خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

لطفا سریع بیان، مشکل معافیت تحصیلی

من امروز رفنم دفتر پلیس +10 که اون برگه معافیت تحصیلی رو بگیرم و اپلود کنم توی سایت دانشگاه، ولی گفتن که همچین چیزی نیست که ما بدیم، از طریق سایت دانشگاه ارسال میشه احتمالا...
      از طرفی هر کافی نتی میرم میگن که بدون اون اصن نمیشه ثبت نام کرد...چکار باید بکنم من دقیقا؟؟؟؟؟

کسی بوده که برگشو بگیره همین تازگیا؟؟
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.darkside نمایش پست ها
      من امروز رفنم دفتر پلیس +10 که اون برگه معافیت تحصیلی رو بگیرم و اپلود کنم توی سایت دانشگاه، ولی گفتن که همچین چیزی نیست که ما بدیم، از طریق سایت دانشگاه ارسال میشه احتمالا...
      از طرفی هر کافی نتی میرم میگن که بدون اون اصن نمیشه ثبت نام کرد...چکار باید بکنم من دقیقا؟؟؟؟؟

سلام دادا . منم همچین چیزیو مشکلم بود. اخرین اطلاعاتی که دستمه اینجوریه که شما یه سایتی هست توش معافیت تحصیلی میدن ( توی سایت دانشگاهت قسمت ثبت نامش هست ) باید بری اونجا . هنوز خودم نرفتم . بتونم معافیت بگیرم راهشو مینویسم اینجا . فعلا پیگیر فرما هستم من
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

ببین داداش.شما وقتی ۱۸ سالت تموم میشه،مدرسه یه نامه بهت میده میبری پلیس+۱۰ و برگه معافیت یکساله بهت میدن
      حالا باید همونو اسکن کنی تو سایت دانشگاه
      بعد از اون وقتی ثبت نامت توی دانشگاه انجام شد،دانشگاه یه نامه بهت میده میبری پلیس +۱۰ و معافیت دانشجویی‌ت رو میگیری.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یعنی همین برگه؟
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست %D9%85%D8%B9%D8%A7%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C.jpg  

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Htp11 نمایش پست ها
      ببین داداش.شما وقتی ۱۸ سالت تموم میشه،مدرسه یه نامه بهت میده میبری پلیس+۱۰ و برگه معافیت یکساله بهت میدن
      حالا باید همونو اسکن کنی تو سایت دانشگاه
      بعد از اون وقتی ثبت نامت توی دانشگاه انجام شد،دانشگاه یه نامه بهت میده میبری پلیس +۱۰ و معافیت دانشجویی‌ت رو میگیری.
      همینو بفرستم؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

سلام رفیق وقتت بخیر...ببین هنگامی که شما 18 سالت پر میشه مدرسه بهت یه نامه میده...من یادمه مارو سر صف صدا میکردن که اونایی که 18 سالشون پر شده بیاید دفتر..خلاصه جوونم برات بگه که میرفتیم دفتر و بهمون یه نامه میدادن...حالا اون نامه رو پا میشدیم میبردیم پلیس +10 شهرمون و بهشون تحویل میدادیم..بعدش اونا اطلاعاتتو چک میکردن و بهت یه نامه میدادن به نام معافیت تحصیلی...
      موقع ثبت نام دانشگاه تو اون قسمتی که این نامه رو میخواست کافی نت نامه رو اسکن میکرد و اپلود میکرد و تمام .......
      تنهایی مبارک ....!

برنده ها تنهان........

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ایا کسب تاحالا در سایت پلیس +10 , درخواست معافیت تحصیلی ثبت کرده؟؟؟
      پیامک براتون ارسال شده؟؟؟؟
      اصن شما معافیتتون رو چطور گرفتید؟ اینجا پلیس میگه خودتون باید ثبت نام کنید...حضوری نمیدن
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ma.mo نمایش پست ها
      همینو بفرستم؟
      آره

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن