خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

Exclamation مطلب جالب کنکوری(کانالی در فضای مجازی)

یه مطلبی تو یه کانال تل دیدم، جالب بود.
      گفتم بزارم همه روشن بشیم
      -----------------------------------------------------------------------------------
      کنکور پریم
      تقسیم غنائم در کتاب های کمک درسی
      ❓به عنوان مدیر در یک انتشارات، وقتی پروژه های قبلی مان شکست خورده است و فروش مان افت کرده، چه کار کنیم؟
      ◾️قدم اول: نوشتن یک درسنامه واحد و چاپ آن در قالب برندها و رنگ جلد های متفاوت در طول سال
      ◽️قدم دوم: گزینش تست های قدیمی بانک تست انتشارات و دست و رویی به آن کشیدن
      ◾️قدم سوم: استخدام یک گرافیست و صفحه آرای ماهر به منظور طراحی رنگی صفحات
      ◽️قدم چهارم: بستن قرارداد با یک معلم-اینفلوئنسر اینستاگرامی به منظور تبلیغات کتاب و اختصاص درصد از فروش هر چاپ به او،
      ◽️ سپس ایجاد یک عنوان جدید در چارت کاری تالیف کتاب (مانند سرپرست علمی! که انگار با یک پروژه تحقیقاتی روبرو هستیم) و حک نام او مقابل آن
      ◾️قدم پنجم: کاهش کمیسیون کتابفروشی ها
      ◽️قدم ششم: کاهش تیراژ کتاب در هر نوبت چاپ به منظور بالاتر رفتن نوبت ها
      ◾️قدم هفتم: زدن برچسب های حاوی «ترین» مانند پرفروش ترین به کتاب آن هم توسط خود انتشارات نه یک داور بی طرف
      ◽️قدم هشتم: کمک گرفتن از یک کارشناس تبلیغات در فروش (به جای کارشناس علمی در تالیف) به منظور طراحی کمپین های تبلیغاتی همچون تولید محتوا توسط کاربران (استوری های آنباکسینگ کتاب و...)
      ◾️قدم نهم: فحاشی های ناموسی کف اینستاگرام به منظور ایجاد دعوا و جنجال بر سر کتاب و معرفی آن به دنبال کنندگان و استفاده از متد بازاریابی کثیف یا (Dirty Marketing)

و در آخر، شما موفق شدید! سهم خود را از کتاب بردارید و به ادامه تفریح تان بپردازید.

| کنکور پریم |
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------
      ������ تقسیم غنائم در کتاب های کمک درسی [قسمت دوم]
      ❓چگونه وقتی علم، تجربه و قلم تالیف نداریم، در کوتاه ترین زمان مولف شویم و رزومه خود را از عناوین پوچ پر کنیم؟
      ◾️قدم اول: با بررسی بازار نشر، یک کتاب جامع که در فروش شکست خورده و رو به ورشکستگی است را انتخاب می کنیم.
      ◽️قدم دوم: در نام ایالت های آمریکا، به دنبال یک عنوان برای کتاب آموزشی خود می گردیم.
      ◾️قدم سوم: به مولف کتاب وعده می دهیم با چاپ نام من روی کتاب و تغییر جلد آن، کتابش را به فروش خواهیم رساند.
      ������و در آخر، شما موفق شدید! بروید سر کلاس و با خوشحالی، از کتاب تکلیف بدهید و بگویید تالیف جدید من است.

دوس داشتین نظرتون رو بگید.
      (گرفتین که چه کتابی رو میگیه؟)(واقعا کمی فک کنیم متوجه میشیم راسته)

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      داداش امید سرویس خدا بر تو

خیلی خوب بود خشومون اومد

ولی این وسط سر همین کتاب تگزاس من رفتم نگاه کردم خود آریان واسه مثلا فصل تابع جمعا پونزده تا تست از خودش داده بود بیرون
      باقی تست ها و پاسخنامه کتاب کپی پیست کتاب ریاضی با طعم گلابی کاویانی بود

امسالم که با علی منصف شکری و سجاد عظمتی کتاب داده شک ندارم بترکونه از پنج هزار تا تست تو کتاب صد تاش واسه این یارو باشه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مَمَّدِشونَم نمایش پست ها
      داداش امید سرویس خدا بر تو

خیلی خوب بود خشومون اومد

ولی این وسط سر همین کتاب تگزاس من رفتم نگاه کردم خود آریان واسه مثلا فصل تابع جمعا پونزده تا تست از خودش داده بود بیرون
      باقی تست ها و پاسخنامه کتاب کپی پیست کتاب ریاضی با طعم گلابی کاویانی بود

امسالم که با علی منصف شکری و سجاد عظمتی کتاب داده شک ندارم بترکونه از پنج هزار تا تست تو کتاب صد تاش واسه این یارو باشه
      توی این دو سالی که کرونا اومد و مدارس مجازی شد , اینا خوب تونستن بازاریابی کنن و از دانش آموزای بدبخت بِکّنن ...

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط omid2s نمایش پست ها
      گفتم بزارم همه روشن بشیم
      -----------------------------------------------------------------------------------
      کنکور پریم
      ❓به عنوان مدیر در یک انتشارات، وقتی پروژه های قبلی مان شکست خورده است و فروش مان افت کرده، چه کار کنیم؟
      ◾️قدم اول: نوشتن یک درسنامه واحد و چاپ آن در قالب برندها و رنگ جلد های متفاوت در طول سال
      ◽️قدم چهارم: بستن قرارداد با یک معلم-اینفلوئنسر اینستاگرامی به منظور تبلیغات کتاب و اختصاص درصد از فروش هر چاپ به او،
      ◽️ سپس ایجاد یک عنوان جدید در چارت کاری تالیف کتاب (مانند سرپرست علمی! که انگار با یک پروژه تحقیقاتی روبرو هستیم) و حک نام او مقابل آن
      ◾️قدم هفتم: زدن برچسب های حاوی «ترین» مانند پرفروش ترین به کتاب آن هم توسط خود انتشارات نه یک داور بی طرف
      ◽️قدم هشتم: کمک گرفتن از یک کارشناس تبلیغات در فروش (به جای کارشناس علمی در تالیف) به منظور طراحی کمپین های تبلیغاتی همچون تولید محتوا توسط کاربران (استوری های آنباکسینگ کتاب و...)
      ◾️قدم نهم: فحاشی های ناموسی کف اینستاگرام به منظور ایجاد دعوا و جنجال بر سر کتاب و معرفی آن به دنبال کنندگان و استفاده از متد بازاریابی کثیف یا (Dirty Marketing)

و در آخر، شما موفق شدید! سهم خود را از کتاب بردارید و به ادامه تفریح تان بپردازید.

| کنکور پریم |
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------
      ❓چگونه وقتی علم، تجربه و قلم تالیف نداریم، در کوتاه ترین زمان مولف شویم و رزومه خود را از عناوین پوچ پر کنیم؟
      ◾️قدم اول: با بررسی بازار نشر، یک کتاب جامع که در فروش شکست خورده و رو به ورشکستگی است را انتخاب می کنیم.
      ◽️قدم دوم: در نام ایالت های آمریکا، به دنبال یک عنوان برای کتاب آموزشی خود می گردیم.
      ◾️قدم سوم: به مولف کتاب وعده می دهیم با چاپ نام من روی کتاب و تغییر جلد آن، کتابش را به فروش خواهیم رساند.
      ������و در آخر، شما موفق شدید! بروید سر کلاس و با خوشحالی، از کتاب تکلیف بدهید و بگویید تالیف جدید من است.

خب بزار منم یه برچسب ترین اضافه کنم و بگم شومَن ترین مُدَرس در مملکت

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      ولی از حق نگذریم تو این بلبشو کنکور خیلی ها هستن واقعا دلسوزانه دارن برای بچه ها کار میکنن( میدونم الان میخواید بگید واسه جیب خودشونه ولی فرق داره بهتره اینارو با افراد شومنی مثل اریان حیدری یکی نکنیم ) مثلا کی هارو دارم میگم

مثلا فلاح کاملا به دور از حاشیه میاد درسشو میده به فکر دانش آموزاشه بهشون خرید کتابای خودشو اجبار نمیکنه مثل خیلی ها کتاب نداده بیرون خدا تومن پولش باشه بگه برید بخریدش دو تا کتاب کوچولو داره روی هم پنجاه تومن میشه همین لانشهم که بهترین ایران تو عربیه

مثلا بابایی که واقعا هم درس دادنش کیفیت داره هم خرید کتاب رو اجبار نمیکنه

مثلا ملاک پور

حتی مقداری هم کیاسالار و زینعلی

علاوه بر این ها یه چیزی هم میگم امیدوارم در برابر حرف هام جبهه گیری نشه قبول دارید رایان کلاس واقعا با بقیشون ( کلاسینو آی کلاس جهشینو و .... ) خیلی فرق داره همشون به دور از حاشیه ان ( بازم میگم امیدوارم نسبت به حرفم جبهه گیری نشه من نه عضو تیم رایان کلاسم نه کلاساشونو دنبال میکنم )
      ویرایش توسط مَمَّدِشونَم : 25 شهریور 1400 در ساعت 18:06

6. Top | #6
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط omid2s نمایش پست ها
      گفتم بزارم همه روشن بشیم
      کنکور پریم

| کنکور پریم |

خیلی حق بود
      سال ۹۸،گاج اومد یهو ۵۰ درصد اف زد،دم به دقیقه هم تبلیغ که آی ایهاالناس بدوید که چند روز دیگه تموم میشه.
      هیچی دیگه همه رفتیم خریدیم،و هیچکس هم توجه نکرد که قیمت با تخفیف ۵۰ درصد گاج ،دقیقا با قیمت بدون تخفیف سایر انتشارات یکیه.
      هیچی دیگه،بعد اردیبهشت همه تلاش میکردن کتاب های گاجشون رو به یکی دیگه قالب کنن
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن