خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

بگید تا عبرت بشه برای آیندگان

سلام
      اونطور که متوجه شدم جمعیت پشت کنکوری و دانشجویی که سال دوم قبول شده توی انجمن خیلی کم نیست
      من هم امسال کنکور دادم و با رتبه 6200 تصمیم گرفتم بمونم ولی خیلی چیزا هست که نمیدونم برای به نتیجه رسوندن امسال
      از این رو ممنون میشم بیاین و از اشتباهات سال کنکور یا سال پشت کنکورتون بگین
      یا نکات خیلی مهم و تاثیر گذاری که بدون انجام دادنشون کارتون سخت میشد و به جایی که الان رسیدین، نمیتونستین برسین
      لطفا اگر هم کسی رو میشناسین که میتونه در این مورد من و کسایی مثل من رو راهنمایی کنه تگ کنین
      ممنون از همه

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی تاپیک های متنوعی در این باره هست. بخصوص مصاحبه رتبه برترها میتونه بهتون کمک کنه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      چون به رشته هدفم نمیرسیدم با این رتبه

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پشت کنکوری نبودم امسال و سال اولم بود. رتبمم انشاالله وقتی نتایج اعلام بشه میگم.
      ولی نصیحتی که مبخوام بهت بکنم، اینه که تحت هییییچ عنوان درگیر حاشیه نشو. خود من یکی از چیزایی که خیلی بهم کمک کرد، دوریم از حواشی بود. تلگرام و اینستاگرام نداشتم. سایت های کنکوری رو چک نمبکردم. اخبار رو دنبال نمیکردم. سرم تو لاک خودم بود و فقط درسمو میخوندم و خدا رو شکر نتبجشم دیدم. پس لطفا و خواهشا، فروم و سایت‌های مشابه رو تعطیل کن این نه ماه. خیلی خیلی موثره. خود من رو اگه تاپیک‌هامو ببینی، تو سال کنکور فعالیتی نداشتم. اصلا اکانتمو گم کردم.
      دومین مساله اینه که سعی کن حتما حتما ساعت خواب منظمی داشته باشی. این چیزیه که من ازش ضربه خوردم. یعنی منظم نبودنش اعصابمو بهم میریخت. سعی کن از الان درستش کنی حتما.
      و در نهایت اینکه، جوری تلاش کن که سال دیگه این موقع دم اعلام نتایج، نگی کاش برمیگشتم به عقب و بیشتر تلاش مبکردم. بذار جزو کسایی باشی که مطمئنن قبولن.سعی کن الانم که تابم اعلام نتایجه، خیلی تو محیطای این مدلی نباشی که واقعا حاشیه‌یت برای تویی که باید درس بخونی.
      اگر سوالی داشتی در خدمتم.
      موفق باشی.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bookworm81 نمایش پست ها
      پشت کنکوری نبودم امسال و سال اولم بود. رتبمم انشاالله وقتی نتایج اعلام بشه میگم.
      ولی نصیحتی که مبخوام بهت بکنم، اینه که تحت هییییچ عنوان درگیر حاشیه نشو. خود من یکی از چیزایی که خیلی بهم کمک کرد، دوریم از حواشی بود. تلگرام و اینستاگرام نداشتم. سایت های کنکوری رو چک نمبکردم. اخبار رو دنبال نمیکردم. سرم تو لاک خودم بود و فقط درسمو میخوندم و خدا رو شکر نتبجشم دیدم. پس لطفا و خواهشا، فروم و سایت‌های مشابه رو تعطیل کن این نه ماه. خیلی خیلی موثره. خود من رو اگه تاپیک‌هامو ببینی، تو سال کنکور فعالیتی نداشتم. اصلا اکانتمو گم کردم������.
      دومین مساله اینه که سعی کن حتما حتما ساعت خواب منظمی داشته باشی. این چیزیه که من ازش ضربه خوردم. یعنی منظم نبودنش اعصابمو بهم میریخت. سعی کن از الان درستش کنی حتما.
      و در نهایت اینکه، جوری تلاش کن که سال دیگه این موقع دم اعلام نتایج، نگی کاش برمیگشتم به عقب و بیشتر تلاش مبکردم. بذار جزو کسایی باشی که مطمئنن قبولن������.سعی کن الانم که تابم اعلام نتایجه، خیلی تو محیطای این مدلی نباشی که واقعا حاشیه‌یت برای تویی که باید درس بخونی.
      اگر سوالی داشتی در خدمتم.
      موفق باشی.
      کلی ممرسی بابت راهنمایی های خوبت. امیدوارم توی تک تک مراحل زندگیت موفق باشی

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اخ که چقدرمن کار اشتباه انجام دادم تو این دوران))
      یکم که سرم خلوت شد لیستشو میزارم بخدا اگه اینارو انجام ندید هر رشته ای بخواید چشم بسته قبولید)))
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matineh نمایش پست ها
      چون به رشته هدفم نمیرسیدم با این رتبه
      نه منظورم این نبود بزن روی تاپیک لینک هست
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن