خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

لغو محرومیت روزانه

سلام.من از یه پیجی دیدم که واسه کنکور 1401 این قانون رو که اگه امسال روزانه قبول شدی تا یه سال از انتخاب روزانه محرومی برداشتن.بعد از سنجش پرسیدم اونا هم گفتن محرومیتی نداره ولی دقیق نگفتن روزانه محرومیت نداره.کسی چیزی میدونه؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh79790 نمایش پست ها
      سلام.من از یه پیجی دیدم که واسه کنکور 1401 این قانون رو که اگه امسال روزانه قبول شدی تا یه سال از انتخاب روزانه محرومی برداشتن.بعد از سنجش پرسیدم اونا هم گفتن محرومیتی نداره ولی دقیق نگفتن روزانه محرومیت نداره.کسی چیزی میدونه؟
      رای دیوان عدالت اداری برای کنکور کارشناسی ارشد بوده نه برای کنکور سراسری. یعنی این قانون برای کنکور کارشناسی ارشد صراحتاً لغو شده ولی برای کنکور سراسری هیچ چیزی گفته نشده . حالا این که سنجش تعمیمش بده به کنکور سراسری رو دیگه باید از سنجش پرسید.
      از سنجش شفاف این سوال رو بپرس : اگر امسال یعنی کنکور سراسری 1400 رشته ی روزانه قبول شده باشم ولی حالا چه دانشگاه برم ثبت نام بکنم یا نکنم ، ایا میتونم کنکور سال دیگه یعنی کنکور 1401 ، رشته های روزانه رو هم انتخاب کنم یا از انتخاب رشته های روزانه محرومم ؟ اگر در جواب این سوال بگه مشکلی نیست که دیگه حله .
      ویرایش توسط reza333 : 14 مهر 1400 در ساعت 12:37

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من دقیقا همینو شفاف پرسیدم ولی اون شفاف جواب نداد

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      capture.png

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh79790 نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture.PNG
مشاهده: 106
حجم: 20.9 کیلو بایت
      اینطور ک معلومه خودش هم نمیدونه موضوع چیه و صرفا متن اطلاعیه ای که بهش دادن رو میفرسته.

مشخص نیست منظورش دوره های روزانه سراسری 1401 یا شبانه و آزاد و پیام نور و ...

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سوال منم هسته زیست سلولی و مولکولی
      قبول شدم روزانه اما نمیخوام برم
      میخوام ۴۰۲ کنکور بدم الان چی کار کنم؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      دوستان یکبار برای همیشه :

محرومیت یکساله روزانه لغو شده و شما اگه قبول بشی و نری یا قبول بشی و تا اسفند ماه انصراف بدی ، میتونی در کنکور سال آینده بدون هیچگونه محرومیتی شرکت کنی ، این موضوع در دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور 1401 هم قید شده

تمام
      ویرایش توسط thanks god : 29 شهریور 1401 در ساعت 02:27

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن