خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

علوم آزمایشگاهی رو با پرستاری عوض کنم؟

سلام من علوم آزمایشگاهی روزانه شهر خودمو قبول شدم و بهش علاقه دارم ولی الان چند نفری هم گفتن با پرستاری عوض کنم چون بازار کارش خوب نیست؟به نظرتون این کار منطقیه؟ اینم بگم که هدفم ادامه تحصیل تا مقاطع بالاتره و برادرمم اروپا زندگی میکنه وشاید در آینده برای مهاجرت بتونه کمکم کنه

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      خب خودت جواب خودتو دادی ؛ بله علوم آزمایشگاهی ادامه تحصیلش خیلی بهتر از پرستاریه

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme12 نمایش پست ها
      سلام من علوم آزمایشگاهی روزانه شهر خودمو قبول شدم و بهش علاقه دارم ولی الان چند نفری هم گفتن با پرستاری عوض کنم چون بازار کارش خوب نیست؟به نظرتون این کار منطقیه؟ اینم بگم که هدفم ادامه تحصیل تا مقاطع بالاتره و برادرمم اروپا زندگی میکنه وشاید در آینده برای مهاجرت بتونه کمکم کنه
      خیر ، برو سمت علاقه و هدف خودت
      بازار کار رو خودت ایجاد میکنی با سواد و مهارتت و ...

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پرستاری بنظرم آینده شغلی اش مشخص تره
      البته علوم آزمایشگاه هم رشته خوبیه و جای پیشرفتش زیاده

انتخاب سخت شد

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      بنظرمن پرستاری بهتره.با پرستاری هم میشه مهاجرت کرد،خیلی از کشورا نیاز دارن به نیروی پرستاری.بازم خودت بهتر میدونی

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان منم مامایی سراسری تبریز قبول شدم ولی پرستاری رو بیشتر دوست دارم هیچی راهی نیست تو آینده بتونم برم پرستاری؟

7. Top | #7
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      چند وقتیه قانونی وضع شده درباره اینکه در آزمایشگاه ها تمام کارکنان باید علوم آزمایشگاهی باشن،واسه همین حداقل اینجا که همه در به در دنبال فارغ‌التحصیل رشته علوم آزمایشگاهی اند.
      اگه همین روند ادامه پیدا کنه علوم آزمایشگاهی ها از نظر استخدام مشکلی نخواهند داشت.
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان میشه راهنمایی کنید

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین من بالا گفتم اگر واقعا ادامه میدی علوم آز دکتریش خیلییی بهتر از پرستاریه ( بیوشیمی؛هماتولوژی؛ایمنولو ژی و ...) اینا هر کدوم خیلی خوبن و چون ظرفیتی که وزارت بهداشت میگیره کمه احتمال اینکه استاد بشی تو همون دانشگاهت زیاده
      فیلد تحقیقاتیشونم خوبه باز برای مهاجرت

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      علوم آز رو اگه تا دکتری ادامه بدی و بعد از اون طرح بالینی دوساله شرکت کنی مجوز تاسیس ازمایشگاه میگیری. ۱۲ سال زمان میخوای فقط برای ۳ مقطع + بالینی. همونقدر هم البته یک متخصص پاتولوژی وقت میذاره و آزمایشگاه میزنه
      از کنار نظرات مردم ساده گذر کن ، هفت میلیارد آدم و هفت میلیارد عقیده و نظر ، لازم نیست با تک تک شون مخالفت کنی ، نه عمر تو قد میده و نه مردم علاقه ای به تحمیل شدن عقاید تو دارن ! شاید اون که در اشتباهه خود تو باشی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن