خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 50
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

ثبت نام قلم چی رایگاااان

سلام وقت بخیر دوستان خسته نباشید ..خیلی مخلصیم امیدوارم هرجا هستید حال دلتون عالی باشه

این اخرین تاپیکم در این انجمن هست تا بعد کنکور 1401 ...... ....گفتم این تاپیک رو بزنم شاید بتونم به کسی کمکی کنم
      قبلش از اقای زیرو و اقا مبین و اقا سعید و اقا احمد رضا و اقا امیرحسین و همه دوستانی که کمکم کردند یه تشکر میکنم ..انشالله بتونم جبران کنم براشون

راستی دوستان اگر کسی میخاد قلمچی رو رایگان ثبت نام کنه حتما تا اخر تاپیک دنبال کنه تاپیکو...روند به صورت پرسش و پاسخ هستش و الفاظ به کار برده برای طنز ماجراعه

خب بریم کامل روند ثبت نام قلم چی رو توضیح بدیم

((ثبت نام قلم چی و اطلاعات ان شامل تخفیف و پرداخت و فرایند))

سوال اول: اقا میلاد قیمت قلم چی امسال چقدره؟

جواب: قیمت قلم چی امسال مبلغ 2 میلیون و 600 هزار تومن برای کنکوری ها هستش...دوستانی که سال قبل هم عضو قلم چی بودن قلمچی بهشون یه تخفیف میده حدود 400 هزار تومان و هزینه ازمون برای اونها میشه 2 میلیون و 200 هزار تومن

سوال دوم : اقا میلاد گل من واقعا خانوادم توان یکجا پرداخت کردن قلم چی رو ندارند ایا میتونم قسطی بدم داداش؟؟

جواب:سلام گل من اره قطعا میتونی ..اگر بخواهی قسطی پرداخت کنی یک سوم مبلغ یعنی حدود 800 هزار تومان رو اول میدی و مابقی که میمونه رو چک میدی و تا قبل عید باید تسویه کنی...راستی حواست باشه چکت باید از این جدید مدیدا باشه ها عزیزم

سوال سوم : داداش میلاد راهی داره بتونم از قلم چی یه تخفیف تپل مپل بگیرم ؟؟

جواب: رفیق اگر تخفیف میخواهی 4 تا کار میتونی کنی

کار اول برای تخفیف گرفتن: اگر تو خوانوادتون کسی رو داری که پلیس یا عضو ارتش یا سپاه یا اطلاعات یا ..... هستش بهشون یه کارت میدن به نام کارت حکمت عزیزم...اگر کارت حکمت داشته باشی بهت 40 درصد تخفیف میدن و مبلغ ازمون حدودا میشه یک میلیون و 400 تومن

میشه یه سوال بپرسم؟
      اره بپرس..

سوال:داداش میلاد شانس بد ما تو خانوادمون کسی رو نداریم که کارت حکمت داشته باشه ولی یکی از همسایه هامون یا رفیق پدرم یا هر بنده خدایی کارت حکمت داره من میتونم ازش استفاده کنم؟

جواب:اره عزیزم میتونی استفاده کنی فقط حواست باشه وقتی اون کسی که اقوام درجه یکت نیست و میخواهی از کارت حکمتش استفاده بکنی باید از طریق سایت و اینترنتی ثبت نام کنی چون اگر حضوری بری نمایندگی بهت گیر میدن ولی اینترنتی ثبت نام کنی هیچ موردی نداره..

سوال:عههههه گفتی اینترنتی خب بهم بگو از کدوم سایت یا کجا

جواب:میری سایت کانون روی ثبت نام کلیک میکنی یه قسمت داره ثبت نام از طریق حکمت کارت روش کلیک میکنی و ادامه فرایند رو طی میکنی....
      بعد که اطلاعات اونی که کارت حکمت رو ازش گرفتی وارد کردی هزینه ازت کم میشه
      هم میتونی یکجا یک میلیون و 400 تومن رو کم کنی از کارتت
      هم میتونی درخواست قسطی بدی و در 12 ماه ماهی 100 هزار تومن و خورده ای ای از کارت دارنده حکمت کارت کم میکنند......
      بعد 24 ساعت طول میکشه تایید بشه ...هرموقع تایید شد تو سایت اون صفحه رو پرینت میگیری میبری نمایندگی شهرتون حضوری و میگی من از طریق حکمت کارت ثبت نام کردم لطفا اطلاعاتمو ثبت کنید و تمام

یه سوال دیگه بپرسم جون تو سوال اخرمه

جواب:باشه بپرس

سوال:من یکی از رفیقام باباش کارت حکمت داره ولی خود رفیقمو باهاش ثبت نام کرده منم میتونم از کارت حکمت اون اینترنتی ثبت نام کنم؟

جواب:بله پهلون میشه با هر کارت حکمت از طریق اینترنتی میتونی 3 نفر رو حداکثر ثبت نام کنی

https://uupload.ir/view/svid_2021100...57_1_hqjt.mp4/

ثبت نام از طریق حکمت کااارت.......
      فیلم گرفتم و همه چی رو توضیح دادم

کار دوم برای تخفیف گرفتن:اگر پدر یا مادر عزیزت هر کدوم عضو فرهنگیان باشند قلمچی مبلغ 400 تا 500 هزار تومن از ازمونت کم میکنه

کار سوم برای تخفیف گرفتن:
      اگر هرگونه سهمیه 5 درصد و 25 داری قلمچی هزینه رو کم میکنه..دقت کن سهمیه 25 درصد داشته باشی ازمون قلم چی برات
      رایگانه(((چه زیباااااااا)))

کار چهارم برای تخفیف گرفتن : کارت خانه کارگر هم داشته باشی 25 درصد تخفیف میدن

سوال چهارم:دایی میلاد مگه تو نگفتی هزینه ازمون 2 میلیون و 600 تومنه...من رفتم نمایندگی نامردا خیلی مبلغ بیشتری گفتند یکی گفت 3 میلیون یکی گفت 4 میلیون یکی گفت 5 میلیون..نکنه بهم الکی گفتی؟؟

جواب:ببین ستون نمایندگی کارش فروشه..و هرچی پول بیشتری ازت بگیره سود بیشتری میکنه ..پس معلومه که اونا میخان ازت بیشتر پول بگیرن...
      اما خدایی نکرده اگر رفنی قلم چی و دیدی مبلغ بالا میگن اونارو تهدید کن و بگو بهشون اهای مردک جومونگ نما من به نمایندگی تهران زنگ میزنم و شما رو گزارش میکنم و میگم میخاهین جیبامو بزنید
      و اگر واقعا قبول نکردن برگرد خونه و جدی جدی زنگ بزن به نمایندگی تهران که شمارش تو سایت کانون هست و نمایندگی شهرتون رو گزارش بده و اونا پیگیری میکنند و با قیمت متعارف ثبت نامت میکنند

سوال پنجم:دایی من رفتم نمایندگی شهرمون بهم گفتند شما باید سی دی های ما و کتاب های مارا خریداری کنید و ازمون میخاستن پول بیشتر بگیرن و اجبار کردند چیکار کنم؟

جواب:ببین عزیزم هیچچچچچچچچچچ دقت کن هیییچچچچچچچ نمایندی نباید تورو اجبار به خرید کتاب ها و سی دی هاشون بکنه .....و این موضوع کاملا اختیاریه ...به هیچ عنوان اگر دوست نداری خرید نکن و اونا نمیتونند اجبارت کنند

سوال ششم:سلطان یه خبرایی شنیدم ازمون حضوری برگزار میشه ایا راسته؟

جواب:ببین گلم این بستگی به نمایندگی و وضعیت کرونا شهرتون داره...اگر واقعا شهرتون بی خطره امکان داره بخاهد حضوری بگیره ولی ترجیحا فعلا ازمون کاملا انلاین هستش .....

سوال هفتم:داداش میگن ازمون کلیداش لو میره تراز الکی میده چیکار کنم به نظرت من الان؟؟

جواب:کلید لو میره؟؟ خب به تو چه ..همه بالا میزنن خب به تو چچه؟؟ تو سعی کن به درصد توجه کنی و هر ازمون از ازمون قبلی خودت بهتر باشی گلم ....
      مهم کنکوره .........بزارن اونا الکی فکر کنند اولن ولی مهم تویی که تو کنکور میترکونی

سوال هشتم:ستون گنگ برای ثبت نام قلمچی چه مدارکی میخواهد؟؟

جواب:ببین داداشم اگر قبلا ثبت نام بودی که فغقط باید پولو بدی و تمام
      ولی اگر تازه میخواهی ثبت نام کنی 3 قططعه عکس +کارنامه + کارت ملی و مقداری پول میبری و کار ثبت نامتو نهایی میکنی..

عههههههههه گفتی کارنامه من کارناممو گم کردم وای خدا چیکار کنم؟؟؟
      جواب: اصلا نگران نباش برو نمیاندگی توضیح بده و معدلتو حدودی بگو اونا یه چیزی میزنن برات به جای معدل

سوال نهم : ایا پیشتیبان داشتن تو قلم چی واجبه داداش خیلی رو مخ منن؟

جواب: نه اصلا واجب نیست و میتونی موقع ثبت نام بگی من پشتیبان نمیخواهم و لطفا برام پشتیبان نزارید یا اگر میزارید بگید بهم زنگ نزنند ممنون

سوال دهم :داداش دفترچه کاغذی و برنامه و اینا هم میدن بهمون یا هیچی نداره این قلم چی؟؟؟

جواب:چرا داره داداش ...ببین برنامه راهبردی رو میتونی چاپی بری از نمایندگی شهذتون بگیری یا خودت دانلود کنی از سایت کپی کنی
      راجب دفترچه هم هر 2 هفته یه بار که ازمون بر گزار میشه روز جمعه اول صبح میتونی بری از نمایندگی دفترچه سوال روبگیری و بیای خونه از خودت حضوری ازمون بگیری و وارد سایت کنی کلید ها رو ..پاسخنامه فایلش همون روز جمعه توی سایت بارگزاری میشه اما اگر کاغذی میخواهی دوشنبه باید بری از نمایندگی بگیری + مجله و اینا

###مهم###: چیجوری قلم چی را رایگان شرکت کنم###مهم###

ببین داداشم یا خواهرم برای ثبت نام رایگان قلمچی هرکی اینکارو کرده نتیجه گرفته...از اطرافیان نزدیکم..بنده خودم با هزینه ثبت نام کردم ....ولی اطرافیانم همه همین مدلی رایگان ثبت نام شدند

خب ببینید اول وارد سایت کانون میشید..تو مرورگر بزنید میاره ...بعد یه جا زده ثبت نام اینترنتی بورسیه .....

فقط یه چیزی همونطور که گفتم نمایندگی ها همه پی سود خودشون هستند و اگر حضوری بررید نمایندگی کلی درد سر داره و اخرم بورسیتون به سختی میکنن یا نمیکنن...اما اینی که میگم عین اب خوردنه...
      میزنه ثبت نام اینترنتی بورسیه ...اطلاعاتتو وارد میکنی و تمام
      بعد 48 ساعت بهت یه اقا یا خانمی از طرف قلم چی زنگ میزنه و ازت این اطلاعات رو میخواهد..

شغل پدر
      شغل مادر
      مقطع تحصیلی
      شهر مورد تحصیل
      مدرسه و اسمش
      معدل(مهم نیست)

اینا رو بهشون بگو....راستی اگر میخای ثبت نام شی لفظش درست نیست ولی سعی کن نالهه کنی و بگی من پول ندارم و تحت فشار مالی هستم و منو خدا زده و ......
      مرد یا خانمه هم میگه اوکی قطع میکنه
      بعد 48 ساعت مجدد شمارنده و رمز عبر برات پیامک میشه و تبریک میگم شما ازمون ها را رایگان ثبت نام شدی...
      شاید باورت نشه بگی مگه به این کشکی میشه؟؟؟؟
      باید بگم بله میشه و واقعا هم میشه بازم خودتون میدونید هدفم اطلاع رسانی بود
      راستی تا یادم نرفته برای بورسیه شدون اصلا اصلا اصلا حضوری نرید نمایندگی و تمام کارهاتون رو اینترنتی انجام بدید تا موفق بشید
      و دقت کنید حتما نباید وضع مالی خیلی خیلی بدی داشته باشید تا بورسیه بشید با درامد متوسط هم میشه

https://uupload.ir/view/svid_2021100...14_1_8ae8.mp4/

ثبت نام ازمون های قلمچی از طریق بورسیه

فیلم گرفتم و همه چی رو توضیح دادم

امیدوارم مفید بوده باشه براتون...
      #میلاد
      تنهایی مبارک ....!

برنده ها تنهان........
      ویرایش توسط milad0884 : 09 مهر 1400 در ساعت 16:22

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سعی کردم همه چی رو توضیح بدم..بازم موردی بود بگید ویرایش بزنم
      تنهایی مبارک ....!

برنده ها تنهان........

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام به من مستقیم پیامم بورس دادن زنگ نزدن مشکلی باره؟
      به بورس ها دفترچه حضوری میدم؟ توی تهران

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      منم گفتم پشتیبان نمیخوام گفتن اجباره گفتم باباجان پول پشتیبان رو بردارین فقط این بهم زنگ نزنه اونام گفتن نمیشه
      کلا قلمچی خیلی رومخ هستن خدالعنتشون کنه
      واینکع بااین حساب باید بگردم یه نظامی پیداکنم حالا ازکجا الله واعلم
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr Hanieh-7797 نمایش پست ها
      منم گفتم پشتیبان نمیخوام گفتن اجباره گفتم باباجان پول پشتیبان رو بردارین فقط این بهم زنگ نزنه اونام گفتن نمیشه
      منم گفتم پشتیبان نمیخام قبول کردن زنگ نمیزنن دیگه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad0884 نمایش پست ها
      سلام وقت بخیر دوستان خسته نباشید ..خیلی مخلصیم امیدوارم هرجا هستید حال دلتون عالی باشه

این اخرین تاپیکم در این انجمن هست تا بعد کنکور 1401 ...... ....گفتم این تاپیک رو بزنم شاید بتونم به کسی کمکی کنم
      قبلش از اقای زیرو و اقا مبین و اقا سعید و اقا احمد رضا و اقا امیرحسین و همه دوستانی که کمکم کردند یه تشکر میکنم ..انشالله بتونم جبران کنم براشون

راستی دوستان اگر کسی میخاد قلمچی رو رایگان ثبت نام کنه حتما تا اخر تاپیک دنبال کنه تاپیکو...روند به صورت پرسش و پاسخ هستش و الفاظ به کار برده برای طنز ماجراعه

خب بریم کامل روند ثبت نام قلم چی رو توضیح بدیم

((ثبت نام قلم چی و اطلاعات ان شامل تخفیف و پرداخت و فرایند))

سوال اول: اقا میلاد قیمت قلم چی امسال چقدره؟

جواب: قیمت قلم چی امسال مبلغ 2 میلیون و 600 هزار تومن برای کنکوری ها هستش...دوستانی که سال قبل هم عضو قلم چی بودن قلمچی بهشون یه تخفیف میده حدود 400 هزار تومان و هزینه ازمون برای اونها میشه 2 میلیون و 200 هزار تومن

سوال دوم : اقا میلاد گل من واقعا خانوادم توان یکجا پرداخت کردن قلم چی رو ندارند ایا میتونم قسطی بدم داداش؟؟

جواب:سلام گل من اره قطعا میتونی ..اگر بخواهی قسطی پرداخت کنی یک سوم مبلغ یعنی حدود 800 هزار تومان رو اول میدی و مابقی که میمونه رو چک میدی و تا قبل عید باید تسویه کنی...راستی حواست باشه چکت باید از این جدید مدیدا باشه ها عزیزم

سوال سوم : داداش میلاد راهی داره بتونم از قلم چی یه تخفیف تپل مپل بگیرم ؟؟

جواب: رفیق اگر تخفیف میخواهی 3 تا کار میتونی کنی

کار اول برای تخفیف گرفتن: اگر تو خوانوادتون کسی رو داری که پلیس یا عضو ارتش یا سپاه یا اطلاعات یا ..... هستش بهشون یه کارت میدن به نام کارت حکمت عزیزم...اگر کارت حکمت داشته باشی بهت 40 درصد تخفیف میدن و مبلغ ازمون حدودا میشه یک میلیون و 400 تومن

میشه یه سوال بپرسم؟
      اره بپرس..

سوال:داداش میلاد شانس بد ما تو خانوادمون کسی رو نداریم که کارت حکمت داشته باشه ولی یکی از همسایه هامون یا رفیق پدرم یا هر بنده خدایی کارت حکمت داره من میتونم ازش استفاده کنم؟

جواب:اره عزیزم میتونی استفاده کنی فقط حواست باشه وقتی اون کسی که اقوام درجه یکت نیست و میخواهی از کارت حکمتش استفاده بکنی باید از طریق سایت و اینترنتی ثبت نام کنی چون اگر حضوری بری نمایندگی بهت گیر میدن ولی اینترنتی ثبت نام کنی هیچ موردی نداره..

سوال:عههههه گفتی اینترنتی خب بهم بگو از کدوم سایت یا کجا

جواب:میری سایت کانون روی ثبت نام کلیک میکنی یه قسمت داره ثبت نام از طریق حکمت کارت روش کلیک میکنی و ادامه فرایند رو طی میکنی....
      بعد که اطلاعات اونی که کارت حکمت رو ازش گرفتی وارد کردی هزینه ازت کم میشه
      هم میتونی یکجا یک میلیون و 400 تومن رو کم کنی از کارتت
      هم میتونی درخواست قسطی بدی و در 12 ماه ماهی 100 هزار تومن و خورده ای ای از کارت دارنده حکمت کارت کم میکنند......
      بعد 24 ساعت طول میکشه تایید بشه ...هرموقع تایید شد تو سایت اون صفحه رو پرینت میگیری میبری نمایندگی شهرتون حضوری و میگی من از طریق حکمت کارت ثبت نام کردم لطفا اطلاعاتمو ثبت کنید و تمام

یه سوال دیگه بپرسم جون تو سوال اخرمه

جواب:باشه بپرس

سوال:من یکی از رفیقام باباش کارت حکمت داره ولی خود رفیقمو باهاش ثبت نام کرده منم میتونم از کارت حکمت اون اینترنتی ثبت نام کنم؟

جواب:بله پهلون میشه با هر کارت حکمت از طریق اینترنتی میتونی 3 نفر رو حداکثر ثبت نام کنی

کار دوم برای تخفیف گرفتن:اگر پدر یا مادر عزیزت هر کدوم عضو فرهنگیان باشند قلمچی مبلغ 400 تا 500 هزار تومن از ازمونت کم میکنه

کار سوم برای تخفیف گرفتن:
      اگر هرگونه سهمیه 5 درصد و 25 داری قلمچی هزینه رو کم میکنه..دقت کن سهمیه 25 درصد داشته باشی ازمون قلم چی برات رایگانه(((چه زیباااااااا)))

سوال چهارم:دایی میلاد مگه تو نگفتی هزینه ازمون 2 میلیون و 600 تومنه...من رفتم نمایندگی نامردا خیلی مبلغ بیشتری گفتند یکی گفت 3 میلیون یکی گفت 4 میلیون یکی گفت 5 میلیون..نکنه بهم الکی گفتی؟؟

جواب:ببین ستون نمایندگی کارش فروشه..و هرچی پول بیشتری ازت بگیره سود بیشتری میکنه ..پس معلومه که اونا میخان ازت بیشتر پول بگیرن...
      اما خدایی نکرده اگر رفنی قلم چی و دیدی مبلغ بالا میگن اونارو تهدید کن و بگو بهشون اهای مردک جومونگ نما من به نمایندگی تهران زنگ میزنم و شما رو گزارش میکنم و میگم میخاهین جیبامو بزنید
      و اگر واقعا قبول نکردن برگرد خونه و جدی جدی زنگ بزن به نمایندگی تهران که شمارش تو سایت کانون هست و نمایندگی شهرتون رو گزارش بده و اونا پیگیری میکنند و با قیمت متعارف ثبت نامت میکنند

سوال پنجم:دایی من رفتم نمایندگی شهرمون بهم گفتند شما باید سی دی های ما و کتاب های مارا خریداری کنید و ازمون میخاستن پول بیشتر بگیرن و اجبار کردند چیکار کنم؟

جواب:ببین عزیزم هیچچچچچچچچچچ دقت کن هیییچچچچچچچ نمایندی نباید تورو اجبار به خرید کتاب ها و سی دی هاشون بکنه .....و این موضوع کاملا اختیاریه ...به هیچ عنوان اگر دوست نداری خرید نکن و اونا نمیتونند اجبارت کنند

سوال ششم:سلطان یه خبرایی شنیدم ازمون حضوری برگزار میشه ایا راسته؟

جواب:ببین گلم این بستگی به نمایندگی و وضعیت کرونا شهرتون داره...اگر واقعا شهرتون بی خطره امکان داره بخاهد حضوری بگیره ولی ترجیحا فعلا ازمون کاملا انلاین هستش .....

سوال هفتم:داداش میگن ازمون کلیداش لو میره تراز الکی میده چیکار کنم به نظرت من الان؟؟

جواب:کلید لو میره؟؟ خب به تو چه ..همه بالا میزنن خب به تو چچه؟؟ تو سعی کن به درصد توجه کنی و هر ازمون از ازمون قبلی خودت بهتر باشی گلم ....
      مهم کنکوره .........بزارن اونا الکی فکر کنند اولن ولی مهم تویی که تو کنکور میترکونی

سوال هشتم:ستون گنگ برای ثبت نام قلمچی چه مدارکی میخواهد؟؟

جواب:ببین داداشم اگر قبلا ثبت نام بودی که فغقط باید پولو بدی و تمام
      ولی اگر تازه میخواهی ثبت نام کنی 3 قططعه عکس +کارنامه + کارت ملی و مقداری پول میبری و کار ثبت نامتو نهایی میکنی..

عههههههههه گفتی کارنامه من کارناممو گم کردم وای خدا چیکار کنم؟؟؟
      جواب: اصلا نگران نباش برو نمیاندگی توضیح بده و معدلتو حدودی بگو اونا یه چیزی میزنن برات به جای معدل

سوال نهم : ایا پیشتیبان داشتن تو قلم چی واجبه داداش خیلی رو مخ منن؟

جواب: نه اصلا واجب نیست و میتونی موقع ثبت نام بگی من پشتیبان نمیخواهم و لطفا برام پشتیبان نزارید یا اگر میزارید بگید بهم زنگ نزنند ممنون

سوال دهم :داداش دفترچه کاغذی و برنامه و اینا هم میدن بهمون یا هیچی نداره این قلم چی؟؟؟

جواب:چرا داره داداش ...ببین برنامه راهبردی رو میتونی چاپی بری از نمایندگی شهذتون بگیری یا خودت دانلود کنی از سایت کپی کنی
      راجب دفترچه هم هر 2 هفته یه بار که ازمون بر گزار میشه روز جمعه اول صبح میتونی بری از نمایندگی دفترچه سوال روبگیری و بیای خونه از خودت حضوری ازمون بگیری و وارد سایت کنی کلید ها رو ..پاسخنامه فایلش همون روز جمعه توی سایت بارگزاری میشه اما اگر کاغذی میخواهی دوشنبه باید بری از نمایندگی بگیری + مجله و اینا

###مهم###: چیجوری قلم چی را رایگان شرکت کنم###مهم###

ببین داداشم یا خواهرم برای ثبت نام رایگان قلمچی هرکی اینکارو کرده نتیجه گرفته...از اطرافیان نزدیکم..بنده خودم با هزینه ثبت نام کردم ....ولی اطرافیانم همه همین مدلی رایگان ثبت نام شدند

خب ببینید اول وارد سایت کانون میشید..تو مرورگر بزنید میاره ...بعد یه جا زده ثبت نام اینترنتی بورسیه .....

فقط یه چیزی همونطور که گفتم نمایندگی ها همه پی سود خودشون هستند و اگر حضوری بررید نمایندگی کلی درد سر داره و اخرم بورسیتون به سختی میکنن یا نمیکنن...اما اینی که میگم عین اب خوردنه...
      میزنه ثبت نام اینترنتی بورسیه ...اطلاعاتتو وارد میکنی و تمام
      بعد 48 ساعت بهت یه اقا یا خانمی از طرف قلم چی زنگ میزنه و ازت این اطلاعات رو میخواهد..

شغل پدر
      شغل مادر
      مقطع تحصیلی
      شهر مورد تحصیل
      مدرسه و اسمش
      معدل(مهم نیست)

اینا رو بهشون بگو....راستی اگر میخای ثبت نام شی لفظش درست نیست ولی سعی کن نالهه کنی و بگی من پول ندارم و تحت فشار مالی هستم و منو خدا زده و ......
      مرد یا خانمه هم میگه اوکی قطع میکنه
      بعد 48 ساعت مجدد شمارنده و رمز عبر برات پیامک میشه و تبریک میگم شما ازمون ها را رایگان ثبت نام شدی...
      شاید باورت نشه بگی مگه به این کشکی میشه؟؟؟؟
      باید بگم بله میشه و واقعا هم میشه بازم خودتون میدونید هدفم اطلاع رسانی بود
      راستی تا یادم نرفته برای بورسیه شدون اصلا اصلا اصلا حضوری نرید نمایندگی و تمام کارهاتون رو اینترنتی انجام بدید تا موفق بشید
      و دقت کنید حتما نباید وضع مالی خیلی خیلی بدی داشته باشید تا بورسیه بشید با درامد متوسط هم میشه

امیدوارم مفید بوده باشه براتون...
      #میلاد
      والا منم ایثارگران بودم فقط 50 درصد تخفیف خورد

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ممنون از استارتر عزیز
      دوستان کسی تهران ثبت نام کرده؟هزینه چقدره؟
      فرهنگی بودن پدر و مادر چقدر تخفیف میدن؟
      یک سوال دیگه::
      اگر خواهر کارت حکمت داشته باشه میشه ثبت نام کرد با اون؟
      چون یک زمانی فقط پدر یا مادر حکمت کارت داشتن میشد ثبت نام کرد
      ویرایش توسط ali_12 : 09 مهر 1400 در ساعت 11:06

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      وارد اون قسمت حکمت کارت که میشی برای دوازدهم تجربی ازمون نداره داداش چیکار باید کنم؟
      کارت حکمت هم دست مادر بزرگمه که یه شهر دیگه زندگی میکنه لازمه فیزیکی داشته باشمش یا فقط شمارشو بلد باشم کافیه؟؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erik911 نمایش پست ها
      سلام خیر به بورس ها دفترچه و برنامه فیزیکی نمیدن متاسفانه
      تنهایی مبارک ....!

برنده ها تنهان........

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr Hanieh-7797 نمایش پست ها
      اگر هنوز تحصیل میکنی بگو با طرح مدرسه میخواهم ثبت نام کنم که بدون پشتیبانه..واگر فارغ ال تحصیلی بگو خواهشا هیچ پشتیبانی با من تماس نگیره من حوصله خودمم ندارم
      تنهایی مبارک ....!

برنده ها تنهان........

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1998 نمایش پست ها
      والا منم ایثارگران بودم فقط 50 درصد تخفیف خورد
      سهمیه 25 درصد داشته باشی ازمون رایگان میشه
      تنهایی مبارک ....!

برنده ها تنهان........

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_12 نمایش پست ها
      ممنون از استارتر عزیز
      دوستان کسی تهران ثبت نام کرده؟هزینه چقدره؟
      فرهنگی بودن پدر و مادر چقدر تخفیف میدن؟
      یک سوال دیگه::
      اگر خواهر کارت حکمت داشته باشه میشه ثبت نام کرد با اون؟
      چون یک زمانی فقط پدر یا مادر حکمت کارت داشتن میشد ثبت نام کرد
      هزینه چه تهران چه امریکا چه مشهد باید بالا تر از 3 تومن نباشه ...اگر بود زنگ بزنید نمایندگی تهران و گزارش بدید

فرهنگی بودن پدر و مادر 500 تومن تخفیف میدن

بله با کارت حکمت خواهر هم میشه..البتی من اینارو توضیح دادم سعی کن اینترنتی ثبت نام کنی با کارت حکمت راحت
      تنهایی مبارک ....!

برنده ها تنهان........

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SHEKAR09 نمایش پست ها
      وارد اون قسمت حکمت کارت که میشی برای دوازدهم تجربی ازمون نداره داداش چیکار باید کنم؟
      کارت حکمت هم دست مادر بزرگمه که یه شهر دیگه زندگی میکنه لازمه فیزیکی داشته باشمش یا فقط شمارشو بلد باشم کافیه؟؟
      چرا من همین الان چک کردم فقط ازمون هم برای دوازدهم تجربی داره

خیر نیاز نیست فیزیکی داشته باشینش فقط شمارشو و کد ملیشو + شاغل یا بازنشستگیشو بدونید تمومه
      تنهایی مبارک ....!

برنده ها تنهان........

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بعد شرمنده داداش زیاد سوال میپرسم این یارانه بازنشستگان که تو سایت کارت حکمت نوشته یعنی چی؟

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erik911 نمایش پست ها
      نه مشکلی نداره
      به بورس ها متاسفانه دفتر چه حضوری نمیدن اما یه راهکار بهت میگم

ببین دفترچه رو سر صبح روز جمعه ساعت 6 پخش میکنن و میزارن جلو در هرکی میاد سریع بخاطر کرونا بر میداره میرررررره...پس اصلا توجه ای نمیکنند که بورسی یا نه یه بار تست کن برو بردار بیار...البته راجب پاسخنامه فیزیکی صدق نمیکنه
      تنهایی مبارک ....!

برنده ها تنهان........

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن