خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات

Exclamation ببینید چی آوردم براتون !!!!!!!!!! معرفی میکنم مافیای کنکور این مرز و بوم

سلام بر همه شما دوستان گرامی و داوطلبان عزیز ( اینجوری نمیشه حرف زد انصافا بریم رو لحن خودمونی )

یه عکسی امروز خورد به چشمم واقعا برگ ریزان خزان بود
      خیلی پارادوکس عجیبی داشت

هممون یک شومَنیَّتِ ایران رو تو درس ریاضیات میشناسیم ( حیدری ) و همچنین هممون با دروغ گو ترین دبیر ریاضی آشنا هستیم ( مسعودی ) آشناییم .

خب طبیعتا این دو نفر چون هر دو دبیر ریاضی ان باید سخت دشمن هم دیگه باشن و سایه هم رو با تیر بزنن ( مثل همون چیزی که توی بخش های مختلف تدریس های آریان دیدیم )

ولی بعد از دیدن عکس متوجه میشیم به هیچ عنوان هم اینچنین نیست

img_20210919_221147_393.jpg

اینو هم بگم من این عکس رو به چند نفر از دوستام که این کاره ان نشون دادم همشون گفتم این به هیچ عنوان فتوشاپ نیست

دوستان گرامی اگر توضیحاتی درباره این عکس دارید لطفا بگید تا شاید بتونیم این مافیای کنکور رو کمی بیشتر بشناسیم .

مخلص همه شما ، ممدشون
      ویرایش توسط مَمَّدِشونَم : 28 شهریور 1400 در ساعت 23:34

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      توضیح نداره
      وارد حاشیه هم نشو
      اگه کنکور داری که حاشیه برات سمه و اگه نداری دیگرانو درگیر نکن
      این اساتید خوب یا بد، مافیا باشن یا نباشن کاری از ما برنمیاد
      اگه فکر میکنی آموزش هاشون بدرد میخوره که استفاده کن اگر هم بدرد نمیخوره نبین
      مافیای کنکور زمانی از بین میره که وضعیت آموزشی کشور اصلاح بشه که باتوجه به وضعیت اقتصادی موجود ناممکنه
      LEFT
      4/19/2021

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      توضیح نداره
      وارد حاشیه هم نشو
      اگه کنکور داری که حاشیه برات سمه و اگه نداری دیگرانو درگیر نکن
      این اساتید خوب یا بد، مافیا باشن یا نباشن کاری از ما برنمیاد
      اگه فکر میکنی آموزش هاشون بدرد میخوره که استفاده کن اگر هم بدرد نمیخوره نبین
      مافیای کنکور زمانی از بین میره که وضعیت آموزشی کشور اصلاح بشه که باتوجه به وضعیت اقتصادی موجود ناممکنه
      من قصدم از گذاشتن این عکس به هیچ عنوان حاشیه رفتن نیود از همه کسانی هم که این عکس رو دیدن عاجزانه درخواست دارم اینجور برداشتی ازش نکنن
      من فقط خواستم بگم افراد اطرافمونو بهتر بشناسیم و سعی کنیم اینهمه ساده نباشیم تا تحت تاثیر یه سری کلاه بردار و افراد طمع کار و حریص قرار بگیریم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن