خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: واسه کنکور 1401 از کدوم منابع استفاده میکنی؟

رأی دهندگان
    9. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • منابع برای کنکور 1401😍

3 33.33%
    • منابع کنکور 99😔

3 33.33%
    • منابع کنکور 98😔

3 33.33%
    صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 27
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

استفاده از کتاب های چاپ98_99 برای کنکور 1401💔

سلام من پشت کنکوری نظام قدیم هستم چند سال از درس دور شدم، میخوام نظام جدید کنکور بدم،
      کتاب قیمتش فوق‌العاده گرون شده واسه زیست و شیمی کتاب تست واسه کنکور 98و 99 دارم،. نمیتونم اصلا کتاب ویرایش 1401بگیرم 😔از طرفی میگن زیست و شیمی خیلی تغییرات داشته، من چکارکنم میتونم با این وضع از همون کتاب قبلی استفاده کنم؟!
      شما دوستانی که پشت کنکور موندین چکار میکنین منبع رو عوض کردین یا نه؟
      لطفا راهنماییم کنید دوستان من حتما باید موفق بشم...
      اللّه

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام

ببین در خصوص منابع برای هر درس با توجه به میزان تغییرات میشه متفاوت عمل کرد
      این که بگی کلا از منابع سال 99 استفاده میکنم اشتباه هستش
      کلا امسال تو دروس مختلف میزان تغییرات فرق داره منم دونه دونه شو میگم و پیشنهادمو میدم بهت

توی فارسی اگر منبعت سال به سال باشه ما تغییرات داشتیم ولی در حد تغییرم عنی کلمه یا جای دروس پس اگر از سال به سال استفاده میکنی ترجیحا چاپ جدید باشه ولی اگر منبعت موضوعی هستش توی مباحث قرابت و لغت و املا چون تغییرات دروس و معانی هست بازم ترجیحا جدید باشه
      آرایه های ادبی و دستور زبان و تاریخ ادبیات که دیگه نغییر ندارن پس اگر تو این مباحث تست دوران هخامنشی هم پیدا کردی بزنش

عربی هیچی تغییرات نداشته هیییییییچی پس میتونی از سال های قبل هم استفاده کنی
      اگر واسه عربی خواستی مهروماه بگیری حتما پیشنهاد میکنم چاپ سال قبل باشه چون نسبت به امسال سطحش یکم بالاتره (علتش موضوع شکایت قلمچی و حذف مقداری از تست های ـزمون های کانون از کتابه)

دینی هم تغییرات چندانی نداشته در حد تغییر دو یا سه تا کلمه که خودت میتونی جانگزین کنی پس بازم لازم نیست حتما 1401 باشه بازم اگر خواستی سفییر خرد بگیری حتما چاپ سال قبل باشه ( به همون دلیلی که واسه عربی مهروماه گفتم اکسال تست های قلمچی توی کتاب سفیر خرد با تست های آزمون ماز جایگزین شده)

زبان هم باز نیاز نیست چون یه واو هم از کتاب حذف یا بهش اضافه نشده

ریاضی هم تغییراتی نداشته ولی یه موضوع مهم سطح ریاضی کنکور 1400 عه
      از نظر من چون این سوالای کنکور 1400 خیلی اشتباه و فراتر از سطح کتاب بود پس مولفان کتابای کمک آموزشی زیاد نمیان کتابشونو بر اساس یه چیز غلط تغییر بدن پس باز هم میشه از کابای سال قبل ترجیحا چاپ 99 استفاده کرد

و اما زیست توی این درس دهم به شدددددددددددت تغییرات داشتیم پس حتما کتابش باید چاپ 1400 باشه
      برای یازدهم رو والا زیاد اطلاعی ندارم لطفا اگر کسی از تغییراتش خبر داره بهم بگه
      زیست دوازدهم هم توی دو صفحع تغییرات خیلی جزیی داشته پس بازم میشه از کتابای سال قبل استفاده کرد

فیزیک هم مثل زیست توی سال دهم خیلی تغییرات داشته ولی این تغییرات بر خلاف زیست فقط حذفیات بوده یعنی هیچ چیز جدیدی به کتاب اضافه نشده بلکه کلی چیزم ازش کم شده با این حال هرجور خودت صلاح میدونی

فیزیک تو یازدهم بدون تغییرات و تو دوازدهم فکر کنم در حد چند کلمه تغییرات داشته

شیمی هم توی سال دهم باز به شدت تغییر کرده و بازم ترجیحا کتاب چاپ 1400 باش
      توی یازدهم دوازدهم هم تغییرات در حد یکی دو تا کلمه عه پس مشکلی نیست اگر چاپ سال قبل باشه

سعی کردم همه چیزو بگم لطفا اگر توی متنی که نوشتم اطلاعات غلطی دادم خواهش میکنم بهم بگید تا بعدا مدیون کسی نشیم

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مَمَّدِشونَم نمایش پست ها
      سلام

ببین در خصوص منابع برای هر درس با توجه به میزان تغییرات میشه متفاوت عمل کرد
      این که بگی کلا از منابع سال 99 استفاده میکنم اشتباه هستش
      کلا امسال تو دروس مختلف میزان تغییرات فرق داره منم دونه دونه شو میگم و پیشنهادمو میدم بهت

توی فارسی اگر منبعت سال به سال باشه ما تغییرات داشتیم ولی در حد تغییرم عنی کلمه یا جای دروس پس اگر از سال به سال استفاده میکنی ترجیحا چاپ جدید باشه ولی اگر منبعت موضوعی هستش توی مباحث قرابت و لغت و املا چون تغییرات دروس و معانی هست بازم ترجیحا جدید باشه
      آرایه های ادبی و دستور زبان و تاریخ ادبیات که دیگه نغییر ندارن پس اگر تو این مباحث تست دوران هخامنشی هم پیدا کردی بزنش

عربی هیچی تغییرات نداشته هیییییییچی پس میتونی از سال های قبل هم استفاده کنی
      اگر واسه عربی خواستی مهروماه بگیری حتما پیشنهاد میکنم چاپ سال قبل باشه چون نسبت به امسال سطحش یکم بالاتره (علتش موضوع شکایت قلمچی و حذف مقداری از تست های ـزمون های کانون از کتابه)

دینی هم تغییرات چندانی نداشته در حد تغییر دو یا سه تا کلمه که خودت میتونی جانگزین کنی پس بازم لازم نیست حتما 1401 باشه بازم اگر خواستی سفییر خرد بگیری حتما چاپ سال قبل باشه ( به همون دلیلی که واسه عربی مهروماه گفتم اکسال تست های قلمچی توی کتاب سفیر خرد با تست های آزمون ماز جایگزین شده)

زبان هم باز نیاز نیست چون یه واو هم از کتاب حذف یا بهش اضافه نشده

ریاضی هم تغییراتی نداشته ولی یه موضوع مهم سطح ریاضی کنکور 1400 عه
      از نظر من چون این سوالای کنکور 1400 خیلی اشتباه و فراتر از سطح کتاب بود پس مولفان کتابای کمک آموزشی زیاد نمیان کتابشونو بر اساس یه چیز غلط تغییر بدن پس باز هم میشه از کابای سال قبل ترجیحا چاپ 99 استفاده کرد

و اما زیست توی این درس دهم به شدددددددددددت تغییرات داشتیم پس حتما کتابش باید چاپ 1400 باشه
      برای یازدهم رو والا زیاد اطلاعی ندارم لطفا اگر کسی از تغییراتش خبر داره بهم بگه
      زیست دوازدهم هم توی دو صفحع تغییرات خیلی جزیی داشته پس بازم میشه از کتابای سال قبل استفاده کرد

فیزیک هم مثل زیست توی سال دهم خیلی تغییرات داشته ولی این تغییرات بر خلاف زیست فقط حذفیات بوده یعنی هیچ چیز جدیدی به کتاب اضافه نشده بلکه کلی چیزم ازش کم شده با این حال هرجور خودت صلاح میدونی

فیزیک تو یازدهم بدون تغییرات و تو دوازدهم فکر کنم در حد چند کلمه تغییرات داشته

شیمی هم توی سال دهم باز به شدت تغییر کرده و بازم ترجیحا کتاب چاپ 1400 باش
      توی یازدهم دوازدهم هم تغییرات در حد یکی دو تا کلمه عه پس مشکلی نیست اگر چاپ سال قبل باشه

سعی کردم همه چیزو بگم لطفا اگر توی متنی که نوشتم اطلاعات غلطی دادم خواهش میکنم بهم بگید تا بعدا مدیون کسی نشیم
      ممنونم ازتون. واسه زیست شیمی فقط مشکل دارم که منبع چاپ98 یعنی دوتا کنکور فاصله داره، نمیتونم منبع جدید بخرم. کسی پی دی اف کتاب تست زیست و شیمی سراغ نداره؟ 🥺🥺
      اللّه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تجربه خودم رو میگم
      من برا کنکور ۱۴۰۰ از منابع نظام قدیم استفاده کردم
      درصدام
      ادبیات ۲۰ عربی ۷۲ دینی ۷۶ زبان ۸۹ زمین ۱۱ ریاضی ۸ زیست ۴۹ فیزیک ۳۵ شیمی ۷۸
      در ضمن من از فروردین خوندم
      منابع فرق نکرده بود فقط حذفیات داشت ، کار من درست نبود ولی منابع گرون بود
      پی دی اف نخون که خیلی پرتی داره
      کانال کتابیکو میتونی نگاه کنین

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      کنکور 98 یکمی خیلی قدیمیه ترجیحا عوضشون کنی بهتره

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dane ye Bambo نمایش پست ها

ممنونم ازتون. واسه زیست شیمی فقط مشکل دارم که منبع چاپ98 یعنی دوتا کنکور فاصله داره، نمیتونم منبع جدید بخرم. کسی پی دی اف کتاب تست زیست و شیمی سراغ نداره؟
      از کتابیکو بگیر
      اون زیستا هم اگه منطبق بر کنکور ۹۹ هست باید یازدهم و دوازدهمش رو هم جدید استفاده کنی

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      باورم نمیشه چطور ی اخه
      اللّه

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز من خودم من خودم منابع اول چاپ 99دارم و برا منابع دوم از خود همین کانال کتابیکو پی دی اف دانلود کردم که بعضیاش برا کنکور 1400بودن و بعضیاش هم برا کنکور1401هستن کلا قاطی پاتی هستن به جز زیست دهم و شیمی دهم بقیه منابع چاپ 99باشن مشکلی نیس من خودمم تا دوهفته پیش وسواس شدید منبع داشتم خداروشکر رفع شد به نظرم یه سری هم به تایپک بررسی جامع منابع 101و 1402 این انجمن سر بزنید ببینید استارترش چی گفته تا حدودی خیالتون راحت میشه

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من منابعم برمبنای کنکور ۱۴۰۰ عه اگر اتفاق خاصی نیوفتاد به جز شیمی و زبان همرو میدم بهت
      فقط باید تغییرات ۴۰۰ به ۴۰۱ رو اعمال کنی که فکر کنم فقط زیست ۱۰ امه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ببین من از ۳سال دوره تحصیلم کلی کتاب و دی ویدی و..
      مونده کع مجموعا۵ملیون خورده ای هست اونم با قیمت سال پیش الا همشو۶۰۰میدم که فقط برع اگر خواستی تو شخصی پی ام بده که ریزشو برات بنویسم

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یعنی واسه زیست و شیمی همون منبع 99 ای که داریو استفاده میکنی؟؟
      اللّه

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatmeavaish نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز من خودم من خودم منابع اول چاپ 99دارم و برا منابع دوم از خود همین کانال کتابیکو پی دی اف دانلود کردم که بعضیاش برا کنکور 1400بودن و بعضیاش هم برا کنکور1401هستن کلا قاطی پاتی هستن به جز زیست دهم و شیمی دهم بقیه منابع چاپ 99باشن مشکلی نیس من خودمم تا دوهفته پیش وسواس شدید منبع داشتم خداروشکر رفع شد به نظرم یه سری هم به تایپک بررسی جامع منابع 101و 1402 این انجمن سر بزنید ببینید استارترش چی گفته تا حدودی خیالتون راحت میشه
      یعنی واسه زیست و شیمی همین مبع 99 ای که داریو استفاده میکنی؟؟
      اللّه

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط momahmudi نمایش پست ها
      تجربه خودم رو میگم
      من برا کنکور ۱۴۰۰ از منابع نظام قدیم استفاده کردم
      درصدام
      ادبیات ۲۰ عربی ۷۲ دینی ۷۶ زبان ۸۹ زمین ۱۱ ریاضی ۸ زیست ۴۹ فیزیک ۳۵ شیمی ۷۸
      در ضمن من از فروردین خوندم
      منابع فرق نکرده بود فقط حذفیات داشت ، کار من درست نبود ولی منابع گرون بود
      پی دی اف نخون که خیلی پرتی داره
      کانال کتابیکو میتونی نگاه کنین
      چطوری اخه
      اللّه

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Hawk نمایش پست ها
      ببین من از ۳سال دوره تحصیلم کلی کتاب و دی ویدی و..
      مونده کع مجموعا۵ملیون خورده ای هست اونم با قیمت سال پیش الا همشو۶۰۰میدم که فقط برع اگر خواستی تو شخصی پی ام بده که ریزشو برات بنویسم
      کتاب هات میشه واسه 1400، که یعنی دوازدهم چاپ 99 یازدهم چاپ 98 دهم چاپ97 که دوباره همون میشه فایده نداره چون خیلی دهم تغییر کرده یازدهمم نسبت به دوسال تغیرش زیاده
      اللّه

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _POORYA_ نمایش پست ها
      من منابعم برمبنای کنکور ۱۴۰۰ عه اگر اتفاق خاصی نیوفتاد به جز شیمی و زبان همرو میدم بهت
      فقط باید تغییرات ۴۰۰ به ۴۰۱ رو اعمال کنی که فکر کنم فقط زیست ۱۰ امه
      زیست دهمه و شیمی دهم ، من شیمی و زیستو نیاز دارم
      اللّه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن