خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

10 فرمان کنکورررررر

سلام رفقا ..وقت همتون بخیر..امروز اومدم برای این که حس و حالم عوض بشه یه طرحی ریختم برا خودماومدم گفتم مثل شیمی مبتکران که برای ساختار لوییس چند تا قانون میزاره ...بیام برای خود کنکور چند تا قانون بزارم و اونو بچسبونم به دیوار اتاقم..که اگر یک روزی دیدم رعایتشون نمیکنم بهشون نگاه کنم و یادم بیفته چه قولایی به خودم دادم...خلاصه سرتون رو درد نیارم اسمشو گذاشتم :

10 فرمان کنکورررررررررررر

اومدم با شما به اشتراک بزارم ..9 تاشو خودم نوشم و مورد 10 مونده ...میخام ببینم نظر شما چیه ..اگر شما جای من بودید این مورد 10 رو چی مینوشتید؟؟

فرمان اول: ماه دی و بهمن و دوران عید و جعبندی مثل پیچ تو جاده میمونه..موقعی که همه ترمز میکنن تو بگاز که بزنی جلو!

فرمان دوم: اگر میخواهی پزشک بشی زیست بخون اگر میخواهی رتبه بشی شیمی بخون!

فرمان سوم: در سال کنکور سعی کن کوووررر و کرررر و لاال باشی نسبت به هر حاشیه دورت !

فرمان چهارم: در هنگام تفریح و استراحت فقط تفریح کن و در هنگام مطالعه فقط مطالعه کن!

فرمان پنجم: استمرار مهم ترین رکن موفقیت در کنکوره پس سعی کن پیوسته درس بخونی!

فرمان ششم: پیوسته و در سکوت مطالعه کن و چراغ خاموش باش بلاخره نوبت تو میشه و تو کوچه ی تو هم عرررروسی میشه!

فرمان هفتم: مهم نیست تو از اقا یا خانم فلانی بهتر باشی مهم اینه تو از خود دیروزت بهترررر باشی!

فرمان هشتم: میدونم زندگی و دنیا جای کثیفیه ولی اینو مطمعن باش ای پسر/ دختر که ارزش جنگیدن داره!

فرمان نهم: خواندن فقط 10 درصد کاره و 90 درصد باقیش صرفا تست و ازمون و مروره...!

فرمان دهم : شما بگید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رفقایی که قبول شدید تو کنکور 1400 و دوستانی که کنکوری 1401 هستید ..اگر شما میخواستید فرمان دهم رو پر کنید چی مینوشتید؟؟ ممنون میشم منو یاری کنید

مخلصم
      #اقا میلاد

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad0884 نمایش پست ها
      سلام رفقا ..وقت همتون بخیر..امروز اومدم برای این که حس و حالم عوض بشه یه طرحی ریختم برا خودماومدم گفتم مثل شیمی مبتکران که برای ساختار لوییس چند تا قانون میزاره ...بیام برای خود کنکور چند تا قانون بزارم و اونو بچسبونم به دیوار اتاقم..که اگر یک روزی دیدم رعایتشون نمیکنم بهشون نگاه کنم و یادم بیفته چه قولایی به خودم دادم...خلاصه سرتون رو درد نیارم اسمشو گذاشتم :

10 فرمان کنکورررررررررررر

اومدم با شما به اشتراک بزارم ..9 تاشو خودم نوشم و مورد 10 مونده ...میخام ببینم نظر شما چیه ..اگر شما جای من بودید این مورد 10 رو چی مینوشتید؟؟

فرمان اول: ماه دی و بهمن و دوران عید و جعبندی مثل پیچ تو جاده میمونه..موقعی که همه ترمز میکنن تو بگاز که بزنی جلو!

فرمان دوم: اگر میخواهی پزشک بشی زیست بخون اگر میخواهی رتبه بشی شیمی بخون!

فرمان سوم: در سال کنکور سعی کن کوووررر و کرررر و لاال باشی نسبت به هر حاشیه دورت !

فرمان چهارم: در هنگام تفریح و استراحت فقط تفریح کن و در هنگام مطالعه فقط مطالعه کن!

فرمان پنجم: استمرار مهم ترین رکن موفقیت در کنکوره پس سعی کن پیوسته درس بخونی!

فرمان ششم: پیوسته و در سکوت مطالعه کن و چراغ خاموش باش بلاخره نوبت تو میشه و تو کوچه ی تو هم عرررروسی میشه!

فرمان هفتم: مهم نیست تو از اقا یا خانم فلانی بهتر باشی مهم اینه تو از خود دیروزت بهترررر باشی!

فرمان هشتم: میدونم زندگی و دنیا جای کثیفیه ولی اینو مطمعن باش ای پسر/ دختر که ارزش جنگیدن داره!

فرمان نهم: خواندن فقط 10 درصد کاره و 90 درصد باقیش صرفا تست و ازمون و مروره...!

فرمان دهم : شما بگید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رفقایی که قبول شدید تو کنکور 1400 و دوستانی که کنکوری 1401 هستید ..اگر شما میخواستید فرمان دهم رو پر کنید چی مینوشتید؟؟ ممنون میشم منو یاری کنید

مخلصم
      #اقا میلاد
      فرمان ۱۰_از انجمن و فضای مجازی محو شو

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط z_raaa2001 نمایش پست ها
      فرمان ۱۰_از انجمن و فضای مجازی محو شو
      بهتر بود بگیم کلا گوشی رو بزار کنار این یک سال

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      همونی که دوستان گفتن + اهمال کاری نکن ! خسته شدی از درس خوندن ؟ افرین همینجاس که داری خوب پیش میری به خستگیت توجه نکن و بازم ادامه بده ساعتو عقب ننداز که فلان ساعت میخونم یا امروز حوصله ندارم نمیخونم یا هرچیزی ! برو سر وقت درس بخون

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aliporkhani نمایش پست ها
      همونی که دوستان گفتن + اهمال کاری نکن ! خسته شدی از درس خوندن ؟ افرین همینجاس که داری خوب پیش میری به خستگیت توجه نکن و بازم ادامه بده ساعتو عقب ننداز که فلان ساعت میخونم یا امروز حوصله ندارم نمیخونم یا هرچیزی ! برو سر وقت درس بخون
      بله درسته ..یه جورایی میشه همون فرمان پنجم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فرمان 10 هروقت ناامید شدی به یکی از کلیپ ها جول اوستین نگاه کن و ورزش و شکرگذاری و عبارات تاکیدی رو فراموش نکن این برای سیراب کردن معنویات در سال کنکور

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فرمان ۱۰_وسواس مطالعاتی ممنوع ممنوع ممنوععع

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فرمان دهم از نظر خودم:

خودت رو باور کن پسررررررر!تو هیچی کمتر از کسایی که رتبه برتر شدن نداری ....همه چیز این دنیا شک برانگیزه ولی حداقل تو این بین به خودت ایمان داشته باش!ایمان داشته باش که میتونی !

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      فرمان دهم : بشین درستو بخون لامصب هی بهونه نیار فلان جوره بیثار جوره

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مَمَّدِشونَم نمایش پست ها
      فرمان دهم : بشین درستو بخون لامصب هی بهونه نیار فلان جوره بیثار جوره
      همون فرمان هشتم:بجنگ که ارزش جنگیدن دارررره
      تنهایی مبارک ....!

برنده ها تنهان........

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad0884 نمایش پست ها
      همون فرمان هشتم:بجنگ که ارزش جنگیدن دارررره
      نه داداش بعضی ها اون ادبیات رو نمیفهمن باید اینجوری بگی بهشون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن