خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

این آقا شیمی دهم یازدهم و دوازدهم رو تا کنکور براتون رایگان درس میده

بچه هایی که شیمی مشکل دارین .این آقا یعنی آرمان طاهری ،که واقعا دبیر عالی هستند ,نمی دونم اسم شیمی بامبو رو شنیدید یا نه ,نذر کرده بودند اگه 100 تا از این پک های بامبو تا شهریور براشون فروش بره ،یک کد آنلاین تا پایان کنکور 1401، کلاس رایگان برگزار کنند.دوست داشتید شرکت کنید .اینم آیدویشون برای ثبت نام
      m_vafaeemanesh .یه اتساین اولش بزارین بی زحمت تلگرام
      باز نیاید بگید تبلیغه .دوست داشتید شرکت کنید .دوست داشتید نه.از فردا هم هست کلاساشون
      من هزاران تجربه تو زندگیم کردم ،اگه بخوام یکی از مهم ترین تجربه هامو بهت بگم ،این هست که هیچکی برات نمی مونه جز پدر و مادرت ،حتی اون دوستت که جونتو براش میدی و مثل خواهر/برادر برات می مونه. حتی خواهر و برادر واقعی خودت هم به محض اینکه زندگی خودشون به خطر بیفته ،پشتشونو میکنند و میرن و انگار نه انگار اصلا کسی وجود داشته تو زندگیشون.پس برای زندگی خودت بجنگ ،نزار آرزوهات بمیرن

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فقط خواستم یادآوری کنم .چون رفته بود پایین
      من هزاران تجربه تو زندگیم کردم ،اگه بخوام یکی از مهم ترین تجربه هامو بهت بگم ،این هست که هیچکی برات نمی مونه جز پدر و مادرت ،حتی اون دوستت که جونتو براش میدی و مثل خواهر/برادر برات می مونه. حتی خواهر و برادر واقعی خودت هم به محض اینکه زندگی خودشون به خطر بیفته ،پشتشونو میکنند و میرن و انگار نه انگار اصلا کسی وجود داشته تو زندگیشون.پس برای زندگی خودت بجنگ ،نزار آرزوهات بمیرن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن