خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 49
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من سه روز میشه که توی سایت گلستان ثبت نام کردم اما هنوز نه با کد دانشجویی میتونم وارد بشم نه شهریه پرداخت کنم،یعنی ثبت نام تایید نشده!! و اینکه دوستم میگه دانشگاه شهرمون گفته باید با مدارک حضوری بیایید دانشگاه ! نمیدونم اگه ثبت نام حضوریه این سایت گلستان دیگه چه کوفتیه ! وقتمون الکی گرفته شد

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soroosh123 نمایش پست ها
      سلام من سه روز میشه که توی سایت گلستان ثبت نام کردم اما هنوز نه با کد دانشجویی میتونم وارد بشم نه شهریه پرداخت کنم،یعنی ثبت نام تایید نشده!! و اینکه دوستم میگه دانشگاه شهرمون گفته باید با مدارک حضوری بیایید دانشگاه ! نمیدونم اگه ثبت نام حضوریه این سایت گلستان دیگه چه کوفتیه ! وقتمون الکی گرفته شد
      منم دقیقا همین مشکل رو دارم متاسفانه ، میدونستم انقدر دنگ و فنگ داره آزاد ثبت نام میکردم

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوباره ،من رفتم دانشگاه مدارک ازم گرفت و برام پرونده تشکیل داد ، بعد از دو دقیقه کد دانشجوییم کار کرد و الان توی سایت میتونم شهریه رو پرداخت کنم و درخواست مرخصی تحصیلی و... بدم ،فقط کسی نمیدونه دقیقا چجوری باید درخواست مرخصی داد؟

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام داداش تو بخش ارسال مدارک تو قسمت رسید درخواست ارزش تحصیلی چی رو باید ارسال کنم؟ و اینکه دیپلم متوسطه و مدرک متوسطه چه فرقی داره مگه هر دو تاشون یکی نیستن؟ گواهی دیپلم رو بفرستم یا ریز نمرات رو میخواد؟

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان تونستید از سایت epolice درخواست معافیت بدید؟! امروز هم صبح و هم عصر رفتم کافی نت و هر دو بار هم مشکل داشت و خطای ارتباط با سرور میداد

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza taju نمایش پست ها
      سلام داداش تو بخش ارسال مدارک تو قسمت رسید درخواست ارزش تحصیلی چی رو باید ارسال کنم؟ و اینکه دیپلم متوسطه و مدرک متوسطه چه فرقی داره مگه هر دو تاشون یکی نیستن؟ گواهی دیپلم رو بفرستم یا ریز نمرات رو میخواد؟
      سلام واسه رسید ارزش تحصیلی اون پرینتی که کد رهگیری تابیده تحصیلی گرفتی رو سایت آموزش پرورش گرفتی ، عکسشو بفرست،واسه مدرک دیپلم و مدرک پیش دانشگاهی هر دوتا گواهی دیپلم صفحه اول بفرست

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirrezagh10 نمایش پست ها
      دوستان تونستید از سایت epolice درخواست معافیت بدید؟! امروز هم صبح و هم عصر رفتم کافی نت و هر دو بار هم مشکل داشت و خطای ارتباط با سرور میداد
      برو پلیس+۱۰

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خب خدا رو شکر مال من تموم شد همه ترسم از سربازی و نظام وظیفه بود کسایی هم تا الان نرفتن بهتره اول برن خود دانشگاه و بعد پلیس +10 تا کارای معافیتشون تکمیل بشه بعد دیگه ثبت نام تو سایت کار خاصی نداره

9. Top | #39
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza taju نمایش پست ها
      خب خدا رو شکر مال من تموم شد همه ترسم از سربازی و نظام وظیفه بود کسایی هم تا الان نرفتن بهتره اول برن خود دانشگاه و بعد پلیس +10 تا کارای معافیتشون تکمیل بشه بعد دیگه ثبت نام تو سایت کار خاصی نداره
      سلام
      من قبل از ثبت نام رفتم نظام وظیفه و مدارک رو سامانه گلستان آپلود کردم و بعدش هم بهم شماره دانشجویی داد ، شهریه هم دادم.
      فقط یکم نگران شدم . باید قبل از مراجعه به نظام وظیفه حضوری میرفتم دانشگاه؟ من تا الان مدارک نبردم دانشگاه کارشناس دانشگاه هم گفت تاریخ تعیین میکنیم واسه ثبت نام حضوری اون موقع بیا من فقط آپلود کردم مدارک رو.
      یعنی این برگه معافیت تحصیلی ۵ ساله که نظام وظیفه داده کافی نیست ؟ یعنی ممکنه هنوز معافیت تأیید نشده باشه؟

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_H80 نمایش پست ها
      سلام
      من قبل از ثبت نام رفتم نظام وظیفه و مدارک رو سامانه گلستان آپلود کردم و بعدش هم بهم شماره دانشجویی داد ، شهریه هم دادم.
      فقط یکم نگران شدم . باید قبل از مراجعه به نظام وظیفه حضوری میرفتم دانشگاه؟ من تا الان مدارک نبردم دانشگاه کارشناس دانشگاه هم گفت تاریخ تعیین میکنیم واسه ثبت نام حضوری اون موقع بیا من فقط آپلود کردم مدارک رو.
      یعنی این برگه معافیت تحصیلی ۵ ساله که نظام وظیفه داده کافی نیست ؟ یعنی ممکنه هنوز معافیت تأیید نشده باشه؟
      نه اگه اون برگه رو گرفتی خیالت راحت باشه

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دانشگاه من گفته از سایت epolice اقدام کنید بعد پرینت نتیجه رو برامون بفرستید
      الان من حضوری برم پلیس +۱۰ مشکلی دارع به نظرتون؟

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirXD نمایش پست ها
      دانشگاه من گفته از سایت epolice اقدام کنید بعد پرینت نتیجه رو برامون بفرستید
      الان من حضوری برم پلیس +۱۰ مشکلی دارع به نظرتون؟
      خیلیا میگن حضوری رفتن معافیت پنج ساله داده بهشون با نشون دادن قبولی و فرم پذیرش ثیت نام دانشگاه

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان سلام مجدد ، من دیروز بالاخره از سایت epolice درخواست معافیت ثبت کردم ، و تا نتیجه اون نیاد پیام نور گفتن ثبت نامت تکمیل نمیشه ، حالا خواستم بدونم من که کد دانشجویی دارم و میتونم وارد گلستان بشم ، اگه جواب اون درخواست ی مقداری دیرتر بیاد برای انتخاب واحد و درخواست مرخصی تحصیلی مشکلی پیش نمیاد؟

14. Top | #44
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirrezagh10 نمایش پست ها
      دوستان سلام مجدد ، من دیروز بالاخره از سایت epolice درخواست معافیت ثبت کردم ، و تا نتیجه اون نیاد پیام نور گفتن ثبت نامت تکمیل نمیشه ، حالا خواستم بدونم من که کد دانشجویی دارم و میتونم وارد گلستان بشم ، اگه جواب اون درخواست ی مقداری دیرتر بیاد برای انتخاب واحد و درخواست مرخصی تحصیلی مشکلی پیش نمیاد؟
      انتخاب واحد تا 20 مهر تمدید شده و مشکلی نیس

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط keyvan_rt نمایش پست ها
      انتخاب واحد تا 20 مهر تمدید شده و مشکلی نیس
      ممنون لطف کردی

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن