خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 85
    1. Top | #61
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مَمَّدِشونَم نمایش پست ها
      نه دیگه داداش طبق گفته دوستان دانشجوی پزشکی نما ، پزشکی خیلی آسونه و من هم که هنوز کنکور ندادم دارم پزشکی میخونم و عمدا دارم از سختی های پزشکی میگم تا بقیه رو دلسرد کنم تا نیان رشته پزشکی و رقیب من بشن ( این مورد آخر رو سه نفر گفتن تا به حال بهم )
      حق

2. Top | #62
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سر چی بحث میکنید الان ؟؟ پزشکی سختی نداره ؟؟ خب قطعا سخته
      پزشکی خیلی خیلی سختی داره و آدم دهنش سرویسه ؟؟قطعا اینجوری ک‌میگید نیست .
      فقط من هدف کسی ک حتی کنکور هم نداده و میاد تایپیک میزنه و میخواد ملتو بیدار کنه تا به بیراهه نرن رو نمیفهمم !
      عزیز من وقتی نرفتی تجربه نکردی مجبوری مگه ؟؟ ۱۴ سال آدم از زندگی میفته؟؟؟کارگر معدن این حرفو نمیزنه!

3. Top | #63
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط __MoHaMaDRezA نمایش پست ها
      فقط من هدف کسی ک حتی کنکور هم نداده و میاد تایپیک میزنه و میخواد ملتو بیدار کنه تا به بیراهه نرن رو نمیفهمم !
      عزیز من وقتی نرفتی تجربه نکردی مجبوری مگه ؟؟ ۱۴ سال آدم از زندگی میفته؟؟؟کارگر معدن این حرفو نمیزنه!
      نه والا طبق گفته یه سری افراد خیلی آسونه و دانشجو های پزشکی نشستن دور هم دارن پاسور بازی میکنن

من نگفتم چهار ده سال از زندگی میفته برادر گفتم چهارده سال طول میکشه بشی یه پزشک و بتونی شروع کنی به کار

4. Top | #64
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      باشه من کاملا بی تجربه و کنکور نداده
      ایا چیز هایی که گفتم دروغ ؟
      کجاش دقیقا دروغ؟
      این که طول دوره پزشکی ده ساله و با چهار سال طرح میشه چهار ده سال ؟
      این که درس هاش سخته ؟
      این که دوران کشیک موندنش همراه با درس خوندن سخته ؟
      این که سختی کارش زیاده ؟
      میشه دقیقا معلوم کنی

5. Top | #65
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه دیگه داداش طبق گفته دوستان دانشجوی پزشکی نما ، پزشکی خیلی آسونه و من هم که هنوز کنکور ندادم دارم پزشکی میخونم و عمدا دارم از سختی های پزشکی میگم تا بقیه رو دلسرد کنم تا نیان رشته پزشکی و رقیب من بشن ( این مورد آخر رو سه نفر گفتن تا به حال بهم )
      قطعا سخته مخصوصا توی ایران که به عنوان مثال شرایط کشیک هاش با بقیه کشور های درست حسابی قابل مقایسه نیست. ولی یه نکته ای وجود داره اینه که بعضیا واقعا عاشق این رشته هستن. و کسی که واقعا از ته قلبش پزشکی رو دوست داشته باشه خب قطعا این سختی ها از چشمش میفته. ولی وای به حال اونایی که بدون علاقه اومده باشن سمتش (و ۲۴ ساعته با ریپلای کردن کامنت ها نه به دنبال اقتاع بقیه بلکه در واقع مشغول تسکین دادن خودشون باشن). خدا به دادشون برسه.
      منم دلیل اینکه اومدم این تاپیک این بود که گفتم حداقل بگم اگه دنبال پول و پرستیژ و اینایید حداقل بیاید دندون. هر چند که همونم خودش اما و اگر داره.

6. Top | #66
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirMorningstar نمایش پست ها
      قطعا سخته مخصوصا توی ایران که به عنوان مثال شرایط کشیک هاش با بقیه کشور های درست حسابی قابل مقایسه نیست. ولی یه نکته ای وجود داره اینه که بعضیا واقعا عاشق این رشته هستن. و کسی که واقعا از ته قلبش پزشکی رو دوست داشته باشه خب قطعا این سختی ها از چشمش میفته. ولی وای به حال اونایی که بدون علاقه اومده باشن سمتش (و ۲۴ ساعته با ریپلای کردن کامنت ها نه به دنبال اقتاع بقیه بلکه در واقع مشغول تسکین دادن خودشون باشن). خدا به دادشون برسه.
      منم دلیل اینکه اومدم این تاپیک این بود که گفتم حداقل بگم اگه دنبال پول و پرستیژ و اینایید حداقل بیاید دندون. هر چند که همونم خودش اما و اگر داره.
      والا همه اینایی که گفتی رو منم گفتم ولی نمیدونم چرا جبهه گیری خاصی نسبت به حرفام هست

7. Top | #67
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      باشه من کاملا بی تجربه و کنکور نداده
      ایا چیز هایی که گفتم دروغ ؟
      کجاش دقیقا دروغ؟
      این که درس هاش سخته ؟
      این که سختی کارش زیاده ؟
      میشه دقیقا معلوم کنی
      نمیگم دروغ میگی رفیق
      داری بیش از حد جو میدی !
      سختیاشو داری بیش از حد بولد میکنی ...

8. Top | #68
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نمیگم دروغ میگی رفیق
      داری بیش از حد جو میدی !
      سختیاشو داری بیش از حد بولد میکنی ...
      نمیدونم شاید اینجوری باشه
      میشه یه درخواستی بکنم
      جاهایی از متن که یکم زیاد تند رفتم و جبهه گرفتم رو بهم بگو تا اصلاحش کنم توی خصوصی ( دمت گرم )
      بالاخره انسان جایز الخطا هستش

9. Top | #69
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirMorningstar نمایش پست ها
      والله منم همینو گفتم پریدن سرم:/
      در مورد عاشق بودن هم کسی منکرش نیست بله اونا ادم پزشکی تو ایرانن! از ریاضی محض سخت تر و تو ایران بیکار تر؟(بنظرم هیچ رشته ای مثل ریاضی محض نیست تو ایران)
      ولی یکی که عاشقشه بالاخره ی جوری راهشو پیدا میکنه

10. Top | #70
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دانشجو هاش ؟
      والا فعلا از بین هفت هشت نفری که اوندن و مخالفت کردن با سختی این رشته ( خدای من دارن میگن پزشکی سخت نیست مثل این میمونه وجود خورشید رو انکار کنی )
      دو تاشون دانشجو بودن هردوشون کمتر از سه سال بقیه هنوز منتظرن جواب انتخاب رشته بیاد ببینن پزشکی قبول شدن یا نه ، متاسفانه از همین الان قیافه گرفتن ما دانشجوی پزشکی هستیم در صورتی که هنوز ترمک هم حساب نمیشن

ولی واقعا نمیدونم دارید چیه سختی این مسیر رو انکار میکنید خیلی عجیبه منطقی هم که دارید اینه که با خوندن این پیام ها آدم روحیش از بین میره توی پیام ایجاد این تاپیک هم گفتم همیشه یه واقعیت تلخ خیلی بهتر از دروغ شیرین
      اگر فردی با این دیدگاه ها بره رشته پزشکی یا تهش انصراف میده یا به زور میخونه و میشه یکی ازین پزشکایی که توی جامعه زیاد ان و اصلا چیزی بلد نیستن
      اوج تناقضت اینجاست که میگی دانشجوهای زیر سال سه در جایگاه نظر دادن نیستن ولی خودت که اصلا دانشجو نیستی در جایگاه اظهار نظری!
      من اصلا کاری ندارم که سخته یا آسونه و برای من قضیه حل شده‌ست و به اندازه‌ی کافی بررسی‌هام رو کردم. ولی به خدا تو تنها آدم این کره‌ی خاکی نیستی که دوتا پزشک میشناسی و چهارتا حرف ازشون شنیدی. مشکل من با این شیوه‌ی استدلال خنده‌داری هست که پیش گرفتی. با این کلیشه‌هایی هست که اینقدر تکرار کردن که باور کردین‌. با این دروغ مسخره که میگن دندون هتله. ۵ ۶ سال پیش میگفتن پزشکی هتله‌؛ همونایی که با باور این دروغ رفتن دانشگاه و دیدن نیست الان شدن یه سری افسرده که فهمیدن عمرشون با یه دروغ سپری شدن. حالا اینایی که با دروغ دندون هتله میرن دانشگاه رو ببینید ۵ سال دیگه وضعشون چیه‌...

11. Top | #71
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سختی یا آسونی چیزای کاملا نسبی هستن. کوه‌نوردی برای منی که از پله میرم بالا نفسم میگیره بسیار سخت و طاقت‌فرساست. برای اون آدمی که هر هفته از صبح تا ظهر میره کوه یه تفریح لذت‌بخشه!
      برای منی که از دین و زندگی بدم میومد خوندش عذاب‌آور و فوق‌العاده سخت بود. برای اونی که رفته حوزه‌ی نجف ده سال طلبگی کرده مجتهد شده و علاقه‌مند بوده نیست!
      افراد استعدادها و توانمندی‌های متفاوتی دارن. شیوه‌های یادگیریشون با هم فرق داره نمیشه و نباید نسخه پیچید. شغل و رشته‌ی هتل یا جهنم نداریم.
      من هیچکسی که تو شغلش حرفه‌ای و سرآمد شده باشه رو ندیدم که بگه راهی که طی کردم آب خوردن بود و مفت و مجانی بود. اگه آسون بود که همه میشدن استیو جابز؛ میشدن نیوتون میشدن فلان فوق تخصص که شیش ماهه نوبت ویزیت میده

12. Top | #72
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza9001 نمایش پست ها
      اوج تناقضت اینجاست که میگی دانشجوهای زیر سال سه در جایگاه نظر دادن نیستن ولی خودت که اصلا دانشجو نیستی در جایگاه اظهار نظری!
      من اصلا کاری ندارم که سخته یا آسونه و برای من قضیه حل شده‌ست و به اندازه‌ی کافی بررسی‌هام رو کردم. ولی به خدا تو تنها آدم این کره‌ی خاکی نیستی که دوتا پزشک میشناسی و چهارتا حرف ازشون شنیدی. مشکل من با این شیوه‌ی استدلال خنده‌داری هست که پیش گرفتی. با این کلیشه‌هایی هست که اینقدر تکرار کردن که باور کردین‌. با این دروغ مسخره که میگن دندون هتله. ۵ ۶ سال پیش میگفتن پزشکی هتله‌؛ همونایی که با باور این دروغ رفتن دانشگاه و دیدن نیست الان شدن یه سری افسرده که فهمیدن عمرشون با یه دروغ سپری شدن. حالا اینایی که با دروغ دندون هتله میرن دانشگاه رو ببینید ۵ سال دیگه وضعشون چیه‌...
      والا برادر من من کی گفتم آخه دندون هتل
      بعدشم اوکی من بی تجربه میشه بپرسم کدوم یکی ازین حرفام اشتباه یا کذب ؟
      این که درس هاش سخته ؟
      این که سختی کارش زیاده ؟
      میشه دقیقا معلوم کنی

13. Top | #73
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza9001 نمایش پست ها
      سختی یا آسونی چیزای کاملا نسبی هستن. کوه‌نوردی برای منی که از پله میرم بالا نفسم میگیره بسیار سخت و طاقت‌فرساست. برای اون آدمی که هر هفته از صبح تا ظهر میره کوه یه تفریح لذت‌بخشه!
      برای منی که از دین و زندگی بدم میومد خوندش عذاب‌آور و فوق‌العاده سخت بود. برای اونی که رفته حوزه‌ی نجف ده سال طلبگی کرده مجتهد شده و علاقه‌مند بوده نیست!
      افراد استعدادها و توانمندی‌های متفاوتی دارن. شیوه‌های یادگیریشون با هم فرق داره نمیشه و نباید نسخه پیچید. شغل و رشته‌ی هتل یا جهنم نداریم.
      من هیچکسی که تو شغلش حرفه‌ای و سرآمد شده باشه رو ندیدم که بگه راهی که طی کردم آب خوردن بود و مفت و مجانی بود. اگه آسون بود که همه میشدن استیو جابز؛ میشدن نیوتون میشدن فلان فوق تخصص که شیش ماهه نوبت ویزیت میده
      خب اون کسی که به پزشک شدن علاقه داشته باشه هم با خوندن متنی که من نوشتم ککش هم نمیگزه و به راهش ادامه میده
      توی متنی که نوشتم هم گفتم اگر کسی هستی که با خوندن این متن و چیزای که توش گفتم یکمی دلهره گرفتی احتمال این که نتونی به هدفت برسی هست

14. Top | #74
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      دوستان عزیزم
      متن رو یه بار دیگه بازنویسی کردم و جاهایی رو که بهش خرده گرفته بودید رو اصلاح کردم لطفا بازم بخونیدش و اگر جایی ازش اشتباهی بود حتما گوش زد بکنید تا اصلاحش کنم .
      از همه افرادی هم که خواه یا ناخواه بهشون بی احترامی شد توی این تاپیک معضرت میخوام امیدوارم به بزرگی و مَنِشِتون من رو ببخشید .

خاک پای همتونم ، ممدشون

15. Top | #75
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      up

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن