خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

نشان دار کردن تست ها

سلام دوستان روزتون بخیر
      میشه یکی دقیقا توضیح بده چه تست هایی رو باید علامت بزنیم؟!
      تو درس فیزیک و شیمی و ریاضی سوالایی که اشتباه حل میکنم نکته جالبی داره یا محاسباتش سنگین هست رو نشان دار میکنم
      ولی تو زیست باید چیکار کنم؟!
      نمیدونم کدوم سوال باید علامت زده بشه خب برای بار اول بیشتر نکات برام تازگی دارن

دروس عمومی چطور اصلا نیازی به این کار هست؟؟

یه سوال دیگه که داشتم اینه که میگن برای زیست باید نکات تست ها رو توی کتاب حاشیه نویسی کنیم
      خب بازم این رو متوجه نمیشم دقیقا کدوم نکات؟؟
      یه سری نکته ها هستن تو چند تا سوال تکرار میشن خب یه جورایی ملکه ذهن آدم میشه
      یه نوع دیگه هست اون نکته فقط تو یه تست پیدا میشه

و اینکه این تست های علامت دار رو چه زمانی باید دوباره بزنیم؟؟
      تو همون دو هفته آزمون برای مرور برگردیم سراغ این تست ها یا بذاریم برای دوران جمع بندی باشه؟؟
      در این رابطه هم ممنون میشم راهنماییم کنید

2. Top | #2
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام من خودم به شخصه تو ریاضی و فیزیک سوالاتی که برام جالبتر بودن یا ایده خلاقانه و خاصی داشتن یا حتی یه تیپ پرتکراری از سوالات بود رو نشاندار میکردم و نزدیک ازمون ازمایشی برای مرور مجدد بررسی میکردمشون.
      اما برای زیست چون اگه هر تست نکته خاصی داشت رو تو کتاب یا دفترچه جدا مینوشتم خیلی نشاندار نمیکردم و همون نکاتو مرور میکردم.
      برای حاشیه نویسی زیست بهتر نکاتی که مرتبط با اون مبحثه و به درد بخور هست رو بنویسید یا مثلا نکات ترکیبی این بخش با بخش های دیگه و ...
      این تست های نشاندار و نکات زیست برای دوره جمع بندی نزدیک کنکور هم خیلی به درد میخوره و یه منبع کامل محسوب میشه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_az نمایش پست ها
      سلام من خودم به شخصه تو ریاضی و فیزیک سوالاتی که برام جالبتر بودن یا ایده خلاقانه و خاصی داشتن یا حتی یه تیپ پرتکراری از سوالات بود رو نشاندار میکردم و نزدیک ازمون ازمایشی برای مرور مجدد بررسی میکردمشون.
      اما برای زیست چون اگه هر تست نکته خاصی داشت رو تو کتاب یا دفترچه جدا مینوشتم خیلی نشاندار نمیکردم و همون نکاتو مرور میکردم.
      برای حاشیه نویسی زیست بهتر نکاتی که مرتبط با اون مبحثه و به درد بخور هست رو بنویسید یا مثلا نکات ترکیبی این بخش با بخش های دیگه و ...
      این تست های نشاندار و نکات زیست برای دوره جمع بندی نزدیک کنکور هم خیلی به درد میخوره و یه منبع کامل محسوب میشه������

متشکرم لطف کردید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن