خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 27 از 27
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط revenant98 نمایش پست ها
      چه عجیب
      جالبه که ایشون باقی اساتید ادبیات رو هرز اموز!! معرفی میکنن.
      ببین داداش این عادیه
      اگر توجه کنی همه دبیر هایی که میخوان موفق شن بدون این که مهارت آموزشی داشته باشن شروع میکنن واسه خودشون از بقیه بد میگن یا برای خودشون دشمن تراشی میکنن( آریان حیدری واعظی ..... )
      ولی این وسط خیلی ها هستن که کاری به کار کس دیگه ندارن خیلی هم مهارت درس دادنشون عالیه ( عباسپور و فلاح و بازرگانی .....)

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saturn8 نمایش پست ها
      سلام بچه ها گاج در یک حرکت خفن برای ادبیات سیر تا پیازهای موضوعی منتشر کرده که به جرات میتونم بگم درسنامشون به شدت بی نظیره برای درس ادبیات ترکیب این کتابا+آزمون های گزینه دو وتستر وماز وسنجش به شدت ترکیب سمی میشه که خودم قصد دارم این کار رو انجام بدم.

برای عربی چیز جالبی که هست اومده اون رو هم موضوعی مثله ادبیات کار کرده و کتاب های جداجدای ترجمه درک مطلب و قواعد رو چاپ کرده که بازم درسنامشون بی نظیره برای تست هم از ترکیب سنجش گزینه دو و مدارس برتر در این درس استفاده میکنم خواستم ببینم شمام این کتابا رو دیدین نظرتون راجبشون چیه؟

فایل پیوست 98719

فایل پیوست 98720

فایل پیوست 98721
      اینقدر این کتابارو کردید تو چشمون که رفتم دیدمشون و نشستم خوندمشون

دستور زبانش خیلی خیلی روون بود و برای کساییکه خیلی پیاده هستند میتونه مفید باشه
      آرایه های ادبیش سطحش پایین تر از خیلی سبز
      لغت و املا بسیار سطح پایین تر از خیلی سبز
      قرابت ش خوب بود ولی قرابت معنایی چاپ جدید خیلی سبز که بهش درسنامه طور اضافه شده بسیار بهتر از این کتاب هستش ولی باز میشه از قرابت سیر تا پیاز هم استفاده کرد
      برای عربیش هم درک مطلبش بد نبود در مورد آموزش و سبک ولی از نظر تستی سطح خیلی سبز خیلی بالاست و سطح بالاترین تالیفی رو داره بین کتب{ فک کنم تنها منبعی باشه که درک مطلب عربی تالیفی داره و بقیه فقط کنکور ها رو دارن}

در کل برای کساییکه میخوان شروع کنن کتب بدی نیستن و میشه ازشون استفاده کرد ولی اینطوری هم نیست که خیلی سبز دارید برید این کتابارو هم بخرید { خیلی دور از انسانیت هستش این کار
      }
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط revenant98 نمایش پست ها
      به نظرم برای درس ادبیات،ترکیب خوبیه،به شرطی که از یه منبع مکمل تست استفاده کنی.
      این ترکیب به نظرم خوبه:سیرتاپیاز+هزارتست نشر دریافت+ازمونهای موسسات مختلف

راجب درسای دیگه من خودم بیشتر منبع هایی که تست زیاد دارن رو ترجیح میدم،مثل عربی جامع مهر و ماه و ...
      این کتاب هزار تست نشر دریافت رو باید کسایی بخونن که دیگه منبع و تستی در دسترس ندارن و همه چی رو شخم زده اند
      کتاب به شدت ایده جدید و دور از کتاب درسی و تراوشات ذهنی هامون سبطی رو توش داره و زده تو ریاضی و عربی و آهنگ و ...... و یه چیزی در اورده به اسم تست کنکور
      کلا نرید سمتش .
      کتاب ازمونی خوب برای ادبیات تو بازار نیست و شاید بشه گفت بهینه ترین و بهترینشون تیزشیم باشه هر چند به اون هم انتقادها وارده ولی خوب در بیابان لنگه کفشی هم عطاست

موج آزمون خوبیش فقط تعداد زیاد ازموناشه
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      این کتاب هزار تست نشر دریافت رو باید کسایی بخونن که دیگه منبع و تستی در دسترس ندارن و همه چی رو شخم زده اند
      کتاب به شدت ایده جدید و دور از کتاب درسی و تراوشات ذهنی هامون سبطی رو توش داره و زده تو ریاضی و عربی و آهنگ و ...... و یه چیزی در اورده به اسم تست کنکور
      کلا نرید سمتش .
      کتاب ازمونی خوب برای ادبیات تو بازار نیست و شاید بشه گفت بهینه ترین و بهترینشون تیزشیم باشه هر چند به اون هم انتقادها وارده ولی خوب در بیابان لنگه کفشی هم عطاست

موج آزمون خوبیش فقط تعداد زیاد ازموناشه
      این تراوشات ذهنی عالی بود

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی سبز به غیر از دستور زبانش بقیه کتابای موضوعی ادبیاتش رقیب نداره

قرابت چاپ جدیدش که معرکه شده
      ارایه اش هم بشدت درس نامه های عالی و تست های ازمونی فوق العاده ای داره
      لغت و املا و تاریخ ادبیاتش هم واقعا کامله

این کتابا دستورش رو نگاه کردم الان
      درسنامه مناسبی داشت واقعا
      ولی اگر دستورتون واقعا ضعیفه کارگاه دستور شاهین زاد براتون واقعا میتونه مفید باشه
      تست هم الگو به تعداد زیاد داره ولی امان از پاسخنامه افتضاحش !!
      توی ازمونایی که زدم تست های ادبیات قلمچی و گزینه 2 و سنجش نسبت به بقیه واقعا بهتر بودند

راجع به عربی هم فقط بگم هر کتابی کار کردید حتما در انتها عربی عمار رو هم حل کنید که واقعا ازموناش عالی هستن و کتاب کم حجمی هم هست

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها
      خیلی سبز به غیر از دستور زبانش بقیه کتابای موضوعی ادبیاتش رقیب نداره

قرابت چاپ جدیدش که معرکه شده
      ارایه اش هم بشدت درس نامه های عالی و تست های ازمونی فوق العاده ای داره
      لغت و املا و تاریخ ادبیاتش هم واقعا کامله

این کتابا دستورش رو نگاه کردم الان
      درسنامه مناسبی داشت واقعا
      ولی اگر دستورتون واقعا ضعیفه کارگاه دستور شاهین زاد براتون واقعا میتونه مفید باشه
      تست هم الگو به تعداد زیاد داره ولی امان از پاسخنامه افتضاحش !!
      توی ازمونایی که زدم تست های ادبیات قلمچی و گزینه 2 و سنجش نسبت به بقیه واقعا بهتر بودند

راجع به عربی هم فقط بگم هر کتابی کار کردید حتما در انتها عربی عمار رو هم حل کنید که واقعا ازموناش عالی هستن و کتاب کم حجمی هم هست
      آره واقعا این پاسخنامه های الگو خیلی رو مخه واسه دستورشو که ندیدم ولی قرابتش واقعا عتیقه عه
      واقعا نمیدونم اینهمه مشاور چرا دارن با وجود هفت خان ها اینو به عنوان منبع اول پیشنهاد میدن

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      راستی چرا چاپ مناسب کنکور 1401 قرابت معنایی سیر تا پیاز نمیاد؟

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saturn8 نمایش پست ها
      باهات موافقم روی هر کتابی که اسم آقای سبطی خورده بود به جز قرابت معنایی نشر دریافت پنج کیلومتر ازش دوری کنید چون پنج کیلومتر از ذهن طراح کنکور فاصله دارن
      ولی نمیدونم سنجش اخر سال برای کنکور 1400 سبطی طرح کرده بود یا کس دیگه ! بالانس 1400 بودش،

کتاب هاش مضخرفن واقعا ، برا سنجش هم مضخرف طرح میکنه ، ولی گاهاً قرابت یا ارایه تووپی هم میده .

ولی به کل به قول شما به خاطر 2 تست ناب از 23 تست مضخرفش به سمتش نرید
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

9. Top | #24
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مَمَّدِشونَم نمایش پست ها
      آره واقعا این پاسخنامه های الگو خیلی رو مخه واسه دستورشو که ندیدم ولی قرابتش واقعا عتیقه عه
      واقعا نمیدونم اینهمه مشاور چرا دارن با وجود هفت خان ها اینو به عنوان منبع اول پیشنهاد میدن

مشاور فکر میکنی از کجا میگه؟
      از این سایت و اون سایت و تب تجدید چاپ ها دیگه!!

همه مشاورا میگن زبان مبتکران!! والا چرت تر از اون ندیدیم
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

ولی نمیدونم سنجش اخر سال برای کنکور 1400 سبطی طرح کرده بود یا کس دیگه ! بالانس 1400 بودش،

کتاب هاش مضخرفن واقعا ، برا سنجش هم مضخرف طرح میکنه ، ولی گاهاً قرابت یا ارایه تووپی هم میده .

ولی به کل به قول شما به خاطر 2 تست ناب از 23 تست مضخرفش به سمتش نرید
      من خودم واقعا ادبیات سنجش رو خیلی میپسندم واقعا بعضی تستاش خیلی چالشی و دام تستی زیبایی دارن.
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

مشاور فکر میکنی از کجا میگه؟
      از این سایت و اون سایت و تب تجدید چاپ ها دیگه!!

همه مشاورا میگن زبان مبتکران!! والا چرت تر از اون ندیدیم
      این خیلی بده واقعا
      بالاغیرتن بیاید یه چند تا منبع رو که همه معرفی میکنن نخریم
      زبان مبتکران فارسی موضوعی الگو شیمی یا فیزیک های تک جلدی جامع تو بازار ( این آخری خیلی مهمه فکر نکنم هیچ نویسنده یا مولفی بتونه کل مطالب سه سال رو تو یه جلد خلاصه کنه پس این کتاب ها ممکنه از کیفیت لازم برخوردار نباشن )

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      UP
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن