خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سوال درباره مشکل نظام وظیفه

سلام دوستان

من یه بار در مقطع لیسانس انصراف دادم و در یک دانشگاه دیگه شروع به تحصیل برای مقطع کاردانی کردم الان من مدرک کاردانی رو گرفتم و تا 29 شهریور 1400 معافیت تحصیلی دارم
      حالا من از کاردانی به کارشناسی ثبت نام کردم دانشگاه میگه اسمت رو فرستادیم نتیجش تا مهر ماه طول میکشه میخوام بدونم تو این شرایط مشکلی پیش نمیاد ؟

منظورم اینه باید از طرف دانشگاه یه برگه ببرم برای نظام وظیفه ولی مهر ماه تکلیف این موضوع مشخص میشه با توجه به اینکه من تا 29 شهریور بیشتر مهلت معافیت تحصیلی ندارم و قبلا یبار انصراف دادم و اینها ایا مشکلی بوجود میاد برام ؟؟ با تشکر

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 私の人生をクソ نمایش پست ها
      سلام دوستان

من یه بار در مقطع لیسانس انصراف دادم و در یک دانشگاه دیگه شروع به تحصیل برای مقطع کاردانی کردم الان من مدرک کاردانی رو گرفتم و تا 29 شهریور 1400 معافیت تحصیلی دارم
      حالا من از کاردانی به کارشناسی ثبت نام کردم دانشگاه میگه اسمت رو فرستادیم نتیجش تا مهر ماه طول میکشه میخوام بدونم تو این شرایط مشکلی پیش نمیاد ؟

منظورم اینه باید از طرف دانشگاه یه برگه ببرم برای نظام وظیفه ولی مهر ماه تکلیف این موضوع مشخص میشه با توجه به اینکه من تا 29 شهریور بیشتر مهلت معافیت تحصیلی ندارم و قبلا یبار انصراف دادم و اینها ایا مشکلی بوجود میاد برام ؟؟ با تشکر
      از پلیس+10 بپرسید تا خدای نکرده غیبت نخورید.
      الا بذکر الله تطمئن القلوب

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن