خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

خواهش میکنم تو قرابت به دادم برسید

سلام من توی قرابت خیلی ضعیفم و با اینکه هر روز براش وقت میزارم ولی وقتی بیتی رو میبینم اصلا هنگ میکنم و هیچی ازش نمیفهمم . منابع هم نشر دریافت و الگو رو دارم (پایه دوازدهم) لطفا جامع و کامل توضیح بدین . خیلی ممنونم ازتون

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadami نمایش پست ها
      سلام من توی قرابت خیلی ضعیفم و با اینکه هر روز براش وقت میزارم ولی وقتی بیتی رو میبینم اصلا هنگ میکنم و هیچی ازش نمیفهمم . منابع هم نشر دریافت و الگو رو دارم (پایه دوازدهم) لطفا جامع و کامل توضیح بدین . خیلی ممنونم ازتون
      چندین ماه مداوم هر روزه همین منابعتو کار کن بعد اثرشو میبینی ،قرابت یه چیزی نیست که مثلا مثل فیزیک بری فرمولو حفظ کنی بعدش بتونی سوالشو حل کنی ،مهارتیه وبباید صبوری کنید تا رستگار شوید

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مگه توی نشر دریافت درسنامه های هامون سبطی و نداریم؟ هرروز وقت بزار که اینارو خوب بخونی . تستای روتین قرابتم که فراموشت نشه
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از نشر دریافت شروع کن. پیوستگی رو فراموش نکن. مبادا بخاطر ناامیدی ولش کنیا!
      ببین مشکلت کجاست. توی خوانشه یا ...؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نشر دریافت کتاب کاملیه از رو همون بخون و روزانه یه وقت مخصوصی برای قرابت بزار،هر تستی که میزنی پاسخنامه اش رو کامل بخون گزینه به گزینه،بعد از چند وقت خود به خود میفهمی چقد پیشرفت کردی.
      نشرالگو رو پیشنهاد نمیکنم به این دلیل که واقعا پاسخنامه جالبی نداره،تست هاش هم جالب نیست،درسنامه اش هم به درد شما نمیخوره.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تمرین و استمرار و یافتن ارتباط منطقی کلید پیشرفت هست. از حسی حل کردن باید دوری کرد...
      نشانه گذاری غلط ها، هویداسازی علت غلط و بررسی و تصحیح روند حل سوال و کارکرد ذهن در حل هم موثر و عملا واجب هست(!)
      و در آخر: صبوری بایدت...
      من از انتهای جنون آمدم(!)...

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرتون کدوم کتاب خوبه؟؟

یه کتابی هم تازه اومده به اسم سیرتا پیاز . نمونه کتاب رو نگاه کردم به نظرم کتاب خوبیه اما تعداد تستاش خیلی زیاده فک نکنم تو یه سال بشه تمومش کرد

8. Top | #8
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به نظرتون کدوم کتاب خوبه؟؟

یه کتابی هم تازه اومده به اسم سیرتا پیاز . نمونه کتاب رو نگاه کردم به نظرم کتاب خوبیه اما تعداد تستاش خیلی زیاده فک نکنم تو یه سال بشه تمومش کرد
      کتاب هایی که داری جزو بهترین کتب قرابت بازاره،اصلا دنبال کتاب نگرد.نهایتا یک روشی هست مشاورم میگفت ؛ دیوان سعدی و حافظ رو با معنی بخون، ( نه تایید میکنم و نه رد میکنم،شب ها اخر وقت قبل خواب برو سایت گنجور،تفسیر و ... هر شعر رو داره،از تو اون بخون)
      دایره لغات هم مهمه.مخصوصا لغات ایهام دار
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن