خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

من زبانم خیلی ضعیفه و دلم میخواد کلاس ثبت نام کنم

سلام بچه ها
      وقتتون بخیر
      من زبانم خیلی ضعیفه و دلم میخواد کلاس ثبت نام کنم براش
      ولی چون برای اختصاصیا کلاس میرم دو دلم میترسم با این همه کلاس وقت کم بیارم
      بنظرتون چیکار کنم؟
      و اینکه برای زبان کیاسالار بهتره یا زینعلی؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز خواهشا از عنوان های مناسب استفاده کن که دوستان بتونن بهتر کمک کنن . ببین بستگی به خودت داره ما از تایم های تو و توانایی تو اطلاعی نداریم که گاهی کلاس رفتن بهت نظم میده ذهنتو جمع و جور میکنه و سریعترو بهتر از حالتی که خودت میخوندی نتیجه میگیری گاهی هم میتونه برعکس باشه و این اتفاق با کتاب برات بیوفته اما نقطه مشترک هر دو تلاشه انتطار هم نداشته باش کلاسم برات معجزه کنه اگه چند صفحه کتاب خوندی و زبانو تازه شروع کردی برات سخت شده این اشتباهه که یگی مشکل از منه بالاخره یکم طول میکشه قلقش دستت بیاد . درمورد دبیر هم هردو خوب هستن ولی من به شخصه تدریس استاد زینعلی خوشم میاد چون استاد کیاسالار سال پیش کمی دیدم گرامرش بیشتر همون کتابش بود و جزوش هم همون کتابش بود اما توی مهارت های ترجمه کارای خوبی هم میکرد مثلا متن های خارج از کتابی که توش لغت های کتاب هست بررسی میکرد و تند تند ازمون میگرفت تحلیل میکرد و ... باز ببین با کدوم بیشتر راحتی فقط بجنب که از این کلاسا 5 6 جلسه ای برگزار شده و اگه بیشتر بشه جبرانش سخت میشه و کلاس انلاینم بازدهش وقتی بیشتره که انلاین ببینی توصیه ام هم اینه قاطی کلاسای شروع از ابان هم نشی
      ویرایش توسط Amir__m : 10 شهریور 1400 در ساعت 15:11

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir__m نمایش پست ها
      دوست عزیز خواهشا از عنوان های مناسب استفاده کن که دوستان بتونن بهتر کمک کنن . ببین بستگی به خودت داره ما از تایم های تو و توانایی تو اطلاعی نداریم که گاهی کلاس رفتن بهت نظم میده ذهنتو جمع و جور میکنه و سریعترو بهتر از حالتی که خودت میخوندی نتیجه میگیری گاهی هم میتونه برعکس باشه و این اتفاق با کتاب برات بیوفته اما نقطه مشترک هر دو تلاشه انتطار هم نداشته باش کلاسم برات معجزه کنه اگه چند صفحه کتاب خوندی و زبانو تازه شروع کردی برات سخت شده این اشتباهه که یگی مشکل از منه بالاخره یکم طول میکشه قلقش دستت بیاد . درمورد دبیر هم هردو خوب هستن ولی من به شخصه تدریس استاد زینعلی خوشم میاد چون استاد کیاسالار سال پیش کمی دیدم گرامرش بیشتر همون کتابش بود و جزوش هم همون کتابش بود اما توی مهارت های ترجمه کارای خوبی هم میکرد مثلا متن های خارج از کتابی که توش لغت های کتاب هست بررسی میکرد و تند تند ازمون میگرفت تحلیل میکرد و ... باز ببین با کدوم بیشتر راحتی فقط بجنب که از این کلاسا 5 6 جلسه ای برگزار شده و اگه بیشتر بشه جبرانش سخت میشه و کلاس انلاینم بازدهش وقتی بیشتره که انلاین ببینی توصیه ام هم اینه قاطی کلاسای شروع از ابان هم نشی
      درسته خیلی ممنونم ازت

4. Top | #4
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      اگه وقت کلاس نداری بتهرین کار اینه که:
      ۱_افزایش دامنه لغت(نه بابا!).حالا چیجوری؟بهترین روش اینه که(از نظر من)اول لغات کتابو بررسی کنی تک تک بعدش همون لغتو بری دیکشنری چک کنی،تو دیکشنری هم لغات جدید هست اونارم دوباره چک کنی.بعدش بری متنایه کنکور اونارم همینجوری کنی.من کانون میرفتم اوایل زیاد خوب نبودم ولی با همین کار دامنه لغتم زیاد شد.دامنه لغت خیلی مهمه و همینطور کاری هم کسی نمیتونه برات انجام بده یعنی ممکنه معلم چندتا لغت خارج از کتاب بده ولی کافی نیست.در ضمن درسته که برا کلوز و درک مطلب همه لغتایه متنو نباید دونست ولی هرچه بیشتر بدونی کارت راحت تر میشه.

۲_برا گرامر خوده خارجیا بهتر توضیح میدن.گرامر هر درسو برو یوتیوب ببین.مثلا سولای تگو سرچ کنی کلی ویدیو آموزشی هست که باید زرنگی کنی ببینی کدوم خوبه.یه کاره دیگم که میتونی بکنی اینه که بری آلا ویدیو هایه عزتیو ببینی
      ویرایش توسط Alix : 10 شهریور 1400 در ساعت 16:10

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      سلام دوستان کسی اینجا مشاور تحصیلی گرفته قبلا؟

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط koromozom8 نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      وقتتون بخیر
      بنظرتون چیکار کنم؟
      سلام ، اگه کلا پیاده و صفر هستی ، به نظرم بهتره کلاس بری . چون هندل کردنش توی یک سال به نظرم مشکله .
      کلاس تورو از لحاظ گرامر ، ریدینگ و کلوز تا حد زیادی اماده میکنه . اما برای لغت باید خودت دست به کار بشی .
      پیشنهاد میکنم کتاب لغات زبان مهروماه رو بگیری ( اونی که جلدش قرمزه و تصویری نیست ) و روزانه چند صفحه ازش رو حفظ کنی
      و حتما بازه های مروری رو برای لغاتی که حفظ کردی بذار . مثل همون منحنی ابینگهاوس که میگه یک روز بعد ، سه روز بعد ، 10 روز بعد و ...
      در مورد اساتیدی هم که گفتی به نظرم حتما نمونه تدریس هاشون رو ببین و خودت انتخاب کن . چون سبک تدریس هاشون خیلی متفاوته .

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها
      وقتتون بخیر
      بنظرتون چیکار کنم؟
      میتونی قبولم نکنی ولی بنظرم زبان درسی نیس که بخوای براش اونهمه وقت و پول هزینه کنی
      همون واژگان و گرامر و بخونی 30 یا 40 درصد بزنی اوکیه بنظرم . روی بقیه عمومیا بخصوص فارسی زوم کن
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alix نمایش پست ها
      اگه وقت کلاس نداری بتهرین کار اینه که:
      ۱_افزایش دامنه لغت(نه بابا!).حالا چیجوری؟بهترین روش اینه که(از نظر من)اول لغات کتابو بررسی کنی تک تک بعدش همون لغتو بری دیکشنری چک کنی،تو دیکشنری هم لغات جدید هست اونارم دوباره چک کنی.بعدش بری متنایه کنکور اونارم همینجوری کنی.من کانون میرفتم اوایل زیاد خوب نبودم ولی با همین کار دامنه لغتم زیاد شد.دامنه لغت خیلی مهمه و همینطور کاری هم کسی نمیتونه برات انجام بده یعنی ممکنه معلم چندتا لغت خارج از کتاب بده ولی کافی نیست.در ضمن درسته که برا کلوز و درک مطلب همه لغتایه متنو نباید دونست ولی هرچه بیشتر بدونی کارت راحت تر میشه.

۲_برا گرامر خوده خارجیا بهتر توضیح میدن.گرامر هر درسو برو یوتیوب ببین.مثلا سولای تگو سرچ کنی کلی ویدیو آموزشی هست که باید زرنگی کنی ببینی کدوم خوبه.یه کاره دیگم که میتونی بکنی اینه که بری آلا ویدیو هایه عزتیو ببینی
      اها
      مرسی دمت گرم
      ولی فک کنم تایمی ک برای اینکار باید بزارم با کلاس فرقی نکنه

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi.Z نمایش پست ها
      سلام ، اگه کلا پیاده و صفر هستی ، به نظرم بهتره کلاس بری . چون هندل کردنش توی یک سال به نظرم مشکله .
      کلاس تورو از لحاظ گرامر ، ریدینگ و کلوز تا حد زیادی اماده میکنه . اما برای لغت باید خودت دست به کار بشی .
      پیشنهاد میکنم کتاب لغات زبان مهروماه رو بگیری ( اونی که جلدش قرمزه و تصویری نیست ) و روزانه چند صفحه ازش رو حفظ کنی
      و حتما بازه های مروری رو برای لغاتی که حفظ کردی بذار . مثل همون منحنی ابینگهاوس که میگه یک روز بعد ، سه روز بعد ، 10 روز بعد و ...
      در مورد اساتیدی هم که گفتی به نظرم حتما نمونه تدریس هاشون رو ببین و خودت انتخاب کن . چون سبک تدریس هاشون خیلی متفاوته .
      اره خیلی زبانم داغونه
      مرسی ازت دوست عزیز

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      میتونی قبولم نکنی ولی بنظرم زبان درسی نیس که بخوای براش اونهمه وقت و پول هزینه کنی
      همون واژگان و گرامر و بخونی 30 یا 40 درصد بزنی اوکیه بنظرم . روی بقیه عمومیا بخصوص فارسی زوم کن
      از الان دلم نمیخواد درصد تعیین کنم که همونقدر کار کنم
      بقیه عمومیام خوبه فقط زبانم داغونه

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezawww نمایش پست ها
      سلام دوستان کسی اینجا مشاور تحصیلی گرفته قبلا؟
      من داشتم قبلا
      راضی نبودم ولی خب شخص با شخص فرق داره

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کتاب 2000 لغت نشردریافت رو بگیر از هفتم لغاتو بخون تا دوزادهم بعدم فقط تست لغت بزن تا کمی ترجمت خوب شه بعد برو کلاس زبان قریشی از کیاسالار و زینعلی بهتره کیاسالار کمی آکادمیک تدریس میکنه و باید زبانت کمی خوب باشه زینعلی هم خیلی نکته حفظی میگه مخصوصا تو معلوم و جهول اون لحظه یاد میگیری و میگی چقدر خوبه ولی ایا سر جلسه هم همه ی اون نکته ها یادت هست بعدشم زبان چون درس زیاد مفصلی نیست نکته و تستم ببینی فرقی با کلاس سالیانه نمیکنه چون این سه دبیر تو نکته و تستم 0 تا 100 مطلبو میگن

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      از الان دلم نمیخواد درصد تعیین کنم که همونقدر کار کنم
      بقیه عمومیام خوبه فقط زبانم داغونه
      اون وقتی که میخای برا زبان بزاریو پخش کن روی بقیه عمومیا بازم ارزششو داره اگه اونا خوب باشن . هم ضریباشون بالاتره . هم ترازگیرترن
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها
      وقتتون بخیر
      بنظرتون چیکار کنم؟
      طبق حرف های خودتون که میگید عمومیای دیگم خوبن و زبانم خیلی داغونه اگه واقعا به این نتیجه رسیدی نمیتونی با کتاب پیش بری میتونی کلاس شرکت کنتی هفته یکی دو ساعتن فکر کنم در مورد اساتیدشم من نمیدونم ولی خب من باشم کیاسالار شرکت نمیکنم،من تو دوتا کانال میلاد قریشی بودم بد نبود و من باشم اینو شرکت میکنم و کتاب کیاسالار میگیرم

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Darkness نمایش پست ها
      کتاب 2000 لغت نشردریافت رو بگیر از هفتم لغاتو بخون تا دوزادهم بعدم فقط تست لغت بزن تا کمی ترجمت خوب شه بعد برو کلاس زبان قریشی از کیاسالار و زینعلی بهتره کیاسالار کمی آکادمیک تدریس میکنه و باید زبانت کمی خوب باشه زینعلی هم خیلی نکته حفظی میگه مخصوصا تو معلوم و جهول اون لحظه یاد میگیری و میگی چقدر خوبه ولی ایا سر جلسه هم همه ی اون نکته ها یادت هست بعدشم زبان چون درس زیاد مفصلی نیست نکته و تستم ببینی فرقی با کلاس سالیانه نمیکنه چون این سه دبیر تو نکته و تستم 0 تا 100 مطلبو میگن
      ممنون از راهنماییت
      دمت گرم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن