خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 35
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

مصاحبه با رتبه 1359 منطقه 3 کنکور تجربی 1400 - امیر حسن نظری فرد

سلام و وقت بخیر
      سلام روزتون به خیر
      -لطفا خودتون رو معرفی کنید، از کدوم شهر و استان هستید و در چه مدرسه ای تحصیل می کردید؟
      امیر حسن نظری فرد هستم از شهر ایلام و تو مدرسه شهید بهشتی ایلام تحصیل میکردم.

- رتبه منطقه و کشوریتون چند شد و دانش آموز کدام منطقه هستید؟ پشت کنکوری بودید ؟
      رتبه 1359 منطقه سه و 4809 کشور. نه پشت کنکور نبودم

-چه رشته ها و دانشگاهایی رو قرار هستش انتخاب کنی؟
      پزشکی روزانه شهر خودم (ایلام)

- لطفا کارنامه تان را بگذارید!
      1359_1ej6.png

-از کی مطالعه برای کنکور را شروع کردید؟
      از سال دهم میدونستم جریان کنکور رو اما در کل بگم از تابستون بین دهم و یازدهم
      درباره هر یک از این شش بازه زمانی به سولات زیر پاسخ کامل بدید:
      (چگونه برای این بازه ها برنامه ریزی می کردید؟ لطفا روش مطالعه و مرورتون را در این بازه ها برامون بگید)
      - سال تحصیلی دهم
      درس خوندن عادی و شب امتحانی برای امتحانای مدرسه. طول سال دهم کنکور برام مطرح نبود و با دوستام کلا شوت بودم

- سال تحصیلی یازدهم
      از تابستون بین دهم و یازدهم شروع کردم تست زدن رو اما تمام تمرکزم روی اختصاصی ها بود و میشه گفت هیچ تستی برای عمومیا نزدم. قلمچی هم رفتم شرکت کردم اما ترازم در حد 6300 بود و میشه گفت بدترین تصمیم دوران کنکورم شرکت کردن خیلی زود توی قلمچی بود. سال یازدهم هم قلمچی بودم یکم هم به عمومیا میرسیدم اما همچنان تمرکزم بیشتر اختصاصی بود و یکی از دستاوردام این بود که شیمی یازدهم رو که بنظرم خیلی سنگین بود ، آروم آروم جلو بردم و با تست یادگرفتم

- تابستان سال دوازدهم
      به بطالت گذشت و درگیر یه سری مشکلات شدم اما تصمیم گرفتم حالا که مدت کمی تا مهر مونده تمام کردن پایه تقریبا غیر ممکنه . پس برنامم این شد که مبحثایی که مشکل دارم از پایه رو کار کنم. مثلا بیشتر تست از شیمی یازدهم زدم و احتمال و حد و پیوستگی یازدهم رو که دوران مجازی یازدهم بود و من اصن یاد نگرفته بودم کار کنم.
      تراز آزمونای تابستون همچنان بین 6300 تا 6400 بود.

- سال تحصیلی دوازدهم

قرار بود مدرسه مون شیفتی حضوری باشه و یه هفته در میان مدرسه بریم که خوشبختانه همش مجازی شد. من از مدرسه جدا شدم و تصمیم گرفتم خودخوانی کنم که خداروشکر مشکلی توی خوندن و فهمیدن دروس برام پیش نیومد. البته واقعا خسته شدم. همه روزا یکنواخت سپری میشد و ساعت مطالعم افت کرده بود و طبق انتظار خودم جلو نمیرفتم. از وضع ترازای قلمچیم که ماشالله نگم براتون آرزوم شده بود تراز 6400 سالای قبل j نیم سال اول دوازدهم رو خیلی خوب پیش بردم اما درسای زیادی از نیم سال دوم ناقص موند . البته تو اسفند خیلی درس خوندم و درسای نیم دوم دوازدهم هم برام ساده بودن.

- دوران طلایی نوروز
      تو این دوران دچار یه مشکل روحی شدم و یه سری تست از سه سطحی برای فیزیک و ریاضی کار کردم + چند تا آزمون زیستاز + آزمونای ماز برای شیمی
      عمومیارو اصن ول کرده بودم اما به خاطر علاقم به عربی یکمی این درسو میخوندم.

- ماه رمضان
      روزه نگرفتم واسه همین برنامم با روزای عادی فرقی نمیکرد

- دوران جمع بندی
      از 25 اردیبهشت شروع کردم و با چند کنکور خیلی سبز آزمونای سه روز یکبار رو کار می کردم. البته چند کنکور عمومی رو خریدم که حال نداشتم کارش کنم. آزمونای موئسساتم به صورت درس به درس میزدم . قلمچی + سنجش + گزینه دو ( فقط عمومیاشو زدم).توی فرجه بین آزمونا مباحث حفظی مثل لغت / قواعد عربی / گرامر / نکات زیست / فرمولای فیزیک رو خلاصه کرده بودم / ترکیبای آلی و فرمولایی که تو کتاب شیمی بود هم به این صورت جمع کرده بودم. همایش ریاضی آریان حیدریم شرکت کردم که تنها شباهتش به ریاضی کنکور چیدمان سوالات بود j

- دقیقا از چه منبعی برای هر درس استفاده می کردید و چه منابعی را پیشنهاد می کنید؟
      ادبیات : دستور الگو + قرابت هفت خوان + آرایه هفت خوان + لغت و املا از خود کتاب درسی
      عربی : جامع خیلی سبز + درک مطلب مینی میکروطلایی + لغات سطر به سطر مینی میکروطلایی
      دینی : جامع خیلی سبز + کتاب آیات و روایات خیلی سبز
      زبان : جامع شهاب اناری + ریدینگ و کلوز شهاب اناری + کتاب لغتای ضمیمه کتاب جامعش
      ریاضی : کتاب جامع نشرالگو ( موج آزمون + جامع ) + آیکیو جامع + سه سطحی ( تو مقطع خیلی کوتاهی تو عید)
      زیست : آیکیو جامع + آزمونای زیستاز
      فیزیک : هر سال دبیرستان در طی همون سال میکرو رو کار میکردم + دوران عید سه سطحی + سوالای کنکور 1380 تا 1399 + چن تا ازمونم از موج آزمون زدم
      شیمی : آیکیو جامع + مسائل خیلی سبز + چن تا آزمون جامع ماز فقط شیمیشو کار کردم

- منابع جمع بندی کنکورتون چی بود؟
      ادبیات : کنکورای سالای قبل + آزمون جامع موئسسات + لغتای و واژه های املایی که هایلایت میکردم تو کتاب درسی
      عربی : کنکورای سالای قبل + آزمون جامع موئسسات + مرور لغات + جزوه قواعدی که در طول سال واسه خودم آماده کرده بودم
      دینی : کنکورای سالای قبل + آزمون جامع موئسسات + مرور سریع متن و مرور آیات و نکاتی که از آزمونا پیدا میکردم و کنار آیات تو کتاب یادداشت کرده بودم
      زبان : کنکورای سالای قبل + آزمون جامع موئسسات + خلاصه گرامرا که تهیه کرده بودم
      ریاضی : کنکورای سالای قبل + آزمون جامع موئسسات + آزمونای جامع موج آزمون
      زیست : کنکورای سالای قبل + آزمون جامع موئسسات + نکاتی که در طول سال از آزمونا تو یه دفتر یادداشت کرده بودم
      فیزیک : کنکورای سالای قبل + آزمون جامع موئسسات + موج آزمون + سوالای فیزیک کنکور از 80 تا 99
      شیمی : کنکورای سالای قبل + آزمون جامع موئسسات + ترکیبایی که از تو کتاب تو یه برگه خلاصه کرده بودم

- دروس کنکورتون رو چگونه مطالعه میکردید ؟ از روش های خواندنتون در هر درس برامون بگید
      ادبیات : هنوزم نمیدونم رمز موفقیت تو این درس چیه و باتوجه به درصدم تو کنکور بهتره اصلا هیچی نگم راجب این درس
      عربی : درسنامه خیلی سبز جامع + خلاصه برداری حین مطالعه درسنامه + تست بعد از درسنامه + هر شب معمولا یدونه درک مطلب کار میکردم
      دینی : اصلا درسنامه نمیخوندم یه دور کتاب بعدش شروع میکردم به تست زدن و نکاتی که از تستا بیرون میاوردم رو تو کتاب یادداشت میکردم
      زبان : من طول سال کنکور 10 ساعتم روی هم زبان نخوندم . فقط چون از کلاس دوم تا دهم کلاس ترمیک می رفتم این درسو بلد بودم.
      ریاضی : از سیر تا پیاز درسنامه میخوندم و حین درسنامه جزوه مینوشتم. بعدش تست زدنو شروع میکردم . هفته اول آزمون از آکیو هفته دوم از موج آزمون تستا رو هم نشان دار میکردم تا تو زمانای مرور دوباره بزنم
      زیست : اصلا از درسنامه استفاده نمی کردم . اول یه دور خیلی سریع در حد 10 دقیقه متن گفتار رو میخوندم تا موضوع دستم بیاد بعد از آیکیو جامع تست میزدم و تو یه دفتر نکات تستارو یادداشت میکردم . بعد تست زدن یه دور دیگه متن کتابو دقیق میخوندم و چون حالا میدونستم کجای گفتار مهم تره بهتر میتونستم مطالبو هایلایت کنم. برای زیست تا یه ماه آخر خیلی خوب پیش رفتم به جز گیاهی . حتی توی آزمون جامعای قلمچی درصدم بین 75-80 بود اما خب بدترین جمع بندی ممکن رو واسش داشتم و اصلا از درصد زیستم تو کنکور راضی نیستم
      فیزیک : درسنامه میکرو میخوندم + جزوه معلم مدرسه( دوازدهم این جزوه رو هم نخوندم چون کلاسای مدرسه رو شرکت نمی کردم) بعدش هم مث ریاضی فقط تست و مرور تستای نشان دار + البته روز قبل از آزمون هم فرمولا رو مرور میکردم. همیشه فکر میکردم فیزیک رو حداقل 60 میزنم حتی 99 رو 74 زدم اما متاسفانه کنکور رو خراب کردم l
      شیمی : درسنامه خیلی سبز جامع + تست از آیکیو جامع + معمولا دو سه روز یک بار 20-30 مسئله از خیلی سبز مسائل میزدم. نکات درسنامه رو تو کتاب یادداشت میکردم تا تو زمانای مرور همراه با متن کتاب بخونم

- آیا از فیلمهای آموزشی استفاده میکردید؟ نظرتون درباره استفاده از اینگونه فیلمها چیست؟
      نه استفاده نکردم به جز اون همایش ریاضی که اصلا هم به درد نخورد و نشون میده این ادعاهای تطابق 80-90-100 درصد دروغی بیش نیست

در طول روز چند ساعت مطالعه میکردید؟
      معمولا بین 8-12 ساعت البته بیشر اوقات ده یا نه ساعت میخوندم

- میزان ساعت خواب شما در شبانه روز چقدر بود؟
      6 یا 7 ساعت . ساعت یک شب میخوابیدم و 8 صبح بیدار میشدم

- در کدام آزمونهای آزمایشی شرکت کردید؟
      قلمچی ( البته سال دوازدهم بیشتر آزموناشو شرکت نکردم به خاطر تراز دهیش که واقعا اشتباه بود و بابتش ضربه خوردم) . ماز هم ثبت نام کردم اما اصلا با آزمونش حال نکردم و شرکت نمیکردم. زیستاز هم کار میکردم

- میانگین تراز آزمونهای آزمایشی شما چقدر بوده است؟
      سال دوازدهم 6100 فکر کنم

- چگونه بعد از هر آزمون رفع اشکال و تحلیل آزمون رو انجام میدادید؟
      اصلا جمعه آزمون نمیتونستم تحلیل کنم . تقسیم میکردم بین روزای هفته . تو دو روز عمومیا . بعد هر روز یه اختصاصی. تحلیل هم به این صورت بود اگه تستی اشتباه زده بودم رو دوباره طبق پاسخ نامه حل میکردم سوال نزده هم همینطور. واسه درسایی که نکته داشتن هم تو کتاب یا یه دفتر یادداشت میکردم

- درباره روش آزمون دادن و مدیریت آزمونتون برامون بگید ؟
      همون ترتیب دفترچه رو رعایت میکردم . زمانا رو طبق کنکور ریخته بودم حتی اگه تو آزمون مثلا به جای 30 تا سوال فیزیک 20 تا سوال بود همون زمان رو اجرا میکردم
      کنترل استرسم خیلی خوب بود الکی مثلا سر این که یه درس سخت باشه استرس یا هیجان نمی گرفتم و این باعث شد تو ریاضی کنکور امسال استرس نگیرم و با توجه به سختی سوالا درصد مناسبی بزنم این درس رو. اما یه ایرادی که تو کارم بود این بود زیاد آزمون شرکت نمیکردم و اونایی رو هم که شرکت میکردم سر ساعت شرکت نمیکردم . مثلا ساعت ده صبح شروع میکردم ولی همون 4 ساعت و 10 دقیقه رو حتما رعایت میکردم

- برای مطالعه دروس و رسیدن به محدوده بندی آزمونها چگونه برنامه ریزی میکردید و روش های برنامه ریزی خود را لطفا توضیح دهید
      زیاد روی پایه وقت نمیزاشتم چون سالای قبلش خوب کارشون کرده بودم. یکی دو روز اول هفته رو درسنامه میخوندم واسه بخش های جدیدی که به بودجه بندی آزمون اضافه شده . بعدشم تست زنی رو شروع میکردم . اما راستشو بخواید هیچ وقت پیش نیومد برنامه ریزیم رو واسه دو هفته کامل اجرا کنم و مرورام خیلی ناقص بود. اها یادم رفت جمعه های آزمون واسه دو هفته برنامه ریزی میکردم.

- چگونه سرعت تست زنی خودتون رو بالا میبردید؟
      یکی اینکه تست زیاد باید زد . مورد دوم هم اینکه تو زمان معین تست زد.

- اگه دوباره کنکور بدید چه اشتباهی رو تکرار نمیکنید؟
      اصلا تنبلی نمیکردم و گوشیم رو از خودم دور میکردم. با اینکه از ادبیات متنفر بودم ولی مینشستم زیاد میخوندمش

- اگر بر می گشتید به عقب کدام کتاب ها رو دیگه سمتش نمیرفتید؟ با ذکر دلیل لطفا !
      به جای میکرو برای فیزیک موج آزمون میخوندم میکرو بیش از حد ساده بود و واسه کنکورم جواب نداد

- بهترین روش مرور دروس پایه در طول سال تحصیلی چیست؟
      طبق آزمون پیش برید و زمان های مرورتون رو با توجه به تاریخ آزمونا مشخص کنید. البته تو اون فاصله دو هفته آزمون هم خیلی مطالبو مرور کنید

- برنامه ریزی بلند مدت و کوتاه مدت چه میزان در موفقیت شما تاثیر داشت؟
      کوتاه مدت که شامل دو هفته آزمون بود خیلی بهم کمک کرد. بلند مدت رو هم با آزمون تعیین میکردم. مثلا میگفتم طبق آزمونای قلمچی من تا اواسط دی نیم اول دوازدهم رو تمام میکنم

- چند راهکار برای خلاصه نویسی مفید دروس بیان کنید؟
      خلاصه باید در طول سال و در حین تحلیل آزمون و یا تست تهیه بشه. تو درسی مثل فیزیک نوشتن فرمولا واقعا به درد میخوره. شما خودتون قشنگ متوجه میشید کجاها نیاز به خلاصه نویسی دارن خیالتون راحت. البته باید حواستون باشه تو خلاصه نوشتن زیاد به مطالب جزئی نپردازین

سبک یادگیری یا روش هایی که به بازدهی مطالعه شما کمک میکرد چی بود ؟
      چون خودتون بهترین شناخت رو از خودتون دارین جواب این سوال رو خودتون باید پیدا کنید. من دوس داشتم مدام جای مطالعمو عوض کنم ولی یه نفر دیگه ممکنه مثل من نباشه.

- نسبت مطالعه دروس عمومی و اختصاصی را چقدر میدانید؟
      من خیلی کم به دروس عمومی توجه کردم شاید بشه گفت هشتاد درصد اختصاصی بیست درصد عمومی

- تقسیم بندی مطالعاتی شما چگونه بود؟ چه مقدار را به تست و چه مقدار را به مطالعه اختصاص میدادید؟
      من دوست داشتم سریع تو جریان تست زنی قرار بگیرم مثلا اگر قرار بود دو ساعت زیست بخونم نیم ساعتش متن کتاب میخوندم بقیشو تست میزدم

- به داوطلبانی که در سال های پایه درس نخواندند چه توصیه ای دارید؟
      خیالتون راحت اکثریت دانش آموزا مثل شما هستن . و در ضمن فکر نکنید هرکی از دهم شروع کنه رتبه خیلی خوبی میاره. مثال نقضشم خود من هستم

- در تابستان مطالعه و تمرکز شما بر روی دروس پایه و سال دوازدهم به چه میزان بود؟
      تابستون فقط مباحثی از پایه که مشکل داشتم رو کار کردم

-مطالعه در تابستان چه میزان در موفقیت شما در ازمون سراسری نقش داشت؟
      خوب بود باعث شد سال تحصیلی دیگه خیالم از پایه راحت باشه

- چه دروسی باید در تابستان خوانده شود که اهمیت بیشتری دارد؟
      مطالبی که مشکل داریم از پایه رو بخونیم

- چگونه استرس دوران کنکور و ایام کرونا را مدیریت میکردید؟
      واسه خودم اینطور بود که به نتیجه و این که چی میشه آخرش فکر نکردم . اما بازم زیاد موفق نشدم استرسمو مهار کنم

تا به حال از درس خواندن خسته و ناامید شده بودید یا نه؟ چند تا راهکار واسه افزایش انگیزه درس خواندن به داوطلبان پیشنهاد کنید.
      سال کنکور به انواع مشکلات روحی دچار شدم. حرف زدن با یکی از دوستام و مادرم واقعا آرومم میکرد. و اینکه این 19 سال زندگیم طوری بودم که تو بدترین شرایط زندگیم هم سوژه واسه خندیدن پیدا میکردم. وضع تراز دهی کانون خیلی رو اعصابم بود واسه همین دیگ آزمون کانون خیلی کم میدادم اما شما اصلا این کارو نکنید. به پیشرفت درصداتون تو کارنامه توجه کنید نه رتبه و تراز

-در کتابخانه مطالعه میکردید یا در خانه؟
      خونه

- نظرتون درباره درس خوندن گروهی ؟ مفید هستش ؟
      اصلا از این روش خوشم نمیاد حواسم پرت میشه. اما آیا واسه بقیه هم همینطوره ؟ قطعا نه پس با توجه به ویژگی های شخصیتیتون در این باره تصمیم بگیرید

- نقش مشاور را درموفقیت تان چقدر میدانید؟ به نظر شما نیاز به مشاور هست یا نه؟
      به مشاور نیاز نداشتم . اما اگر شما نمیتونید برنامه بریزید و نیاز دارید یه نفر کارتونو بررسی کنه مشاور بنظرم کمک کنندس. از مشاورای معروفم بنظرم استفاده نکنید چون احساس میکنم انقد سرشون شلوغه که کارشون اصلا کیفیت نداره

- چه میزان از شبکه های اجتماعی و اینترنت استفاده میکردید؟
      همیشه ساعت سه تا پنج عصر وقت گوشی و فضای مجازی بود

- چند ساعت از هفته رو به تفریح اختصاص داده بودید؟
      تفریح من فقط شامل درس نخوندن بود . جمعه ها بعد از آزمون درس نمیخوندم و واسم تفریح حساب میشد

-چگونه از حاشیه های کنکور به دور بوده اید؟
      از فضای مجازی زیاد استفاده میکردم اما شامل اخبار کنکور یا چت کردن با بقیه نبود. نود درصدش تو یوتیوب میچرخیدم

- آیا کلاس کنکور لازم است؟ چه بازه زمانی را برای رفتن به کلاس کنکور مناسب تر میدانید؟
      من تمام این سال ها تلاش کردم فرد خودخوانی باشم واسه همین حتی کلاسای مدرسه رو هم شرکت نمیکردم چه برسه به کلاس کنکور. اما اگه شما احساس میکنین خیلی نیاز دارین حتما برید . و یه چیز دیگه اینکه حتی اگه با بهترین معلم ایران هم کلاس گرفتی انتظار معجزه نداشته باش اون معلم فقط 20 درصد راهتو هموار کرده مابقیش دست توئه

- مهمترین عامل موفقیت شما در کنکور؟
      اولین عامل قطعا خدا بود که همیشه احساس میکردم چقد داره بهم کمک میکنه که تو اون روزای سخت جا نزنم
      دومین هم خانواده و بخصوص مادرم که چقد پیشش راجب اون زندگی یکنواخت غر میزدم و اون فقط دلداری و انگیزه میداد
      سومش هم خودم که خیلی قوی بودم بنظرم که تو اون روزا دووم آوردم و تو اوج نوجوانی و بازیگوشی احساسات و هیجاناتمو کنترل کردم

-نقش و اثر خانواده در موفقیت شما؟
      نقش خانواده رو به هیچ وجه نمیشه نادیده گرفت. من سال کنکورم خیلی عصبی بودم و دعوای زیادی داشتم اما اونا خیلی صبوری به خرج دادن ازشون ممنونم

-قبل از شما کسی در خانواده و فامیل بود که نتیجه خوبی در کنکور گرفته باشد ؟
      تو اقوام نزدیک نه. اقوام دور رو هم اصلا پیگیر نبودم ببینم چیکار کردن بچه هاشون

-چقدر رتبتون در حد انتظارتون بود؟ چقدر با رتبه ی ازمون های ازمایشی فاصله داشت؟
      آزمونای آزمایشی که خیلی رتبم داغون بود اما فکر میکردم تو کنکور بین 600-1000 باشم که نشد و 1359 شدم ناراحت شدم خیلی اما کاریه که شده حداقلش رتبم به رشته دلخواهم رسیده بود

درصدهای کارنامتون با اون چیزی که خودتون حساب کرده بودید چقدر تفاوت داشت؟
      یکی دو درصد بالا پایین داشت . فقط ادبیات رو 56 حساب کردم که شد 28

-آیا سوالات را به ترتیب دفترچه پاسخ دادید؟
      بله

- مهمترین توصیه ای که برای داوطلبان کنکور 1401برای استفاده از بازه ی زمانی پیش رو دارند ، چیست؟
      تا لحظه ای که از روی صندلی کنکور بلند میشید خودتونو بازنده ندونید و تلاش کنید که واقعا ارزششو داره بعدش به چیزی که دلتون میخواد برسید. روی عمومی ها خیلی وقت بزراید و دوران کنکور تنبلی نکنید . دیدتونو خیلی وسیع کنید و به این فکر نکنید که الان چقد سختی میکشید و زندگیتون با بقیه فرق میکنه. هدفمند حرکت کنید و خلاصه میگم حقتونو از زندگی بگیرید

- اهدافتون برای آینده و تصویر ذهنی ای که از چندسال بعدتون دارید چی هست ؟
      الان که این متن رو مینویسم معلوم نیس چه رشته و کدام دانشگاه قبول بشم اما هر موقعیتی که پیش بیاد من سعی میکنم تو اون موقعیت من بهترین خودم باشم.

-موفقیت خود را تقدیم به چه کسی میکنید؟
      خانوادم و کسایی که سال کنکور به یادم بودن و وقتی منو میدیدن بهم انرژی مثبت میدادن

ممنون از وقتی که گذاشتید
      موفق و موید باشید

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      تبریک میگم بهت

بهترینا رو رقم بزنی و همیشه سالم و درآرامش باشی

3. Top | #3
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      چه مصاحبه خوبی بود .
      تبریک و آرزوی موفقیت خیلی زیاد.
      فقط یه سوال : توی زیست چند درصد تایم رو میدادی به کتاب درسی و چند درصد به تست زنی؟
      به نظرت توزیع درصد اهمیت بین متن و تست توی زیست چجوریه؟
      ستاد حمایت از حلقه حیدریون و شوهر عمه های کشور

4. Top | #4
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      تبریک میگم بهت

بهترینا رو رقم بزنی و همیشه سالم و درآرامش باشی
      ممنونم لطف دارید ، همچنین

5. Top | #5
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها
      چه مصاحبه خوبی بود .
      تبریک و آرزوی موفقیت خیلی زیاد.
      فقط یه سوال : توی زیست چند درصد تایم رو میدادی به کتاب درسی و چند درصد به تست زنی؟
      به نظرت توزیع درصد اهمیت بین متن و تست توی زیست چجوریه؟
      یه تصور اشتباهی که وجود داره این هست که بعضیا میگن تا کامل از طریق درسنامه خوندن درسو یاد نگیریم وارد تست زدن نمیشیم. در صورتی که اشتباست ، تسلط و یادگیری کامل موقع تست زدن به وجود میاد. شما همین که موضوع اصلی درس رو یاد بگیرید میتونید وارد مرحله تست زدن بشید. مثلا من خودم اگه یه باکس سه ساعته قرار بود زیست بخونم شاید نیم ساعت فقط متن کتاب میخوندم بقیش فقط تست بود

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اون قسمت ۳تا۵ مجازی خیلی بدآموزی داشت
      مرسی صداقت .. خیلی به دلم نشست این مصاحبه
      موفق باشین

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تبریک میگم امیدوارم تو همه مراحل زندگیتون بدرخشید
      فقط میشه لطفا بگید همایش کدوم استاد شرکت کردید
      ویرایش توسط Araz : 24 شهریور 1400 در ساعت 13:26 دلیل: پستهای بلند رو ریپلای نکن

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تبریک میگم^^
      همیشه موفق باشید

9. Top | #9
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nokia نمایش پست ها
      اون قسمت ۳تا۵ مجازی خیلی بدآموزی داشت
      مرسی صداقت .. خیلی به دلم نشست این مصاحبه
      موفق باشین
      خواهش میکنم ، زنده باشید

10. Top | #10
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ry__sgrni نمایش پست ها
      تبریک میگم امیدوارم تو همه مراحل زندگیتون بدرخشید
      فقط میشه لطفا بگید همایش کدوم استاد شرکت کردید
      ریاضی آریان حیدری

11. Top | #11
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط serenity نمایش پست ها
      تبریک میگم^^
      همیشه موفق باشید
      ممنونم ، همچنین

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تبریک میگم.انشاالله تو بقیه مراحل زندگی هم موفق و موید باشید
      الا بذکر الله تطمئن القلوب

کاش مستی داشت هر حرامی چون شراب
      آن زمان معلوم میشد در جهان هوشیار کیست

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تبریک میگم بهتون.موفق باشین
      فقط واقعا ۲ ساعت روزانه تو یوتیوب چه محتوایی رو دنبال می کردین؟صرفا کنجکاو شدم دوست ندارین میتونین جواب ندین

14. Top | #14
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahra.km نمایش پست ها
      تبریک میگم بهتون.موفق باشین
      فقط واقعا ۲ ساعت روزانه تو یوتیوب چه محتوایی رو دنبال می کردین؟صرفا کنجکاو شدم دوست ندارین میتونین جواب ندین
      مرسی نه بابا چیز شخصی نیست گیم پلی ، ولاگ یوتیوبرای ایرانی رو دنبال میکردم

15. Top | #15
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط seyed..yousefi نمایش پست ها
      تبریک میگم.انشاالله تو بقیه مراحل زندگی هم موفق و موید باشید
      ممنونم زنده باشید ، همچنین

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)