خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

Exclamation عربی جامع مهروماه

سلام
      عربی جامع مهروماه،
      دلم برا اونایی که چاپ جدیدشو خریدن میسوزه
      (هم الکی گرونه، هم حدود 400تا تست که فک کنم ازمونای اخر کتاب رو حذف کردن که مال قلمچی بود)
      البته دقیق نمیدونم کدوم تستارو حذف کردن، ولی چون عربی حذفیات نداشته، پس یه پسرفته برا کتاب.
      شاید تستای نظام قدیمشو حذف کردن، که البته بازم اشتباهه.

چون بیشتر مباحث عربی باید زنجیر وار یادگرفته بشن-
      مثلا معتدی و لازم از قدیم باید خونده بشه تا تو ترجمه نظام جدید به مشکل برنخوری.
      یه سوال ترجمه نظام جدیدو رو میخونی، میبینی چرا عجب غریبه، نگو فعلای که داره باید مشخص بشن معتدین یا لازمن و گاهی میره تو بحث ثلاثی مزید و....
      تا اینجای من خوندم (حدود نصف قواعد کل عربی) تا الان چیزی از لازم متعددی نگفته کتاب میکرو.

یه چیز شبیه هندسه و مثلثات ریاضی تجربی که ناقص شده و ادم مجبوره کلش رو بخونه تا بتونه سوالاشو جواب بده.یعنی بایدی هست. مجبوری نیست.
      هندسه تجربی که فجیع ناقصه. کلی فرمول بود که حذف شدن.بهتر ادم از قدیم بخونه اینارو.

حالا سوالم اینه: بچها، کسایی که عربی جامع مهروماه رو دارن چاپ 99، میخام بدونم چند حدودی چند تا تست کنکور و آزمون آزمایشی داره؟
      انگاری بیشتر این تستا هستن.
      ارزش خرید داره ؟
      ویرایش توسط omid2s : 20 شهریور 1400 در ساعت 11:01

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      الان که رفتمو و دوتا کتاب چاپ 99 و 1400 بررسی کردم، میبینم عجب ساده ایم ما.
      میدوییم میریم کتاب بخریم به خیال چاپ جدید و تغییرات جدید.
      عجب بازار کثیفی پیدا کرده این کنکور. وا اسفا

طرف نصف بیشتر تستا کتابشو از قلمچی و کنکور گذاشته.
      لابه لاش تست تالیفی گذاشته.
      تازه خنده داره، چ 1400 کتابش، هنو تستای قلمچی توش هستن ، اما یکم کمتر گذاشته

یعنی اگه بخاد حذف کنه عملا کتابش بیشتر محتواشو از دست میده.
      عجب بازاریه.
      هی بهتون میگم بیاین موسسه خودکارچی و درخت کاج و حرف اول رو بزنیم،، میگید نههههه جیزه نمیشه نمیذارن

هی بشینید این سوالای تکراری و تالیفی بیخودو تو یه کتاب خداتومنی بهتون قالب کنن.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن