خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 35
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

کسی از اینجا تام‌لند ثبت نام کرده ؟!

سلام وقت بخیر . کسی کلاس شیمی تام‌لند رو ثبت نام کرده ؟! استاد آقاجانی چطوری درس میده ؟! تشکر

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      برای کسی که پایه نسبتا ضعیفی در شیمی داره ، استاد بابایی بهتره یا آقاجانی ؟! یه عده گفتن که آقاجانی خیلی وقت نمیکنه درس بده و نکات مهم رو نمی‌رسه که کامل تدریس کنه و بهتره از سایت خانه شیمی تدریس ایشون رو ببینیم . نظر شما چیه ؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ما که با شیمی نابود بابایی رو از دی ماه شروع کردیم
      خوب بود، تو خونه شیمی رو معمولا بین ۷۰ تا ۸۰ میزدم
      کنکور ۹۹ هم ۳۸ زدم
      مشکلی ندیدم، خیلی خوب توضیح میداد، کامل و مفهوم محور
      میگفتن مسائلش ضعیفه ولی من مسائلشم میپسندیدم(!)
      محلول یا اسید و باز با اون همه فرمول رو بسیار راحت و مفهوم محور حل میکرد...
      سال ۹۹ یه جزوه استوکیومتری پیشرفته داد که هرگز تدریس نکرد(!)
      این تنها مشکلی بود که دیدم
      بهر ترتیب هر دو خوب هستن، من آقاجانی رو قبلا دیدم، خوب بود
      کمی نکته محور بود بنظرم
      با هر کدوم راحت هستین شروع کنین
      من انتخابم بابایی بود و راحت بودم باهاش و خوب بود برام
      من از انتهای جنون آمدم(!)...

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام
      بنظرم بابایی اوکی تره....شما دوجلسه از اقاجانی رو ببینین خسته میشید کلا
      من خودم یه سوال دارم از بچه ها
      بچه هایی که با ملاک پور کلاس گرفتین راضی هستین؟
      من خیلی از کلاسش خسته میشم!
      مدل تست زدنش و درس دادنشم کلا یجوریه!
      ممنون میشم بگید چیکار کردین تو این درس

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهرنازm نمایش پست ها
      سلام
      من فکر میکردم فقط مشکل من بوده ، من پارسال سر جریانات بعد کنکور و اون جوی که علیه یک استاد خاص اتفاق افتاد با استاد ملاک پور برداشتم ، فوق العاده استاد با سوادی هستن ایشون ، ولی من خیلی سر کلاس هاشون خسته میشدم در صورتی که با اون استاد خاص اصلا اینطوری نبود ، امسال هم بخاطر همین موضوع خسته شدن با ایشون برنداشتم ، کلا باید دید با فن بیان هر استاد ارتباط میگیرید یا نه که من متاسفانه این کار رو نکردم

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirrezagh10 نمایش پست ها
      من فکر میکردم فقط مشکل من بوده ، من پارسال سر جریانات بعد کنکور و اون جوی که علیه یک استاد خاص اتفاق افتاد با استاد ملاک پور برداشتم ، فوق العاده استاد با سوادی هستن ایشون ، ولی من خیلی سر کلاس هاشون خسته میشدم در صورتی که با اون استاد خاص اصلا اینطوری نبود ، امسال هم بخاطر همین موضوع خسته شدن با ایشون برنداشتم ، کلا باید دید با فن بیان هر استاد ارتباط میگیرید یا نه که من متاسفانه این کار رو نکردم
      من هم دقیقا مثل شمام....بخاطر اینکه سر اون استادی که زیاد حاشیه داره ریاضی رو با ایشون برنداشتم...ولی با این استاد اصلا نه میتونم برم سراغ تست و نه انگار سرکلاس چیزی یاد میگیرم...شما با این استاد اوکی هستید؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من هم دقیقا مثل شمام....بخاطر اینکه سر اون استادی که زیاد حاشیه داره ریاضی رو با ایشون برنداشتم...ولی با این استاد اصلا نه میتونم برم سراغ تست و نه انگار سرکلاس چیزی یاد میگیرم...شما با این استاد اوکی هستید؟
      دقیقا با چی ملاک پور مشکل دارین خب دقیق تر بگین شاید دوستان راحتتر راهنمایی بکنن

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir__m نمایش پست ها

دقیقا با چی ملاک پور مشکل دارین خب دقیق تر بگین شاید دوستان راحتتر راهنمایی بکنن
      بالاتر توضیح دادم...
      برای مثال امسال اومده تو جزوش همه تستارو سخت کرده و کلا جزوش رو از حد استاندارد خودش پایین تر برده...
      نمیگم بده..بله برای یه دانش آموز قوی خیلی هم خوبه!
      ولی این متاسفانه کلاس مدرسه نیست و یه کلاسیه که هر بچه ای میتونه وارد بشه...

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کلاسهای استاد ملاک پور براشون خسته کننده و حوصله سر بر هست ، احتمالا همین باشه مشکل

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      والا من امسال هم با اون استاد پر حاشیه برداشتم ، حداقل فن بیانشون باعث میشه من تو 4 ساعتی که سر کلاس ام احساس خستگی نکنم ، تا اینجا که خوب بوده برام ، جزوه شون هم به نسبت پارسال تغییر کرده و تست های سطح بالای زیادی اضافه شده

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بالاتر توضیح دادم...
      برای مثال امسال اومده تو جزوش همه تستارو سخت کرده و کلا جزوش رو از حد استاندارد خودش پایین تر برده...
      نمیگم بده..بله برای یه دانش آموز قوی خیلی هم خوبه!
      ولی این متاسفانه کلاس مدرسه نیست و یه کلاسیه که هر بچه ای میتونه وارد بشه...
      نمیدونم تا الان چقدر کار کردین ولی ملاک پور دبیر ثابت شده ای هست زود جا نزنین بیشتر تمرین و تلاش کنین اوایل راه از این وسوسه ها زیاد میاد سراغ ادم که برم پیش اونی که مثلا راحتتر درس میده و زحمتش کمتره اما از این شاخه به اون شاخه پریدن واقعا به ضرر ادم تموم میشه. هر دبیری بری 80 90 درصد راه با تلاش خودته که متاسفانه عده ی زیادی از اون 80 90 درصد کم میذارن و هی میخوان 10 20 درصد دبیرو بهتر کنن .

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

نمیدونم تا الان چقدر کار کردین ولی ملاک پور دبیر ثابت شده ای هست زود جا نزنین بیشتر تمرین و تلاش کنین اوایل راه از این وسوسه ها زیاد میاد سراغ ادم که برم پیش اونی که مثلا راحتتر درس میده و زحمتش کمتره اما از این شاخه به اون شاخه پریدن واقعا به ضرر ادم تموم میشه. هر دبیری بری 80 90 درصد راه با تلاش خودته که متاسفانه عده ی زیادی از اون 80 90 درصد کم میذارن و هی میخوان 10 20 درصد دبیرو بهتر کنن .
      دقیقا ، هر کلاسی با هر دبیری بری تا خودت دست به قلم نشی و تلاش نکنی هیچ اتفاقی نمی افته

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

مرسی ازت
      بیشتر تلاش میکنم.

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

این جور دوستان به جای ریاضی خوندن بیشتر علاقه به حل جدول دارن. حال حل یک تست و استدلال کردن ندارن و فک کنم خوششونم نمیاد زیاد درگیر شن با تست و دنبال روش هایی هستن که با 3شماره تست ریاضی حل بشه و اون استاد خاص هم دقیقا همین است. اساتیدی مثل استاد ملاک پور شاید5تست بزنن تو30دقیقه ولی تستهههه واساتیدی مثل اون استاد خاص 30تست تو 5دقیقه میزنن و در اخرم دوتا اسون که نمیشه با جنگولک بازی زد میارمن تو جزوه که بعد کنکور بگن ماهردوتاشو کار کردیم
      نمیگم کار این دوستان بده خو از ریاضی بدشون میاد ولی خو کنکوره با این همه شرکت کننده باید زجر بکشی که ی چیز خوب بدست بیاری دیگه

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      کلاسای مقدم نیا رو امتحان کنین بنظرمن روندش کسل کننده نیست.

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن