خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

کتاب های تست برای فارغ التحصیل ها

سلام به همگی. راستش من به یه مشورت برای تهیه کتاب های جمعبندی طور نیاز دارم. میخواستم نظر کسایی که از کتابای فصل ازمون استفاده کردن رو بپرسم. سطحش خیلی پایینه؟ به درد کنکور میخوره؟ چن من زیستش رو داشتم پارسال خیلی سطحش پایین بود بنظرم.. برای بقیه درس ها چطوره؟
      چه کتاب های دیگه ای رو برای دروس اختصاصی به پشت کنکوری ها توصیه میکنید و چرا؟ با در نظر گرفتن این نکته که من یه پشت کنکوری هستم که پارسال درس ها رو خوندم، الان هم که حدودا 20 روزه مطالعه رو شروع کردم بیشتر تست میزنم تا مطالعه..به اون خاطر به منبع بیشتر تست نیاز دارم ولی نمیخوام وقتم رو بزارم پای کتاب هایی که مناسب نیستن
      پیشاپیش ممنون بابت راهنماییتون.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      سلام من خودم الان کنار کتاب تستای اصلیم موج آزمون ها رو هم کار میکنم کتابای خوبین
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      سلام من خودم الان کنار کتاب تستای اصلیم موج آزمون ها رو هم کار میکنم کتابای خوبین
      ممنونم دوست عزیز

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فصل آزمون سطحش پایینه؟ جلل‌الخالق!
      اگه فکر می‌کنید چون درسا رو یاد گرفتید پس باید فقط از منابع آزمونی استفاده کنی در اشتباهی. منابع آزمونی برای تاکید روی نکات مهم‌تر و شبیه‌سازی تیپ‌های کنکور هستن و پوشش خوبی روی مباحث ندارن. بهتره از کتاب تست‌های سطح بالاتر استفاده بشه اگه نمیخواید تست آموزشی بزنید.
      ولی برای استفاده در بازه‌های جمع‌بندی و قبل از آزمون، در درس ریاضی برای اونایی که سطح مطلوبی دارن موج آزمون و در غیر این صورت فصل‌آزمون، برای شیمی فصل آزمون (موج سطحش متعادل‌تره) برای فیزیک موج‌آزمون و زیست هم آزمونا خیلی باکیفیت‌ترن ولی اگه کتاب میخواید فصل آزمون.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      برای ریاضی موج آزمون خوبه(در طول سالم کار کنید حجمش زیاده ولی تستاش ارزش حل کردن بررسی کردن داره)
      برای فیزیک موج آزمون حجمش خیلی زیاده فصل آزمون بنظرم خوبه
      شیمیم فصل آزمون خوبه البته کنارش جمع بندی خیلی سبزم کار میکردم ولی اگه درسنامتون کامله نیازی نیست
      برای دروس عمومیم خودم از منبع اصلیم بطور مضربی زدم
      در کل توصیم به شما اینه که الان بیشتر وقت دارین نقاط ضعفتون رو برطرف کنید و زود تر از بقیه شروع به آزمون جامع کنید
      موفق باشید

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alig99270 نمایش پست ها
      سلام
      برای ریاضی موج آزمون خوبه(در طول سالم کار کنید حجمش زیاده ولی تستاش ارزش حل کردن بررسی کردن داره)
      شیمیم فصل آزمون خوبه البته کنارش جمع بندی خیلی سبزم کار میکردم ولی اگه درسنامتون کامله نیازی نیست
      در کل توصیم به شما اینه که الان بیشتر وقت دارین نقاط ضعفتون رو برطرف کنید و زود تر از بقیه شروع به آزمون جامع کنید
      موفق باشید
      یه دنیا تشکر

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام وقت بخیر میگم یه پستی دیدم نوشته بودین یه دفتر برا تفریحا و... درست کرده بودین اگه شد اپلودش کنین یا برا بفرسین ممنون میشم
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza9001 نمایش پست ها
      اگه فکر می‌کنید چون درسا رو یاد گرفتید پس باید فقط از منابع آزمونی استفاده کنی در اشتباهی. منابع آزمونی برای تاکید روی نکات مهم‌تر و شبیه‌سازی تیپ‌های کنکور هستن و پوشش خوبی روی مباحث ندارن. بهتره از کتاب تست‌های سطح بالاتر استفاده بشه اگه نمیخواید تست آموزشی بزنید.
      ولی برای استفاده در بازه‌های جمع‌بندی و قبل از آزمون، در درس ریاضی برای اونایی که سطح مطلوبی دارن موج آزمون و در غیر این صورت فصل‌آزمون، برای شیمی فصل آزمون (موج سطحش متعادل‌تره) برای فیزیک موج‌آزمون و زیست هم آزمونا خیلی باکیفیت‌ترن ولی اگه کتاب میخواید فصل آزمون.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      والا فیزیکش زدم خیلی مسخره بود فصل ازمون

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      برای زیست موج خوبه؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Negin8222 نمایش پست ها
      سلام وقت بخیر میگم یه پستی دیدم نوشته بودین یه دفتر برا تفریحا و... درست کرده بودین اگه شد اپلودش کنین یا برا بفرسین ممنون میشم
      آخر همون پست لینک دانلودش رو گذاشتم

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آخر همون پست لینک دانلودش رو گذاشتم
      میشه بگین کدوم پست بود ؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alig99270 نمایش پست ها
      سلام
      موفق باشید
      اتفاقا به نظرم حجم موج آزمون خوبه هم پایش هم دوازدهمش
      شما کتابای خیلی سبز و میکرو رو ببینی متوجه میشی
      9/9/2022

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Negin8222 نمایش پست ها
      میشه بگین کدوم پست بود ؟
      دفتر برنامه‌ریزی؛ معجزه‌ای که باورش نداریم! (konkur.in)

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن