خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 114
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -ftme نمایش پست ها
      ن..
      جریان اینه ک این بنده خدا بینِ کسایی ک سهمیه داشتن نفر ۸۰۰ام شده.. ن بینِ همه منطقه سه‌ای‌ها..

برا اینکه دانشگاه یه درس هم قبولش کنن.. باید ۷۰درصد از درصدایِ آخرین نفر قبولیِ اون رشته‌محل رو کسب کرده باشه(طبق دفترچه انتخاب رشته)
      یعنی درسته راحت‌تر قبول میشن.. ولی اینجوری نیست ک هیچی از خودشون بلد نباشن.. فقط ۳۰درصد کمتر بلدن..
      تراز ۶۰۰۰ کنکور
      با ۹۸۰۰ و ۱۰۰۰۰ میشینن سر یه کلاس

بنده خدا ؟؟؟
      ۳۰ درصد کمتر بلدن؟

ای بچه سهمیه های بامزه
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Hawk نمایش پست ها
      اقا برام ی سوال پیش اومده مگه جنگ۴۲سال پیش نبود؟
      اینا دیگع ازکجا پیداشون شده یعنی الا باباشون۵۸یا۶۰سالشه
      اصلا چیکار کردن که۲۵٪ سهمیس جنگ رفتن شهید شن یا چی؟
      شاید باورت نشه این بابایی که سهمیه 25 درصد داره پدرش از من و تو جوون سالم تره..اینو کسی داره میگه که 12 سال باهاش در ارتباطه یعنی خودم.....بر اساس شنیده ها نیست
      تنهایی مبارک ....!

برنده ها تنهان........

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ن..
      جریان اینه ک این بنده خدا بینِ کسایی ک سهمیه داشتن نفر ۸۰۰ام شده.. ن بینِ همه منطقه سه‌ای‌ها..

برا اینکه دانشگاه یه درس هم قبولش کنن.. باید ۷۰درصد از درصدایِ آخرین نفر قبولیِ اون رشته‌محل رو کسب کرده باشه(طبق دفترچه انتخاب رشته)
      یعنی درسته راحت‌تر قبول میشن.. ولی اینجوری نیست ک هیچی از خودشون بلد نباشن.. فقط ۳۰درصد کمتر بلدن..
      ولی اینجوری نیست ک هیچی از خودشون بلد نباشن.. فقط ۳۰درصد کمتر بلدن..
      این جمله یعنی چی؟یعنی شما موافق همچین سهمیه ای هستید؟
      تنهایی مبارک ....!

برنده ها تنهان........

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من به شخصه حلال نمیکنم تودانشگاه هم ببینم کسیو با سهمیه اومده دهنشو سرویس میکنم نصف ملکت کنکوری ما افسرده شده بدبخت شدن که ی سریا مفت بیان دانشگاه؟
      قبلشم که مدارس عالی و..براشون محیا بوده

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من به شخصه حلال نمیکنم تودانشگاه هم ببینم کسیو با سهمیه اومده دهنشو سرویس میکنم نصف ملکت کنکوری ما افسرده شده بدبخت شدن که ی سریا مفت بیان دانشگاه؟
      داداش مگه میزارن متوجه بشی؟خودشون میرن تو سوراخ موش صداشون در نمیاد...خودشونم متوجه هستند چه خبره..در ضمن از سربازی هم معاف میشند ))))))))
      همین رفیقم ک قبول شده به قلم چی گفته اسم منو به عنوان قبولی ها نزنید که ملت نفهمن سهمیه داشتم..اخه قلمچی سهمیه دار هارو مشخص میکنه .....تو دانشگاه هم میگن با تلاش و کوشش فراوان و شب بیداری ها به این رتبه رسیدیم
      تنهایی مبارک ....!

برنده ها تنهان........

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ن..

درصد نیست ترازه!
      یعنی فرض کن تراز ۶۰۰۰ قلمچی با ۷۵۰۰ جایگاهشون برابر میشه. دیگه خودت تصور کن چه اختلاف سوادی هست!
      یکم دینی، چهارتا لغت ادبیات، چندتا مبحث ساده‌ی ریاضی و فیزیک بخونن تمومه!

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad0884 نمایش پست ها
      داداش مگه میزارن متوجه بشی؟خودشون میرن تو سوراخ موش صداشون در نمیاد...خودشونم متوجه هستند چه خبره..در ضمن از سربازی هم معاف میشند ))))))))
      همین رفیقم ک قبول شده به قلم چی گفته اسم منو به عنوان قبولی ها نزنید که ملت نفهمن سهمیه داشتم..اخه قلمچی سهمیه دار هارو مشخص میکنه .....تو دانشگاه هم میگن با تلاش و کوشش فراوان و شب بیداری ها به این رتبه رسیدیم
      داداش ماه پشت ابر نمیمونه کسی که تو ورودی با دوزوکلک بیاد تو دانشگاه با اون همه رفرنس کتاب قطور معلوم میشه چند چنده
      عین این میمون ی بچه مدرسه دولتی بره تیزهوشان بلاخره مشخص میشه
      تو دانشگاهم که من رفتم از ترم بالایی ها پرسیدم گفتن وقتی معلوم میشه خود استادا هم بهشون تیکه میندازن بچه هاهم مسخرشون میکنن(نه همه استادا و نه همه بچه ها) درکل مخصوصا ترم۱که همه دنبال رتبه هم هستن اینا دهنشون سرویس میشه نگران نباش

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داداش ماه پشت ابر نمیمونه کسی که تو ورودی با دوزوکلک بیاد تو دانشگاه با اون همه رفرنس کتاب قطور معلوم میشه چند چنده
      تو دانشگاهم که من رفتم از ترم بالایی ها پرسیدم گفتن وقتی معلوم میشه خود استادا هم بهشون تیکه میندازن بچه هاهم مسخرشون میکنن(نه همه استادا و نه همه بچه ها) درکل مخصوصا ترم۱که همه دنبال رتبه هم هستن اینا دهنشون سرویس میشه نگران نباش
      در کل داداش ما که بد کسی رو نمیخواهیم ولی خداییش این عدالت نیست یارو با درصد 20 زیست و باقی اختصاصی پزشکی بخونه )))
      تنهایی مبارک ....!

برنده ها تنهان........

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما فقط نگاه کن چند نفر تو همین انجمن با رتبه های زیر پنج هزار و درصدای خوب دارن پشت کنکور به معنای واقعی کلمه به Guy سگ میرن ! بعد یه عده مفتخور اینجوری یلخی وارد دانشگاهای خوب میشن و تو بیو هم میزنن طبیب ! |||
      تازه وقتی فارغ التحصیل بشی میبینی همینا میشن رقیب کاری و شغلی تو و رسما دارن موقعیت تورو میگیرن .
      عجیب تر از همه اینا اینه که همین مفخورا میان میگن آره ایران چقد بده و میخوایم مهاجرت کنیم .
      آخه انگل تو اگه هر کشور دیگه ای بودی نهایتا ظرفشور رستوران میشدی بخوای مهاجرت کنی فقط افغانستان رات میدن :////

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Landling نمایش پست ها
      شما فقط نگاه کن چند نفر تو همین انجمن با رتبه های زیر پنج هزار و درصدای خوب دارن پشت کنکور به معنای واقعی کلمه به Guy سگ میرن ! بعد یه عده مفتخور اینجوری یلخی وارد دانشگاهای خوب میشن و تو بیو هم میزنن طبیب ! |||
      تازه وقتی فارغ التحصیل بشی میبینی همینا میشن رقیب کاری و شغلی تو و رسما دارن موقعیت تورو میگیرن .
      عجیب تر از همه اینا اینه که همین مفخورا میان میگن آره ایران چقد بده و میخوایم مهاجرت کنیم .
      آخه انگل تو اگه هر کشور دیگه ای بودی نهایتا ظرفشور رستوران میشدی بخوای مهاجرت کنی فقط افغانستان رات میدن :////

همین دیگه جالبه همه جا هم میگن رتبه برتر کنکور هستیم دیگه نمیگن چیجوری.....
      تنهایی مبارک ....!

برنده ها تنهان........

11. Top | #41
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      همین چند سال پیش یه ابی 999 تو انجمن بود با سهمیه 25 درصدش کل فضا رو نجس کرده بود با افتخار از خودش و رتبه اش تعریف میکرد. تازه مشاوره هم میداد بچه هارو خلاصه که اکثرشون پررو هم هستن. به اندازه تار موی سرت ک.ون بچه سهمیه ای میشناسم که بدون این که صداش در بیاد دارن با درصدای منفی و صفر و ده مشاوره تخصصی کنکور میدن. فک کن از کسی که زیست رو منفی زده می پرسن چطور بخونیم تا بالای 80 جواب بدیم؟ یا کسی که یه آزمون جامع هم نداده برنامه جمع بندی میده به چند صد نفر
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سهمیه گند زده به عدالت با 800 امسال نمیشد کامپیوتر تو تهران خوند الان با رتبه 6000 منطقه با سهمیه میرن کامپیوتر تو تهران میخونن

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alig99270 نمایش پست ها
      سهمیه گند زده به عدالت با 800 امسال نمیشد کامپیوتر تو تهران خوند الان با رتبه 6000 منطقه با سهمیه میرن کامپیوتر تو تهران میخونن
      چی بگیم والا....زمونه بدی شده همه تو مردابیم همو لگد میکنیم بریم بالا که خفه نشیم))))
      تنهایی مبارک ....!

برنده ها تنهان........

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      در منطقه 3 معادل 10100 تا 11400 (بر اساس کنکور 99(امسال یک خورده ایی از مناطق 1 و دو به 3 واریزی داشتیم و احتمالا بیشتر باشه ))
      در منطقه یک حدودا 11500تا 12500
      در سهمیه 5 درصد حدودا 7400 تا 8100
      +
      متاسفانه سهمیه 25 درصد فاجعه هست بااین رتبه در منطقه سه فقط میشه بهداشت عمومی و اتاق عمل پذیرفته شد ولی در 25 درصدی ها دندانپزشکی روزانه گرگان مثلا پذیرفته شدند
      +
      بطور کلی سهمیه 5 و هیئت علمی در حد تغییر شهر هست(نه رشته )سهمیه 5 قبولی مناطق 1 و 2 رو به 3 تغییر میده سهمیه هیئت علمی هم ازاین جهت که فقط خواهان پزشکی و دندون هستند مسشکل داره ولی 25 درصد فاجعه خالص هست (البته نمیشه خورده گرفت خدای متعال به یکی هوش داده به یکی پول داده و به یکی سهمیه داده به یکی متولد شدن در نیویورک رو داده به یکی تحصیل در روسیه و تورکیه )

متاسفانه دوست عزیز در دانشگاه هم به اینها کمک میکنند و ستاد شاهد کارشون رو راه میندازه و 4 ترم هم بیشتر حق تحصیل دارند (اگر خودشون نگند سهمیه ایی هستند که مشخص نمیشه )

البته همه موارد ذکر شده مربوط به 25 درصدی هاست سهمیه های دیگه(مناطق . هیئت علمی و 5 درصدی و بلایای طبیعی ) تراز 9 به بالا برای پذیرفته شدن رو الزما نیاز دارن

15. Top | #45
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      فایل پیوست 98916

ببین.. این اسکرین دفترچه انتخاب رشته‌ی امساله.. از پارسال هم همین رو نوشته بود..
      و این ۷۰درصد.. از کلِ مطالب نیست.. از حدِ نصابِ مطالبه..
      مثلا اگه آخرین نفری ک یه رشته محل رد قبول شده همه درصداش ۵۰ بوده.. اونی ک سهمیه ۲۵درصد داره.. باید ۷۰درصد از ۵۰درصد رو بدست آورده باشه حداقل(و بالایِ این عدد باشه) ک ۷۰درصد از ۵۰درصد میشه ۳۵درصد..
      اینجوری اعمال میشه سهمیه‌اشون..
      آها چه جالب
      بعد یه سوال
      میشه چند تا کارنامه از آخرین قبولی سهمیه 25 رو با آخرین قبولی سهمیه مناطق واسه من مقایسه کنید تا بهتر درک کنم توضیحات تون رو؟؟؟
      اگر فعلا دسترسی ندارید به کارنامه این بندگان خدا(!) پس خودم این کارو میکنم تا بهتر متوجه شیم:

رتبه 1480 سهمیه 25 درصد (28845 منطقه و 89246 کشوری سال 99)
      قبولی= پزشکی (روزانه)
      کارنامه=
      screenshot_2020-09-13-12-59-57-592_com.android.chrome.jpg

آخرین قبولی های پزشکی روزانه 99 کشوری نهایت 7000 داشته (دیگه بخوایم منطقه سه زابل رو در نظر بگیریم نهایت 10 هزار)یه کارنامه 99 با حدود کشوری 7000 و منطقه 3365 (که البته خودگردان آزاد دندان آورده نه روزانه)
      img_20210929_150644_856.jpg

خب حالا درصدای این دو نفر رو بررسی کنیم:
      مجموع درصد عمومی های نفر دوم = 290 ... 70 درصدش= 203
      مجموع درصد عمومی های سهمیه ای= 163 !!! (حالا این عمومی بود اشکال نداره بریم تخصصی ها)

مجموع درصد تخصصی های نفر دوم= 150/5 ... 70 درصدش= 105 درصد
      مجموع درصد تخصصی های سهمیه ای= 65/4

جالب شد نه؟
      تازه کارنامه اول آخرین قبولی پزشکی سهمیه 25 نبود و بدتر از اینم هست (تراز 6800-6900) ولی کارنامه دوم تقریبا جزو آخرین قبولی ها محسوب میشد.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن