خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

حل سوالای سخت برای کنکور

سلام. استفاده از منابع سخت مثل ایکیو و نشر الگو . میتونه جوابگوی سوالای اسون کنکور باشه؟ یا باید سوال اسون هم در کنارش حل کنیم در طول سال حتما؟ چون اصلا نمیشه سطح کنکور پیش بینی کرد

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezawww نمایش پست ها
      سلام. استفاده از منابع سخت مثل ایکیو و نشر الگو . میتونه جوابگوی سوالای اسون کنکور باشه؟ یا باید سوال اسون هم در کنارش حل کنیم در طول سال حتما؟ چون اصلا نمیشه سطح کنکور پیش بینی کرد
      خب شما سخت استاندارد بزنی به سوالای راحتم جواب میدی!!! این بدیهی نیست؟

هدف از تست زنی چیه؟ تمرین! خب کسی که تمرین اصولی داره و 10 کیلو دمبل میزنه ! نمیتونه 5 کیلو بزنه؟

منظورمم از تست سخت استاندارد اینه که محوریت اصلی بحث بشه نه موضوع های جانبی ! مثلا در شیمی گاهاً میبینیم که به صدم گیر دادن!
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

خب شما سخت استاندارد بزنی به سوالای راحتم جواب میدی!!! این بدیهی نیست؟

هدف از تست زنی چیه؟ تمرین! خب کسی که تمرین اصولی داره و 10 کیلو دمبل میزنه ! نمیتونه 5 کیلو بزنه؟

منظورمم از تست سخت استاندارد اینه که محوریت اصلی بحث بشه نه موضوع های جانبی ! مثلا در شیمی گاهاً میبینیم که به صدم گیر دادن!
      شما مطمعنا با ایکیو زیست سطحش اشنایی دارید. تستاش جز استاندارد محسوب میشن برای کنکور؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما وقتی سوالای کنکور چندسال اخیر رو حل کنی سوالای آسونم توشون هست که میتونی بزنی.من کمتر دیدم تو درسای حل کردنی مثل ریاضی کسی تو تستای آسون دچار مشکل بشه.نهایتا بحث عجله و بی دقتی تو محاسبات این جورتستا فقط ممکنه اذیتتون کنه.اما تست سخت و خیلی سخت بحثش فرق داره.تست سخت در درجه اول نطم ذهنی فرد رو میتونه بهم بریزه.اعتمادبه نفسشو پایین بیاره وقتشو بگیره.و درنهایت امکان شانسی درست زدن تست سخت خیلی پایینه.بنابراین وقتی شما برای تستای سخت خودتو اماده کرده باشی از پس تست ساده هم میتونی بربیای.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      شما مطمعنا با ایکیو زیست سطحش اشنایی دارید. تستاش جز استاندارد محسوب میشن برای کنکور؟
      من خیلی سبز میزدم . ولی امیر میگفتش که سوالاتش ان چنان هم خوب نیستن
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ای کیو زیست و همچنین الان در کنارش میکرو جامع که گروه زیستاز داده بیرون علی رغم اینکه غلط هم داشتن ( مخصوصا مال من که چاپ اول بود ) ولی جزو بهترین کتابها و ازمون زیست بودن

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام

سوالات متاسفانه یه طوری هستن که مشخصه زدی جاده خاکی
      اینا چه سوالایی هستش اخه
      منابع نهایتا 10 درصد روی نتیجه کنکور موثر باشه
      به جای سردرگمی و تحلیل کردن این منبع و اون منبع بشین منظم و پیوسته درس بخون
      مطمعن باش نتیجه بهتری می گیری
      منبع سخت خوبه به شرطی که قبلش روی یک منبع متوسط کاملا تسلط داشته باشی

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      با توجه به کنکور های اخیر و جو سنگین رسانه ها روی سازمان سنجش و اولین کنکور با دولت جدید به نظرم کنکور 1401 شبیه 98 باشه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hsjohvid نمایش پست ها
      با توجه به کنکور های اخیر و جو سنگین رسانه ها روی سازمان سنجش و اولین کنکور با دولت جدید به نظرم کنکور 1401 شبیه 98 باشه
      روند کنکور زیاد به شخص رئیس سنجش یا رئیس جمهور ارتباط نداره.اینکه کنکور سخت ترشده به خاطر هجوم شدید به چندتا رشته خاص تو چندسال اخیره که مجبورشدن غربال رو دقیق ترکنن.سنجش واسه کنکور یه بانک سوالات داره که هرسال از بین همونا یه دسته سوال توسط افراد متخصص تو هردرس گزینش میشه و این بانک هر از گاهی ابدیت میشه.یعنی اگه خدایی باشه یا مثلا کس دیگه ای تفاوتی توی بانک سوال ایجاد نمیشه.حالا اگه از ۱۴۰۲ قرار به حذف دروس عمومی باشه؛قطعا روند سخت شدن اختصاصیا شتاب بیشتری هم خواهدگرفت.
      اما احتمالا کنکور امسالم همه ی درساش در سطح بالای متوسطه جز یه درسش که اون سخت طرح میشه.
      کنکور ۹۸ چون اولین کنکور نظام جدید بود خواستن به اصطلاح زیاد سفت نگیرن.ولی الان که دیگه نظام جدید تثبیت شده کاملا بعیده اون شکلی سوال بدن.

10. Top | #10
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      بنظرتون ایکیو زیست رو از کی شروع کنم میتونم خوب ازش استفاده کنم ؟ ترم دو هم میشه؟

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بنظرتون ایکیو زیست رو از کی شروع کنم میتونم خوب ازش استفاده کنم ؟ ترم دو هم میشه؟

من این کتاب رو استفاده کردم...خیر حجمش زیاده و نکات زیادی هم داره مگر اینکه از تستهایی که خود کتاب علامتدار کرده استفاده کنید.

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      اگه سرعتتون در تست زنی بالا باشه بله میشه

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hsjohvid نمایش پست ها

یه پارامتر غیر منتظره ممکن الوجود رو در نظر میگیری . اما پارامتر اصلی رو نه .

50 درصد داوطلبان کنکور 1400 انتخاب رشته نکردن!

آیا سوالای کنکور 98 میتونه شاخص مناسبی برای تراز بندی و سپس رتبه دهی باشه با این آماس داوطلبین و صندلی کم دانشگاه 3 رشته سراسری؟
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن