خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 51
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Meti81 نمایش پست ها
      شما هر وقت خودتون تو این رشته ها به این نتیجه رسیدید بیاین اظهار نظر کنید
      اشتباه از من بود سعی کردم دوستانه یکم کمک و آگاهتون کنم انگار
      شما هنوز خیلی راه داری تا خیلی چیزارو بفهمی
      موید باشی

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      الان واقعا این سوال ذهنتو مشغول کرده دندانپزشکی یکی از شغل های پر نیاز یک جامعه هست فارغ‌التحصیل هاش هم درآمد و شغل در بیمارستان و درمانگاه‌های دولتی دارن زدن مطب به سرمایه اولیه میخواد
      که با تلاش میشه بدست آورد البته آنقدر هستن که بهت سرمایه و یونیت دندانپزشکی بدن که براشون کار کنی اگه علاقه داری نگران کارش نباش
      دندانپزشکی و این حرفا !!!

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _POORYA_ نمایش پست ها
      اشتباه از من بود سعی کردم دوستانه یکم کمک و آگاهتون کنم انگار
      شما هنوز خیلی راه داری تا خیلی چیزارو بفهمی
      موید باشی

ممنون موفق باشید !
      9/9/2022

4. Top | #19
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lía نمایش پست ها
      من المپیادی شیمی بودم دانشگاهم شیمی خوندم.این چیزایی که شما میگی یک در میلیون اتفاق میوفته.ما تو خواب وخیال زندگی نمی کنیم.باید واقع بین باشیم.رشته های علوم پایه فقط واسه کسایی مناسبه که علاقه ی خیلی شدیدی بهشون داشته باشن وقصد مهاجرت داشته باشن وگرنه عملا تو ایران بابد بیکار بمونن.اینجا هم کشور جهان اول نیست که متناسب با تلاشت نتیجه بگیری
      من نمیدونم شما کدوم دانشگاه خوندید اما اگر پیام های منو کامل ببینید گفتم که توی اون دانشگاه ها من ناراضی ندیدم
      یا رفتن و میخوان برن یا همینجا ی کار خوب با درامد خوب دارن
      خودتون میتونید تشریف ببرید دانشکده ها مشاهده کنید یا اصلا به من پ خ بدید من ایدی چندتاشونو بدم بهتون ببینید چطوره ؛ دعوا نداریم که

۱۰۰٪ علوم پایه بیکار و بیسواد بسیار داره ؛ بحث من هم صرفا در مورد این بود که اون دوستمون گفتن همشون! بیکارن درحالی که اینطور نیست

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahlam500 نمایش پست ها
      میشه در مورد رشتتون بگین وضعیت اشتغال و بازار کار بعد فارغ التحصیلیش چطوره
      فارغ التحصیلا ب راحتی جذب کار میشن ؟؟
      و این درسته ک اونایی ک سرمایه اولیه ندارن نمیتونن مطب بزنن و باید برا بقیه کار کنن
      چون زمینه فعالیت من علوم بازرگانی و کسب و کار است، درمورد جمله آخرت میتونم راهنمایی کنم،
      برای کسب سرمایه اولیه میتونی یجا مثل ساندویچی یا رستوران مشغول کار شی و میز تمیز کنی و ظرف بشوری و سیب زمینی و پباز پاک کنی و ... یا در زمینه حمل کیسه های آرد یا برنج و حبوبات در بازار و بنکداران کار کنی و فعالیت کنی تا یه سرمایه اولیه جمع کنی و‌ به تجهیزات دندانپزشکی مطبت برسی
      سپاس
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من نمیدونم شما کدوم دانشگاه خوندید اما اگر پیام های منو کامل ببینید گفتم که توی اون دانشگاه ها من ناراضی ندیدم
      یا رفتن و میخوان برن یا همینجا ی کار خوب با درامد خوب دارن
      خودتون میتونید تشریف ببرید دانشکده ها مشاهده کنید یا اصلا به من پ خ بدید من ایدی چندتاشونو بدم بهتون ببینید چطوره ؛ دعوا نداریم که

۱۰۰٪ علوم پایه بیکار و بیسواد بسیار داره ؛ بحث من هم صرفا در مورد این بود که اون دوستمون گفتن همشون! بیکارن درحالی که اینطور نیست
      دوست عزیز وقتی اطلاع نداری الکی بچه های مردمو گمراه نکن!من ورودی ۸۹ شیمی بهشتی هستم اوضاع رشته های علوم پایه به شدت توی ایران افتضاح همه همکلاسی هام که ارشد و دکتری هم خوندن الان پشیمونن و میگن عمرمونو تلف کردیم!همه شون هم با سواد ورتبه های تاپ ارشد و دکتری با مقالات ایمپکت بالا هستن!
      علوم پایه فقط بدرد کسی می خوره که بخواد مهاجرت کنه والا تو ایران الوپیک بهتر

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببخشید این رو میگم ولی چقدر شما نادانی!
      خیلی زشته وقتی درباره چیزی اطلاعی ندارید اظهار نظر کنید
      شما تشریف ببرید دانشکده شیمی شریف یا تهران یا بهشتی ؛ ببینید که اوضاعشون چطوره و چیکار میکنن بعد حرف بزنید
      دوستی دارم در همین شیمی بهشتی که در حد بهترین های علوم پزشکی درامد داره از طریق تولید ماده برای مراکز صنعتی
      یا فردی رو میسناسم از بچه های زیست بهشتی که تونسته بود اگر اشتباه نکنم ی ماده افزودنی برای ژله رو در ایران تولید کنه برای کافه ها ؛ الان هم اوضاع کاریشو نگم دیگه
      بله همین علوم پایه ها هم آزاد و هم پیام نور بدون کنکور میگیرن و شما نیازی نیست به خودت زحمت بدی میری پول میدی و میری دانشگاه ؛ متاسفانه اکثر دانشگاه های دولتی هم خوب نیستن و فرقشون اینه که اونا مجانین

بقول ی دوستی این افرادی که میگن کار نیست همون درس نخون های مدرسه اند که صرفا قبل اسمشون ی لیسانسه اضافه شده
      امکان نداره کسی تلاش کنه و به حداقل ها نرسه
      اگه به من هم که دانشجو بهشتی ام نمیگی نادان این دوست افسانه ای تو که شیمی بهشتی می خونه وداره تولید میکنه برای مراکز صنعتی معرفی کن!
      یگ چیزی بگید که با عقل جور دربیاد کاش قبل داستان سازی حداقل به شعور مخاطب احترام بذاری یکم تحقیق بکنی!شما هنوز فرق تولید ازمایشگاهی و صنعتی رو نمیدونی !همه ازمایشگاه های شیمی کل دانشگاه های کشور با همه توان و امکاناتشون جمع بشن نمی تونن قد یک مرکز متوسط صنعتی تولید داشته باشن!اون وقت دوست شما داره برای مراکز صنعتی با کدوم امکانات ماده تولید میکنه!؟یاد اون حرف احمدینژاد افتادم که میگفت یک بچه ۱۵ سال تو زیر زمین خونه اش باقابلمه اورانیوم غنی کرده

8. Top | #23
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasinius نمایش پست ها
      اگه به من هم که دانشجو بهشتی ام نمیگی نادان این دوست افسانه ای تو که شیمی بهشتی می خونه وداره تولید میکنه برای مراکز صنعتی معرفی کن!
      یگ چیزی بگید که با عقل جور دربیاد کاش قبل داستان سازی حداقل به شعور مخاطب احترام بذاری یکم تحقیق بکنی!شما هنوز فرق تولید ازمایشگاهی و صنعتی رو نمیدونی !همه ازمایشگاه های شیمی کل دانشگاه های کشور با همه توان و امکاناتشون جمع بشن نمی تونن قد یک مرکز متوسط صنعتی تولید داشته باشن!اون وقت دوست شما داره برای مراکز صنعتی با کدوم امکانات ماده تولید میکنه!؟یاد اون حرف احمدینژاد افتادم که میگفت یک بچه ۱۵ سال تو زیر زمین خونه اش باقابلمه اورانیوم غنی کرده
      والا یکی ۲ تا نبودن
      از چند نفر ورودی ۹۵ پرسیدم
      چند نفر هم همونجا دکتر خونده بودن(پلیمر) با ماهی ۱۵ استخدام بودن
      نمیدونم دیگه ورودی شمل چی بوده

9. Top | #24
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ی نکته ای هم هست اینکه باید از قبلش همه چیزو حساب کتاب کنی و بری دانشگاه
      اولا من نگفتم هرکسی بره شیمی عالیه و فلان
      گفتم بسیاری از بچه های شیمی این دانشگاها راضین
      الان هم اوضاع با ۱۰ سال پیش خیلی فرق کرده
      بهرحال شما هم وقتی علوم پایه میخونی باید بدونی که ممکنه کار برات نباشه و خودت شروع کنی به کار یا اماده بشی برای مهاجرت
      حالا بهشتی که هیچی یکی شیمی گیلان بود الان داره صابون تولید میکنه خب طبیعیه تو مقیاس کم ولی راضیه

پ.ن: امسال فقط ۷ هزار شیمی روزانه میگیرن دانشگاه ها دقیقا اندازه پزشکی ؛ حالا دیگه بدون کنکورش و بقیه علوم پایه بماند!

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      والا یکی ۲ تا نبودن
      از چند نفر ورودی ۹۵ پرسیدم
      چند نفر هم همونجا دکتر خونده بودن(پلیمر) با ماهی ۱۵ استخدام بودن
      نمیدونم دیگه ورودی شمل چی بوده
      من با ورودی های شیمی از ۸۷ تا ۹۳ کارشناسی
      ۹۳تا ۹۵ ارشد
      و ۹۵ تا همین امروز دکتری ارتباط دارم این حرفای که شما زدید یا زایده خیالتونه یا اطلاعات غلطی که بهتون دادن
      اگر هم انتخاب رشته شیمی زدی یا دانشجو شیمی الکی تعصب نداشته باش شیمی تو ایران یعنی هیچ

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ی نکته ای هم هست اینکه باید از قبلش همه چیزو حساب کتاب کنی و بری دانشگاه
      اولا من نگفتم هرکسی بره شیمی عالیه و فلان
      گفتم بسیاری از بچه های شیمی این دانشگاها راضین
      الان هم اوضاع با ۱۰ سال پیش خیلی فرق کرده
      بهرحال شما هم وقتی علوم پایه میخونی باید بدونی که ممکنه کار برات نباشه و خودت شروع کنی به کار یا اماده بشی برای مهاجرت
      حالا بهشتی که هیچی یکی شیمی گیلان بود الان داره صابون تولید میکنه خب طبیعیه تو مقیاس کم ولی راضیه

پ.ن: امسال فقط ۷ هزار شیمی روزانه میگیرن دانشگاه ها دقیقا اندازه پزشکی ؛ حالا دیگه بدون کنکورش و بقیه علوم پایه بماند!
      دوست خوبم یک چیزاییی میگی آدم خنده اش میگیره! صابون تولید میکنه؟ کی می خره صابونشو؟ آخه وقتی این همه برند معروف که کلی مجوز دارن و هزار تا پشتیبان و رانت هم دارن و ملت میشناسن و از همه مهمتر قیمتی هم ندارن کدوم احمقی میره صابون یک شیمیست گمنامو بخره؟

12. Top | #27
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست خوبم یک چیزاییی میگی آدم خنده اش میگیره! صابون تولید میکنه؟ کی می خره صابونشو؟ آخه وقتی این همه برند معروف که کلی مجوز دارن و هزار تا پشتیبان و رانت هم دارن و ملت میشناسن و از همه مهمتر قیمتی هم ندارن کدوم احمقی میره صابون یک شیمیست گمنامو بخره؟
      دیگه انقدر تفاوت هم عجیبه
      چرا بقیه مثل شما فکر نمیکنن نمیشه که همه اشتباه و الکی بگن شما درست بگی
      والا فعلا که تولید میکنه دیگه کی میخره من نمیدونم
      حتی یکی هم از الزهرا این کارو میکنه
      من امشب با اون ورودی ۹۵ شیمی حرف میزنم شات پیامشو میذارم همینجا
      +
      شما اطلاعی نداشتید از وضع شیمی؟ خب چرا مهاجرت نمیکنید و اگر براتون مقدور نیست چرا اومدید علوم پایه

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دیگه انقدر تفاوت هم عجیبه
      چرا بقیه مثل شما فکر نمیکنن نمیشه که همه اشتباه و الکی بگن شما درست بگی
      والا فعلا که تولید میکنه دیگه کی میخره من نمیدونم
      حتی یکی هم از الزهرا این کارو میکنه
      من امشب با اون ورودی ۹۵ شیمی حرف میزنم شات پیامشو میذارم همینجا
      +
      شما اطلاعی نداشتید از وضع شیمی؟ خب چرا مهاجرت نمیکنید و اگر براتون مقدور نیست چرا اومدید علوم پایه
      دوست عزیز اینو من باید از شما بپرسم نه شما از من!منو همه فارغ التحصیلان شیمی ناراضی هستیم بعد شما داری به من میگی شیمی چجوره؟
      من رفتم اون سال شیمی چون امثال شما که ندیده و نشناخته تعریف می کردن و منم اشتباه کردم
      الانم هم شغل خوبی دارم هم دندون می خونم نیازی به مهاجرت ندارم
      خواهش میکنم ازت با تعریف المیذخودتو مدیون اینو اون نکن

14. Top | #29
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز اینو من باید از شما بپرسم نه شما از من!منو همه فارغ التحصیلان شیمی ناراضی هستیم بعد شما داری به من میگی شیمی چجوره؟
      من رفتم اون سال شیمی چون امثال شما که ندیده و نشناخته تعریف می کردن و منم اشتباه کردم
      الانم هم شغل خوبی دارم هم دندون می خونم نیازی به مهاجرت ندارم
      خواهش میکنم ازت با تعریف المیذخودتو مدیون اینو اون نکن
      منم میگم چطور شما و همه ناراضی اید ولی من راضی دیدم؟؟
      من هم ندیده و نشناخته تعریف نکردم گفته ها و شنیده هامو گفتم
      با اون فرد هم حرف میزنم تکلیفو معلوم کنم
      خودم هم امسال انتخاب رشته داشتم اتفاقا اول دندون رو زدم ؛ تعریفی هم از شیمی نکردم
      هررشته ای میخونی باید براش برنامه داشته باشی تا بعدا به مشکل نخوری

15. Top | #30
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من نمیخوام اصلا از رشته ای دفاع کنم یا جهت گیری کنم
      ولی خیلی نظرای عجیب غریبی بعضی از بچه ها دادن
      فقط بهتون بگم با استثناهای رشته ها تصمیم نگیرین . اینکه فلانی اختراع داشته 1000 تا متخصص رو میذاره جیبش , حرفای انگیزشی حوزه دیجیتال مارکتینگه نه کنکور ! کسایی که توی حوزه های غیرپزشکی توی این مملکت به جایی رسیدن مطمئن باشین انقدر استعداد داشتن که هرجای دیگه کار میکردن هم موفق میشدن . موفقیتشون بخاطر رشته شون نیست بخاطر هوش و استعدادشونه
      استارتر عزیز که میپرسی بازار کار دندون یا پزشکی چطوره و ... اگه بهتون بگم بازارکار خوبی نداره میخوای گزینه دیگه ای انتخاب کنی ؟! مگه گزینه بهتر از پزشکی و دندون هم از نظر بازار کار هست که این سوالو میپرسی ...

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن