خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

جدول جمع بندی ریاضی و فیزیک

دوستان کتابی رو میشناسین که مشابه ریاضی جامع مهر وماه پایان هرفصل به صورت نموداری یا اصلا به هرشکل دیگه ای فقط یه جوری که مرتب و تا حد زیادی کامل باشه،فصل رو خلاصه کرده باشه؟؟!!
      واسه درس ریاضی و فیزیک میخوام.
      +عنوانم یه جوریه ولی واقعا چیز دیگه ای به ذهنم نرسید
      ویرایش توسط zahra.km : 22 شهریور 1400 در ساعت 12:44

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واقعا نیاز منم بود این قضیه...
      چیزی گیرتون اومد حتما share کنید ممنون

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      بهترین خلاصه چیزیه که خودت بنویسی و مرور کنی

مخصوصا توی فیزیک
      سعی کن خودت بنویسی تا حد زیادی توی یادگیریت موثره

4. Top | #4
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahra.km نمایش پست ها
      دوستان کتابی رو میشناسین که مشابه ریاضی جامع مهر وماه پایان هرفصل به صورت نموداری یا اصلا به هرشکل دیگه ای فقط یه جوری که مرتب و تا حد زیادی کامل باشه،فصل رو خلاصه کرده باشه؟؟!!
      واسه درس ریاضی و فیزیک میخوام.
      +عنوانم یه جوریه ولی واقعا چیز دیگه ای به ذهنم نرسید
      موج آزمون فیزیک چه پایه چه پیش یه چیزی داره به اسم الگو های یاداوری.تو سایتش برو تو نیم نگاهش هست.برا دوازدهمش که رایگان گزاشتن اصن

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      الان که وقت هست خودتون بعد از تموم شدن فصل یا مبحث خلاصه‌ش رو میتونین بنویسین. تو فیزیک و اون بخش‌های ریاضی که فرمول‌های زیادی داره خیلی مفیده. هیچ خلاصه‌‌ای اونی که آدم خودش بنویسه نمیشه

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alix نمایش پست ها

موج آزمون فیزیک چه پایه چه پیش یه چیزی داره به اسم الگو های یاداوری.تو سایتش برو تو نیم نگاهش هست.برا دوازدهمش که رایگان گزاشتن اصن
      جدا؟مرسی حتما بررسی میکنم

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza9001 نمایش پست ها
      الان که وقت هست خودتون بعد از تموم شدن فصل یا مبحث خلاصه‌ش رو میتونین بنویسین. تو فیزیک و اون بخش‌های ریاضی که فرمول‌های زیادی داره خیلی مفیده. هیچ خلاصه‌‌ای اونی که آدم خودش بنویسه نمیشه
      بله حرف شما درسته
      راستش منم نمیخوام فقط به همین بسنده کنم،ولی به یه چارچوب اولیه واسه خلاصه نویسی نیاز دارم.در واقع میخوام نکاتی که خودم متوجه میشم رو هم در کنار مطالب مرتبط تو همین نمودار ها یادداشت کنم و یه خلاصه ی کامل داشته باشم

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ultra نمایش پست ها
      بهترین خلاصه چیزیه که خودت بنویسی و مرور کنی

مخصوصا توی فیزیک
      سعی کن خودت بنویسی تا حد زیادی توی یادگیریت موثره
      بله حرف شما درسته
      راستش منم نمیخوام فقط به همین بسنده کنم،ولی به یه چارچوب اولیه واسه خلاصه نویسی نیاز دارم.در واقع میخوام نکاتی که خودم متوجه میشم رو هم در کنار مطالب مرتبط تو همین نمودار ها یادداشت کنم و یه خلاصه ی کامل داشته باشم
      خیلی ممنون حتما در نظر میگیرم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بله حرف شما درسته
      کتابای جمع‌بندی رو یه نگاه بنداز همچین چیزی دارن
      تو فیزیکم خلاصه‌ی اینجوری زیاد هست و کانالای مختلف گذاشتن (آقای کنکور فکر کنم داشت)

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      بله حرف شما درسته
      خیلی ممنون حتما در نظر میگیرم
      فیزیک درسی مثل زیست و شیمی نیست که پر از نکته و جزئیات باشه، درس تکنیکی و مهارتیه
      تقریبا چیزی به خلاصه های آماده شده نمیشه اضافه کرد مگر اینکه خیلی بخوای حساسیت به خرج بدی
      برای همین میگم سعی کن خودت بنویسی که درصد یادگیریت میره بالا

موفق باشی!

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ultra نمایش پست ها
      فیزیک درسی مثل زیست و شیمی نیست که پر از نکته و جزئیات باشه، درس تکنیکی و مهارتیه
      تقریبا چیزی به خلاصه های آماده شده نمیشه اضافه کرد مگر اینکه خیلی بخوای حساسیت به خرج بدی
      برای همین میگم سعی کن خودت بنویسی که درصد یادگیریت میره بالا

موفق باشی!
      بله خیلی ممنون
      حرفتون کاملا درسته به خصوص اون تیکه که گفتین مگه اینکه خیلی حساس باشین و من دقیقا همین مشکل رو دارم
      ممنون بابت تلنگر

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن