خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 36
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza9001 نمایش پست ها
      زیست و شیمی دهم تغییر کرده. فیزیک دهمم حذفیات داشته. همین
      حتی تغییرات شیمیم درحدی نبوده که نشه زد
      اصلا اینقدر وقت داری که هم امسالو بزنی هم پارسال؟
      مشکل منم زیسته آدم باید حتی به کوچکترین قید هم توجه کنه با این تغییرات عملا سوالا سالای قبل کلا منتفی هستن کسی نباید ازشون بزنه

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatmeavaish نمایش پست ها
      من آزمون ثبت نام نکردم آزمونا سال قبل رو آرشیو کردم چون برنامه قلمچی خیلی دیر تموم میکنه مباحث رو منم گفتم هروقت خوندم مباحث رو همون موقع از خودم آزمون بگیرم از سوالات سال قبل الان انشستم همه آرشیو ها رو حذف کردم هرچی بخونم باید منتظر بمونم تا ازمونش بیاد و از خودم بگیرم فقط از یه چیزی میترسم وقتی بخونم بعد یه مدت از مباحث قبل از خودم آزمون بگیرم یادم رفته باشه درصدام خوب نباشه خیلی از نظر درصد وسواس دارم
      اگه از تابستون شروع نکردی که الان آنچنان از برنامه‌ی قلمچی جلو نمیفتی که بخوای نگران این باشی. جلو افتادن برای کسی که امکانشو داره خوبم هست اتفاقا. من خودم با قلمچی پیش میرفتم از یه جایی به بعد سرعتمو بیشتر کردم به جای اردیبهشت فروردین تموم شد.
      اگرم از تابستون شروع کردی باید مثل بقیه‌ی اونایی که از تابستون شروع میکنن برنامه‌ات رو شخصی‌سازی کنی. درصدات طبیعتا افت میکنه ولی نه آنچنان. و نباید خیلی روی آزمون‌های مبحثی طول سال حساس باشی.

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مشکل منم زیسته آدم باید حتی به کوچکترین قید هم توجه کنه با این تغییرات عملا سوالا سالای قبل کلا منتفی هستن کسی نباید ازشون بزنه
      تا جایی که میدونم زیست یازدهم دوازدهم قابل استفاده هست و میتونی سوالاشو بزنی. اگه درست یادم مونده باشه یازدهم که تغییری نداشته کلا. دوازدهمم چند مورد جزئی بوده

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه از تابستون شروع نکردی که الان آنچنان از برنامه‌ی قلمچی جلو نمیفتی که بخوای نگران این باشی. جلو افتادن برای کسی که امکانشو داره خوبم هست اتفاقا. من خودم با قلمچی پیش میرفتم از یه جایی به بعد سرعتمو بیشتر کردم به جای اردیبهشت فروردین تموم شد.
      اگرم از تابستون شروع کردی باید مثل بقیه‌ی اونایی که از تابستون شروع میکنن برنامه‌ات رو شخصی‌سازی کنی. درصدات طبیعتا افت میکنه ولی نه آنچنان. و نباید خیلی روی آزمون‌های مبحثی طول سال حساس باشی.
      تابستون که زیاد کار نکردم فقط مباحث پیش نیاز زیست و ریاضی تابع و فیزیک دو فصل اول دهم رو کار کردم من خودم همون یه ماه رو میخوام جلو بزنم برنامم اینه تا 30 فروردین همه رو بسته باشم که من تو 4 تا ازمون نیم سال اول که بهمن میشه و عید جلو میزنم که اردیبهشت رو سیو کنم برا جمعبندی

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تا جایی که میدونم زیست یازدهم دوازدهم قابل استفاده هست و میتونی سوالاشو بزنی. اگه درست یادم مونده باشه یازدهم که تغییری نداشته کلا. دوازدهمم چند مورد جزئی بوده
      یازدهم و دوازدهم هم که با دهم سوالا ترکیبی زیادن الان قلمچی پارسال رو بازکردم برا زیست ترکیبی هاش زیادن با دهم آدم رو به اشتباه میندازن

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تابستون که زیاد کار نکردم فقط مباحث پیش نیاز زیست و ریاضی تابع و فیزیک دو فصل اول دهم رو کار کردم من خودم همون یه ماه رو میخوام جلو بزنم برنامم اینه تا 30 فروردین همه رو بسته باشم که من تو 4 تا ازمون نیم سال اول که بهمن میشه و عید جلو میزنم که اردیبهشت رو سیو کنم برا جمعبندی
      خب پس جای نگرانی نیست. خیلیا همینکارو میکنن. افت هم نمیکنه درصدات

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب پس جای نگرانی نیست. خیلیا همینکارو میکنن. افت هم نمیکنه درصدات
      ممنونم از راهنماییتون

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      زیست و شیمی دهم تغییر کرده. فیزیک دهمم حذفیات داشته. همین
      حتی تغییرات شیمیم درحدی نبوده که نشه زد
      اصلا اینقدر وقت داری که هم امسالو بزنی هم پارسال؟
      سلام آقای دکتر عزیز
      من آزمون اصلی که شرکت میکنم کانون هست
      آزمون دوم به نظرتون ماز باشه یا گزینه دو یا گاج؟
      به نظرتون ماز که روز قبل کانون هست چطوره؟
      به اینا می رسم یا فقط کانون شرکت کنم کافیه؟
      یا الله/توکل بر خودت

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sattar___m نمایش پست ها
      سلام آقای دکتر عزیز
      بین همه اینا ماز از همه بهتر عمل کرده
      زدن آزمون دوم کاملا دست خودته ولی پیشنهاد میشه بزنی چون توی این سال هر چقدر بیشتر بتونی خودتو بسنجی خیلی بهتره

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان میشه کمکم کنید من ازمونهای کنکور 1400 رو ارشیو کردم که امسال بزنم به نظرتون الان با این وضع تغییرات باید کلا بیخیالشون بشم؟؟

آره ، چون آزمون به صورت سنجشی زده میشه و سوالات باید مطابقت کامل داشته باشن. البته نگرانی نداره چون آزمون های امسال حدود یکی دو ساعت بعد شروع برگزاری تو سایت قرار میگیره. کنار کانون ماز و عمومی گزینه دو رو هم برسی کار کنی عالیه.

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminlmnop نمایش پست ها

آره ، چون آزمون به صورت سنجشی زده میشه و سوالات باید مطابقت کامل داشته باشن. البته نگرانی نداره چون آزمون های امسال حدود یکی دو ساعت بعد شروع برگزاری تو سایت قرار میگیره. کنار کانون ماز و عمومی گزینه دو رو هم برسی کار کنی عالیه.
      ممنون از پاسختون شما کانالی میشناسید که همون روز بزارتشون اگه دارید میشه بهم بدین

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sattar___m نمایش پست ها
      سلام آقای دکتر عزیز
      سلام. من دکتر نیستم البته
      آزمون دوم زدن خیلی بستگی به سطحت داره‌.
      اگه خوبی و کشش رو داری ماز رو ثبت نام کن و چهارشنبه پنجشنبه‌ی قبل قلمچی بصورت آزمونی بزن. از گاج یا گزینه دو هم میتونی برای مرور تو دوران جمع‌بندی (دی، عید، اردیبهشت) استفاده کنی.
      اگه متوسطی و آزمون جامع زدن برات سنگینه؛ ماز یا گاج رو بگیر و بصورت تک درس استفاده کن (تو دوران جمع‌بندی جامع بزن)
      اگه ضعیفی میتونی از جنبه‌ی آموزشیش استفاده کنی. سوالا رو بزنی نکاتش رو استخراج کنی.
      دیگه ببین کدوم مدل استفاده برات مناسب‌تره‌

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      UP
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      UP

15. Top | #30
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      Up
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 5 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن