خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

انصراف پیام نور

سلام بچه ها من ورودی 96 پیام نور هستم. تا حالا از دو ترم مرخصیمم استفاده کردم. تو این مدت هم شاید 30 واحدم پاس نکردم چون فقط شهریه میدادم و انتخاب واحد میکردم سرباز نشم این ترم هم انتخاب واحد نکردم اصلا! حالا میخوام 1401 کنکور بدم. اگه تو حذف و اضافه مهر ماه انصراف بدم میتونم کنکور 1401 شرکت کنم؟ سنواتم پر نمیشه؟ بعدا برام مشکل پیش نمیاد؟ اخه نمیدونم چجوری حساب میکنن واسم چون 4 سال کارشناسیم پر شده آیا اصلا میدن؟ و اگه مثلا حتی تا 30 شهریور 1401 هم بدن کفایت میکنه؟
      یکم اگه راهنماییم کنین چیکار کنم میترسم سال دیگ به ثبت نام نرسم
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      امروز زنگ زدم مسئولش نبود ولی گفتن باید پروندت بررسی بشه چند واحد پاس کردی و اینا
      ربطی داره؟ بنظرم سر در نمیاوردن. چیکار کنم؟

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SajadMarvel نمایش پست ها
      امروز زنگ زدم مسئولش نبود ولی گفتن باید پروندت بررسی بشه چند واحد پاس کردی و اینا
      تا بهمن میتونی بدون مشکل انصراف بدی اون مشاورا چیزی نمیفهمن انصراف اگه به موقع بدی ربطی به تعداد واحد پاس شده نداره

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام..منم ورودی 96م با این تفاوت ک یک واحدم پاس نکردم وفقط شهریه دادم..میخوام انصراف بدم..فردا قراره با مسول رشتم صحبت کنم خبرشو میزارم اینجا

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دقیقا اینا هیچی حالیشون نیست قوانینو اصن نمیدونن..من چن روز پیش ک رفتم مسولم نبود با یکی دیگ صحبت کردم گفت تو اصن اخراجی باس بری سربازی

6. Top | #6
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها من ورودی 96 پیام نور هستم. تا حالا از دو ترم مرخصیمم استفاده کردم. تو این مدت هم شاید 30 واحدم پاس نکردم چون فقط شهریه میدادم و انتخاب واحد میکردم سرباز نشم این ترم هم انتخاب واحد نکردم اصلا! حالا میخوام 1401 کنکور بدم. اگه تو حذف و اضافه مهر ماه انصراف بدم میتونم کنکور 1401 شرکت کنم؟ سنواتم پر نمیشه؟ بعدا برام مشکل پیش نمیاد؟ اخه نمیدونم چجوری حساب میکنن واسم چون 4 سال کارشناسیم پر شده آیا اصلا میدن؟ و اگه مثلا حتی تا 30 شهریور 1401 هم بدن کفایت میکنه؟
      یکم اگه راهنماییم کنین چیکار کنم میترسم سال دیگ به ثبت نام نرسم
      ممنون
      میخوای انصراف بدی ی سال معافیت بگیری درسته؟من اینو از مسول وظیفه +10 پرسیدم گفت هر روز ک انصرافت ثبت بشه دقیق تا سال بعدش معافیت میده وظیفه..یعنی همون روز و همون ماه فقط سال یکی میره بالا

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      تا بهمن میتونی بدون مشکل انصراف بدی اون مشاورا چیزی نمیفهمن انصراف اگه به موقع بدی ربطی به تعداد واحد پاس شده نداره
      من متولد ۷۹ هستم
      و ۹۷ اولین کنکورمو دادم .و قبول نشدم وسال بعدش معافیت گرفتم و کنکودر دادم ۹۸ هم قبول نشدم بعدش رفتم پیام نور حسابداری دو ترم مرخصی گرفتم ۹۹ کنکور دادم قبول نشدم . دوباره دو ترم انتخاب واحد کردم اما پا‌س نکردم و ۱۴۰۰ دادم بازم نشدم ..و حالا میخوام انتخاب واحد کردم پاس خواهم کرد دو ترم بعدی رو خب میتونم سال دیگه کنکور بدم؟
      مشکی نداره؟
      رفتم دانشگاه پرسیدم
      گفتن بهت گیر میدن نظام وظیفه و از این حرفا؟
      درست میگن

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza fff نمایش پست ها
      میخوای انصراف بدی ی سال معافیت بگیری درسته؟من اینو از مسول وظیفه +10 پرسیدم گفت هر روز ک انصرافت ثبت بشه دقیق تا سال بعدش معافیت میده وظیفه..یعنی همون روز و همون ماه فقط سال یکی میره بالا
      این‌ینی چی
      8- دانشجويان استفاده كننده از معافيت تحصيلي, چنانچه در مدت سنوات مجاز تحصيلي موفق به اتمام تحصيل, تكميل سقف دوره و يا احراز ميانگين كل, نشوند نبايد از تحصيل انصراف دهند, بلكه بعنوان اخراجي به حوزه نظام وظيفه معرفي مي شوند, اينگونه دانشجويان در صورت گذراندن 70 واحد مصوب دوره با مدرك كارداني به خدمت وظيفه معرفي مي‌گردند.
      من‌دو ترم مرخصي گرفتم
      دو ترم انتخاب واحد کردم پاس نکردم
      این‌ترم ۱۲ واحد برداشتم خب پاس میکنم
      ترم‌ بعو هم ۱۲ واحد برمیدارم پاس میکنم
      اونوقت وفتی کنکور ۱۴۰۱‌دادم میتونم انصراف بدم
      گیر نمیدن بهم؟

9. Top | #9
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دکتر امیر نمایش پست ها
      من متولد ۷۹ هستم
      و ۹۷ اولین کنکورمو دادم .و قبول نشدم وسال بعدش معافیت گرفتم و کنکودر دادم ۹۸ هم قبول نشدم بعدش رفتم پیام نور حسابداری دو ترم مرخصی گرفتم ۹۹ کنکور دادم قبول نشدم . دوباره دو ترم انتخاب واحد کردم اما پا‌س نکردم و ۱۴۰۰ دادم بازم نشدم ..و حالا میخوام انتخاب واحد کردم پاس خواهم کرد دو ترم بعدی رو خب میتونم سال دیگه کنکور بدم؟
      مشکی نداره؟
      رفتم دانشگاه پرسیدم
      گفتن بهت گیر میدن نظام وظیفه و از این حرفا؟
      درست میگن
      اگه ورودی مهر 98 باشی تا بهمن 1402 فرصت انصراف داری ... حرف مفت زیاد میزنن امسال خوب بخون و سال بعد که قبولی شدی انصراف بده نیازی هم نیست واحدی پاس کنی
      ویرایش توسط mohammad1397 : 06 مهر 1400 در ساعت 22:26

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه ورودی مهر 98 باشی تا بهمن 1402 فرصت انصراف داری ... حرف مفت زیاد میزنن امسال خوب بخون و سال بعد که قبولی شدی انصراف بده نیازی هم نیست واحدی پاس کنی
      مرسی از توضیحاتی که گفتی
      این‌ینی چی
      8- دانشجويان استفاده كننده از معافيت تحصيلي, چنانچه در مدت سنوات مجاز تحصيلي موفق به اتمام تحصيل, تكميل سقف دوره و يا احراز ميانگين كل, نشوند نبايد از تحصيل انصراف دهند, بلكه بعنوان اخراجي به حوزه نظام وظيفه معرفي مي شوند, اينگونه دانشجويان در صورت گذراندن 70 واحد مصوب دوره با مدرك كارداني به خدمت وظيفه معرفي مي‌گردند.
      من‌دو ترم مرخصي گرفتم
      گیر نمیدن بهم؟

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza fff نمایش پست ها
      سلام..منم ورودی 96م با این تفاوت ک یک واحدم پاس نکردم وفقط شهریه دادم..میخوام انصراف بدم..فردا قراره با مسول رشتم صحبت کنم خبرشو میزارم اینجا
      خیلیم عالی
      لطف میکنی
      ویرایش توسط SajadMarvel : 07 مهر 1400 در ساعت 16:21

12. Top | #12
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دکتر امیر نمایش پست ها
      مرسی از توضیحاتی که گفتی
      این‌ینی چی
      8- دانشجويان استفاده كننده از معافيت تحصيلي, چنانچه در مدت سنوات مجاز تحصيلي موفق به اتمام تحصيل, تكميل سقف دوره و يا احراز ميانگين كل, نشوند نبايد از تحصيل انصراف دهند, بلكه بعنوان اخراجي به حوزه نظام وظيفه معرفي مي شوند, اينگونه دانشجويان در صورت گذراندن 70 واحد مصوب دوره با مدرك كارداني به خدمت وظيفه معرفي مي‌گردند.
      من‌دو ترم مرخصي گرفتم
      گیر نمیدن بهم؟
      یعنی اگه از سنواتت کامل استفاده کنی نمیشه انصراف بدی و اخراجت میکنن و تعداد سنوات مجاز هم ده ترمه یعنی قبل ترم ده باید انصراف بدی نگران واحد های پاس شده هم نباش شما سال بعد انصراف بدی هیچ مشکلی برات پیش نمیاد

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چرا تا بهمن؟
      امروز رفتم دانشگاه گفت باید این ترمم انتخاب واحد کنی ینی ترم9 رو هم بخونی و ترم دیگ بیای واسه انصراف ک کنکور سال دیگ بتونی بدی
      اخه گفت اون موقع بیای حالا تا اخر دی یا بهمن برات انصراف میزنیم ک تا سال بعدش معاف شی وگرنه الان تاریخ انصرافت میخوره اخرین امتحان ترم قبل یعنی 30 تیر به ثبت نام شهریور دانشگاه ها نمیرسی
      توروخدا یکی راهنمایی کنه قانونش چیه باید چیکار کنم!!!!؟!!؟!؟!

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یعنی اگه از سنواتت کامل استفاده کنی نمیشه انصراف بدی و اخراجت میکنن و تعداد سنوات مجاز هم ده ترمه یعنی قبل ترم ده باید انصراف بدی نگران واحد های پاس شده هم نباش شما سال بعد انصراف بدی هیچ مشکلی برات پیش نمیاد
      دقیقا برعکس به من گفت یعنی اول ترم 10 بیا ولی اون موقع دیگ ترم 10 رو حذف میکنیم برات ک شهریه ثابتش رو هم ندی و همون 9 ترم میشی. ورود 96 ک هستم یعنی برام دی یا بهمن 1400 حساب میکنن تاریخ انصرافم رو تا همون موقع 1401 معاف میشم
      دارن اشتباه میکنن؟

15. Top | #15
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      چرا تا بهمن؟
      امروز رفتم دانشگاه گفت باید این ترمم انتخاب واحد کنی ینی ترم9 رو هم بخونی و ترم دیگ بیای واسه انصراف ک کنکور سال دیگ بتونی بدی
      اخه گفت اون موقع بیای حالا تا اخر دی یا بهمن برات انصراف میزنیم ک تا سال بعدش معاف شی وگرنه الان تاریخ انصرافت میخوره اخرین امتحان ترم قبل یعنی 30 تیر به ثبت نام شهریور دانشگاه ها نمیرسی
      توروخدا یکی راهنمایی کنه قانونش چیه باید چیکار کنم!!!!؟!!؟!؟!
      درست گفته دیگه این ترم انتخاب واحد کن دی یا بهمن انصراف بده ترجیحا دی ماه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن