خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مشاوره در مورد كنكور (خواهش مي كنم كمك كنيد )

سلام . من امسال ميرم پيش دانشگاهي (چند روز مونده ديگه به مهر)
      معدل سومم هم 14 بوده . يكم چند ساله كه تنبلي كردم و نخوندم . سال قبل هم در ازمون هاي گزينه 2 شركت كردم ولي اصلا نمي خوندم و ميرفتم سر جلسه .
      مي خواستم بهم راهنمايي كنيد و بگيد كه ايا اميدي بهم هست كه در كنكور رتبه ي خوبي بدست بيارم ؟ با توجه به اين كه توان مالي من در حد صفره به همين خاطر اصلا به ازاد نمي تونم برم .
      خواهش مي كنم بهم بگيد كه براي قبولي در سراسري در يكسال ميشه موفق شد ؟ روزانه چقدر بايد درس بخونم ؟* از كجا شروع كنم ؟(منظورم اينه كه پيش دانشگاهي رو در اولويت بزارم يا دروس پايه رو ؟)
      من ساكن تبريز هستم و رشته ي مورد علاقم هم معماري هستش .

خيلي ممنون ميشم اگر كمك كنيد . واقعا نگرانم . مشاورين مدرسه هم كه تا مهر در دسترس نيستند

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      كسي نيست يه خانواده رو از نگراني دربياره ؟

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط xcal نمایش پست ها
      معدل سومم هم 14 بوده . يكم چند ساله كه تنبلي كردم و نخوندم . سال قبل هم در ازمون هاي گزينه 2 شركت كردم ولي اصلا نمي خوندم و ميرفتم سر جلسه .
      مي خواستم بهم راهنمايي كنيد و بگيد كه ايا اميدي بهم هست كه در كنكور رتبه ي خوبي بدست بيارم ؟ با توجه به اين كه توان مالي من در حد صفره به همين خاطر اصلا به ازاد نمي تونم برم .
      خواهش مي كنم بهم بگيد كه براي قبولي در سراسري در يكسال ميشه موفق شد ؟ روزانه چقدر بايد درس بخونم ؟* از كجا شروع كنم ؟(منظورم اينه كه پيش دانشگاهي رو در اولويت بزارم يا دروس پايه رو ؟)

خيلي ممنون ميشم اگر كمك كنيد . واقعا نگرانم . مشاورين مدرسه هم كه تا مهر در دسترس نيستند
      سلام
      چراکه نه حتما امید داشته باش...همه چیز بستگی به خودت داره اراده تلاش تلاش و تلاش....1سال وقت کمی نیست!اگه بتونید از 1مهر 11ساعت مفید بخونید خوبه....ان شاالله جزییات برنامه ریزی رو دکتر افشار راهنماییتون میکنن حتما.....
      نگران نباشید
      به امید موفقیت شما
      گفت آسان گیر برخود کارها کز روی طبع

سخت میگیرد جهان بر مردمان سخت کوش

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اقاي افشار ميشه شما هم نظرتون رو بگيد . دوست عزيزمون گفتن روزي 11 ساعت مفيد . واقعا براي قبولي در دولتي بايد اينقدر بخونم ؟
      من از روزي كه اين تاپيك رو باز كردم شروع به خوندن كردم . روز اول 2 ساعت . روز دوم 6 ساعت و الان 4 روز هست كه هر روز 6 ساعت مي خونم . مشاورين گزينه 2 ميگن كه روزاي مدرسه 5-6 ساعت و روزاي تعطيل 11-12 ساعت كافيه . ايا اينطوره ؟
      در ضمن اقاي افشار يكمي هم در مورد مرور مطالب بگيد . كه چقدر بايد بعد از مطالعه مرور كنيم ؟
      ممنون ميشم پاسخ بديد . من واقعا تصميم رو گرفتم و فكر نمي كنم تابه حال تونسته باشم به يه برنامه 5 روز پايبند باشم .

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اقاي افشار ميشه شما هم نظرتون رو بگيد . دوست عزيزمون گفتن روزي 11 ساعت مفيد . واقعا براي قبولي در دولتي بايد اينقدر بخونم ؟
      من از روزي كه اين تاپيك رو باز كردم شروع به خوندن كردم . روز اول 2 ساعت . روز دوم 6 ساعت و الان 4 روز هست كه هر روز 6 ساعت مي خونم . مشاورين گزينه 2 ميگن كه روزاي مدرسه 5-6 ساعت و روزاي تعطيل 11-12 ساعت كافيه . ايا اينطوره ؟
      در ضمن اقاي افشار يكمي هم در مورد مرور مطالب بگيد . كه چقدر بايد بعد از مطالعه مرور كنيم ؟
      ممنون ميشم پاسخ بديد . من واقعا تصميم رو گرفتم و فكر نمي كنم تابه حال تونسته باشم به يه برنامه 5 روز پايبند باشم .
      با سلام.هیچ کی نمیتونه به شما بگه روزی چند ساعت درس بخون خودت باید واسه خودت برنامه ریزی کنی.صد تا مثه دکتر افشارم نمیتونن واست برنامه ریزی کنن چون خودت خودتو بتر میشناسی.من خودم واسه ارشدم روزی 3 ساعت درس میخوندم رتبه م زیر ده شدو همون تو تبریزم هم اتاقی داشتم روزی 10 ساعت میخوند و رتبه ش 114 شد.فکر میکنی من نخبه م نه بخدا.معدل کارشناسیم 14 بود.باید واسه خودت برنامه ریزی کنی چه درسیت قویه چه درسیت ضعیفه.باید بدونی چی بخونی-چقدر بخونی و اینکه چرا بخونی.من قول میدم با یه برنامه منسجم و کامل با روزی 5 ساعتم قبول میشی بهترین رشته
      موفق باشید
      مشاوره- برنامه ریزی - جزوه- برای صنایع غذایی
      رمز موفقیت انسانهای بزرگ، شروع به کار بوده نه مهیاکردن همه شرایط.
      بعد خدمت دوباره میسازمت بدن
      درد من چشمانی بود...که به من اشک هدیه داد و به دیگران چشمک

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات

برنامه کلاسیتون رو بفرستید به آدرس ایمیلم یا شماره همراهم.
      بخاطر اراده و پشت کارتون و تصمیم جدیتون برنامه ای در حد 7 ساعت براتون تدوین میکنم و امیدوارم به هدفتون برسید.
      این برنامه نیازمند یک جلسه مشاوره تلفنی است.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن