خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

نقشه راه کنکور 1401

سلام اقا اولش بگم که این انجمن وبچهاش خیلی گلن و کاش زودتر اینجارو پیدا میکردم

من دوسال دور بودم از درس 98 دیپلم تجربی گرفتم معدل کل دیپلمم 16/64 بودش .حالا با پایه زیرصفر شهریور نصف تخصیصای دهم به جز ریاضی رو خوندم ریاضیم مباحپ مقدماتی کنکور رو خوندم از ابتدای مهر تا الان درست حسابی نخوندم و افتضاح بودم. (در گیر اینکه چعه ازمونی بددم کدوم ککتاب خوبه و کدوم دبیر و... خلاصه حاشیه ولی الان فهمیدم تقریبا چیکار کنم)

حالا تو این 263روز (تقریبا ۹ماه) باقی مونده میخوام هر پایه رو تو 2 ماه ببندم( البته اگه بشه ) بعد ۲-۳ ماه باقی مونده رو مرور و تست بزنم. البته طی این تقرییا ۹‌ماه هم هرچی قبلا خوندم رو مرور میکنم در کنار مطالب جدید.

و در کناراینا سوالای ازمونا رو هم میزنم و تحلیل میکنم

میانگین ساعت مطالعه ایم که میتونم پیوستگیشو حفظ کنم با توجه به 30 روزی که تو شهریور خوندم و ساعت مطالعم دستم اومد 8ساعت هستش و میتونم بیشترش هم بکنم ماهای اینده

خلاصه من خیلی مبتدیم و مثل شما حرفه ای نیستم اگه نکته ای میدونید یا تجربه ای دارین بگین من رو از گمراهی ها نجات بدین خداا خیرتون بده خیلی دعاتون میکنم

راسی برا دارو ازاد میخونم بنظرتون خیلی بلند پرازانه نگاه میکنم؟ منطقی بگین بچها چند درصد با این برنامه امکان داره برسم؟ یکمی میترسم بعضی موقها میگم بیخیالش برای من دو سه هزار شدن تو تجربی خیلی منطقی نیست و برم کنکور انسانی بدم برم دبیری فرهنگیان (علاقم به دوتاشونم یکیه)
      ویرایش توسط ali1313 : 18 مهر 1400 در ساعت 22:49

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام.اول که اسمتون خیلی واسم جالب بود.من همیشه آیدیم Eli1313 جالب بود..
      بعد اینکه هدفتون اصلا بلند پروازانه نیست.اگه ۹ ماه رو درست بخونی چرا دارو آزاد بلند پروازانه باشه؟ حتی دولتیش هم معقوله.چرا فکر میکنی دو سه هزار شدن تو تجربی واستون منطقی نیست؟ دوستم با پایه صفر شروع کرد(یعنی در حد مدرسه هم درست و حسابی نخونده بود) از تابستون..البته میگه ۹ ماهشو درست و حسابی خوندم.پزشکی قبول شد. پس هیچکس نمیتونه بگه شما قبولی یا نه! همش به تلاش و علمکرد شما بستگی داره.چون دیپلمتون تجربیه قطعا با همون تجربی اوکی ترین ولی بازم هرجور میلتونه! فرهنگیان از انسانی هم همچین آسون نیست...
      برنامتون هم خوبه(اکثرا میگن با برنامه آزمون پیش برید ، هم یه برنامه بلند مدت که امتحانشو پس داده، هم مرور داره و هم شما خودتو موظف میدونی که واسه آزمون اون مباحثو حتما بخونی).اما ما اکثرا کنکوری هستیم و بهتره حداقل با یه دانشجو که کار مشاوره انجام داده یا ی مشاور دلسوز صحبت کنید...
      فقط یه چیزی بگم : حالا که وارد این راه شدی هی به دلت شک راه نده که میشه یا نمیشه! من میتونم یا نمیتونم! (اشتباه سال گذشته من) و اینکه درستون رو اولویت بذارید...خیلی هم به حرفای من توجه نکنید بیشتر دوستانه و تجربه است..انشالله که موفق باشید
      من ساختم،آنچه مرا ویران کرد

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)