خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 127
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      دوستان استارتر نگفتن پزشکی بده و نخونید و غیره و ذالک

ایشون گفتن که رفتن تو بازار مالی و موفق شده اند و به این کار علاقه دارن و پول خوبی هم دارن درمیارن ازش و چون به خاطر پول میخواستن برن پزشکی و ده سال دیگه هم به پول نمیرسیدن خوب الان تو زمان کمتری رسیده اند
      گارد نگیرید در برابر این جور حرفها لطفا
      تجربیات خوبی بود به نظر من و فقط در رابطه خودشون حرف زدند . و بر عکس بعضی افراد نسومدن بگن پزشکی بده و دندون بده و .... و هر کی میخواد بره اینارو بخونه موفق نمی شه و ....
      ایشون تجربیات خودشون از کنکور و قبول نشدن و زور زدن و قبول نشدن و رفتن به سمت دیگر و موفق شدنشون رو گفتند اتفاقا خیلی هم خوبه برای بعضی ها که فکر میکنن کنکور تنها راه ممکنه گوشزد میکنه که اینطور نیست
      من مخلص شما هستم رفیق انشالله که همه عین شما درک کنن منظورم چی بود
      ما دوباره سبز میشویم

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzaddd نمایش پست ها
      واقعا درسته که ادمی استعدادای خودشو بشناسه،درمورد مطلب استارتر عارضم که شما کنکور هم میدادی یا پزشک هم بودی درکنارش میتونی ترید و بیزینس هم انجام بدی،شما تو همون حین کنکورت هم میتونستی این کارها رو انجام بدی،
      دوست گلم ببین ما در سمخیونم که چی بشه به هدفمون برسیم هدف قطعا 70درصد پوله اگر علم باشه خب میشینم کتاب میخونیم یا میریم محقق میشیم میخونیم پولدار بشیم دیگه اگر هدف علم بود چرا الان کسی رقبت نمیکنه مهندس بشه؟چون نون توش نیست
      منم به هدفم که درامد خوب بود رسیدم کدوم شغلی کدوم بازاری میتونه انقد خوب سود بده شما وقتی بخوای ی مطب بزنی باید 1میلیارد حداقل هزینه کنی من با 10هزار دلار هفته ای 2هزارتا درامد دارم
      بعد اینکه مگه فارکس شوخیه تا کنارش درس بخونی بازاری با 8ترلییون دلار گردش مالیه

در اخر متاسفانه پوله ک به هرچیزی اعتبار میده به ادما به شغل به همه چی
      ما دوباره سبز میشویم
      ویرایش توسط hamed_habibi : 29 شهریور 1400 در ساعت 17:07

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      موفق باشي حامد جان خوشحال شدم كه به جایی رسیدی که میخواستی

دوستان توجه داشته باشن که منظور حامد جان این نیست برای پزشکی نخونید چون پزشک نیاز یه مملکته و بعضی ها واقعا هم علاقه دارن و هم استعدادشو و چیزی هم که الان کمه پزشک خوبه چون آدم وقتی درگیر یه بیماری میشه تازه میفهمه که چقدر جای خالی پزشکی که واقعا عالی باشه و هدفش صرفا کاسبی نباشه خالیه
      ولی خب کسایی که توهم دارن و علاقه ای ندارن و چون بقیه رفتن تجربی که پزشک بشن اونا هم دنبالشون بلانسبت استارتر تاپیک عین بُز سرشون رو انداختن پایین و رفتن برگردن سر مسیر درست
      یکی میره مجسمه ساز میشه مثل هادی ضیاءالدینی که مجسمه هایی میسازه که آدم حظ میکنه
      یکی میره پزشک میشه و پروفسور سمیعی میشه که به بشریت خدمت های بزرگی کرده
      یکی میره مهندس پرتوما میشه و برای ناسا کار میکنه
      یکی هم مثل همین حامد خودمون که یه روزی به حد این بزرگان میرسه و اسمش کنار تاجرهای بزرگ دنیا میدرخشه
      هرکسی برای یه کاری ساخته شده برید دنبالش تا به بزرگترین موفقیت ها برسید
      در ضمن یادتون باشه راه موفقیت همیشه سخته و هرچی راه سختتر و طولانی تر باشه موفقیت نهاییش هم بزرگتره
      عزیز دلمی رفیق جان ممنونم از توجه شما مرسی واقعا
      ما دوباره سبز میشویم

4. Top | #19
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      دوست عزیز باورکن من 6سال قبل اولین کنکورم دادم اصلا نگفتم درس بده عالیه اما میگم هدفت چیه؟ اینکه حداقل 10سال بخونی بشی یه پزشک عمومی با این وضع کشور اگر فقط هدفت درامده خب راه های بهتری هست
      من پدرم یک راننده تاکسی بود فک میکنی چقدر بردم مگه همش قرض بود حتی تا همین چند ماه قبل بدهیای 33سال قبل رو میدادم با دلار 27تومن...رسک کردم بردم ریسکی که رقابتی نبود عین کنکور رقیبم خودم بودم...من نگفتم نخونید گفتم بیاید 2 2تا کنید ببینید واقعا اهل درس هستید یانه....خیلی ازاین بچه ها استعداد های خفنی دارن ولی دنبالش نمیرن

متوجه منظورتون شدم.
      و ایستاده براتون دست میزنم چون هر کسی چنین ریسکی رو قبول نمیکنه.
      اگه حرفام باعث دلخوری شد همینجا معذرت خواهی میکنم.
      امیدوارم موفقیت های بیشتری رو توی زندگی بدست بیارید.
      موفق باشید آقای حبیبی.
      خود را به زندگی سپرده ام.
      فقط شروع به تلاش کرده ام.
      همین.

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط S.brave نمایش پست ها
      <font size="5"><span style="font-family: arial black"><br>
      متوجه منظورتون شدم.<br>
      و ایستاده براتون دست میزنم چون هر کسی چنین ریسکی رو قبول نمیکنه.<br>
      اگه حرفام باعث دلخوری شد همینجا معذرت خواهی میکنم.<br>
      امیدوارم موفقیت های بیشتری رو توی زندگی بدست بیارید.<br>
      موفق باشید آقای حبیبی.<br>
      </span></font>
      <br>
      <br>ببخشید من با گوشی نوشتم بد نوشته شده سرپست خدمت هستم&nbsp;<br>خواهش میکنم ناراحتی چی اخه کسی ک ناراحت میشه ادم ضعیفیه
      ما دوباره سبز میشویم

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستان خواهشمندیم که جوگیر نشید والا نرید پول قرض کنید بریزید تو این بازار به خاطر اینکه بعضیا خیلی درامد دارند و مثل بورس خیلیاتون ضرر کنید سعی کنید که1:پول خودتون باشه که اگر ضرر کردید با خودتون سرکار داشته باشید نه با کسه دیگری.2:با دانش وعلم کاربردی وارد این نوع بازار ها شین3:اگر دیدین دارین ضرر میکنید نگید واسم تاجبران شه پولو بیرون بکشید و با اون پول دوباره شروع کنید(مثل خیلیا که تو بورس ضرر کردن نشید) درکل به حرفای اینکه کلا مثلا دلالی ماشین ادمو پول دار میکنه یا ساخت وساز کاملا حرف مزخرفیه الا کسایی که تو ساخت وساز کار میکردن به خاطر قیمت سیمان کلی ضرر کردن تازه اونایی هم که تعهد داشتن و برای دیر کرد نرخ تعیین کردن بیشتر ضرر کردن با این که دولت گفت سیمان اومده پایین ولی هنوزم مثل اولش نشده که اونم یعنی ضرر درکل تو این مملکت که یه اقتصاد تورم محور هست(یعنی رشد اقتصادی با تورم هست چون تولید ضعیف)چوون با موج های تورم ممکنه هر کاری که بازدهیه خوبی داشته یک دفه بشه ضرر خالص. همه بازار ها هم همینه الا ی حرف واردات شد خودرو کمی کاهش داشت و اگر بشه 20تا30درصد کاهش میشه یعنی ضرر با این وضع پولای بی پشت وانه که سبب ابر تورم تو اینده نه چندان دور میشه اگر موج های اقتصادی نشناسید سبب ضرر میشه مطمن باشید اگر دلالی همش سود بود الا همه کشور کاراشونو ول میکردن میشدن دلال
      پس با علم کاربردی(یعنی اگرم دکترای اقتصاد داشته باشی ممکنه ضرر کنی اگر موج هارو نشناسی وکاربردی نباشه دانشت)وارد بازار های اقتصادی شوید البته بجز بازار هایی مثل بور بیت کوین یا از این نوع بازار ها که به دانش تخصصیه بیشتری نیاز هست
      ممنون ازاستارتر برای راهنمایی

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Hawk نمایش پست ها
      دوستان خواهشمندیم که جوگیر نشید والا نرید پول قرض کنید بریزید تو این بازار به خاطر اینکه بعضیا خیلی درامد دارند و مثل بورس خیلیاتون ضرر کنید سعی کنید که1:پول خودتون باشه که اگر ضرر کردید با خودتون سرکار داشته باشید نه با کسه دیگری.2:با دانش وعلم کاربردی وارد این نوع بازار ها شین3:اگر دیدین دارین ضرر میکنید نگید واسم تاجبران شه پولو بیرون بکشید و با اون پول دوباره شروع کنید(مثل خیلیا که تو بورس ضرر کردن نشید) درکل به حرفای اینکه کلا مثلا دلالی ماشین ادمو پول دار میکنه یا ساخت وساز کاملا حرف مزخرفیه الا کسایی که تو ساخت وساز کار میکردن به خاطر قیمت سیمان کلی ضرر کردن تازه اونایی هم که تعهد داشتن و برای دیر کرد نرخ تعیین کردن بیشتر ضرر کردن با این که دولت گفت سیمان اومده پایین ولی هنوزم مثل اولش نشده که اونم یعنی ضرر درکل تو این مملکت که یه اقتصاد تورم محور هست(یعنی رشد اقتصادی با تورم هست چون تولید ضعیف)چوون با موج های تورم ممکنه هر کاری که بازدهیه خوبی داشته یک دفه بشه ضرر خالص. همه بازار ها هم همینه الا ی حرف واردات شد خودرو کمی کاهش داشت و اگر بشه 20تا30درصد کاهش میشه یعنی ضرر با این وضع پولای بی پشت وانه که سبب ابر تورم تو اینده نه چندان دور میشه اگر موج های اقتصادی نشناسید سبب ضرر میشه مطمن باشید اگر دلالی همش سود بود الا همه کشور کاراشونو ول میکردن میشدن دلال
      پس با علم کاربردی(یعنی اگرم دکترای اقتصاد داشته باشی ممکنه ضرر کنی اگر موج هارو نشناسی وکاربردی نباشه دانشت)وارد بازار های اقتصادی شوید البته بجز بازار هایی مثل بور بیت کوین یا از این نوع بازار ها که به دانش تخصصیه بیشتری نیاز هست
      ممنون ازاستارتر برای راهنمایی
      بله دقیقا کاملا درسته ولی خب ذات بازار فارکس اینه سرمایه امن تر هستش نسبت به بورس چون استاپ داره صاحب داره علم داره و ی گردش مالی سنگین داره صف فروش صف خرید نداره واقعا امن تر از فارکس تو بازار مالی ندیدم...درکل عالی نوشتید
      ما دوباره سبز میشویم

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      بله دقیقا کاملا درسته ولی خب ذات بازار فارکس اینه سرمایه امن تر هستش نسبت به بورس چون استاپ داره صاحب داره علم داره و ی گردش مالی سنگین داره صف فروش صف خرید نداره واقعا امن تر از فارکس تو بازار مالی ندیدم...درکل عالی نوشتید
      دوست عزیز من حقیقتا درمورد این دوبازار اطلاعاتی ندارم و واردشون نشدم تاحالا ولی اگر در همین اینترنت این جمله:تجمع برای کریپتو را سرچ کنید متوجه کلاه برداری های انجام شده میشوید
      در ایران متاسفانه نه تنها مشکل دانشی واسترسی و گاهی شانسی این بازار ها هست بلکه مشکل های داخلی مثل فیلتر کردن سایت ها وبستن درگاه و کلاهرداری یا.. هست وجود داره داییم وارد یک رمز ارز که زیاد معروف نبود شد بهش گفتیم بازار مطمعنی نیست وهفته بعد طبق دستور قضایی سایت بسته شدو15ملیونش هم رفت و من دراین سایتhttps://irtrader.net/%DA%86%D8%B1%D8...4%D8%AF%D8%9F/
      درمورد ضرر های این بازار فارکس نوشته ولی خو یکی هم مثل شما دانش کافی وشانس لازم رو داره ودرامد خوبی هم درمیاره
      ودرمورد بورس همه ریزشش یک عامل منطقی داشت و یکی ازفامیل های ما ازهمین بورس 4برابر پول ورودیش سود کرد همون قبل عید که رشد بیرویه داشت پولشو بیرون کشید و علت ریزش:1=تولید به نسببت سرمایه ورودی. کافی نبود وسبب شکست شد2.صعودش برای پول های ورودی بود که کلی مردم پول واردش کردن ورشدش شده بود عین شرکت های هرم+پول صندوق توسعه ملی که واردش شد)3.وجود شرکت ها فیک بود. خو کسی که این دانش رو داشته بود بنظرتون ضرر میکرد؟و دلایل دیگر که واقعا حال نوشتنش نیست
      ویرایش توسط Black_Hawk : 29 شهریور 1400 در ساعت 18:18

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      این کلمه کنارش میتونی انجام بدی فرهنگ به شدت غلطیه که تو جون مردم ایران افتاده
      یکی به نقاشی علاقه داره بهش میگن برو پزشکی کنارشم میتونی نقاشی بکنی
      یکی دوس داره موسیقی دان بشه میگن برو مهندسی کنارشم موسیقیتو ادامه بده
      کنارش یعنی تفریحی
      کنارش یعنی حاشیه ای
      کنارش یعنی بی اهمیت
      در حالی که هیچ کار حاشیه ای به ثمر نرسیده چون فکر و تمرکز کامل رو نداره و نمیتونه در اون زمینه خلاقیت داشته باشه و رشد کنه
      طرف یه کاری کنه اما ذهنش یه سمت دیگه باشه
      این دیگه چه سمیه :/
      اتفاق یکی از مزیت های اصلی ترید کردن اینه که کاری نیست که بخوای تمام وقت درگیرش باشی و اگر شغل دیگه ای داری خیلی راحت میتونی در کنارش ترید کردن رو ادامه بدی. ولی خب بعضیا مثل استارتر عزیز تمرکز کاملشون رو میذارن رو ترید که اونم خوبه.
      این تاپیک استارتر عزیز برای اونایی که هدف اصلیشون پول و درامد هست خیلی مفیده. دوستان عزیز یه پزشک اگر رگباری تمام مراحل رو تا تخصص طی کنه تا ۱۵ -۱۶ سال درامدی نداره و باید از باباش پول تو جیبی بگیره یا به خاطر ** تومن دنبال کنکوری ها موس موس کنه واسه مشاوره. خب این چه منطقیه دیگه؟ به جای اینکار یاد بگیرید چطور سرمایه گذاری کنید، چطور با پول کار کنید و یه قرونتون رو بکنید دوزار. تاکید میکنم اگر پزشکی هم قبول شدید حتما یه مهارت پولساز مثل همین فارکس رو در کنارش پیش ببرید. من خودم دندون میخونم اونم بهترین دانشگاه ولی هیچ وقت خودم رو معطل این نمیکنم که هفت سال هشت سال نه سال دیگه ایا به یه حقوق ماهیانه خوب برسم یا نه. تو مملکت ما حتی یه دقیقه بعدش هم قابل پیش بینی نیست. بعد من نمیدونم بعضیا چطوری حساب بیست سال دیگه رو میکنن که قراره با مدرکشون ثروتمند شن!

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز من حقیقتا درمورد این دوبازار اطلاعاتی ندارم و واردشون نشدم تاحالا ولی اگر در همین اینترنت این جمله:تجمع برای کریپتو را سرچ کنید متوجه کلاه برداری های انجام شده میشوید
      در ایران متاسفانه نه تنها مشکل دانشی واسترسی و گاهی شانسی این بازار ها هست بلکه مشکل های داخلی مثل فیلتر کردن سایت ها وبستن درگاه و کلاهرداری یا.. هست وجود داره داییم وارد یک رمز ارز که زیاد معروف نبود شد بهش گفتیم بازار مطمعنی نیست وهفته بعد طبق دستور قضایی سایت بسته شدو15ملیونش هم رفت و من دراین سایتhttps://irtrader.net/%DA%86%D8%B1%D8...4%D8%AF%D8%9F/
      درمورد ضرر های این بازار فارکس نوشته ولی خو یکی هم مثل شما دانش کافی وشانس لازم رو داره ودرامد خوبی هم درمیاره
      ودرمورد بورس همه ریزشش یک عامل منطقی داشت و یکی ازفامیل های ما ازهمین بورس 4برابر پول ورودیش سود کرد همون قبل عید که رشد بیرویه داشت پولشو بیرون کشید و علت ریزش:1=تولید به نسببت سرمایه ورودی. کافی نبود وسبب شکست شد2.صعودش برای پول های ورودی بود که کلی مردم پول واردش کردن ورشدش شده بود عین شرکت های هرم+پول صندوق توسعه ملی که واردش شد)3.وجود شرکت ها فیک بود. خو کسی که این دانش رو داشته بود بنظرتون ضرر میکرد؟و دلایل دیگر که واقعا حال نوشتنش نیست
      من و شما اصلا تو بازار فارکس عددی نیستیم که کسی بخواد کلاهمون رو برداره. گردش روزانه ۶ تریلیون دلاری! که اونم بالای ۹۶ درصدش دست بانک های بزرگ هست تضمینه برای ثبات این بازار.

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirMorningstar نمایش پست ها
      اتفاق یکی از مزیت های اصلی ترید کردن اینه که کاری نیست که بخوای تمام وقت درگیرش باشی و اگر شغل دیگه ای داری خیلی راحت میتونی در کنارش ترید کردن رو ادامه بدی. ولی خب بعضیا مثل استارتر عزیز تمرکز کاملشون رو میذارن رو ترید که اونم خوبه.
      این تاپیک استارتر عزیز برای اونایی که هدف اصلیشون پول و درامد هست خیلی مفیده. دوستان عزیز یه پزشک اگر رگباری تمام مراحل رو تا تخصص طی کنه تا ۱۵ -۱۶ سال درامدی نداره و باید از باباش پول تو جیبی بگیره یا به خاطر ** تومن دنبال کنکوری ها موس موس کنه واسه مشاوره. خب این چه منطقیه دیگه؟ به جای اینکار یاد بگیرید چطور سرمایه گذاری کنید، چطور با پول کار کنید و یه قرونتون رو بکنید دوزار. تاکید میکنم اگر پزشکی هم قبول شدید حتما یه مهارت پولساز مثل همین فارکس رو در کنارش پیش ببرید. من خودم دندون میخونم اونم بهترین دانشگاه ولی هیچ وقت خودم رو معطل این نمیکنم که هفت سال هشت سال نه سال دیگه ایا به یه حقوق ماهیانه خوب برسم یا نه. تو مملکت ما حتی یه دقیقه بعدش هم قابل پیش بینی نیست. بعد من نمیدونم بعضیا چطوری حساب بیست سال دیگه رو میکنن که قراره با مدرکشون ثروتمند شن!
      اینکه انقد واقع بینی عالیه رفیق منم هیمشه همینو میگم دوستان پزشکم میگم اومدیم 10سال بعد ک شماها تازه وارد شدید سیاست عوض شد درامدا افت کرد اون وقت چی بازم پلنی دارید تو سی سالگی یا نه؟
      واقعا با ی سرمایه 2هزارتایی میشه روزی 50دلار درامد داشت ب شرط اموزش و گذروندن دوران روان شناسی خب کمه این درامد/؟تو این سن میگم کفش گفتم...
      ما دوباره سبز میشویم

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من و شما اصلا تو بازار فارکس عددی نیستیم که کسی بخواد کلاهمون رو برداره. گردش روزانه ۶ تریلیون دلاری! که اونم بالای ۹۶ درصدش دست بانک های بزرگ هست تضمینه برای ثبات این بازار.
      شما وقتی که بخوای سود پولتو بگیری شماره بانک سامان میدی یا بانک شهر برای گرفتن سود: یا با سایت های واسطه کانکت میشین یا باید ی حساب بانکی داشته باشین در خارج یا کسی که حساب بانکی داره میگه من فلان قدر میگیرم که پولتو نگه داره خوقطعا کلاه برداری زیادمیشه دیگه بعد میشه یقه کیو گرفت. تو اکثر بازار های جهانی اینجوریه ولی دقیق فارکس رو نمیدونم ساز وکارش چجوره(قطعا مستقیم برای ایران نمیریزه)

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​احسنت دکترعالی فارکس اصلا ی دنیای دیگه س بخدا
      ما دوباره سبز میشویم

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما وقتی که بخوای سود پولتو بگیری شماره بانک سامان میدی یا بانک شهر برای گرفتن سود: یا با سایت های واسطه کانکت میشین یا باید ی حساب بانکی داشته باشین در خارج یا کسی که حساب بانکی داره میگه من فلان قدر میگیرم که پولتو نگه داره خوقطعا کلاه برداری زیادمیشه دیگه بعد میشه یقه کیو گرفت. تو اکثر بازار های خارجی اینجوریه ولی دقیق فارکس رو نمیدونم ساز وکارش چجوره

دوست گلم اصلا اینطوری نیست نمیتونن ببندن تهش از طریق تاپ چنج جا به جا میکنی انقد راه ها هستش ک این اصلا اهمیتی نداره
      ما دوباره سبز میشویم

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش میدونی من خیلی واسم پول اهمیت داشت دیگه فول تایم تریبدر شدم بله میشه روزی 4ساعتم وقت گذاشت نه 24ساعت عین من
      ما دوباره سبز میشویم

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن