خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

فضای بسیار کم محل انجام محاسبات کنکور 1400چه راه حلی دارین؟

سلام دوستان امسال نمیدونم چرا(فکر کنم به خاطر افزایش قیمت کاغذ)فضای انجام محاسبات دفترچه ی کنکور بسیار کاهش پیدا کرده بود نسبت به کنکورای قبل که باعث شده بود در درس ریاضی و تست های سنگین محاسباتی شیمی که دو مرحله ای یا سه مرحله ای بودند به شدت فضا برای محاسبات کم بیاد به نظرتون باید پاک کنیم بعد هر دو سه تست یا شما راه حل دیگه ای دارین؟تو خونه این موضوع رو توی حل تستا در نظر میگیرین؟

page-05.jpg
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

2. Top | #2
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saturn8 نمایش پست ها
      سلام دوستان امسال نمیدونم چرا(فکر کنم به خاطر افزایش قیمت کاغذ)فضای انجام محاسبات دفترچه ی کنکور بسیار کاهش پیدا کرده بود نسبت به کنکورای قبل که باعث شده بود در درس ریاضی و تست های سنگین محاسباتی شیمی که دو مرحله ای یا سه مرحله ای بودند به شدت فضا برای محاسبات کم بیاد به نظرتون باید پاک کنیم بعد هر دو سه تست یا شما راه حل دیگه ای دارین؟تو خونه این موضوع رو توی حل تستا در نظر میگیرین؟

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Page-05.jpg
مشاهده: 382
حجم: 60.8 کیلو بایت
      والا انقد سخت بودن برا ما جا اضافه هم اومد

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من امسال چند تا دفتر رو برداشتم و هر صفحه رو به ۱۵ قسمت تقسیم کردم و هر سوال ریاضی، فیزیک و شیمی رو تو یه قسمت باید حل میکردم، اولش یه مقدار سخت بود ولی کم کم عادت کردم و سر آزمون ها و سر جلسه کنکور به مشکل بر نخوردم. مثلا تو همین درس ریاضی به نسبت تعداد سوال زیادی حل کردم ولی مشکلی از نظر فضا نداشتم.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تا حدی میشه از جاهای خالی بقیه درسا مثل زیست و زمین کمک گرفت
      همینطور برای محاسبات روی دفترچه اتود ببرید با خودتون ولی گزینه ها رو با مداد پرکنید
      ویرایش توسط Prosoheil : 26 شهریور 1400 در ساعت 17:29

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ریاضی که جاش خیلی زیاد بود
      اینقد که من شیمی رو حل میکردم اونجا

چون کلا ۲ تا حل کردم و ۳۳ سوال شیمی رو هم حل کردم
      دیدم نمیشه ریاضی حل کردم رفتم سراغ شیمی ( گندش در اومد ۳ تا سوال خیلی اسون /از اصل لوشاتولیه و فرمول نویسی و شعاع اتمی و سوال اول صفحه آخر رو غلط زدم) ۲ تا مسیله هم توش موندم
      ویرایش توسط momahmudi : 26 شهریور 1400 در ساعت 20:09

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کم که نیومد و عادت میکنین اگه استاندارد آزمون بدین. ولی پشت پاسخبرگم میشه نوشت. کارت ورود به جلسه اضافیم میشه برد اگه لازم شد پشت اونا بنویسی. ولی لازم نمیشه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza9001 نمایش پست ها
      کم که نیومد و عادت میکنین اگه استاندارد آزمون بدین. ولی پشت پاسخبرگم میشه نوشت. کارت ورود به جلسه اضافیم میشه برد اگه لازم شد پشت اونا بنویسی. ولی لازم نمیشه
      گیر نمیدن دوتا کارت ورود ب جلسه ببرن سر کنکور؟ بعد پشتشم بنویسه یوقت بگن تقلب میکنه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabamessi نمایش پست ها
      گیر نمیدن دوتا کارت ورود ب جلسه ببرن سر کنکور؟ بعد پشتشم بنویسه یوقت بگن تقلب میکنه
      من بردم گیر هم ندادن. ولی پشتش لازم نشد بنویسم. اینا خیلی به حوزه بستگی داره

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فک کنم امسال فهمیده بودن کسی نمیتونه این سوالای ریاضی رو حل کنه،دیگه گفتن چرا کاغذ هدر بدیم

ولی جدای از شوخی من خودم از فضاهای خالی دفترچه استفاده کردم،فضای اطراف سوالا، پایین و بالای صفحه.

در کل فک نمیکنم مشکلی پیش بیاد از این بابت.

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

من که رشتم ریاضی بود و محاسبات زیاد داشتم برای 55 سوال ریاضی و 45 سوال فیزیک جا کم آوردم تو دفترچه کنکور 96 و 98 از صفحه اول دفترچه که روش تعداد سوالات و زمان رو زده استفاده کردم و خیلی به کارم اومد
      از هرجای خالی که میدیدم برای محاسبات استفاده میکردم از اطراف صفحات تا بین سوالات که خالی بود و حتی قسمت سوالات شیمی که محاسباتی نبود
      ولی صفحه اول خیلی کمک کرد و معمولا بچه ها ازش غافل میشن
      LEFT
      4/19/2021

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      من که رشتم ریاضی بود و محاسبات زیاد داشتم برای 55 سوال ریاضی و 45 سوال فیزیک جا کم آوردم تو دفترچه کنکور 96 و 98 از صفحه اول دفترچه که روش تعداد سوالات و زمان رو زده استفاده کردم و خیلی به کارم اومد
      از هرجای خالی که میدیدم برای محاسبات استفاده میکردم از اطراف صفحات تا بین سوالات که خالی بود و حتی قسمت سوالات شیمی که محاسباتی نبود
      ولی صفحه اول خیلی کمک کرد و معمولا بچه ها ازش غافل میشن
      ممنون به استفاده از صفحه اول فکر نکرده بودم ولی داده های صورت سوال از یادت نمی رفت اینجوری
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ممنون به استفاده از صفحه اول فکر نکرده بودم ولی داده های صورت سوال از یادت نمی رفت اینجوری
      نه تمرین کرده بودم
      قبلا تو آزمونا هم همین کارو میکردم
      دفترچه رو هم کامل نمیبستم انگشتم لای صفحه بود یه عدد رو شک میکردم دوباره نگاه میکردم که شاید نهایتش یه ثانیه فرق میکرد که ارزششو داشت
      عادت کنی عادی میشه برات
      LEFT
      4/19/2021

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کارایی که میشه کرد
      چند تا برگه ببر سر جلسه( از کارت ورود استفاده کن )
      ار مداد نوک باریک (اتود؟!؟) بار اول استفاده کن که بشه راحت پاک کرد و سوالای دیگه رو معمولی حل کن
      اول دفترچه و دریهای زیست و زمین هم جاهای خالی دارن
      یه گزبنه میخره هم کارت روی صندلی هستش ( هر چند احمقانه و کوچکه ولی من ازش استفاده کردم )
      تمرین کن بیشتر مراحل و راه حل ها رو ذهنی بری و مرحله اخر رو مکتوب کنی
      موفق باشید

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

به نظر من که برای کسی که خوب رو تستهای کنکور تمرین کرده باشه جا هست حتی همین تستهایی که شما ازش فوق سخت و المپیادی و .... یاد میکنید شبیه تستهای کنکورای سالای قبل بودند و مشابهشون تو کنکورای دهه 80 اومده / این حرف رو من نمیگم اساتیدی که تو کار شومن بازی نیستن و به جاش روی درس و تست کنکور مسلط هستند میگن مثل آقای مجید رفعتی و آقای عباسپور و دکتر علی پرنیان و .... خودتون هم برید سوالات کنکور سالای گذشته رو بررسی کنید به این نتیجه میرسید / ولی متاسفانه درگیرد قلمچی و کلمچی و خودکار چی میشید و تستهای ابکی کتاب تستها / تست کنکور کنکور رو حل میکنه تا حد زیادی حالا دو سه سوال هم بله برای چاشنی کار سخت و ایده دار میاد که طبیعیه و مطمئن باشید این تسستهای ایده داری که قراره تو کنکور 1401 بیاد قبلش رو هیچ جا ندیده اید حتی تو آزمونها و .... ولی تصور و جو تبلیغاتچی ها این شکلی هستش که تستهای سال بعد رو قراره تو آزمونهای امسال ببینید که اینطور نیست / هر چند امیدی ندارم حرفهام رو باور کنید چون تبلیغات و جو مسموم تو ذهن همه ریشه دوونده
      ولی میشه چند تا برگه و یا یدونه آ4 برد سر جلسه و از مراقبین اجازه گزفت براس اتفاده ازش معمولا تو شهر های کوچیک این اجازه رو میدن و من دیدم
      میشه از کارت روی صندل استفاده کرد میشه از خود صندلی استفاده کرد و اخر سر صندلی رو پاک کرد { البته با مداد }
      ولی هیچکدومشون معمولا نیزا نمیشه و با سه ذره تمرین میشه تو همون دفترچه حل کرد و معقولانه ترین کار هم همین است فقط تمرین میطلبد همین و بس
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "
      ویرایش توسط _Joseph_ : 26 شهریور 1400 در ساعت 21:23

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      به نظر من که برای کسی که خوب رو تستهای کنکور تمرین کرده باشه جا هست حتی همین تستهایی که شما ازش فوق سخت و المپیادی و .... یاد میکنید شبیه تستهای کنکورای سالای قبل بودند و مشابهشون تو کنکورای دهه 80 اومده / این حرف رو من نمیگم اساتیدی که تو کار شومن بازی نیستن و به جاش روی درس و تست کنکور مسلط هستند میگن مثل آقای مجید رفعتی و آقای عباسپور و دکتر علی پرنیان و .... خودتون هم برید سوالات کنکور سالای گذشته رو بررسی کنید به این نتیجه میرسید / ولی متاسفانه درگیرد قلمچی و کلمچی و خودکار چی میشید و تستهای ابکی کتاب تستها / تست کنکور کنکور رو حل میکنه تا حد زیادی حالا دو سه سوال هم بله برای چاشنی کار سخت و ایده دار میاد که طبیعیه و مطمئن باشید این تسستهای ایده داری که قراره تو کنکور 1401 بیاد قبلش رو هیچ جا ندیده اید حتی تو آزمونها و .... ولی تصور و جو تبلیغاتچی ها این شکلی هستش که تستهای سال بعد رو قراره تو آزمونهای امسال ببینید که اینطور نیست / هر چند امیدی ندارم حرفهام رو باور کنید چون تبلیغات و جو مسموم تو ذهن همه ریشه دوونده
      ولی میشه چند تا برگه و یا یدونه آ4 برد سر جلسه و از مراقبین اجازه گزفت براس اتفاده ازش معمولا تو شهر های کوچیک این اجازه رو میدن و من دیدم
      میشه از کارت روی صندل استفاده کرد میشه از خود صندلی استفاده کرد و اخر سر صندلی رو پاک کرد { البته با مداد }
      ولی هیچکدومشون معمولا نیزا نمیشه و با سه ذره تمرین میشه تو همون دفترچه حل کرد و معقولانه ترین کار هم همین است فقط تمرین میطلبد همین و بس
      واقعا داری حرف حق رو میزنی جوزف
      حل کردن چند باره تست های کنکور های بعد از دهه هشتاد (چه بسا قبل از اون) از حل کردن این همه تست توی آزمون ها و کتاب ها واجب تره
      جدیدا کتاب هایی که میان توی بازار به جای این که بیان همه تست هایی که تا به حال تو کنکور از یه مبحث اومده رو بزارن میان با سلیقه خودشون گلچینش میکنن و توی کتاب قرار میدن

لطفا تا میتونید سعی کنید هیچ تستی از کنکور های سال قبل رو از دست ندید و تک تکشونو چندین چند بار دوره و حل کنید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)