خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 49
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soroosh123 نمایش پست ها
      سلام ، یه سوال دارم لطفاً جواب بدید! من میخوام امسال برای بار سوم کنکور بدم و برای همین دانشگاه پیام نور باید ثبت کنم، اما پارسال که دانش آموز بودم اصلا نامه از طرف مدرسه برای پلیس+۱۰ نبردم ، و امروز رفتم پلیس +۱۰ و با ارائه جواب قبولی سازمان سنجش و مدرک دیپلم یه گواهی برام صادر کرد ، الان باید تو سایت گلستان برای وضعیت نظام وظیفه بزنم مشمول یا معافیت تحصیلی؟؟ چون خوندم که باید چند روز دیگه از دانشگاه نامه بگیرید ببرید پلیس! الان من چکار کنم������
      سلام ، در روند ثبت نام در گلستان یه نامه دانلود میکنین به اسم درخواست معافیت تحصیلی ، این باید پیشتون باشه، و اسم و کد ملی که نوشته پز کنین ولی دیگه اونجاهایی که نوشته وظیفه عمومی محترم ....... ، و تهش دو تا خط که مهر اموزش دانشگاه میخوره دست نزنین ، تا 72 ساعت بعد ثبت نام دانشگاه برید و این نامه رو + اوراق اولیه ثبت نام ( همون که پرینت گرفتین ) رو به دانشگاه بدید ، تا روند ادامه پیدا بکنه .
      گواهی دیپلم رو قبل اینکه بدین به دانشگاه یه دوتا کپی بگیر ازش که لازم خواهد شد . و اصلش رو باید بدی زمان ثبت نام دانشگاه! ،

در سیستم گلستان شما بایستی بزنی وضیعتت رو مشمول تا تسهیلات معافیت تحصیلی بهت انجام بشه!

در ضمن نگران نباشید . برین پلیس +10 بگین کد سخا بده بهتون ، بعد از سایت خود وظیفه عمومی میتونین پیگیر باشید که معافیت بهتون خورده یا نه ، اگر نه پیگیرش باشید . ولی بعد ثبت نام اولیه در گلستان و ارائه مدارک اولیه به دانشگاه. حداقل تا 12 مهر صبر کنین تا روند معافیت تحصیلیتون از سوی دانشگاه به وظیفه عمومی ابلاغ بشه و.... ! سعی کنین کار های ثبت نام رو خوب انجام بدین و از صفحه مجازی خود دانشگاه پیگیر باشین که چه خبر هایی میزارن .

نقل قول نوشته اصلی توسط Ham1 نمایش پست ها
      سلام
      یه سوال داشتم. به شما نگفتن که باید اینترنتی تو سایت epolice ثبت کنی؟ من رفتم پلیس به علاوه ۱۰ گفتن که دیگه معافیت دست ما نیست. الان گیر افتادم، نمیدونم چیکار کنم؟
      معلوم نیست کی به کیه
      من خودم خواستم که نامه بزنم از پلن وظیفه عمومی . هیی میورد مشمول را انتخاب کنید .

شما اولین کاری که میکنی اینه ثبت نام غیر حضوری رو انجام میدی ، و یک فرم درخواست هست اونو داشته باش ، اگر خیلی میبینی گنگ هست . به نزدیک ترین دانشگاه برو و بپرس که چجوریه کارا ( اگر دانشگاهت نزدیک نی)

نقل قول نوشته اصلی توسط itsamirn نمایش پست ها
      من توی درخواست معافیت تحصیلی دانشجویی شماره و تاریخ نامه اتمام تحصیل رو اشتباه زدم و حالا واسم زده نقص اطلاعات. قابلیت ویرایشم نداره. الان چیکار کنم منن؟؟
      ثبت نام دانشگاه یا سایت الکترونیک پلیس ؟
      منم سایت پلیس درخواست دادم و تاریخ شروع مقطع دانشگاه رو زدم 1 مهر 1400
      و ثبت درخواست زدم . الان که نگاه میکنم به منم این ارور رو زده :
      screenshot-2021-10-01-073623.jpg

واقعا خدا انصاف بده بهشون ، اولا هیچ اموزش درستی نیستش که بدونیم چه غلطی میکنیم دوماً هم این عجله و زود باش وضعت رو بگوی نظام وظیفه

همه کارهای اداری ریخته رو سر خود دانشجوها اخرش هم در مراحل همه سایتا فلان مقدار نمیدونم برا چی کسر میکنن!
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ویرایش توسط Mohamad_R : 09 مهر 1400 در ساعت 08:40

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ، من توی سایت گلستان وضعیت نظام وظیفه رو معافیت تحصیلی زدم ، حالا باید چیکار کنم؟

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirrezagh10 نمایش پست ها
      سلام ، من توی سایت گلستان وضعیت نظام وظیفه رو معافیت تحصیلی زدم ، حالا باید چیکار کنم؟
      منم همین کارو کردم! لطفا یکی که می‌دونه بگه چکار کنیم

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من تاریخ 7 مهرثبتنام غیرحضوری انجام دادم. الان باید چیکارکنم که متوجه بشم اطلاعاتم تایید شده . تو سایت گفته باید با شماره دانشجویی وارد سایت بشی بعد از 2 تا 5 روز کاری از وقتی که من ثبت نام کردم دوروز گذشته اما غیرکاری بوده . از کی امتحان کنم و اگه نشد چیکار باید کنم. از طرف دیگ تو سایت گلستان نوشته از 8 مهر میشه انتخاب واحد کرد ...

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.JCH نمایش پست ها
      سلام من تاریخ 7 مهرثبتنام غیرحضوری انجام دادم. الان باید چیکارکنم که متوجه بشم اطلاعاتم تایید شده . تو سایت گفته باید با شماره دانشجویی وارد سایت بشی بعد از 2 تا 5 روز کاری از وقتی که من ثبت نام کردم دوروز گذشته اما غیرکاری بوده . از کی امتحان کنم و اگه نشد چیکار باید کنم. از طرف دیگ تو سایت گلستان نوشته از 8 مهر میشه انتخاب واحد کرد ...
      سلام ، ببخشید شما وضعیت نظام وظیفه رو چی زدید؟!

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بابا گیج شدم انصافا یکی بیاد از اول توضیح بده الان من ثبت نام کنم بعد برم پلیس یا قبلش باید برم؟ کاغذ معافیت تحصیلی که دو سال پیش گرفتم رو هم دارم اونم باید ببرم؟

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ، ببخشید شما وضعیت نظام وظیفه رو چی زدید؟!
      خود کافی نت واس منو زد معافیت تحصیلی حالا نمیدونم درسته یا نه
      پلیس +۱۰ استعلام گرفتم زده بود مشمولیت

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      جالبه چون من با کد سخا استعلام گرفته بودم برام زده بود معافیت تحصیلی ، آخرش هم نفهمیدم سیستم اش چجوری هست؟!

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza taju نمایش پست ها
      بابا گیج شدم انصافا یکی بیاد از اول توضیح بده الان من ثبت نام کنم بعد برم پلیس یا قبلش باید برم؟ کاغذ معافیت تحصیلی که دو سال پیش گرفتم رو هم دارم اونم باید ببرم؟
      والا من اول رفتم پلیس +10 ، استعلام گرفته بودم زده بود معافیت تحصیلی تا 1401 بعد بر اساس همون تو فرم ثبت نام گلستان هم وضعیت رو معافیت تحصیلی زدم

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      جالبه چون من با کد سخا استعلام گرفته بودم برام زده بود معافیت تحصیلی ، آخرش هم نفهمیدم سیستم اش چجوری هست؟!
      من هر کاری میکنم نمیتونم وارد سایت بشم کد سخا رو هم میزنم نمیشه باید حضوری برم پلیس

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza taju نمایش پست ها
      من هر کاری میکنم نمیتونم وارد سایت بشم کد سخا رو هم میزنم نمیشه باید حضوری برم پلیس
      اگه قبلا شماره موبایلت رو توی سامانه ثبت کردی از قسمت فراموشی رمز عبور ی رمز جدید تعیین کن تا بتونی وارد بشی ، من خودم همینجور وارد شدم

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      من برا فرار از سربازی امسال پیام نور زدم
      فقط یه مشکلی دارم اینه که پیام نور شهرمون یه جدول زمان بندی براساس حروف الفبا داده که گفته بیاین ثبت نام کنید هم تشکیل پرونده حضوری و هم غیرحضوری من طبق این جدول نوبتم میشه ۱۹ مهر اما پیام نور مرکزی پیام داده که مهلت ثبت نام از ۷ تا ۱۲ مهره
      چند مرتبه هم به پیام نور شهرمون این مسئله رو گفتم ولی میگن که مشکلی پیش نمیاد کاری به اون تاریخ ( ۷ تا ۱۲ ) نداشته باش تو طبق همون جدول زمان بندی بیا برا ثبت نام

میخواستم بدونم برا بقیه هم اینجوریه ؟
      9/9/2022

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Meti81 نمایش پست ها
      سلام
      من برا فرار از سربازی امسال پیام نور زدم
      فقط یه مشکلی دارم اینه که پیام نور شهرمون یه جدول زمان بندی براساس حروف الفبا داده که گفته بیاین ثبت نام کنید هم تشکیل پرونده حضوری و هم غیرحضوری من طبق این جدول نوبتم میشه ۱۹ مهر اما پیام نور مرکزی پیام داده که مهلت ثبت نام از ۷ تا ۱۲ مهره
      چند مرتبه هم به پیام نور شهرمون این مسئله رو گفتم ولی میگن که مشکلی پیش نمیاد کاری به اون تاریخ ( ۷ تا ۱۲ ) نداشته باش تو طبق همون جدول زمان بندی بیا برا ثبت نام

میخواستم بدونم برا بقیه هم اینجوریه ؟
      صد رحمت به شهر شما ، من پنجشنبه اطلاعات رو کامل فرستادم هنوز هیچ خبری نشده ، فردا هم باید حضوری برم ببینم چی به چیه ، وقتمون هم گرفته میشه ، واقعا لعنت بهشون

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      صد رحمت به شهر شما ، من پنجشنبه اطلاعات رو کامل فرستادم هنوز هیچ خبری نشده ، فردا هم باید حضوری برم ببینم چی به چیه ، وقتمون هم گرفته میشه ، واقعا لعنت بهشون
      در کل خیلی ضعیف عمل میکنن
      ا
      تا الان از این تاپیک و تجربه های بقیه استفاده کردم و یکمی هم کمک قسمت آموزش دانشگاه

مثلاً تو قسمت بارگزاری مدارک یه قسمت هست برا دیپلم یه قسمت دیگه برا مدرک پیش دانشگاهی / دیپلم
      من که سر در نیووردم
      اگه مشکل سربازی نبود هیچ وقت اینجا نمی‌رفتم
      9/9/2022

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Meti81 نمایش پست ها
      در کل خیلی ضعیف عمل میکنن
      ا
      تا الان از این تاپیک و تجربه های بقیه استفاده کردم و یکمی هم کمک قسمت آموزش دانشگاه

مثلاً تو قسمت بارگزاری مدارک یه قسمت هست برا دیپلم یه قسمت دیگه برا مدرک پیش دانشگاهی / دیپلم
      من که سر در نیووردم
      اگه مشکل سربازی نبود هیچ وقت اینجا نمی‌رفتم
      ضعیف که چه عرض کنم ! همون epolice اش هم معلوم نیس چی به چیه ، برا من کافی نت ثبت نام کرد ، اون مدرک پیش دانشگاهی / دیپلم رو آپلود نکرد کلا ( تا جایی که یادمه غیر اجباری هم بود)

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن