خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

میشه لطفا در مورد عوض کردن منابع زیست و شیمی ۱۴۰۱ نسبت به ۱۴۰۰ راهنماییم کنید؟

سلام دوستان عزیزم. امیدوارم حالتون خوب باشه.
      من منابع ۱۴۰۰ رو دارم و از اونجایی که شیمی و زیست دهم ۱۴۰۱ تغییرات داشتند میخواستم از شما راهنمایی بگیرم.
      من تغییرات شیمی دهم رو روی کتاب درسی ۱۴۰۰ اعمال کردم اما میخواستم بپرسم آیا میشه این تغییرات رو روی کتاب تست هم اعمال کرد؟ چه جوری باید این کار رو بکنم مثلا؟ من ایکیو شیمی داشتم.
      لازمه کتاب تستم رو عوض کنم؟ به نظرتون کتاب دهم پایه جدا بگیرم و ۱۱ ام و ۱۲ام رو از همون کتاب قبلیم تست بزنم یا یک کتاب جامع جدید بگیرم؟
      .........................
      در مورد زیست به نظرتون میشه تغییرات رو روی کتاب درسی پارسال اعمال کرد؟ دیگه کتاب درسی جدید نگیرم؟
      و اینکه من پینوکیو داشتم.یعنی الان اصلا دیگه نمیشه از اون کتاب استفاده کرد؟
      ......................
      من نظام قدیمی بودم که پارسال نظام جدید شرکت کردم. برای همین برای هر درس فقط یک منبع تونستم تهیه کنم و با منابع کتاب تست نظام جدید آشنایی چندانی نداشتم.اگه به نظرتون برای زیست و شیمی کتابی مناسبتر از دو کتابی که بالا گفتم داشتم میشناسید یک دنیا ممنونتون میشم معرفی کنید.
      ...................
      خیلی معذرت میخوام سوالاتم زیاد شد.بی نهایت ممنون میشم راهنماییم کنید.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BHDF نمایش پست ها
      من منابع ۱۴۰۰ رو دارم و از اونجایی که شیمی و زیست دهم ۱۴۰۱ تغییرات داشتند میخواستم از شما راهنمایی بگیرم.
      من تغییرات شیمی دهم رو روی کتاب درسی ۱۴۰۰ اعمال کردم اما میخواستم بپرسم آیا میشه این تغییرات رو روی کتاب تست هم اعمال کرد؟ چه جوری باید این کار رو بکنم مثلا؟ من ایکیو شیمی داشتم.
      لازمه کتاب تستم رو عوض کنم؟ به نظرتون کتاب دهم پایه جدا بگیرم و ۱۱ ام و ۱۲ام رو از همون کتاب قبلیم تست بزنم یا یک کتاب جامع جدید بگیرم؟
      در مورد زیست به نظرتون میشه تغییرات رو روی کتاب درسی پارسال اعمال کرد؟ دیگه کتاب درسی جدید نگیرم؟
      ......................
      من نظام قدیمی بودم که پارسال نظام جدید شرکت کردم. برای همین برای هر درس فقط یک منبع تونستم تهیه کنم و با منابع کتاب تست نظام جدید آشنایی چندانی نداشتم.اگه به نظرتون برای زیست و شیمی کتابی مناسبتر از دو کتابی که بالا گفتم داشتم میشناسید یک دنیا ممنونتون میشم معرفی کنید.
      ...................
      _کتاب درسی رو که حتما تغییراتشو اعمال کن(در همه دروس).تغییرات شیمی جوری نیست که آدم نتونه از تستایه منبع سال قبل استفاده کنه ولی در مورد زیست اگه مشکل مالی نداری عوض کنی بهتره.

_وقتی کتاب درسی رو میخونی و تستایه همون بخش رو میزنی میفهمی یچیزایی نه تو کتابه نه میشه استنباط کرد،پس اونا حذف میشه.

_دبگه ۴امین سال کنکورته خدایی هنوز نفهمیدی منبع آنچنان مهم نیست الان مهره تا کی میخوای سردرگم بمونی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ......................
      ...................
      اینکه چه منبعی خوبه حقیقتش تاپیک برای منابع کنکور زیاد زده شده میتونی اونا رو بررسی کنی.
      در مورد شیمی لازم نیست کتاب جدید بخری.خب اگه دیدی یه تستی از مباحث حذف شده هست بهش جواب نده دیگه. مثلا مسائل E=mc2 حذف شده، شما اگه تو تست ها بهش رسیدی نمیخواد جواب بدی.

اما در مورد زیست نظرم اینه که هم کتاب درسی رو حتما باید عوض کنی هم کتاب تستت رو.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فقط زیست و شیمی دهم رو عوض کن چون تغییرات داشته باز شیمی دهم رو میشه یه کاری کرد و تغییر نداد ولی زیست دهم حتما باید تغییر کنه اگه منابعت پایه به پایه باشه ولی اگه تو زیست منبع جامع داری باید کامل عوض کنی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alix نمایش پست ها

_کتاب درسی رو که حتما تغییراتشو اعمال کن(در همه دروس).تغییرات شیمی جوری نیست که آدم نتونه از تستایه منبع سال قبل استفاده کنه ولی در مورد زیست اگه مشکل مالی نداری عوض کنی بهتره.

_وقتی کتاب درسی رو میخونی و تستایه همون بخش رو میزنی میفهمی یچیزایی نه تو کتابه نه میشه استنباط کرد،پس اونا حذف میشه.

_دبگه ۴امین سال کنکورته خدایی هنوز نفهمیدی منبع آنچنان مهم نیست الان مهره تا کی میخوای سردرگم بمونی
      بی پایان متشکرم از راهنماییتون. خیلی لطف کردید. کاملا درست میگید.
      ان شاالله همیشه سلامت و موفق باشید.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirMorningstar نمایش پست ها
      اینکه چه منبعی خوبه حقیقتش تاپیک برای منابع کنکور زیاد زده شده میتونی اونا رو بررسی کنی.
      در مورد شیمی لازم نیست کتاب جدید بخری.خب اگه دیدی یه تستی از مباحث حذف شده هست بهش جواب نده دیگه. مثلا مسائل E=mc2 حذف شده، شما اگه تو تست ها بهش رسیدی نمیخواد جواب بدی.

اما در مورد زیست نظرم اینه که هم کتاب درسی رو حتما باید عوض کنی هم کتاب تستت رو.
      بی پایان متشکرم از راهنماییتون. خیلی لطف کردید.چه عالی.پس واقعا میشه از کتاب تست شیمی پارسال استفاده کرد.خیلی ممنونم.
      ان شاالله همیشه تندرست و موفق باشید.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Darkness نمایش پست ها
      فقط زیست و شیمی دهم رو عوض کن چون تغییرات داشته باز شیمی دهم رو میشه یه کاری کرد و تغییر نداد ولی زیست دهم حتما باید تغییر کنه اگه منابعت پایه به پایه باشه ولی اگه تو زیست منبع جامع داری باید کامل عوض کنی
      بی اندازه متشکرم از راهنماییتون. خیلی لطف کردید. ان شاالله همیشه سلامت و موفق باشید.
      پس به نظر شما میشه از کتاب تست شیمی پارسال استفاده کرد؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [quote=bhdf;1752671]بی اندازه متشکرم از راهنماییتون. خیلی لطف کردید. ان شاالله همیشه سلامت و موفق باشید.
      پس به نظر شما میشه از کتاب تست شیمی پارسال استفاده کرد؟[/quote
      یازدهم و دوازدهم اکیه دهمم اگه تغییرات رو خودتون اعمال کنید اره

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=Ali Darkness;1752751]
      نقل قول نوشته اصلی توسط bhdf نمایش پست ها
      بی اندازه متشکرم از راهنماییتون. خیلی لطف کردید. ان شاالله همیشه سلامت و موفق باشید.
      پس به نظر شما میشه از کتاب تست شیمی پارسال استفاده کرد؟[/quote
      یازدهم و دوازدهم اکیه دهمم اگه تغییرات رو خودتون اعمال کنید اره
      خیلی لطف کردید.دستتون درد نکنه. خیلی ممنونم از راهنمایی هاتون و وقتی که گذاشتید.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ......................
      ...................

ببخشید من یه سوال داشتم اینکه که گفتین نظام قدیم بودین بر این اساس بنظرتون میشه از کتابای ادبیات نظام قدیم مثل ارایه و قرابت معنایی واسه کنکور جدید استفاده کرد؟
      پشت کنکورم ......
      روزگارم بد نیست ،
      برگه تستی، خرده هوشی، سر سوزن مغزی........!

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Narcissus.97 نمایش پست ها
      ببخشید من یه سوال داشتم اینکه که گفتین نظام قدیم بودین بر این اساس بنظرتون میشه از کتابای ادبیات نظام قدیم مثل ارایه و قرابت معنایی واسه کنکور جدید استفاده کرد؟
      سلام دوست عزیزم. برای ادبیات لغت و تاریخ ادبیات و دستور زبان حتما باید عوض بشه. به نظرم برای آرایه میشه از کتاب نظام قدیم استفاده کرد. مثلا کتاب آرایه ی جدید و قدیم نشر الگو رو بخوام مقایسه کنم از لحاظ سر فصل و تیپ تستها مثل هم هستند ولی مثلا تو کتاب تست نظام جدید تنوع تستها و ابیات بیشترند و چندتا تیپ بیشتر تست هست.
      برای قرابت هم میشه به طور کلی آره میشه استفاده کرد ولی یک سری موضوعات و ابیاتی که تو کتاب تست نظام قدیم می دیدم(نشرالگو داشتم) تو کتاب نظام جدید( نشرالگو) انگار خیلی کمتر شده. منظورم اینه که تو کتاب قدیم یک سری ابیات و موضوعات خیلی تکرار میشدند ولی تو کتاب جدید تنوعش انگار بیشتر شده.
      اگر بتونی کتاب جدید تهیه کنی که خیلی بهتره ولی در کل هم آرایه و قرابت چون مفهوم رو باید متوجه بشی فرقی نمیکنه کتاب قدیم یا جدید باشه فقط تو کتاب های جدید تنوع و مدلش برای تست زنی بیشتر شده.

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیزم. برای ادبیات لغت و تاریخ ادبیات و دستور زبان حتما باید عوض بشه. به نظرم برای آرایه میشه از کتاب نظام قدیم استفاده کرد. مثلا کتاب آرایه ی جدید و قدیم نشر الگو رو بخوام مقایسه کنم از لحاظ سر فصل و تیپ تستها مثل هم هستند ولی مثلا تو کتاب تست نظام جدید تنوع تستها و ابیات بیشترند و چندتا تیپ بیشتر تست هست.
      برای قرابت هم میشه به طور کلی آره میشه استفاده کرد ولی یک سری موضوعات و ابیاتی که تو کتاب تست نظام قدیم می دیدم(نشرالگو داشتم) تو کتاب نظام جدید( نشرالگو) انگار خیلی کمتر شده. منظورم اینه که تو کتاب قدیم یک سری ابیات و موضوعات خیلی تکرار میشدند ولی تو کتاب جدید تنوعش انگار بیشتر شده.
      اگر بتونی کتاب جدید تهیه کنی که خیلی بهتره ولی در کل هم آرایه و قرابت چون مفهوم رو باید متوجه بشی فرقی نمیکنه کتاب قدیم یا جدید باشه فقط تو کتاب های جدید تنوع و مدلش برای تست زنی بیشتر شده.
      ممنونم از راهنماییتون واقعا مفید بود
      من چون از نظام قدیم برای این هر دو مباحث دوتا منبع داشتم که استفاده نشده بود حیفم میومد دوباره بخام کتابم بخرم
      بازم ممنونم
      پشت کنکورم ......
      روزگارم بد نیست ،

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Narcissus.97 نمایش پست ها
      ممنونم از راهنماییتون واقعا مفید بود
      من چون از نظام قدیم برای این هر دو مباحث دوتا منبع داشتم که استفاده نشده بود حیفم میومد دوباره بخام کتابم بخرم
      بازم ممنونم ������
      خواهش میکنم دوست خوبم. الهی همیشه سلامت و موفق باشی وبدرخشی هم نظامی. اگر هر سوال دیگه ای داشتی حتما بپرس.

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خواهش میکنم دوست خوبم. الهی همیشه سلامت و موفق باشی وبدرخشی هم نظامی. اگر هر سوال دیگه ای داشتی حتما بپرس.
      ممنونم و همچنین شما
      پشت کنکورم ......
      روزگارم بد نیست ،

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام نخواستم تاپیک اضافه بزنم که شلوغ کنم انجمنو،،
      زیست میکرو های تک پایه چاپ 1400هاشون اومده میخواستم بدونم تغییرات اعمال شده یا همینجوری دادن بیرون بخصوص دهمش،،،،
      ???????????????
      ویرایش توسط scorpion2020 : 21 مهر 1400 در ساعت 17:24

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)