خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: ناامیدی

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ناامیدی

بچه ها من سال دیگه کنکور دارم از ۱ شهریور شروع کردم دارم میخونم ولی همش یع حس ناامیدی دارم که تجربی سخته اخه تو این مدت کم چجوری میشه عقب افتادم از همه و باید حداقل از اول تابستون شروع میکردم استرس اینم دارم فردا مدرسه ها وا میشه وقتم کمتر میشه به نظرتون میشه تو این مدت قبول شده باشه؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نظام قدیم بودم و هیچی از کتابای نظام جدید واقعا نمیدونستم . در طول سال گاهی کتابارو ورق زدم اما فقط 20 روز با جدیت خوندم . با جدیت و اراده . اولویت اول زندگیم کنکور بود . الان منتظر نتیجه انتخاب رشته امم و احتمالا پرستاری رو میرم . برای منی ک تا اون لحظه چیز خاصی نخونده بودم واقعا راضیم . حالا فکر کن تو این همه وقت و روز داری !!! تست های کنکور های اخیر رو چندین بار بررسی کن + ازمون های ازمایشی مطمعن باش خیلی راحت تر از اون غول بزرگیه ک تو ذهنت ساختی !! اونایی ک قبول میشن تنها تفاوتشون با تو اینه که تلاش + استمرار رو دارن . پیوسته و با جدیت بخون .حتما میشع خیلیم وقتت زیاده تازه .

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هِی!
      نترس اصلا!!!
      خیلی‌ها هم هستن ک هنوز شروع نکردن حتی! *خودم فقط ۳ماه خوندم برا کنکور ۱۴۰۰.. و رتبم از اونی ک میخواستم فقط ۴۰۰-۵۰۰ تا بدتر شد(۶۹۰۰ میخواستم.. ۷۳۰۰اوردم)
      زمانی ک شروع کردی خیلی هم خوبه
      اصلا استرس نداشته باش! *و قهوه و اینا هم استفاده نکن.. استرس‌زاعه در طولانی مدت
      قبل از هرچیزی.. مهم‌ترین چیز.. اینه ک برا خودت یه هدف تعیین کنی.. این هدفه ک ب تو انگیزه میده
      از یه ساعت مطالعه در حد ۶-۷ ساعت شروع کن و هروقت اوکی شدی باهاش و دیگه بهت فشار نمی‌آورد ببر بالاتر تا ب ۱۲ساعت برسی(یا یه ساعت متناسب با هدفی ک داری)
      اینکه با کیفیت بخونی.. مستمر بخونی(سینوسی نخونی ک ی روز زیاد باشه و ی روز دیگه کم).. چیزایِ خیلی مهمی‌ان..
      و حالا ی سری چیزایِ دیگه ک در حوصله‌ی مجلس نمی‌گنجه..

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کتاب پدر پول دار و پدر فقیر رو بخون

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام کتاب از حال بد به حال خوب رو بخر بخون
      باید شیوه فکرتو تغییر بدی الان من هرچی هم بگم اثر چندانی نخواهد داشت موفق باشی

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ماه_آبی نمایش پست ها
      بچه ها من سال دیگه کنکور دارم از ۱ شهریور شروع کردم دارم میخونم ولی همش یع حس ناامیدی دارم که تجربی سخته اخه تو این مدت کم چجوری میشه عقب افتادم از همه و باید حداقل از اول تابستون شروع میکردم استرس اینم دارم فردا مدرسه ها وا میشه وقتم کمتر میشه به نظرتون میشه تو این مدت قبول شده باشه؟
      بله میشه
      اما شدنش یه شرط داره
      اینکه پیوسته بخونی و هر وقت دیدی کم آوردی ول نکنی
      اونایی که قبول شدن کارشون رمز و راز خاصی نداره فقط وقتهایی هم که حالشو نداشتن خوندن و به نتیجه دلخواهشون فکر کردن نه به اما و اگر ها
      اگر قبول نشم چی؟
      اگر رتبه م لب مرزی باشه چی؟
      اگه به هدفم نرسم چی؟
      این سوالات هیچوقت تمومی ندارن و جوابشونم مشخص نیست
      هیچ تلاشی بی نتیجه نمی‌مونه اینو مطمئن باش
      اینا فقط بهانه های مغزته برای اینکه از یه تلاش طولانی مدت فرار کنه تنها راهش اینه که نزاری فرار کنه
      LEFT
      4/19/2021

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همیشه سال اولیا این استرس رو دارن:/
      برای تو باید این مهم باشه که مباحث رو یادبگیری و تستاشونو بزنی نه این چیزا

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن