خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 32
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      شما چیکار به رو بورس بودنشون داری
      یعنی رو بورس نباشه نمیرید؟
      اگه جوابتون به این سوال مثبته پس سمت پزشکی نرید چون پزشکی علاقه نداشه باشید یا نصفه ول میکنید یا میشید یه کاسب و قاتل جون مردم
      سالانه این همه ادم کنکور تجربی میدن و میمونن پشت کنکور واقعااا فکردین برای چی هست؟علاقشون؟((((: نه حقیقتا همچین چیزی نیست برای درامد و پرستیژ هست من نمیگم این بده چون همه دنبال زندگی بهتر هستن منتها من صادق هستم و خب برای شخص خودم میگم نه هیچ علاقه ای ندارم نه به کارش نه به درسهاش من عاشق هنر هستم الان هم دارم زبان میخونم دانشگاه ؛ چون زبان و دوست ذارم اما زبان نمیتونم درامد داشته باشم و همنیطور ازهنر
      برای همین این سوالو پزسیدم

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      همچین چیزی ناممکنه
      من خودم عاشق مهدسی برق و کامپیوتر بودم (این دو رشته شباهتشون زیاده اگر نمیدونید) و دوبار کنکور شرکت کردم و هر دوبار هم رفتم با اینکه گفتن بازار کار خوبی نداره و بیکاراشون تو خونه نشستن
      آدمایی که به خاطر پول از علاقه میگذرن علاقه شون واقعی نیست و کاذبه
      توهم علاقه رو با علاقه اشتباه نگیر
      شاید به جرعت میتونم بگم که 60 تا 70 درصد دانش آموزا اصلا نمیدونن علاقه‌شون چیه و میبنید که چقدر بیکار مهندسی ریخته و چقدر هم دکتر کلاهبردار ریخته که صرفا دنبال پولن و آخرشم بیمار بهتر که نمیشه هیچ بلکه زمان طلایی درمان رو از دست میده
      من با حرف شما موافقم ؛ تعداد زیادی از دانش اموزا نمیدونن علاقشون چیه خود من اینرو تازه متوجه شدم ؛ تازم نه حدودا یکسال قبلش هم فکر میکزدم باید رشته ایکس مثلا پزشکی بخونم بعدش به خواسته هام برسم
      اما خب ایران کشوری نیست که بتونی توش به خواسته های قلبیت برسی((:

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirmtn نمایش پست ها
      من اطلاع خاصی ندارم ولی شما بدونید تو هر زمینه ای تاکید می‌کنم هر زمینه ای علاقه خودتون رو دنبال کنید همراه با تلاش قطعا و موفقیت و به درآمد می‌رسید هیچ محدودیتی هم نداره
      خیلی ممنونم از جوابتون
      اما تو ایران خیلی مطمین نیستم(:

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Hawk نمایش پست ها
      اقا چرا یک موضوع را چند بار تاپیک میکنید عزیزم تاپیکش هست سوالتو رو اونجا بپرس تاپیک لازم نیست بزنی
      @Araz
      دوست عزیز من تموم تاپیک ها رو چک نکردم سوال منم این نبود پزشکی بد هست یا خوب هست یا مقایسه کنم یه سوال درمورد ایندش در چندسال بعد پرسیدم ؛ به شمام ربطی نداره چه تاپیکی میزنم من

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سال 83 که کنکور دادم (خیلی از دوستان اینجا شاید یکی دو سالشون بیشتر نبود) میگفتن رشته پزشکی بیچاره شده. اشباع شد. داغون شد. 17 سال گذشته و هنوز این سوال مطرح هست که پزشکی اشباع شده؟؟ اشباع میشه؟ ....

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پزشکی که قطعا هست و به این زودیا اشباع هم نمیشه مگه اینکه معجزه ای رخ بده و وزارت بهداشت ظرفیتها رو چندبرابر بکنه تو تمام دانشگاه ها!
      درمورد کنکورم قطعا خواهدبود.فرض کنید بخوان جای کنکور روش دیگه ای رو تست کنن:
      ۱)یه روش اینه که دانشگاه های برتر خودشون آزمون ورودی جداگانه بگیرن.(این به معنای تعداد زیادی کنکور به جای یه کنکوره)
      ۲)روش بعدی اینه سه سال نهایی باشه.این روش زمانی جواب میده که سطح سوالات نهایی هم همسطح کنکور باشه وگرنه نمیتونه داوطلبارو غربال کنه.دراون صورت هم به جای یه کنکور درواقع داری ۲۴-۲۵ تا کنکور تک درس میدی.
      ۳)روش سوم که احتمالش هم کمه استفاده از امتیازات المپیاد یا جشنواره خوارزمی به صورت مرحله به مرحله است.(اینجا هم به هرحال تعدادی ازمون باید داد که سطحش از کنکور هم بالاتره!)
      پس در اصل تفاوتی نمیکنه.

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Baharbhn نمایش پست ها
      سالانه این همه ادم کنکور تجربی میدن و میمونن پشت کنکور واقعااا فکردین برای چی هست؟علاقشون؟((((: نه حقیقتا همچین چیزی نیست برای درامد و پرستیژ هست من نمیگم این بده چون همه دنبال زندگی بهتر هستن منتها من صادق هستم و خب برای شخص خودم میگم نه هیچ علاقه ای ندارم نه به کارش نه به درسهاش من عاشق هنر هستم الان هم دارم زبان میخونم دانشگاه ؛ چون زبان و دوست ذارم اما زبان نمیتونم درامد داشته باشم و همنیطور ازهنر
      برای همین این سوالو پزسیدم
      اتفاقا میشه درآمد داشت
      هم از زبان هم از هنر
      منتها سختیش از پزشکی بیشتره
      پزشکی تنها چون هدفش مشخص تره همه میرن سمتش اما در رشته های دیگه باید خلاقیت و ایده های نو بدی بیرون تا تقاضا داشته باشه
      درسته که وضعیت اقتصادی ایران بده و شکی توش نیست اما آموزش بد هم باعث شده دانش آموز فکر کنه باید کار حتما مسیرش مشخص باشه در حالی که باید مسیر بسازه
      یک نفر که میخواد به درامد بالای پزشکی که تو ذهنشه برسه از زمان شروع به تحصیل حداقل 20 سال بگذرونه و خب 20 سال رو هر کاری تمرکز کنی به همون درآمد میرسی
      LEFT
      4/19/2021

8. Top | #23
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پزشکی تنها چون هدفش مشخص تره همه میرن سمتش اما در رشته های دیگه باید خلاقیت و ایده های نو بدی بیرون تا تقاضا داشته باشه

یک نفر که میخواد به درامد بالای پزشکی که تو ذهنشه برسه از زمان شروع به تحصیل حداقل 20 سال بگذرونه و خب 20 سال رو هر کاری تمرکز کنی به همون درآمد میرسی
      خیلی حق بود
      +
      فرهنگیان هم همینه با این تفاوت که خیلیا عشق معلمی نیستن ولی چون مسیر مشخصی دارن واردش میشن

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rubiker نمایش پست ها
      سال 83 که کنکور دادم (خیلی از دوستان اینجا شاید یکی دو سالشون بیشتر نبود) میگفتن رشته پزشکی بیچاره شده. اشباع شد. داغون شد. 17 سال گذشته و هنوز این سوال مطرح هست که پزشکی اشباع شده؟؟ اشباع میشه؟ ....
      شما قصد دارین دوباره کنکور نجربی شرکت کنین؟

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza333 نمایش پست ها
      شما قصد دارین دوباره کنکور نجربی شرکت کنین؟
      سلام بله رفیق. البته اگه درس بخونم و فرصت سوزی نکنم

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تو ایران واقعا ۵ماه بعد هم قابل پیش بینی نیس چه برسه به۵سال دیگه

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اتفاقا میشه درآمد داشت
      هم از زبان هم از هنر
      منتها سختیش از پزشکی بیشتره
      درسته که وضعیت اقتصادی ایران بده و شکی توش نیست اما آموزش بد هم باعث شده دانش آموز فکر کنه باید کار حتما مسیرش مشخص باشه در حالی که باید مسیر بسازه
      این حرف شما درسته دقیقا همینه راه واضح هست تو رشته های پزشکی و پیراهای خوب
      اما خب هنر یا زبان مسیرش خییلی سخت تر هست
      و کمتر کسی اهل ریسک؛

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _POORYA_ نمایش پست ها
      خیلی حق بود
      +
      فرهنگیان هم همینه با این تفاوت که خیلیا عشق معلمی نیستن ولی چون مسیر مشخصی دارن واردش میشن
      خیلی از رتبه های خوب تجربی ؛ دبیری زدن چون حقوق میگیرن و ۴ ماه تعطیل هستن و …

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rubiker نمایش پست ها
      ولی پزشک های قدیم درامد بیشتری داشتن تا پزشک های الان؛

15. Top | #30
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Baharbhn نمایش پست ها
      خیلی از رتبه های خوب تجربی ؛ دبیری زدن چون حقوق میگیرن و ۴ ماه تعطیل هستن و …
      حقوقش ۴ تومن و ۸ سال تعهد خدمت داری
      تو میتونی وردست مکانیک هم وایستی تازه بیشتر از ۴ تومن بهت میده
      مسئله مشخص بودن مسیر و راهه

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن