خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 36
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

معرفی بهترین آزمون ها به صورت تک درس بر اساس نظرات کاربران

سلام خب جدیدا هرکی امکانات لازم برای تولید آزمون رو داشته زده توی کار آزمون سازی و تعداد آزمون هایی که میشه زد خیلی زیاد شده از این رو ما در این تاپیک میخوایم بگیم بهترین آزمون ها برای هر درس چه آزمونایی هستن لطفا تک درس معرفی کنید نه کلی و نقاط ضعف وقوت آزمون رو هم بگید مچکرم.

تعدادی از آزمون های آزمایشی در حال برگزاری:

ماز ، زیستاز ، حلی سنج ، سنجش ، کانون ، گزینه دو ، گاج ، مدارس برتر ، مبتکران ، علوی ، مای زیست ، لیموترش
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE
      ویرایش توسط Saturn8 : 30 شهریور 1400 در ساعت 23:34

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      خب در درس ادبیات ماز به خاطر تستای چالشی و دام های قشنگی که داره ودرسنامه های مفصلی که در پاسخنامه میاره محشره

گزینه دو کلا عمومی بسیار بی نقص وکاملی داره و پیشنهاد میشه عمومی گزینه دو رو حتما بزنین

سنجش یک آزمونیه که ادبیاتش هم تست خوب داره هم تست چرت ولی تستای خوبش اونقدر خوبن که تستای چرت رو میشورن میبرن و از زیبایی بعضی تستاش به شخصه لذت میبرم یه خوبی عجیبی که ادبیات سنجش داره اینه که تست سلیقه ای وغلطش زیاده دقیقا شبیه کنکورا ویه جورایی سلیقه طراح دست ادم میاد

گاج در دروس عمومی همانند کتابای عمومیش یکه تازی میکنه و پیشنهاد میشه کار کردنش خیلی تستای دستور سختی میده وتستای چندموردی بسیار زیادی داره که شمردنشون خیلی وقت گیره و پدر آدم درمیاد تابه جواب برسی.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      در درس عربی آزمون سنجش بسیار عالیه خصوصا جامع هاش حتی میتونین از عربی آزمون های انسانی هم استفاده کنین فقط منادی رو انسانی ها اضافه دارن خیلی نکات عربی سنجش محشره ونزدیکترین سبک به کنکور روداره

عربی کانون خیلی طراحان به نکات جدید و دور ازچشم گیر میدن و مکمل سنجش میتونه کار بشه

آزمون مدارس برتر خیلی عربی تو آزمون های جامعش قویه و نکات خیلی عالی داره

عربی گزینه دو بسیار قواعدش ریز ونکته سنجه وخیلی نزدیک به سطح کنکوره

عربی گاج هم به شدت پیشنهاد میشه و نکات خوبی میشه ازش پیدا کرد.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برا دروس اختصاصی چطور؟

5. Top | #5
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farshad6 نمایش پست ها
      برا دروس اختصاصی چطور؟
      براي عمومي ها من هم با نظرات دوستمون موافقم .عمومي گاج _مخصوصا ادبياتش_سوالات قشنگي داشتن واقعا!
      براي اختضاضي ها من راجب دو درس نظر ميدم:
      شيمي و فيزيک:
      شيمي رو چون خودم ميکرو کار ميکردم و طراح سوالات اقاي الفتي بودن با سوالات ازمون گاج مشکلي نداشتم اما گاج توي شيمي سوالات نکته دار و قشنگي داره(خود اقاي الفتي طراح سوالات هستن) و من اينو شديدا پيشنهاد ميکنم ب دوستان

براي درس فيزيک توي قلمچي سوالات اقاي برادران!خيلي معروف هست ب سختي!بنظرم فيزيک قلمچي هم کار بشه خيلي مفيد هست چون ايده ي سوالات ايشون واقعا جالبه و با ديد قشنگي ب مفاهيم فيزيک پرداخته شده
      اما فيزيک گزينه دو هم سوالات خوبي داره و اتفاقا زياد گفته شده ک ب سبک کنکور نزديک تر هست!
      زندگی ی مجموعه ی منظم از بی نظمی هاست

ی مجموعه ی معقول از بی عقلی ها

له شده ، زیرِ پایِ عرفِ اجتماع

خوب ولی اشتباه

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برای شیمی آزمون پلاس اسماعیلی شرکت کنین رایگانه سطح سوالاش عالیه مرحله اولشم برگزار شد استو + اسید و باز بود
      برای زیست هم زیستاز سطحش بالا و خبه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من برای عمومیای گزینه 2 و برای شیمی گاج برای فیزیک و ریاضی قلمچی و مدارس برتر پیشنهاد میکنم
      در کل برا ثبت نام قلمچی برنامه آزمونش بنظرم بهتره

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      عمومی های قلمچی اصلا چیز تعریف داری نیست بیشتر سوالا به خصوص توی دینی گلیشه ای طرح میشن پیشنهاد میکنم اگر آزمون قلمچی هستید حتما سوالای دفترچه عمومی یه آزمون دیگه ( ترجیحا گزینه دو ، گاج یا ماز هم بود اشکالی نداره ) بزنید
      از فیزیک قلمچی اصلا و اصلا غافل نشید خیلی سوالای خوب و ایده داری دارن
      ریاضی گاج سوالای استانداردی ان البته با توجه به کنکور 1400 فکر نکنم دیگه حق داشته باشیم روی هیچ کدوم از تست های ریاضی ای که میبینیم برچسب غیر استاندارد بزنیم ، برای پیشنهاد میکنم سوالای ریاضی آزمون های حلی سنج و مدارس برتر ( اولویت با اولی ) رو هر ماه یه نگاهی بندازید به صلاحتونه
      واسه زیست هم که همتون بهتر از من میدونید حل کردن آزمون های زیستاز و ماز از اوجب الواجبات پس اصلا از دستش ندید
      راستی ریاضی آزمون های ریاضیست هم سال قبل خیلی باحال بودن بیشتر به خاطر پاسخنامه خوبش برای همین اینو هم پیشنهاد میکنم ولی زیستش زیاد چیز خفنی نبود نسبت به زیستاز و ماز ویا حتی مایزیست
      شیمی هم شنیدم گاج کیفیت خوبی داره ولی با توجه به شیمی این دو سال حل سوالای قلمچی که یکمی وقت گیر ان برای این که مغزمون عادت کنه به دیدن اینجور سوالا هم باز خوبه

مخلص همه شما ، ممدشون
      ویرایش توسط مَمَّدِشونَم : 31 شهریور 1400 در ساعت 14:48

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      حالا میرسیم به درس ریاضی :
      ۱- فورتیک بهترین آزمونی که با سوالات 1400 تقریبا منطبق بود جناب آقای عباسپور طراح درس ریاضی این آزمون هستن دیگه نیازی به تعریف نداره چقدر خفنه!

۲- سنجش( ویژه کنکور ۱۴۰۰ ) سنجش برخلاف روال همیشگی که همه از ریاضیش ایراد میگرفتن امسال تویه ریاضی عالی عمل کرد وسوالات خیلی خوبی رو مطرح کرد فقط ماله ساله۱۴۰۰ رو بزنین طراحاش پخته تر شدن

۳- تستر هم آزمون ها ونکات دام دار خوبی رو مطرح میکنه.

آزمون قلم چی پارسال اصلا در حد واندازه کنکور 1400 نبود وپیشنهاد نمیشه.

زیست شناسی :
      ۱- زیستاز عالیترین آزمون ازمایشی زیست کشور که اکثر تک رقمی ها پیشنهادش کردن!

۲- قلم چی تویه زیست به نظرم از ماز پارسال قویتر کار کرد.

۳- مای زیست یکم در حقش کم لطفی میشه سوالاش به شدت زیبان و خودم از این آزمون زیاد استفاده میکنم.

در زیست شناسی بهترین مکمل برای کتاب های کمک درسی آزمون های آزمایشی اند و باعث میشن ما با دید طراحان بیشتری آشنا بشیم ودیدمون وسیع تر بشه.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راجب آزمون بخوام بگم قلم چی رو که کامل میزنید در کنارش :
      ادبیات : گزینه 2
      عربی : گزینه 2 یا سنجش
      دینی : گزینه 2
      زبان : گزینه 2 یا فورتیک یا تستر ( بین فورتیک و تستر یکی رو انتخاب کنید چون طراح هر دو اقای کیاسالار هستن )
      زمین : سوالات کنکور کافیه و همون قلم چی که گفتم کامل بزنید کفایت میکنه
      ریاضی : فورتیک ( با طراحی سلطان عباسپور ولی امسال معلوم نیست که دوباره طراح خوشون باشن چون من ازشون پرسیدم گفتن که به احتمال زیاد هستم اگه ایشون طراح بودن برید سمت ریاضی فورتیک )
      زیست : زیستاز (اگر خواستید ماز بزنید هیچ وقت با زمان نزنید چون طراح های ماز کلا اعتقادی به زمان ندارن و کلا ازمون های ماز بیشتر برای یادگیری مناسب هست تا سنجش و تا وقتی ازمون با کیفیتی مثل زیستاز هست سمت ماز نرید چون از وقتی که درس های دیگه به ازمون های ماز اضافه شدن تمرکز کاملشون از روی زیست برداشته شده و کیفیت سابق رو نداره )
      فیزیک : گاج (گزینه 2 هم بد نیست )
      شیمی : قلم چی رشته ریاضی و تجربی ( هر دو رشته رو بزنید چون گزینشگر سوالات فرق داره ) و گزینه 2 (اگر خیلی قوی هستید و هم ادعا و هم وقت تو شیمی دارید گاج هم خوبه ولی به عنوان ازمون سوم )
      ویرایش توسط Ali Darkness : 01 مهر 1400 در ساعت 01:53

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم نظر خودمو بگم. فقط قبلش توجه داشته باشین اینا بر اساس پارسال هست. ممکنه آزمونا کیفیتشون تغییر کنه و مستمع باید خودش تحلیل‌گر باشه!
      آزمونای چالشی رو اگه سطحتون خوب نیست میتونید بهمن به بعد کار کنید مثلا.
      ادبیات:
      آزمون استاندارد: گزینه ۲ بعد قلمچی
      آزمون چالشی‌تر: ماز

عربی:
      آزمون استاندارد: گزینه دو - قلمچی - ماز
      تک درس عربی فلاح تستر هم خوب بود
      کتاب آزمونی عمار و دور دنیا در نیم‌ساعتم خوبه

دینی: گزینه دو
      دینی یکی از درساییه که آزمون‌های غیرجامعش بیشتر جنبه‌ی آموزشی داره. تو آزمونای جامع هم پارسال اکثرا خیلی از کنکور فاصله گرفتن. ملاکتون رو بذارید سوالای کنکور

زبان: گزینه دو - قلمچی - ماز
      تستر کمی سخت‌تره اگه خواستید

ریاضی: گزینه دو - ماز - سنجش
      چالشی‌تر: فورتیک - دوپینگ ۹۹ماز -حل تست پیشرفته ماز- ریاضزیست

زیست: زیستاز - قلمچی - ماز
      چالشی‌تر: دوپینگ ماز - مایزیست (امسال نیست فکر کنم) - پروژه ماز
      تستر و زیستک هم در وهله‌ی بعدی اوکیه

فیزیک: قلمچی - تستر (قلمچیای سالای قبل اولویت دارن به سایر آزمونا)

شیمی: ماز - قلمچی
      چالشی‌تر: پروژه و دوپینگ ماز - گاج - حل تست پیشرفته
      ویرایش توسط ahmadreza9001 : 01 مهر 1400 در ساعت 03:54

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      UP

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان میشه کمکم کنید من ازمونهای کنکور 1400 رو ارشیو کردم که امسال بزنم به نظرتون الان با این وضع تغییرات باید کلا بیخیالشون بشم؟؟

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatmeavaish نمایش پست ها
      دوستان میشه کمکم کنید من ازمونهای کنکور 1400 رو ارشیو کردم که امسال بزنم به نظرتون الان با این وضع تغییرات باید کلا بیخیالشون بشم؟؟
      زیست و شیمی دهم تغییر کرده. فیزیک دهمم حذفیات داشته. همین
      حتی تغییرات شیمیم درحدی نبوده که نشه زد
      اصلا اینقدر وقت داری که هم امسالو بزنی هم پارسال؟

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza9001 نمایش پست ها
      زیست و شیمی دهم تغییر کرده. فیزیک دهمم حذفیات داشته. همین
      حتی تغییرات شیمیم درحدی نبوده که نشه زد
      اصلا اینقدر وقت داری که هم امسالو بزنی هم پارسال؟
      من آزمون ثبت نام نکردم آزمونا سال قبل رو آرشیو کردم چون برنامه قلمچی خیلی دیر تموم میکنه مباحث رو منم گفتم هروقت خوندم مباحث رو همون موقع از خودم آزمون بگیرم از سوالات سال قبل الان انشستم همه آرشیو ها رو حذف کردم هرچی بخونم باید منتظر بمونم تا ازمونش بیاد و از خودم بگیرم فقط از یه چیزی میترسم وقتی بخونم بعد یه مدت از مباحث قبل از خودم آزمون بگیرم یادم رفته باشه درصدام خوب نباشه خیلی از نظر درصد وسواس دارم

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن