خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

ریاضی مقدم نیا یا ملاک پور

سلام دوستان
      برای کسی که ریاضی رو میخواد از صفر شروع کنه و سطح خیلی ضعیفی داره کدوم یک از این دو استاد خوبه؟
      کدومشون از از صفر و پایه توضیح میده؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با احترام
      هر دو این اساتید که گفتید باتجربه ان و خب به نوعی برند ریاضی محسوب میشن و همینطور کلی معلم خوب دیگه هم داریم و به خاطر اینکه هر سال کلی دانش آموز با سطح درسی مختلف میرن به کلاسشون باید تقریبا از سطح صفر و پایه تدریس کنن اصلا یکی از ویژگی های کلاس سالیانه همینه
      شما باید از هر کدوم از دبیر ها بخشی رو که مشکل دارید ببینید و تست بزنید و ببینید که با کدوم دبیر بهتر درس رو یاد گرفتید. و گرنه همه ی معلم ها خوبن. مثلا استاد حیدری خیلی خوبن اما دیدم من نمیتونم خوب بفهمم و بهتر میتونستم با استاد ملاک پور یاد بگیرم و ریاضی در واقع نقطه قوت من بود ( البته در کنکور که کلا سوپرایز شدم و درصدم شد ۱۶ ) ولی در کل راضی بودم چون ریاضی رو یاد گرفتم ولی کنکور برای من سخت بود . استاد بابک سادات هم میدونم داره از پایه میگن و کلاس ایشون رو هم نگاهی بندازید. موفق باشید
      پ.ن: البته اگر معلمی رو انتخاب کردید دیگه بعدش به هیچ وجه وسواس نداشته باشید با همون جلو برید چون از همه مهم تر تلاش خودتونه .و گرنه ممکنه معلم رتبه یک و من یکی بوده باشه .
      ویرایش توسط Mohadeseh_b77 : 11 شهریور 1400 در ساعت 08:00

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی سوال سختیه جفتشون خیلی خوبن
      فقط فک کنم مقدم نیا یکم سطح بالاتر از ملاکپور درس میده

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      میگن که ملاک پور بهتره ولی من که از هر دوشون نمونه کار دیدم از مقدم نیا بیشتر خوشم اومد هم فن بیان خوبی داره و هم استایلش باحال تره
      از چند تا از دوست هام هم پرسیدم از شیوه تدریس مقدم نیا بیشتر خوششون اومده بود

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط __MoHaMaDRezA نمایش پست ها
      خیلی سوال سختیه جفتشون خیلی خوبن
      فقط فک کنم مقدم نیا یکم سطح بالاتر از ملاکپور درس میده
      منظورتون اینه باید از قبل یه چیزایی بلد باشی؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن