خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 66
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

سلام به همگی سوال درباره انصراف از فرهنگیان و کنکور مجدد

سلام . من ورودی بهمن 99 فرهنگیان هستم. قصد دارم کنکور مجدد بدم برای پزشکی و تصمیمم خیلی برام جدیه. سایت های مشاوره اصلا خوب توضیح نمیدن متاسفانه. من الان نمیدونم دقیقا چیکار باید بکنم. تا 1411 تعهد دادم و تا این لحظه حدودا 15 الی 16 میلیون تومن حقوق گرفتم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما ترازهای آزمونها و وضع درسیتون به چه صورته؟

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Red velvet نمایش پست ها
      سلام . من ورودی بهمن 99 فرهنگیان هستم. قصد دارم کنکور مجدد بدم برای پزشکی و تصمیمم خیلی برام جدیه. سایت های مشاوره اصلا خوب توضیح نمیدن متاسفانه. من الان نمیدونم دقیقا چیکار باید بکنم. تا 1411 تعهد دادم و تا این لحظه حدودا 15 الی 16 میلیون تومن حقوق گرفتم
      مهم متن تعهده تا جایی که من میدونم برای بعضیا زده یک و نیم برابر حقوق به اضافه ی جریمه و یا دوبرابر حقوق به اضافه ی جریمه
      شما برای انصراف باید از دانشگاه شروع کنی و از همین الان حداقل 30 تا 40 میلیون رو کنار بزار چون این ترم هم که انتخاب واحد کردی با اینکه تموم نشده جزو جریمه حساب میشه
      در ضمن انصراف از فرهنگیان باعث میشه شما از استخدام از آموزش و پرورش هم تا ابد محروم بشید یعنی اگه پزشکی نیاری دیگه نمیتونی برگردی سمت فرهنگیان
      برای انصراف باید از دانشگاه بپرسی چون متن تعهد تا جایی که شنیدم 99 به بعد عوض شده و ممکنه چیزی که گفتم عوض شده باشه
      تنها مرجع شما دانشگاه و محل خدمته نه مشاوره و ...
      LEFT
      4/19/2021

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      معذرت میخوام دلیل انصرافتون به علت شرایط مالی بد معلم هاست یا چیز دیگه ای؟
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shahtoot نمایش پست ها
      شما ترازهای آزمونها و وضع درسیتون به چه صورته؟
      ]

همون سال ۹۹ درسم تا بهمن خوب بود بدک نبود اما از اون به بعد پسرفت کردم. نقاط ضعفم استفاده از گوشی و خیال پردازی شغلی بود و یه چیزای دیگه که الان ازشون درس گرفتم. دانش آموز متوسطی بودم توی آزمونا

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      مهم متن تعهده تا جایی که من میدونم برای بعضیا زده یک و نیم برابر حقوق به اضافه ی جریمه و یا دوبرابر حقوق به اضافه ی جریمه
      شما برای انصراف باید از دانشگاه شروع کنی و از همین الان حداقل 30 تا 40 میلیون رو کنار بزار چون این ترم هم که انتخاب واحد کردی با اینکه تموم نشده جزو جریمه حساب میشه
      در ضمن انصراف از فرهنگیان باعث میشه شما از استخدام از آموزش و پرورش هم تا ابد محروم بشید یعنی اگه پزشکی نیاری دیگه نمیتونی برگردی سمت فرهنگیان
      برای انصراف باید از دانشگاه بپرسی چون متن تعهد تا جایی که شنیدم 99 به بعد عوض شده و ممکنه چیزی که گفتم عوض شده باشه
      تنها مرجع شما دانشگاه و محل خدمته نه مشاوره و ...
      چه نکته ی خوبی گفتید، ممنون. متنو از دانشگاه یا همکلاسیام میگیرم.

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saturn8 نمایش پست ها
      اون هست، بحث سطح اجتماعی شغل هم هست، خیلی شرمندم که اینو میگم اما معلومه که تو جامعه همه‌ی ضغلا در حد هم نیستن. منم همیشه تو مدرسه و اطرافیان هوش و درسم خوب بوده (تو آزمونا همیشه تنبلی میکردم و متوسط) واسه همین فکر میکنم اون جایگاه حقمه باید براش تلاش کنم

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      شغلا*

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نمیصرفه انصراف بدی

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saturn8 نمایش پست ها
      والا وضعیت معیشتی معلما اونقدر داغون هست که از ورودی ما 90 درصدشون خواهان انصرافن
      اصلا میگن اشتباه کردیم اومدیم
      با اینکه هم مهندسیه و هم معلمی و رجایی میخونیم که خیلی بهتر از فرهنگیانه
      اما همه ناراضین و از همین الان به فکر شغل دوم و سوم
      الان خود من پولشو داشتم قطعا انصراف میدادم
      خیلی افتضاحه
      شما فکرشو بکن الان یه فارغ التحصیل که تازه رفته سر کار نهایت نهایتش 4 میلیون حقوقشه که برای خورد و خوراک و اجاره خونه یه نفر آدم هم نمیرسه چه برسه به اینکه پس انداز کنه و به فکر آینده باشه
      هیچ آینده ای در انتظار نیست
      البته برای دخترا یه خورده قضیه متفاوته
      LEFT
      4/19/2021

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fawzi نمایش پست ها
      نمیصرفه انصراف بدی
      ولی اگه ندم همیشه حسرت پزشکیو میخورم و برام عقده میشه

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      ولی اگه ندم همیشه حسرت پزشکیو میخورم و برام عقده میشه
      پس میصرفه
      چون هدف بالاتره ^^

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      والا وضعیت معیشتی معلما اونقدر داغون هست که از ورودی ما 90 درصدشون خواهان انصرافن
      اصلا میگن اشتباه کردیم اومدیم
      با اینکه هم مهندسیه و هم معلمی و رجایی میخونیم که خیلی بهتر از فرهنگیانه
      اما همه ناراضین و از همین الان به فکر شغل دوم و سوم
      الان خود من پولشو داشتم قطعا انصراف میدادم
      خیلی افتضاحه
      شما فکرشو بکن الان یه فارغ التحصیل که تازه رفته سر کار نهایت نهایتش 4 میلیون حقوقشه که برای خورد و خوراک و اجاره خونه یه نفر آدم هم نمیرسه چه برسه به اینکه پس انداز کنه و به فکر آینده باشه
      هیچ آینده ای در انتظار نیست
      البته برای دخترا یه خورده قضیه متفاوته
      (هشدار: خطر اسپم)
      شاهین کاش از لحاظ قانونی مشکلی نبود و میتونستیم جامونو باهم عوض کنیم(اگه فرضاً اوکی بودی)
      من همون ۵-۴ میلیون بسمه...زیادم میاد تازه

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ]

همون سال ۹۹ درسم تا بهمن خوب بود بدک نبود اما از اون به بعد پسرفت کردم. نقاط ضعفم استفاده از گوشی و خیال پردازی شغلی بود و یه چیزای دیگه که الان ازشون درس گرفتم. دانش آموز متوسطی بودم توی آزمونا
      احتمالش زیاده همین منشُ تکرار کنید ( حواستون باشه قرار نیست بعداز انصرافتون آفتاب از طرف خاصی دربیاد و شما آدم دیگه ایی بشید(برگرفته از تجربیات زیاد))

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shahtoot نمایش پست ها
      احتمالش زیاده همین منشُ تکرار کنید ( حواستون باشه قرار نیست بعداز انصرافتون آفتاب از طرف خاصی دربیاد و شما آدم دیگه ایی بشید(برگرفته از تجربیات زیاد))
      خب آدم از تجربه ها درس میگیره. من قبلا واقعا پزشکیو نمیخواستم برام اخ و پیف بود ولی الان دوستش دارم.
      واقعا متاسفم برای خودم چون آدمی هستم که زیاد هدف عوض میکنم

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن