یه مشاور کاربلد و *با سابقه* کمک بگیر.

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza9001 نمایش پست ها
      اگه توانایی مالیشو داره حتما از یه مشاور کاربلد و *با سابقه* کمک بگیر.
      اگر ممکنه یه مشاور با همین خصوصیات معرفی کنید.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای درس هایی که ضعیفی برو پیش یه دبیر حاذق مربوط به انگلیسی
      -استاد شهلایی موسسه رایان کلاس مناسب هستن بنظرم
      - ریاضی هم استاد مویینی واقعا خوب هستن البته من خودم فقط از کتاباشون استفاده میکنم
      بعدش دیگه با برنامه ازمونای قلمچی برین دیگه...، طبق این برنامه اگر دهم و یازدهم را نبستین تمومش میکنید همچنین دوازدهم هم جلو میبرید، قستمایی را هم که جلو بردید کمتر میخونید در عوض بقیه قستمهای که جا موندین را جلو میبرید امیدوارم مفید بوده باشه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط faezeh_r نمایش پست ها
      اگر ممکنه یه مشاور با همین خصوصیات معرفی کنید.
      من با مشاورین آشنا نیستم متاسفانه.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تو میتونی از الان شروع کنی و رتبه زیر 1000 کشوری بشی. اینو بهت قول میدم. میشه، حتما میشه...
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      آاینو یادم رفت بگم: رتبه زیر 1000 توی کنکور 1403

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علی۲ نمایش پست ها
      سلام دوستان من دانش آموز سال دوازدهم تجربی ام کل درس های سال یازدهم ودهمم مونده والان هم دوازدهم شروع شده درضمن تو درس زبان انگلیسی کلا از اول ضعیف هستم ریاضی هم که دو
      سال کتاب هاشو باز نکردم از همه دوستانی که در انجمن هستن خواهش می کنم که اگر راه حلی به نظر شون میرسن تو کامنت ها برام بنویسم آلان خیلی حالم بده خواش می کنم همه دوستان کمکم کنن
      سلام.
      اگه هیچی نخوندی باید دوازدهم رو اساس کارت قرار بدی و بر اساس سال دوازدهم مابتدا مباحث مرتبطشون توی یازدهم و دهم رو بخونی. مثلا برای مطالعه فصب یک دوازدهم ابتدا باید فصل یک دهم رو بخونی بعد بری سراغ فصل تقسیم یاخته یازدهم و بعد میتونی فصل های یک تا چهار دوازدهم رو بدون مشکل یاد بگیری
      برای فصل یک ریاضی دوازدهم هم اول باید بری عبارت های جبری و توان های گویا و تعیین علامت و معادله نامعادله و تابع رو از ریاضیات دهم و یازدهم بخونی بعد میتونی فصل یک دوازدهم رو بدون مشکل ببری جلو
      برای فصل یم فیزیک دوازدهم نیازی به مقدمات نداری
      برای فصل یک شیمی هم باید بری موازنه استوکیومتری و محلول ها رو اول بخونی و بعد بیایی سراغ دوازدهم. اگه به این ترتیب عمل کنی خیلی به مشکل نمیخوری

برخلاف نظر دوستسان من بهت میگم الان آزمون نده فعلا و سوالات آزمون ها رو متناسب با قسمتی که رسیدی خودت توی خونه حل کن حدود سه ماه دستکم دیرتر وارد آزمون بشو. مثلا از دی که بتونی آزمون جمع بندی نیمسال اول دوازدهم رو بدی. تا اون موقع هم کارتو میتونی توی نیم سال اول دوازدهم جمع و جور کنی.. چون سرفصل آزمون ها با این فرض نوشته شده که یه دانش آموز دهم و یازدهم رو قبلا خونده. تو باید نگاه کنی به این که نیاز خودت چی هستش.

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Scalar Field نمایش پست ها
      تو میتونی از الان شروع کنی و رتبه زیر 1000 کشوری بشی. اینو بهت قول میدم. میشه، حتما میشه...
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      آاینو یادم رفت بگم: رتبه زیر 1000 توی کنکور 1403
      دوست عزیز شاید شما هم یادت رفته که همه رو نباید با خودت مقایسه کنی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن