خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 33
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Sharmande
      نمایش مشخصات

میشه از رتبه 23 هزار به زیر هزار رسید ؟چه جور؟

سلام به همگی من امسال اولین سال کنکورم بود و ربم اومد 23 هزار منطقه و 55 هزار کل همچین انتظاری نداشتم دان امز سمپادی بودم و درسم خوب بود معدلم18.07 اومد ولی میدونید چون ازمون نمیدادم ندونستم کجاها ضعف دارم اواخرم بعد فروردین و.... عملا نخوندم
      حالا دیگه گذشته و من هم نمیتونم وقتو به عقب برگردونم دیگه عملا تو خونه به زور تو صورتم نگاه میکنن میگن خرجامونو هدر کردی و همه بهتر ازتو اوزدن بابابم میگه اینم بچه ایه که خدا بهم داده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      من الان چیکار کنم دیگه رومم نمیشه بگم برام مشاور بگیرین مجبورم خودم برنامه بنویسم تاپیکای مصاحبه اینجل و زیرو نامه رو خوندم یه چیزایی دستم اومده ولی واقعا واقعانمیتونم کل فکر و ذکرمو بزارم رو درس ذهنم همش پیش اوناییه که قبول شدن همش به سرکوفت های بابام فکر میکنم میگم اگه نشه چی؟ خیلی وضعم داغونه
      گوشی رم تحویل خانواده دادم یه تل رو لپتاپم مونده که اونم بابام رو گوشی خودش نصب کرده یعنی فقط از شما ها میتونم کمک بخوام تل رو هم برای دانلود کردن ویدیو های درسی نیاز دارم که تا الان بابایی و نوکنده و فرهمند نیا رو نگاه کردم و اون مباحثی که درس میدادنو تا حدودی کار کردمو....
      حالا واقعا برام سواله من اگه طبق برنامه قلم بخونم و سوالاشو پرینت کنم تو خونه بزنم روز مرور اشته باشم تست پیوسته بزنم واقعا احتمالش هست این رتبه ینجومی رو برسونم به زیر هزار؟ واقعا امسالم فرصت اخرمه
      بچه هایی که اینجا از رتبه های بد رسیدن به یه رتبه یخوب میشه کمکم کنن ؟ از کی شروع کردین روزی چه قدر میخوندین ؟ چه جور تونستین ترس از شکست دوباره رو از یادتون ببرین؟

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Sharmande
      نمایش مشخصات
      کسی نظری نداره؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بابا این چه حرفاییه؟؟
      رتبه پارسال ات چه ربطی به امسال داره؟خودت داری میگی ازمون نمیدادی،از فروردین هم دیگه نخوندی و .....
      پس رتبه پارسال رو بریز دور
      بشین ایرادات پارسال ات رو بنویس،امسال رفع شون کن
      طق برنامه یه ازمون هم پیش برو،ازموناتو تحلیل کن،مطمئن باش نتیجه میگیری
      بعدشم مگه زندگی مسابقه اس که کل فکر و ذکر ات پیش اوناییه که قبول شدن؟؟!! بالاخره یکی امسال میره دانشگاه،یکی سال بعد!
      تمرکز ات رو بزار رو کار خودت ایشالله که امسال موفق میشی
      این 9 ماه عین برق و باد میگذره،اولین کسایی هم که بهت تبریک میگن خانواده ات هستن.

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط revenant98 نمایش پست ها
      بابا این چه حرفاییه؟؟
      رتبه پارسال ات چه ربطی به امسال داره؟خودت داری میگی ازمون نمیدادی،از فروردین هم دیگه نخوندی و .....
      پس رتبه پارسال رو بریز دور
      بشین ایرادات پارسال ات رو بنویس،امسال رفع شون کن
      طق برنامه یه ازمون هم پیش برو،ازموناتو تحلیل کن،مطمئن باش نتیجه میگیری
      بعدشم مگه زندگی مسابقه اس که کل فکر و ذکر ات پیش اوناییه که قبول شدن؟؟!! بالاخره یکی امسال میره دانشگاه،یکی سال بعد!
      تمرکز ات رو بزار رو کار خودت ایشالله که امسال موفق میشی
      این 9 ماه عین برق و باد میگذره،اولین کسایی هم که بهت تبریک میگن خانواده ات هستن.
      شما فک کنم خودتونم از 23 هزار به 3 هزار رسیده بودین؟یاشایدم من اشتباه میکنم اگه اونطوره میشه بگید چیکارا کردید سال دوم؟
      ازمون میدادی؟پرینت بزنم کار اشتباهیه اخه همش که تقلبه به رتبه و تراز اعتمادی نیست خب درصدم خودم میگیرم دیگه
      کلاس رفتید یا دیویدی؟مشاور داشتید؟ منابع ؟از کی شروع کردین؟

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط momahmudi نمایش پست ها
      اولین اشتباه : روم نمیشه تا مشاور بگیرم
      من و رفیقم سال قبل گفتیم قلمچی رو تو خونه ازمون میدیم یکی همه رو تحلیل کرد و کل جامع هایی که موسسات برگزار کرد رو کار کرد یکی هم هیچ کدوم رو انجام نداد ، رتبه یکی ۴ برابر یکی دیگه شد (من از اسفند خوندم و رتبم بد نشد ، منتظرم فیزیوتراپی قبول شم، ولی اون یکی؟ موند برا کنکور دوباره)
      اشتباها چی بود؟ یه حرف از عظیمی قشنگ بود : تا وقتی ما خزینه بخاطر چیزی نکنیم از اون استفاده کافی نمیکنیم چه ازمون چه کلاس چه کتاب ، کل تلگرام شده کلاس و کتاب حالا تو ذین چند هزار نفر که استفاده میکنن واقعا چند نفر نتیجه میگیرن؟؟( میگن: حالا تو کامپیوتر هست بعدا میرم سراغش و این اهمال کاری ادامه داره)
      خب دوست عزیزم وقتی همین خرجاشونم الن هی میگن همشو نابود کردی با این رتبنت 13 تومن خرج کرده بودن دیگه من چه جور روم بشه دوباره بگم؟
      اخه میدونی ازمونا اگه حضوری شعه میرم ثبت نام میکنم اخه الان واقعا فرقی با تو خونه ازمون دادن نداره کلاسارم از تل استفاده میکنم تا الان همشو عین همون چیزی که گقفتن خوندم و تست زدم واسهچی ثب نام کنم
      عزیز عظیمی نفسش از جای گرم بلند میشه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط camdaki kiz نمایش پست ها
      خب دوست عزیزم وقتی همین خرجاشونم الن هی میگن همشو نابود کردی با این رتبنت 13 تومن خرج کرده بودن دیگه من چه جور روم بشه دوباره بگم؟
      اخه میدونی ازمونا اگه حضوری شعه میرم ثبت نام میکنم اخه الان واقعا فرقی با تو خونه ازمون دادن نداره کلاسارم از تل استفاده میکنم تا الان همشو عین همون چیزی که گقفتن خوندم و تست زدم واسهچی ثب نام کنم
      عزیز عظیمی نفسش از جای گرم بلند میشه
      من برام همه چی فراهم بود
      سال اول که ۱۰ هزار شدم اصلا اینطور نگفتن برا همین درک نمیکنم
      ولی اگه راهنمایی خواستین میتونم در حد توانم کمکتون کنم

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Sharmande
      نمایش مشخصات
      فکرام و کارایی که کردم رو مینویسم

اول یه کتاب خوندم (هنر رندانه بت.م گرفتن)
      مارک منسون میگفت (فقط اندک هدفایی که برات مهم رو بنویس و خودت رو به اب و اتیش یزن و بقیه ره به تخ.ت بگیر)
      یه لیست بنویس از کسایی که منفین ، عادتای بد ، فکرا و ذهنتیت های مخرب و... و همشون رو سعی کن حذف کنی
      شما خودتم قهرمان پیشرفتی؟ از چند به چند
      خیلی هنر خوبیه واقعا

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Sharmande
      نمایش مشخصات
      من برام همه چی فراهم بود
      سال اول که ۱۰ هزار شدم اصلا اینطور نگفتن برا همین درک نمیکنم
      ولی اگه راهنمایی خواستین میتونم در حد توانم کمکتون کنم
      خب به شما نگفتن دیگه خوش به حالتون بابام جلو چشم گریه کرد گفت دیگه بد ترین رتبه ی بچه های دوستام 1700 بوده خورد شدم
      روحم داغونه کاش میتونستم همه چیو بگم و کمی اروم شم بهم میگه تو که چیزی نمیفهمیدی چیزی نمیدونستی چرا تا اخر تایم کنکور تنشسته بودی فیلم میدادی؟
      بازم بگم یا کافیه؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما فک کنم خودتونم از 23 هزار به 3 هزار رسیده بودین؟یاشایدم من اشتباه میکنم اگه اونطوره میشه بگید چیکارا کردید سال دوم؟
      ازمون میدادی؟پرینت بزنم کار اشتباهیه اخه همش که تقلبه به رتبه و تراز اعتمادی نیست خب درصدم خودم میگیرم دیگه
      کلاس رفتید یا دیویدی؟مشاور داشتید؟ منابع ؟از کی شروع کردین؟
      اگه کل این چهار کنکورم رو در نظر بگیرین از بوق رسوندم به3000
      اره ازمون میدادم،پرینت میگرفتم سوال ها رو،کامل شرایط ازمون رو برا خودم شبیه ساز میکردم،
      واسه کلاس هم بگم که لازم نیست همه درس ها رو بشینی پای کلاس،اصن این کار اشتباه محضه،من خودم فقط عربی رو با کلاس پیش رفتم،اونم به خاطر اینکه از رو کتاب کمک درسی نتیجه نمیگرفتم،مشاورم هم سعید بود،سعید غیور،saeed79@،راجب منابع هم خیلی تاپیک های خوبی هست(تاپیک جوزف) متناسب با سطحتون خودتون انتخاب کنید

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خب به شما نگفتن دیگه خوش به حالتون بابام جلو چشم گریه کرد گفت دیگه بد ترین رتبه ی بچه های دوستام 1700 بوده خورد شدم
      روحم داغونه کاش میتونستم همه چیو بگم و کمی اروم شم بهم میگه تو که چیزی نمیفهمیدی چیزی نمیدونستی چرا تا اخر تایم کنکور تنشسته بودی فیلم میدادی؟
      بازم بگم یا کافیه؟
      سلام خانم جامداکی کیز😁 و کسی که ۳ کنکور داده میگم میشه فقط بشرطی که به خودت اطمینان داشته باشی و راه درست رو بری از تاپیک های مهدی ارتور و بقیه دوستان مثل زیرو نامه و .. که به من خیلی کمک کرد میتونی استفاده کنی ولی اینو بدون بهترین شرایطم داشته باشی ولی روحیه نداشته باشی من بعید میدونم به مقصد برسی

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zolghadr نمایش پست ها
      سلام خانم جامداکی کیز������ و کسی که ۳ کنکور داده میگم میشه فقط بشرطی که به خودت اطمینان داشته باشی و راه درست رو بری از تاپیک های مهدی ارتور و بقیه دوستان مثل زیرو نامه و .. که به من خیلی کمک کرد میتونی استفاده کنی ولی اینو بدون بهترین شرایطم داشته باشی ولی روحیه نداشته باشی من بعید میدونم به مقصد برسی
      سلام عزیزم خیلی ممنونم از نظرت کاملا درسته اصلا تو کنکو همه چی یه طرف روحیه و خود باوری یه طرف

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام عزیزم خیلی ممنونم از نظرت کاملا درسته اصلا تو کنکو همه چی یه طرف روحیه و خود باوری یه طرف
      Oyle miş kiz ,guven kendiyini
      متوجه نشدی بگو معنیشو بگم حس کردم استانبولی بلدی

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من سال اول که پارسال بود 26 هزار شدم تو منطقه دو و نزدیک 60 هزار کشور.امسال حدود 4300 منطقه دو ...باور کن چیزی به نام معجون موفقیت وجود نداره که بخوام بگم چیکار کنی.من خودم امسال اگه قبول نشم هم مطمئنم سال دیگه یه رتبه خیلی خوبی میارم در حد زیر هزار میدونی چرا؟چون مهم ترین چیز بعد تلاش ذهنیته..اولین کاری که باید بکنی اینه که قبول کنی کم کاری کردی اما پارسال دیگه پارساله.محاله ممکنه کسی تلاش کنه و ثمرش رو نبینه.به خدا اگه فقط ذهنیت درست داشتم و مثل تو نمیگفتم من امکان نداره از این رتبه برسم به رتبه های خیلی خوب کل بهمن و اسفند و بیشتر فروردینم الکی هدر نمیرفت..ذهنیتت افتضاحه اینکه تو این رتبه رو آوردی هیچ ربطی به سال بعدت نداره.از پنجاه و شصت هزار و حتی صد هزار تا رتبه های زیر 2000 و زیر 1000.پس اول این افکار منفی رو بریز دور که منتظر باشی یکی بیاد مثل فرشته نجات بگه آره حتما میرسی به رتبه خوب.اولین کاری که میکنی اینه که اگه مشکل مالی نداری حتما حتما آزمون شرکت میکنی.کاری ندارم آنلاینه یا نه اکثر بچه ها اگه آزمون شرکت نکنن پشت گوش میندازن چون در هفتاد درصد آزمونا شما در حد مطلوبی که آزمون میخواد نمیرسی و ازش در میری.بازه های دو هفته ای خودت رو تقسیم کن برای درسای مختلف برای هر درس یک کتاب تست اصلی داشته باش.حالا اگه دوست داری برای شیمی یک موج آزمون هم بگیر..دور خودت رو شلوغ نکن کارای عجیب نمیخواد بکنی کنکور ما کسی موفقه که همون کارای ساده ای که همه میگن رو بتونه نه ماه پشت سر هم انجام بده(که البته سخته همینم) دیگه بقیش تخصصی میشه که تو پستای هر درس نظرات دوستان هست که چیکار کنی اما مهم ترین چیز ذهنیتت هست که الان میتونم راحت بهت بگم افتضاحه.(بعضیا هم آزمون شرکت نکردن و موفق شدن مثل دوستمون که 1700 منطقه سه شده اما خودمراقبتی بالایی داشته و استمرار خوبی که میتونه به خاطر سن بالاترش از ما و بلوغ عقلی بیشترش باشه در مورد همه صدق نمیکنه)
      نا امید شدن تو این راه خیلی زیاده اما هیچ توجهی نباید بهش بکنی.چه حرفای خانواده چه تراز هایی که تو کانون تو این دوره کرونا میگیری.
      راستی خیلی شبیه منی.منم همین حدود رتبه آوردم.منم سمپادی بودم.منم معدلم 18/50 بود..

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بازم بگم یا کافیه؟
      متاسفانه رفتار پدرمارتون اصلا خوب نیست فکر میکنن کنکور کشکیه و انتظارات بالایی دارن.من اینجوری نبودم در این حد(یه حرفایی بعضی مواقع میگفتن وسطا) تازه تو خونمون همه خواهرم پزشکی دولتی میخونه..
      سعی کنید اگه تو این راه تو آزمونا به موفقیت بالا نرسیدید(که مهم نیست به خصوص اوایل) زخم زبون های خانواده رو تحمل کنید و براتون مهم نباشه.
      آمادگیشو داشته باشید!

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zolghadr نمایش پست ها
      Oyle miş kiz ,guven kendiyini
      متوجه نشدی بگو معنیشو بگم حس کردم استانبولی بلدی ������
      بلدم نباشه دیگه با گوگل ترنسلیت هم میشه فهمیددرست است دختر ، به خودت اعتماد کن
      درسته؟

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن