خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

ریاضی میکرو گاج

سلام. من خیلی سبز استفاده میکردم و میانگین قلمچیم 60 بود و کنکور 15 درصد زدم. میکرو جلد جدید که اریان حیدری هم مولف هست میتونه برای درصد بالای 80 90 گرفتن مناسب باشه؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezawww نمایش پست ها
      سلام. من خیلی سبز استفاده میکردم و میانگین قلمچیم 60 بود و کنکور 15 درصد زدم. میکرو جلد جدید که اریان حیدری هم مولف هست میتونه برای درصد بالای 80 90 گرفتن مناسب باشه؟
      سلام. به نظر من که پی دی افشو بررسی کردم سوالاش ساده بودن. بهتره بری سراغ آیکیو یا جامع نشرالگو با توجه به این که خیلی سبزو زدی
      میدونم که خورشید باید واسه طلوع کردن اول غروب کنه
      ویرایش توسط Whistleblower : 01 شهریور 1400 در ساعت 00:25

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      من نردبامم دارم ولی تستاش جالب نیس و زیاد سخت نیس. شما از چه کتابی راضی بودی؟

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Whistleblower نمایش پست ها
      سلام. به نظر من که پی دی افشو بررسی کردم سوالاش خیلی آبکی بودن. بهتره بری سراغ آیکیو یا جامع نشرالگو با توجه به این که خیلی سبزو زدی

من نردبامم دارم ولی تستاش زیاد جالب و چالشی نیست. برای شما کدوم کتاب مفید تر بود ؟

5. Top | #5
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نه فقط یک لول اونم بعضی تست ها از خیلی سبز بهتره،آی کیو پلاس رو خودم داشتم،خیلی تست هاش خفن نیست،معمولی و باز یک لول از میکرو بیشتر.آی کیو رو ندیدم.
      حقیقتش ۱۵ درصد امسال درصد خوبی بوده،اندازه ۴۵.۵۰ سال ۹۹.
      موج رو هم نگاه کن،تو ازمون ها از همه بهتره( حداقل تا سال پیش)
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هر کتاب ریاضی ای تا یه درصد مشخصی میتونه سطح شما رو بالا بیاره. خیلی سبز از اون تیپ کتاب هایی هست که حداکثر تا رنج ۶۰ درصد میرسونه. میکرو هم از همین مدل کتاب هاست و برای ارتقا درصد مناسب نیست. کتاب آیکیو و موج آزمون نشر الگو منابع سطح بالاتر و چالشی تری هستن و برای ارتقا درست مناسبن

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کتابی هست که مفتم نمیارزه فقط برند شومنی مثل اریان روش خورده تا فروشش بره بالا وگرنه اریان اصلا خود کتاب رو ندیده گرچه اگرم میدید فرقی نمیکرد طبق سطحت برو سمت ایکیو تمام

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با یه کتاب میخوای به ۸۰ ۹۰ برسی؟
      برو سمت کتابایی که امتحانشون رو پس دادن

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام با احترام یدونه تاپیک بزن و سوالاتت رو بپرس!
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قرار نیست هر کی که آی کیو و نربام بزنه درصدش بشه ۸۰ ۹۰.
      باید به طور کامل مطالب رو یاد بگیرید و تست بزنید و مهارت آزمون کسب کنید.
      من پارسال کلاس ریاضی حیدری رو رفتم و مهروماه رو زدم و درصد کنکورم شد ۵۲.
      امسال اومدم منتشران رو گرفتم که یه کتاب تقریبا عادی و سطح پایینه و در طول سال کار کردم و آخر سال کتاب آزمون پلاس حیدری رو گرفتم ( که اون هم سطح کلیش بالا نیست) و درصدم امسال شد ۴۱. دلیل اصلی که امسال خوب زدم این بود که از اول سال کلی آزمون (بیشتر جامع کنکور) کار کردم و استراتژی های مختلفی رو تو اونها بکار بردم ( مبحث حذف کردم، زمان رو این ور اون ور کردم، به ترتیب مبحث زدم و ...).
      بهتره که با یه کتاب عادی بخونی و فقط مهارت آزمونت رو تقویت کنی، همین میکروگاج تا اونجایی که دیدم یه کتاب عادیه که بین تستاش چند تا تست سخت این رنگی اون رنگی گذاشتن که بگن ما خفنیم ( این رو هم بدون که آریان حیدری واقعا نقشی تو تالیف این کتاب ها نداره و علی منصف شکری و یکی دیگه می نویسن و آخر سر اسم یه دبیر خفن رو به عنوان ناظر میزنن تا کتاب خوب بفروشه، همین آزمون پلاس سال ۹۹ کاملا عین چاپ ۱۴۰۰ بود ولی بدون اسم حیدری)

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من نردبامم دارم ولی تستاش زیاد جالب و چالشی نیست. برای شما کدوم کتاب مفید تر بود ؟
      جامع نشر الگو یا آی کیو به نظر من کتب جالبی خواهند بود براتون یا میتونید خوشخوان تهیه کنید و تست های سختش رو بزنید اگه میخواید فقط تست سخت بزنید
      میدونم که خورشید باید واسه طلوع کردن اول غروب کنه
      ویرایش توسط Whistleblower : 01 شهریور 1400 در ساعت 16:51

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      یه موضوع مهمی که هست قابلیت ارتباط برقرار کردن بین نکات تست ها هست. شما تا این قابلیت رو در خودتون تقویت نکرده باشین هرقدرم تست سخت از نردبام و آی کیو بزنین بی فایدست چون سر جلسه کنکور نمیتونین سوالا رو به نکاتی که یاد گرفتین ربط بدین

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام ،
      میکرو گاج رو واستون توصیه نمیکنم ... ( به دلایل زیاد )
      بین آی کیو و سه گانه های الگو ( یا جامع الگو ) یکی رو انتخاب کنید
      امسال اکثر رتبه برتر ها کتاب الگو رو به عنوان منبعی که بیشتر کمکشون کرده معرفی کردن و راضی بودن .

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن