خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 127
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      انجام معاملات و فعالیت در بازار فارکس از ایران غیرقانونی و جرم است .
      شما ضمن انجام این عمل غیرقانونی در حال ترویج آن هستید .
      توجه کنید :

طبق قوانین، سرمایه ای که از فارکس کسب می شود شرعی نیست. طبق ماده 49 قانون اوراق بهادر، هر کس به چنین فعالیت هایی بپردازد مجازات آن یک تا شش ماه حبس یا جریمه نقدی سه برابر سود حاصله و یا هر دوی آن ها است. شایان ذکر است که در دستگاه قضایی کسانی که سرمایه خود را در چنین فعالیت هایی از دست داده اند مجازات سنگینی نخواهند داشت. این افراد به عنوان قربانی شناخته می شوند. اما مجازات کارگزاران فارکس سنگین است و این افراد تحت تعقیب خواهند بود.

@
      ستاد حمایت از حلقه حیدریون و شوهر عمه های کشور

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Hawk نمایش پست ها
      شما وقتی که بخوای سود پولتو بگیری شماره بانک سامان میدی یا بانک شهر برای گرفتن سود: یا با سایت های واسطه کانکت میشین یا باید ی حساب بانکی داشته باشین در خارج یا کسی که حساب بانکی داره میگه من فلان قدر میگیرم که پولتو نگه داره خوقطعا کلاه برداری زیادمیشه دیگه بعد میشه یقه کیو گرفت. تو اکثر بازار های جهانی اینجوریه ولی دقیق فارکس رو نمیدونم ساز وکارش چجوره(قطعا مستقیم برای ایران نمیریزه)
      نکته مهم اینه که اصل و ذات بازار قارکس برخلاف یه بازاری مثل بورس ایران کلاهبرداری نیست. یا به عبارتی امکان این موضوع درش وجود نداره به خاطر حجم معاملاتی بالایی که داره. ولی در حاشیه خب بله دزدی ها و کلاهبرداری توسط بروکر ها انجام میشه. ولی اگر شخص معامله گر ذره ای شعور و درک داشته باشه و تحقیق کنه هیچ وقت گیر یه همچین بروکر هایی نمیفته. در کل کدوم بیزنسی هست که توش کلاهبرداری انجام نشه؟ هر جا بحث پول هست ، اینجور بحثای کلاهبرداری هم پیش میاد.
      ویرایش توسط AmirMorningstar : 29 شهریور 1400 در ساعت 19:11

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      داداش میدونی من خیلی واسم پول اهمیت داشت دیگه فول تایم تریبدر شدم بله میشه روزی 4ساعتم وقت گذاشت نه 24ساعت عین من
      دوست عزیز امیدوار موفق و پرسود باشی و روز به روز پیشرفت کنی

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirMorningstar نمایش پست ها
      نکته مهم اینه که اصل و ذات بازار قارکس برخلاف یه بازاری مثل بورس ایران کلاهبرداری نیست. یا به عبارتی امکان این موضوع درش وجود نداره به خاطر حجم معاملاتی بالایی که داره. ولی در حاشیه خب بله دزدی ها و کلاهبرداری توسط بروکر ها انجام میشه. ولی اگر شخص معامله گر ذره ای شعور و درک داشته باشه و تحقیق کنه هیچ وقت گیر یه همچین بروکر هایی نمیفته. در کل کدوم بیزنسی هست که توش کلاهبرداری انجام نشه؟ هر جا بحث پول هست ، اینجور بحثای کلاهبرداری هم پیش میاد.
      دوست عزیز بورس کلاهبرداری نیست من دوستانی داشتم از همین بورس 4برابر پول ورودیشون سود کسب کردن ضرر در بورس منوط به نداشتن دانش مورد نیاز برای بورس میشود شما در وال استریت هم روزانه خیلیا زندگیشون رو میبازه در هین فارکس90%ایرانی ها ضرر کردن یعنی این هاهم کلاهبردار هستن؟

5. Top | #35
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      از دیشب بیت و اتریوم رفت تو ضرر،بیت دیگه سودشو کرد تا چهارسال زیاد تکون نمیخوره

6. Top | #36
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عزیز دلمی رفیق جان ممنونم از توجه شما مرسی واقعا
      عالی بود مطالبتون یه سوال الان سرمایه تون چقدره؟

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Hawk نمایش پست ها
      دوست عزیز بورس کلاهبرداری نیست من دوستانی داشتم از همین بورس 4برابر پول ورودیشون سود کسب کردن ضرر در بورس منوط به نداشتن دانش مورد نیاز برای بورس میشود شما در وال استریت هم روزانه خیلیا زندگیشون رو میبازه در هین فارکس90%ایرانی ها ضرر کردن یعنی این هاهم کلاهبردار هستن؟
      بله خیلیا هم هستن که توی بورس کار میکنن و پول خوبی هم در اوردن. اما دلیلی که من اون اصطلاح عامیانه کلاهبرداری رو به کار بردم اینه که حجم معاملاتی بورس ایران فقط و فقط حدود ۲۰۰ میلیون دلاره (مقایسه بشه با ۶ تریلیون دلار فارکس) و به خاطر اینکه این بازار به شدت ضعیف و نحیف هست، میتونه با فشار ها و سیاست گذاری های حکومت یا با وارد کردن یه سرمایه نه چندان زیاد، جهت بازار و ارزش سهام ها رو به شکل کاذب جا به جا کرد و جیب مردم رو خالی کرد. یعنی ممکنه شما تحلیل و پیش بینی درستی از بازار انجام داده باشی ولی به خاطر یه سری دست های پشت پرده راحت بازی بخوری و پولت رو از دست بدی.ولی وقتی که یه بازاری بزرگ باشه، دیگه اصلا فرصتی برای هنچین جولان دادن هایی پیدا نمیشه و اصلا امکان دست کاری بازار وجود نداره.

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منی که حتی نمیدونم فارکس چیه

20210920_204032.jpg

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان خیالیا منو میشناسن عضو قدیمی سایت هستم
      داستان از این قراره که منم عین خیلیا سودای اینو داشتم پزشک بشم البته دندون پزشک تا بعد 10سال بتونم به درامد برسم ...
      خلاصه مسیر کنکور من از تابستون 93 استارت خورد سال اول رتبه ام شد 54هزار منطقه 3
      سال دوم سال اصلی بود شدم 17هزار سال 96 شدم 11هزار سال 97 تونستم پردیس قبول شم اما ناگهان متوجه شدم غیبت خوردم دانشگاه معافیت رد نکرده منم نتونستم برم فیزیو بخونم افسردگی شدید گرفتم بیماری گوارشی در حد سرطان..8ماه خون ریزی شدید داشتم ورم معده گرفتم و.....عکساش هست میفرسشم

20مهر 97 بود که به توصیه یکی از دوستام وارد بازار فارکس بعدش کریپتو شدم 15 میلیون بردم داخلش خلاصه قرض میکردم میبردم کال میشدم تا اینکه از ی جا به بعد فهیمدم باید چکار کنم
      خلاصه تونستم جای پام تو مسیری ک بودم سفت کنم دیگه نم نم درامدم رفت بالای 15 میلیون وهمینطور میرفت بالا چون ساعت ها وقت میزاشتم...

این شد که من مسیرم به کلی عوض شد عوض شدن مسیر زندگی من منوط ب این نبود با تغییر افکارم با تغییر باورام خیلی چیزا عوض شد رفتم سربازی با اعتماد بنفس خاصی وقتی برگه تقسیم ها اومد خدمتم افتاد حراست صدا سیما یعنی بهترین جای ممکن اداره ایی ک سالی 3 تا سرباز جدید میگیره و خیلی سخت گزینش میکنه
      یعنی دوران خدمت من از دوران طلایی زندگی خیلیا طلایی تر شد بهترین جای تهران خدمت میکردم بیزنس میکردم
      همه حرفام با سند مدرک عکس میزارم چون عادت ندارم بدون سند حرف بزن
      روزایی ک بیمار بودم هر شب کل شلوارم خونی میشد فقط میگفتم خدایا نجاتم بده یه نیرویی ته دلم بود ک میگفت تو میتونی حامد

الان که اینو مینویسم فقط دارم اشک میریزم و روزای اخر خدمت من هستش

همه اینارو گفتم که ذهنتون محدود درس نکنید خودتون عذاب ندید برید دنبال استعداد هاتون من اگر دندون پزشک میشدم سی سالمم میشد تهش ماهی 50میل درامد داشتم اونم نه ی دنتیس تازه کار باید خاک بخوری ولی الان با هفته ایی 20ساعت کار این درامد دارم اونم بورس و جاهای دیگه بماند...همش لطف خداس باورکنید سرقضیه خدمتم خودش پارتی من شد گول ین مافیا کنکور اینکه میگن پزشک بشید زندگیتون عوض میشه رو نخورید...بردی دنبال استعداد هاتون
      بعد خدمتم میخوام دوره مربگیری بدن سازی برم تربیت بدنی بخونم چون ب شدت علاقه دارم بلاخره باید تنوع داد
      من همیشه فک میکردم باید پزشک بشم یا ی زن پولدار بگیرم انقد دخترای مختلف دیدم اومدن رفتن ی جا دیگه همه چیو گذاشتم کنار....خدا خدا خدا

از استادعرشیانفر از استاد پورصمدی تشکر میکنم استاد کسی نیست که بیاد 4تا تست حل کنه شما ذوق کنید استاد کسیه ک از ی شکست خورده ی ادم موفق بسازه

اعتماد بنفس عزت نفس نتیجه ش شگفت انگیزه

مخلص همتون

شاید باورتون نشه بازدهی اکانت من توی فارکس تو یه هفته نزدیک 2000دلار رسیده یعنی بالای 50میلیون درامدی که باید بخاطرش سالها درس میخوندم میشد 30سالم بااین تورم ..اونم تو یک ماه نه یه هفته

این زیر یه سری فایل میزارم عکس تاریخ اعزام به خدمتم و حساب فارکسم و....میخوام بدونید با نهایت صداقت باهاتون حرف زدم

تو فارکس میشه حساب دمو ساخت اما دقت کنید من برداشت زدم از حساب دمو نمیشه برداشت زد دوستان گلم
      به هرکسی دوسدارید نشون بدید

https://s4.uupload.ir/files/photo_20...36-15_6e7r.jpg

https://s4.uupload.ir/files/photo_20...39-42_f7ra.jpg

سلام ، من هم نظرم این هستش که این تاپیک ممکنه موجب ناامیدی خیلی ها در فروم بشه ، چنانکه خیلی وقت ها یسری افراد تاپیک های مشابه این در جهت تخریب این دو سه رشته زدند و گفتن که از فلان روش به درآمد های بالا رسیدن و بعد بوش دراومده که یک کابر فیک و تاپیک فیک تر بوده ، البته منظورم شما نیستی کلا گفتم
      بعدشم بحث شغل فقط بحث درآمد نیست( اگرچه واقعیت های همین درآمد هم گفته نمیشه)، بحث جایگاه اجتماعی، آکادمیک بودن شغل ، مهمتر از اون علاقه فرده . شما اگه نگاه کنید تاپیکی در این انجمن در جهت تخریب رشته های تاپ مهندسی وجود نداره ولی تا دلت بخواد در تخریب رشته های تاپ تجربی هستش ، خب مگر رشته های تاپ مهندسی دانشگاه های عالی درس خوندن و عرق ریختن نمیخواد؟ چرا میخواد اما متاسفانه یه جوی اومده که فقط هدفش اینه بگه فلان رشته تجربی گوشت گندیده اس نرو سمتش، اهدافشم مشخصه.

درباره بازار جهانی یا همون فارکس هم اگرچه خودم کار نکردم اما وقتی شما میای و میگی سود کلانی داره از ضررهای کلانش هم بگو ، از چند صد ملیون هایی که در عرض چندساعت به باد میرن و نمونه های مشابهش رو در چه در اطراف خودم وچه در مجازی دیدم . مث بورس خودمون که یه عدم ادم خاص سود میکنن و غالب مردم ضرر

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راسیتش من خیلی اینجا فعالیتی نمیکنم
      هر از چندگاهی گذری میام یه چرخی میزنم و میرم
      ولی خب واقعا هرکاری کردم پیام نزارم نشد واقعا
      حالا این که فارکس خوبه یا بد پول توش هست یا نه یا ....یه بحث جداس که من علاقه ای ندارم توش ورود کنم
      چیزی که میخوام بگم هرچند تکراره مکرراته اما...
      یادم نمیره روزایی رو که با همه سر دعوا داشتی سر پزشکی با همه ی همه
      یعنی هرکی کوچکترین چیزی میگفت میتوپیدی بهش ناجور
      پزشکی رو شاه کلید حل تمام مشکلات میدیدی میگفتی هرکی هر مشکلی داره دواش فقط و فقط پزشکیه ولاغیر
      نمیخوام طولانیش کنم چون میدونم همش مثل فیلم جلو چشات رژه میره
      و الان بعد نمیدونم چند سال چرخ روزگار دور خورده و حامد حبیبی معروف که اسمش یکه تاز انجمن بود و بخاطر پستاش که شیرین بودن و عطر بوی پزشکی رو میدادن و تو ایران هم کورور کورور عاشق دلسوخته پزشکی داریم که تنها چیزی که از خدا میخوان اینه که شب تا صبح راهرو اورژانس بیمارستان رو متر کنن و ازحرفات به وجد میومدن به نقطه ای رسیده که میگه پزشکی انقدرا هم اش دهن سوزی نیست
      چوكشتي بي ناخدا به سينه ی دريا دلم
      ویرایش توسط _.Reza._ : 29 شهریور 1400 در ساعت 23:45

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminlmnop نمایش پست ها

سلام ، من هم نظرم این هستش که این تاپیک ممکنه موجب ناامیدی خیلی ها در فروم بشه ، چنانکه خیلی وقت ها یسری افراد تاپیک های مشابه این در جهت تخریب این دو سه رشته زدند و گفتن که از فلان روش به درآمد های بالا رسیدن و بعد بوش دراومده که یک کابر فیک و تاپیک فیک تر بوده ، البته منظورم شما نیستی کلا گفتم
      بعدشم بحث شغل فقط بحث درآمد نیست( اگرچه واقعیت های همین درآمد هم گفته نمیشه)، بحث جایگاه اجتماعی، آکادمیک بودن شغل ، مهمتر از اون علاقه فرده . شما اگه نگاه کنید تاپیکی در این انجمن در جهت تخریب رشته های تاپ مهندسی وجود نداره ولی تا دلت بخواد در تخریب رشته های تاپ تجربی هستش ، خب مگر رشته های تاپ مهندسی دانشگاه های عالی درس خوندن و عرق ریختن نمیخواد؟ چرا میخواد اما متاسفانه یه جوی اومده که فقط هدفش اینه بگه فلان رشته تجربی گوشت گندیده اس نرو سمتش، اهدافشم مشخصه.

درباره بازار جهانی یا همون فارکس هم اگرچه خودم کار نکردم اما وقتی شما میای و میگی سود کلانی داره از ضررهای کلانش هم بگو ، از چند صد ملیون هایی که در عرض چندساعت به باد میرن و نمونه های مشابهش رو در چه در اطراف خودم وچه در مجازی دیدم . مث بورس خودمون که یه عدم ادم خاص سود میکنن و غالب مردم ضرر

اتفاقا اکثرا دنبال پولن
      کی گفته پرستیژ فقط تو این سه رشتس
      والا خیلی ادم پولدار ومحترم میشناسم که احترام و کلاسشون از صدتا پزشک بیشتره
      اینکه پرستیژ و پول فقط در پزشکیه رو مافیا و موسسه های سودجو بیان میکنن
      درضمن کسی هم که با کوچکترین چیزی دلسرد میشه اصلا بهتره که ادامه نده...

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _.Reza._ نمایش پست ها
      راسیتش من خیلی اینجا فعالیتی نمیکنم
      هر از چندگاهی گذری میام یه چرخی میزنم و میرم
      ولی خب واقعا هرکاری کردم پیام نزارم نشد واقعا
      حالا این که فارکس خوبه یا بد پول توش هست یا نه یا ....یه بحث جداس که من علاقه ای ندارم توش ورود کنم
      چیزی که میخوام بگم هرچند تکراره مکرراته اما...
      یادم نمیره روزایی رو که با همه سر دعوا داشتی سر پزشکی با همه ی همه
      یعنی هرکی کوچکترین چیزی میگفت میتوپیدی بهش ناجور
      پزشکی رو شاه کلید حل تمام مشکلات میدیدی میگفتی هرکی هر مشکلی داره دواش فقط و فقط پزشکیه ولاغیر
      نمیخوام طولانیش کنم چون میدونم همش مثل فیلم جلو چشات رژه میره
      و الان بعد نمیدونم چند سال چرخ روزگار دور خورده و حامد حبیبی معروف که اسمش یکه تاز انجمن بود و بخاطر پستاش که شیرین بودن و عطر بوی پزشکی رو میدادن و تو ایران هم کورور کورور عاشق دلسوخته پزشکی داریم که تنها چیزی که از خدا میخوان اینه که شب تا صبح راهرو اورژانس بیمارستان رو متر کنن و ازحرفات به وجد میومدن به نقطه ای رسیده که میگه پزشکی انقدرا هم اش دهن سوزی نیست
      بهترین مطلبی بود که خوندم بله دوست خوبم من اشتباه فک میکردم خداروشکر صد هزار مرتبه شکر که نشدم چون باعت بدبختی خودم بیمارام میشدم عین خیلی از دوستان پزشک ک فقط واسه پول میخونن من حداقل 15دوست پزشک دارم و جو محیط خیلی اشنا هستم همیشه فک مکردم پشک بشم از سال بعد مدرک بهترین درامد بهترین زندگی رفتم دیدم نه بابا ...من اشتباه کردم الان مسیرمو یافتم
      ما دوباره سبز میشویم

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mh81 نمایش پست ها
      اتفاقا اکثرا دنبال پولن
      کی گفته پرستیژ فقط تو این سه رشتس
      والا خیلی ادم پولدار ومحترم میشناسم که احترام و کلاسشون از صدتا پزشک بیشتره
      اینکه پرستیژ و پول فقط در پزشکیه رو مافیا و موسسه های سودجو بیان میکنن
      درضمن کسی هم که با کوچکترین چیزی دلسرد میشه اصلا بهتره که ادامه نده...
      یه اقایی هست ایشون یکی از تاجرای معروف هستن توی بخشی ازتهران همون فوق تخصصای چشم قلب جلوشون تعظیم میکنن بخاطر ثروت چند هزار میلیاردی ایشون پس پرستیژ به دارایی هستش متاسفانه نه مدرک
      ما دوباره سبز میشویم

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminlmnop نمایش پست ها

اتفاقا کسی که با 4تا مطلب من درس نخونه باید هم نخونه
      من حرفم درسته میگم اگر واسه پول درس میخونی خب نخون تباه میشی اخه 10سال درس بخونی پزشک عمومی بشی واسه ماهی 20میلیون خدایی؟ نمیگم کمه نمیگم بده دارم میگم تازه این حقوق واسه بیمارتسان های تهرانه....

من نگفتم درس بده عاالیه بخدا میگم هرکس استعدادی داره رونالدو اگر میگفت باید دکتر شم الان رونالدویی نبود امیدوارم بفهمی چی میگم رفیق
      ما دوباره سبز میشویم
      ویرایش توسط hamed_habibi : 30 شهریور 1400 در ساعت 01:03

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستمون گفتن از ضررات بگو بله گفتم حتی شد ی شبایی گریه میکردم اما تقصیر خودم بود چون قوانین مدیریت سرمایه رو بلد نبودم علمم کافی نبود شما بخوای ماست بفروشی علمشو نداشته باشی بخدا نمیتونی
      ما دوباره سبز میشویم

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن