خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

چگونه با ۱۰۰ الی ۲۰۰ هزار تومان، رتبه برتر کنکور شویم؟!

مخصوص افرادی که مشکل مالی دارند.

امکاناتی که برای رتبه زیر ۱۰۰۰ کشوری لازم دارید:

اول از همه، شما برای محک زدن خودتون و قرار گرفتن در جو رقابتی نیاز به شرکت در آزمون های آزمایشی دارید، اگر مشکل مالی دارید میتوانید بورسیه قلمچی بشوید تا به صورت رایگان در آزمون ها شرکت کنید.

دومین چیزی که یک کنکوری برای رتبه شدن نیاز دارد، کتاب کمک درسی است، شما می توانید با مراجعه به کانال های تلگرامی تمامی کتب کمک درسی رو بصورت رایگان دانلود و استفاده بفرمایید.

سومین چیز، کلاس آموزشی و دبیر است. شما باز هم میتوانید با مراجعه به تلگرام ، بهترین دوره های آموزشی با بهترین دبیران برای هر درسی را بصورت رایگان دریافت و استفاده بفرمایید.

همچنین شما برای درس خواندن و حل تمرین به خودکار و کاغذ احتیاج دارید (کاغذ را کیلویی تهیه کنید). برای دانلود ها هم از بسته شبانه و ساعتی استفاده کنید. و همچنین هزینه ثبت نام در کنکور و خرید کیک و ساندیس و مداد و پاک کن و تراش و پرینت کارت ورود به جلسه که میتوانید از بودجه در نظر گرفته شده برای این موارد هزینه بفرمایید

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خوبه ولی دیگه چشمی برات باقی نمی مونه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      الان منی که گوشی و کامپیوتر ندارم چطور تلگرام نصب کنم؟
      جدا از شوخی : نمیشه همه درس ها رو از کتاب بصورت pdf استفاده کرد ، هم نمیشه سوالات رو هایلایت کرد هم بشدت تایم هدر میره ، هم برای چشم مناسب نیست (فرض کن روزی ۱۲ ساعت چشات رو یه اسکرین باشه)
      بهتر بود کتابخونه رو میگفتین (ما یه کتابخونه داشتم پر کتاب کنکور اهدایی بود که هرکی میخواست استفاده میکرد ، اکثر جلد و انتشارات هم بودش)

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط momahmudi نمایش پست ها
      جدا از شوخی : نمیشه همه درس ها رو از کتاب بصورت pdf استفاده کرد ، هم نمیشه سوالات رو هایلایت کرد هم بشدت تایم هدر میره ، هم برای چشم مناسب نیست (فرض کن روزی ۱۲ ساعت چشات رو یه اسکرین باشه)
      بهتر بود کتابخونه رو میگفتین (ما یه کتابخونه داشتم پر کتاب کنکور اهدایی بود که هرکی میخواست استفاده میکرد ، اکثر جلد و انتشارات هم بودش)
      درود. من از قصد اون رقم رو نوشتم تا بگم در بدترین شرایط هم میشه. ولی خب خیلیا میتونن بیشتر هزینه کنن و راه رو برای خودشون هموارتر کنن. درضمن ممنون از راهکار پیشنهادیتون

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان اگر راهی به ذهنتون میرسه که یه دانش آموز بتونه توی هزینه ها صرفه جویی کنه رو لطفا ذکر کنید تا دوستان دیگه استفاده کنن

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      یادش بخیر یه روزی ما با همین 200 300 هزار تومن سر و ته این امکاناتی که معرفی کردی رو هم آوردیم. (نهایتش 500 تومن)
      اما
      یه چیزی که این وسط گم شد (برنامه روزانه درسی) و همت و تلاش برای اجرای اون برنامه اس
      اگه همه اینایی که گفتی رو مفت هم بدن به یه نفر ولی برنامه درستی برای استفاده ازشون نداشته باشه میره جزو اون چند صد هزار پشت کنکوری که با تمام این امکانات (پولی یا مجانی) بازم منفی میزنن..

الان دیگه هر کی به اینترنت وصل باشه میتونه به همه چی مفت و مجانی دسترسی داشته باشه بجز یه چیز (موفق شدن) این یه موردو نمیشه با بسته شبانه دانلودش کرد. عرق ریختن زیاد میخواد.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirMorningstar نمایش پست ها
      دوستان اگر راهی به ذهنتون میرسه که یه دانش آموز بتونه توی هزینه ها صرفه جویی کنه رو لطفا ذکر کنید تا دوستان دیگه استفاده کنن
      لازم نیست صرفه جویی کنه اصلا
      کنکور جای صرفه جویی نیست هرجا هرچی لازم بود تهیه کنن
      من توانایی مالی زیادی نداشتم اولا کار کردم تا یه جایی بعدش هم که دیدم نمیتونم از یه جایی به بعد کار کنم و درس بخونم یه قالیچه داشتیم بردم فروختم دادم کتاب
      آزمون آزمایش هم سال ۹۶ بورسیه قلمچی بودم
      اما ۹۸ که کنکور دادم و دیگه نمیتونستم بورسیه بشم آزمونهای سال قبل رو از اینترنت دانلود کردم و بردم چاپ کردم هم سوالا رو و هم جوابا رو برای تحلیل بعد از آزمون که اون موقع همه ش شد 100 هزار تومن حدوداً در حالی که آزمون خیلی رقمش بالاتر از این حرفاس
      خلاصه که اگه شده فرش زیرپاتون هم بفروشید اگه می‌دونید آدمی هستید که واقعا تلاش میکنه ،بعداً ده ها برابرش بهتون بر می‌گرده
      LEFT
      4/19/2021
      ویرایش توسط Shah1n : 30 شهریور 1400 در ساعت 17:49

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

سلام
      کی گفته نمیشه هایلایت کرد ؟ من با Foxit Reader نسخه 9 که از سایت سافت 98 قابل دانلود هستش ، هم میتونم فارسی تایپ کنم هم هایلایت کنم .
      از نرم افزارهای مزخرف سنگین مثل ادوب استفاده نکن آشغالن اونا . همین فاکسیت از همه بهتره .
      واسه هایلایت میتونی بعد از بازکردن PDF توسط فاکسیت بری قسمت Comment و اونجا Area Highlight رو انتخاب کنی و هر قسمتی از کتاب رو که دلت خواست هایلایت کنی . واسه یادداشت هم یک قسمت داره به اسم Typewriter میتونی فارسی هرجای کتاب که دلت خواست یادداشت کنی.
      نسخه 9.7.2 از بقیه بهتره
      اینم لینکش
      https://soft98.ir/software/pdf/44-foxit-reader.html

پ.ن : قبول دارم با گوشی مطالعه کردن راحت نیست اما من از کامپیوتر استفاده میکنم مشکلی ندارم . چون صفحه بزرگه و همچنین با کامپیوتر خیلی راحت تر میشه PDF رو هایلایت کرد و داخلش یادداشت کرد.
      ویرایش توسط Amir_H80 : 30 شهریور 1400 در ساعت 17:58

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات

اول از همه، شما برای محک زدن خودتون و قرار گرفتن در جو رقابتی نیاز به شرکت در آزمون های آزمایشی دارید، اگر مشکل مالی دارید میتوانید بورسیه قلمچی بشوید تا به صورت رایگان در آزمون ها شرکت کنید.

دومین چیزی که یک کنکوری برای رتبه شدن نیاز دارد، کتاب کمک درسی است، شما می توانید با مراجعه به کانال های تلگرامی تمامی کتب کمک درسی رو بصورت رایگان دانلود و استفاده بفرمایید.

سومین چیز، کلاس آموزشی و دبیر است. شما باز هم میتوانید با مراجعه به تلگرام ، بهترین دوره های آموزشی با بهترین دبیران برای هر درسی را بصورت رایگان دریافت و استفاده بفرمایید.

همچنین شما برای درس خواندن و حل تمرین به خودکار و کاغذ احتیاج دارید (کاغذ را کیلویی تهیه کنید). برای دانلود ها هم از بسته شبانه و ساعتی استفاده کنید. و همچنین هزینه ثبت نام در کنکور و خرید کیک و ساندیس و مداد و پاک کن و تراش و پرینت کارت ورود به جلسه که میتوانید از بودجه در نظر گرفته شده برای این موارد هزینه بفرمایید
      به همین سادگی به همین خوشمزگی

ولی سوای این موضوع اینو بگم که پولی رو که برای کنکور استفاده میکنیم خرج کردن نیست سرمایه گذاری کردن ( البته اگر اطمینان داشته باشیم که میتونیم قبول بشیم )

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_H80 نمایش پست ها
      سلام
      کی گفته نمیشه هایلایت کرد ؟ من با Foxit Reader نسخه 9 که از سایت سافت 98 قابل دانلود هستش ، هم میتونم فارسی تایپ کنم هم هایلایت کنم .
      از نرم افزارهای مزخرف سنگین مثل ادوب استفاده نکن آشغالن اونا . همین فاکسیت از همه بهتره .
      واسه هایلایت میتونی بعد از بازکردن PDF توسط فاکسیت بری قسمت Comment و اونجا Area Highlight رو انتخاب کنی و هر قسمتی از کتاب رو که دلت خواست هایلایت کنی . واسه یادداشت هم یک قسمت داره به اسم Typewriter میتونی فارسی هرجای کتاب که دلت خواست یادداشت کنی.
      نسخه 9.7.2 از بقیه بهتره
      اینم لینکش
      https://soft98.ir/software/pdf/44-foxit-reader.html

پ.ن : قبول دارم با گوشی مطالعه کردن راحت نیست اما من از کامپیوتر استفاده میکنم مشکلی ندارم . چون صفحه بزرگه و همچنین با کامپیوتر خیلی راحت تر میشه PDF رو هایلایت کرد و داخلش یادداشت کرد.
      با ادوب میشه هایلایت کرد ولی خیلی خیلی زمانبره (بیشتر منظورم زمانبریش بود)(خودمم شیمی و فیزیک رو از پی دی اف خونده بودم)+ دور دنیا

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      با ادوب میشه هایلایت کرد ولی خیلی خیلی زمانبره (بیشتر منظورم زمانبریش بود)(خودمم شیمی و فیزیک رو از پی دی اف خونده بودم)+ دور دنیا
      درسته . البته با فاکسیت هایلایت کردن اصلا زمان بر نیست خیلی راحت و سریع میشه هایلایت کرد . سیو فایلها هم زمان زیادی نمیگیره .
      علتش هم تفاوت متد هایلایتش با ادوب هست . توی ادوب باید با موس هی نوشته رو پررنگ کنی و این کار خیلی زمان میگیره . اما توی فاکسیت کافیه هایلایت رو فعال کنی و محدوده رو مشخص کنی خودش به راحتی هایلایت میکنه.
      ویرایش توسط Amir_H80 : 30 شهریور 1400 در ساعت 19:02

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مَمَّدِشونَم نمایش پست ها
      به همین سادگی به همین خوشمزگی

ولی سوای این موضوع اینو بگم که پولی رو که برای کنکور استفاده میکنیم خرج کردن نیست سرمایه گذاری کردن ( البته اگر اطمینان داشته باشیم که میتونیم قبول بشیم )
      هیچ وقت نمیشه از قبولی مطمئن بود . مگه این که طرف پایه خیلی عالی داشته باشه و تو هیچ درسی ضعف نداشته باشه و گرنه هیچ اطمینانی وجود نداره. حتی خیلیا ترازشون 6400 یا حتی 6800 بوده پرستاری قبول شدن و نتونستن پزشکی قبول بشن.

13. Top | #13
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

ببخشید این کاغذ کیلویی رو از کجا میشه تهیه کرد بجز انقلاب؟
      سر رسید باطله هم خیلی گرون شده
      خود را به زندگی سپرده ام.
      فقط شروع به تلاش کرده ام.
      همین.

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      در حد خودم برای دوستانی که پرینتر دارن :

اگر تهران هستین خیابان انقلاب و اگر تبریز هستین همون بازار یا انگجی کاغذ کیلویی کاهی بگیرین . اختصارا بهش کاغذ پارس یا ساندویچی هم میگن .
      ( تذکر : رنگش زرد کاهی نیست . سفید متمایل به طوسیه / اخیرا گاج هم ازونا استفاده میکنه)

هر کیلو تقریبا 15 الی 20 هزاره . و حدودا 600 و 500 تا ورقه .

میتونین به جای a4 سفید از اونا استفاده کنین برای پرینت . پرسجو کردم اگر همونی باشه که من میگم به درام و غلطک های پرینترتون اسیب نمیرسونه! و میتونین نهایت با قیمت یه بسته کاغذ a4که 90 هزاره .
      6 کیلو بگیرین که تقریبا 3000 ورق اینا میشه
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط S.brave نمایش پست ها
      ببخشید این کاغذ کیلویی رو از کجا میشه تهیه کرد بجز انقلاب؟
      سر رسید باطله هم خیلی گرون شده
      ترب میتونی سرچ کنی میاره .

همچنین هم اغلب چاپخونه ها یا مغازه های کپی و گرافیک و... اینا دارن
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن