خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 45
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      مگه بعد هفت سال تحصیل باطل کردن مدرک شوخیه؟ اکثر این افراد به دیوان عدالت میرن شکایت میکنن میگن سنجش مدرک محکم برای تقلب نداره و به نفع خودشون رای میگیرن یه نمونه رای هم تو نت دیدم .. تا وقتی جرم تقلب سبک باشه وضع همینه و برای یه عده از کنکوری ها ریسک چندانی نداره
      تخلفاتی مثل معدل و عدم انصراف به موقع از رشته روزانه و ... رو نادیده میگیرن. اثبات تقلب به مجازات بیشتر نداره.
      ضمنا محاکمه در دادگستری نیست که سازمان سنجش مدرک نیاز داشته باشه. مطابق با قانون سازمان سنجش حق داره شک کنه اگه شک کرد 120 تومن میگیره و امتحان مجدد میگیره. اگه نتونی نمره بگیری نتیجه کنکورت باطل میشه بدون اینکه بهت اتهام تقلب زده بشه.
      مدرک تقلب اگه باشه سازمان سنجش میفرسته به ضابط انتظامی اونا هم پرونده درست میکنن میفرستن دادسرا بعدش تفهیم اتهام و ارسال مدارک به دادگاه. اونجاست که اگه تقلب اثبات بشه مجازات داره صد سالم از کنکورت گذشته باشه هرچی داری و نداری باطله خودتم ممکنه به حبس محکوم شی خخخخ بلانسبت البته

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      مجازات متقلبین گذشته زیاد هم دردی دوا نمیکنه ولی حداقل از تکرار این اتفاق در آینده جلوگیری میکنه. طرف هفته ای 30 ساعت تست ریاضی از روی خیلی سبز و آی کیو و مهروماه میزده سوالات قلمچی هم ایراد درمیاورده و درصد کنکورش 45 درصد. اونوقت یارو با نمره نهایی 15 درصد 60 زده! پاسخنامه درس ریاضیشم دقیقا کپی با کلی آدم دیگست با شرایط خودش. خودتون حساب کنین ببینین چقدر احتمال داره ریگی به کفشش نباشه.

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Biomedical Eng نمایش پست ها
      مجازات متقلبین گذشته زیاد هم دردی دوا نمیکنه ولی حداقل از تکرار این اتفاق در آینده جلوگیری میکنه. طرف هفته ای 30 ساعت تست ریاضی از روی خیلی سبز و آی کیو و مهروماه میزده سوالات قلمچی هم ایراد درمیاورده و درصد کنکورش 45 درصد. اونوقت یارو با نمره نهایی 15 درصد 60 زده! پاسخنامه درس ریاضیشم دقیقا کپی با کلی آدم دیگست با شرایط خودش. خودتون حساب کنین ببینین چقدر احتمال داره ریگی به کفشش نباشه.
      من رتبه سه رقمی منطقه ۳ دیدم با درصد ریاضی ۸۰!!!!!!
      آدم میمونه والله!
      یا الله/توکل بر خودت

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مافیای کنکور واقا چیز عجیبین شروع کردن کلاسای ویژه مشکوکین به تقلب از مهر تا اول آذر از جمله کامران

5. Top | #35
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      screenshot_20210924_225148.jpg

این پیام ظاهرا واسه تعداد زیادی ارسال شده

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      توی این عکسی که گذاشتید نوشته بیماری کورنا؟؟؟؟. این مشکوکه قطعا اگر سنجش اس ام اس بده یا به هر نحوی پیامشو برسونه غلط املایی نخواهد داشت . کرونا یا کورونا حداقل باید مینوشتن . شمارشم عجیبه یکم

7. Top | #37
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Powerfullll نمایش پست ها
      توی این عکسی که گذاشتید نوشته بیماری کورنا؟؟؟؟. این مشکوکه قطعا اگر سنجش اس ام اس بده یا به هر نحوی پیامشو برسونه غلط املایی نخواهد داشت . کرونا یا کورونا حداقل باید مینوشتن . شمارشم عجیبه یکم
      اینو ماز گذاشته بود . خودمم دقیق نمیدونم . واسه همین نوشتم " ظاهرا "

8. Top | #38
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شمارو نمیدونم ولی توی شهر ما
      وضعیت تقلبا افضاااااااااااااااااااااا ااااااااح بود!!!
      مطمئنن باورتون نمیشه ولی بیشتر از 200 نفر فقط از چندتا حوزه ، تقلب اساسی کردن...
      قاعدتا هم نمیشه این حجم از جمعیت متقلب رو کاری کرد...
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کنکور ۹۹ من یادمه که اثر انگشت نگرفتن . هم ۹۸ کنکور دادم هم ۹۹ و هم ۱۴۰۰ . توی حوزه ما سال ۹۹ من همش منتظر بودم که بیان و بگن این برگه رو انگشت بزن ولی نکردن این کارو . فکرشو بکنید دیگه چقدر راه باز میشه برای تخلف توی همچین شرایطی. البته این که فقط بیان ببینن کی کنکور و نمرات نهاییش تفاوت زیادی باهم داره اصلا عادلانه نیست ولی خب تخلف هم زیاد شده باید یه جوری جلوشو گرفت .

10. Top | #40
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.darkside نمایش پست ها
      شمارو نمیدونم ولی توی شهر ما
      وضعیت تقلبا افضاااااااااااااااااااااا ااااااااح بود!!!
      مطمئنن باورتون نمیشه ولی بیشتر از 200 نفر فقط از چندتا حوزه ، تقلب اساسی کردن...
      قاعدتا هم نمیشه این حجم از جمعیت متقلب رو کاری کرد...
      امسال کارنامه هزار نفر مشکوک بوده تازه اینا کسایی بودن که کنکورشون با سابقه تحصیلی فاصلش زیاد بوده حالا خیلیا هستن که سابقه تحصیلی خوبی هم دارن و لو نمیرن بعد یه عده خوش خیال فکر میکنن سنجش خیلی شاخه ، البته امسال برای پوشش این گند کاری ظرفیت ها بالا بردن

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بجز سوابق تحصیلی فکر کنم اونایی که پاسخبرگ شبیه هم داشتن هم مشکوک شدن

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Powerfullll نمایش پست ها
      کنکور ۹۹ من یادمه که اثر انگشت نگرفتن . هم ۹۸ کنکور دادم هم ۹۹ و هم ۱۴۰۰ . توی حوزه ما سال ۹۹ من همش منتظر بودم که بیان و بگن این برگه رو انگشت بزن ولی نکردن این کارو . فکرشو بکنید دیگه چقدر راه باز میشه برای تخلف توی همچین شرایطی. البته این که فقط بیان ببینن کی کنکور و نمرات نهاییش تفاوت زیادی باهم داره اصلا عادلانه نیست ولی خب تخلف هم زیاد شده باید یه جوری جلوشو گرفت .
      من کنکور ۹۹ دادم حوزه ما اصلا چهره کسی رو بررسی نکردن. یعنی نگفتن ماسکتون رو بدید پایین تا چهره‌تون رو با عکس کارت ورود به جلسه تطبیق بدیم. شخصا واسه من خیلی عجیب بود. حالا نمیدونم حوزه های دیگه وضعیت چطور بوده.
      ویرایش توسط AmirMorningstar : 04 مهر 1400 در ساعت 00:04

13. Top | #43
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      https://www.varandaz.com/%D8%A8%D8%A...A9%D9%88%D8%B1
      چه خوش شانسن بعضیا مردود شدگان کنکور ۱۴۰۰ تونستن به دانشکدهٔ پزشکی برن.
      و ناگهان هر آنچه که شوقش را داشتی برایت پوچ و بی معنی می‌شود

14. Top | #44
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چه کنکوری بود امسال! کلّی تقلب کردن
      تا حالا ۵۸۵ مورد تقلب شناسایی شده
      https://fararu.com/fa/news/559408/%D...B1%D8%A8%DB%8C
      و ناگهان هر آنچه که شوقش را داشتی برایت پوچ و بی معنی می‌شود

15. Top | #45
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SINA_1384 نمایش پست ها
      چه کنکوری بود امسال! کلّی تقلب کردن
      تا حالا ۵۸۵ مورد تقلب شناسایی شده
      https://fararu.com/fa/news/559408/%D...B1%D8%A8%DB%8C
      با اطمینان بهت میگم تمام اینا عددسازی برای خام کردن داوطلبای کنکور هست دروغ گوتر ازین جماعت ولایی فقط خودشون هستن، متقلبا الان دارن به ریش عباسپور و هفت جد ابادش میخندن

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن