خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

اعتراض به قانون عجیب نظام وظیفه از طریق امضای کمپین فارس من

سلام کنکوریای عزیز و درود برشما
      راستش من میخواستم امسال مجددا کنکور بدم که با یه قانون عجیب مواجه شدم و تازه عجیبترین بخش قانون اینجاست که توسط دیوان عدالت اداری باطل شده ولی همچنان اجرا میشه
      این قانون خلاصه اش اینه که کسایی که مدرک کاردانی و کارشناسی دارن تا نرن سربازی و دوسال وقتشون تلف نشه اجازه داده نمیشه که به دانشگاه برن و حتی اگه کنکور بدن رتبه یک بیارن و پزشکی تهران قبول بشن باز باید برن سربازی
      حالا ازتون خواهش میکنم برای گرفتن حقمون لطفا دو دقیقه وقت بزارید برید سایت پایین و این کمپینو امضا کنید ممنون
      https://farsnews.ir/my/c/97336

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چیزی تو اینا نیست
      «سربازی» و «کنکور» سالها همینطوری بودن و تا سالها همینطوری میمونن...
      فقط امیدوارم کسی رو بزور نبرن سربازی چون به احتمال خیلی زیاد خیلی اذیت میشه (بماند که ماهیتش اجباریه)

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یکم فک کنین میبینن هیچ وقت امکانش نیست این قانون برداشته بشه اگه این اتفاق بیفته اونموقع من میتونم ۸ بار مدرک کارشناسی بگیرم و سربازی نرم ۵۰ سالم که شد عفو رهبری میخوردم ...اون موقع کسی میرفت سربازی ؟ به جای اینکه وقت رو سر این قضیه تلف کنید بنظرم اون قانون منع تحصیل مجدد کسایی که دو بار انصراف دادن رو بردارن که دهن همرو سرویس کرده نهایتا سقفشو بزارن ۳ بار

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      حمایت شد
      در بیابان گر به شوق کعبه، خواهی زد قدم

سرزنش‌ها گر کند خار مغیلان، غم مخور

5. Top | #5
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Stvg نمایش پست ها
      یکم فک کنین میبینن هیچ وقت امکانش نیست این قانون برداشته بشه اگه این اتفاق بیفته اونموقع من میتونم ۸ بار مدرک کارشناسی بگیرم و سربازی نرم ۵۰ سالم که شد عفو رهبری میخوردم ...اون موقع کسی میرفت سربازی ؟ به جای اینکه وقت رو سر این قضیه تلف کنید بنظرم اون قانون منع تحصیل مجدد کسایی که دو بار انصراف دادن رو بردارن که دهن همرو سرویس کرده نهایتا سقفشو بزارن ۳ بار
      خوب به راحتی تبصره می گذارند که فرد پس از اتمام دوره کارشناسی یا دکتری و دریافت مدرک فقط یک بار می تونه مجدد برای تحصیل در دوره کارشناسی اقدام کند قبل از اعزام به خدمت

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بازم خیلی بعیده چون با یکسال معافیت دانش آموزی و یکسال معافیت فارغ التحصیلی بعد از کارشناسی مجدد و مجموع ۸ سال برای کارشناسی تازه اگه سنوات ارفاقی نگیره و فیت همرو پاس کنه حداقل تا ۱۰ سال یه آدم میتونه سربازی رو به تاخیر بندازه که قطعا اینا همچین چیزیو نمیخوان تازه اوضاع وقتی بیریخت تر میشه که یارو بخواد دو تا دکتری حرفه ای پشت هم بگیره فرضا طرح هم معاف باشه میشه حداقل ۱۶ سال معافیت یا حتی اصلا بعد لیسانس دوم بخواد فوق و دکتری هم بگیره که به اون ده سال یه ۸ سال دیگم اضافه کن .... در هر صورت همین که بزارن یه آدم بعد دو بار انصراف بتونه کنکور بده خودش نجات نصف پشت کنکوریای بدخته من پسر عموم سال ۹۴ برای بار دوم انصراف داد پزشکی شیراز آورده بود اونموقع مثه الان انقدر گردش اطلاعات نبود نرفته بود زیاد تحقیق بکنه راجب این قضیه نظام وظیفه نزاشت بره دانشگاه فک کن بعد اون همه جون کندن از رشته پزشکی بردارن ببرنت سرباز خونه بنده خدا آخرش دیوونه شد الانم داره تو مغازه باباش کار میکنه به همین راحتی آینده یه نفرو به چوخ دادن رفت واقعا مسخرس

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نتیجه اخلاقی اینه که بعد از دیپلم برید سربازی که از شرش خلاص شید بهش فکر نکنید بعد بیاید کنکور بدید....
      کسی هم که بخواد درس بخونه و کنکور بده
      قبل و بعد از سربازیش هیچ فرقی نداره.....
      من خودم اشتباه کردم کاشکی اول سربازیو میرفتم بعد درسو کنکور ......
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      وقتی دیوان عدالت اداری قانونو لغو کرد اجرا کردنش غیرقانونیه امسال محرومیت روزانه برای ۱ سال دیوان لغوش کرد سنجش ملزم شد اجرا کنه چطور ممکنه این قانونو اجرا کنه وقتی لغو شد؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها من پیام نور ثبت نام کردم و تا 1403 معافم
      باز هم قراره کنکور بدم
      احیانا مشکلی برای من که پیش نمیاد؟؟

10. Top | #10
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Departed نمایش پست ها
      بچه ها من پیام نور ثبت نام کردم و تا 1403 معافم
      باز هم قراره کنکور بدم
      احیانا مشکلی برای من که پیش نمیاد؟؟
      تا وقتی مدرکی نگیری بدون مشکل میتونی انصراف بدی و وارد دانشگاه جدید بشی این تایپبک منظورش تغییر مقطع بعد از فارغ التحصیلی هست و کسایی که مدرک کارشناسی یا کاردانی بگیرن نمیتونن دکتری پیوسته بخونن البته شاید تو دفترچه امسال محدودیت کاردانی ها بردارن چون کاردانی ها کلا دو سال معافیت تحصیلی میگیرن

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabamessi نمایش پست ها
      وقتی دیوان عدالت اداری قانونو لغو کرد اجرا کردنش غیرقانونیه امسال محرومیت روزانه برای ۱ سال دیوان لغوش کرد سنجش ملزم شد اجرا کنه چطور ممکنه این قانونو اجرا کنه وقتی لغو شد؟
      چون طرف حساب محرومیت روزانه سازمان سنجش بود ولی این قانون طرف حسابش نظام وظیفه و سازمان نیروهای مسلحه
      فک کنم توضیح اضافه هم ندم داستان معلومه

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      تا وقتی مدرکی نگیری بدون مشکل میتونی انصراف بدی و وارد دانشگاه جدید بشی این تایپبک منظورش تغییر مقطع بعد از فارغ التحصیلی هست و کسایی که مدرک کارشناسی یا کاردانی بگیرن نمیتونن دکتری پیوسته بخونن البته شاید تو دفترچه امسال محدودیت کاردانی ها بردارن چون کاردانی ها کلا دو سال معافیت تحصیلی میگیرن
      از جایی خوندی که کاردانی قراره محدودیتش برداشته بشه؟

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mr.masomi نمایش پست ها

چون طرف حساب محرومیت روزانه سازمان سنجش بود ولی این قانون طرف حسابش نظام وظیفه و سازمان نیروهای مسلحه
      فک کنم توضیح اضافه هم ندم داستان معلومه
      اره زورشون به سنجش میرسه ب نیروهای مسلح ن

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      یه سوال پیش میاد اگه بری پیام نور بدون گرفتن مدرک کارشناسی یعنی فقط انتخاب واحد کنی ونری امتحان بدی بعدش از حق یکبار انصرافت استفاده کنی و انصراف بدی مشکلی پیش نمیاد برای ثبت نام دانشگاه بعدی اگه کسی میدونه بگه؟
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

15. Top | #15
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saturn8 نمایش پست ها
      یه سوال پیش میاد اگه بری پیام نور بدون گرفتن مدرک کارشناسی یعنی فقط انتخاب واحد کنی ونری امتحان بدی بعدش از حق یکبار انصرافت استفاده کنی و انصراف بدی مشکلی پیش نمیاد برای ثبت نام دانشگاه بعدی اگه کسی میدونه بگه؟
      نه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن