خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question جوابش یک کلمه است

سلام

بعداز کتاب جمع بندی زبان مهروماه به نظرتون همایش زینعلی بهتره یا کیاسالار یا جابری

و قبل از کتاب زیپ دینی به نظرتون همایش فکری بهتره یا حسین خانی یا کریمی و یا فروغی

ممنون میشم اگه بگید تو این دو تا درس کدوم همایش مفیدتر است

میخواستم تو تلگرامم نمونه هر کدوم از دبیرا رو هم ببینم ولی حجم هر کدوم حدود ۱/۵ گیگ بود و ارزش دانلود کردن نداشت ، پس لطفا نظر خودتون رو بگید

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نظر من اینه که شما کنکور نده اصلن...
      دو تا فیلم دان نمیکنی و میگی ارزش دان کردن نداشت،بعد میای نظرمیخوای که ببینی کدوم خوبه و بری دانلود کنی؟؟
      خدایی چند سالته و میخوای کنکور بدی امسال؟؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hamita نمایش پست ها
      نظر من اینه که شما کنکور نده اصلن...
      دو تا فیلم دان نمیکنی و میگی ارزش دان کردن نداشت،بعد میای نظرمیخوای که ببینی کدوم خوبه و بری دانلود کنی؟؟
      خدایی چند سالته و میخوای کنکور بدی امسال؟؟
      چیزی زدی مشتی؟؟
      اگه تو متن تاپیک دقت کرده باشی تو این دوتا درس من باید دو تا همایش رو از بین ۷ تا همایش انتخاب کنم ، و حجم هر قسمت همایش هر کدوم از دبیرا هم حدود ۱/۵ تا ۱/۹ گیگ است ، یعنی من باید بین ۱۰ تا ۱۲ گیگ فیلم دانلود کنم با سرعت ۷۰ کیلو بایت بر ثانیه ، که خود دانلود این فیلم ها فقط برای دیدن این که کدوم بهتر است حدود ۴ روز وقت میگره .برای همین گفتم ارزشش رو نداره ، برای همین تاپیک زدم تا شاید چند نفر که استفاده کردند و بازخوردش رو دیدن بیان نظر بدن
      ی چیز دیگه ، اینکه کاری به سن و سال من نداشته باش ، چون سن و سال مهم نیست بلکه اون چیزی که مهم هست عقل و شعور
      و ی طوری میگی نظر میخوای ، که فک کردم شاید چیز دیگه ای خواستم
      و گذشته از نظر شما که من امسال کنکور شرکت کنم یا ن ،ولی امیدوارم که شما امسال کنکور موفقیت امیزی داشته باشید ، یا علی

4. Top | #4
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Jahanb نمایش پست ها
      سلام

بعداز کتاب جمع بندی زبان مهروماه به نظرتون همایش زینعلی بهتره یا کیاسالار یا جابری

و قبل از کتاب زیپ دینی به نظرتون همایش فکری بهتره یا حسین خانی یا کریمی و یا فروغی

میخواستم تو تلگرامم نمونه هر کدوم از دبیرا رو هم ببینم ولی حجم هر کدوم حدود ۱/۵ گیگ بود و ارزش دانلود کردن نداشت ، پس لطفا نظر خودتون رو بگید
      بزار به زمان جمع بندی برسی بعد .....

جمع بندی مهر و ماه رو با جامع کیاسالار و شهاب اناری همزمان کار کن ،عالی میشه (85 درصد زدم خودم)
      دینی هم همایش نمیخواد،همون زیپ رو 10 بار بخون،دو دور هم تست های کتاب دیگه ای که داری رو بزن
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Jahanb نمایش پست ها
      سلام

همایش کیاسالار خیلی خیلی خوبه

دینی هم زیپ الگو به تنهایی واقعا کفایت میکنه
      ولی همایش کریمی هم بد نیس

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان بابت پاسختون ممنون ، ولی در کل به نظر شما برای همایش دینی کدوم دبیر بهتره ، چون اگه ی همایش ببینیم بهتر متن کتاب رو متوجه میشیم و همایش هم وقت انچنانی نمیگیره

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن